• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
aha

a krcok sa po "ovulacii" spraval tak ako po klasickej-ze sa uzatvoril? a teraz sa uz rok liecis a furt nic? na to doktor nic nepovedal? a neuvazovali ste nad IVF?

a myslis,ze ten hlien je z vitaminov alebo z liecby? lebo ked si predtym neovulovala a teraz ano-moze to mat suvis s tym nie?

drzim prstiky :dizzy_face:
11. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkajurko... sme na cakacke na iui a na ivf...
nemam to z liecby...lebo uz par mesiacov beriem hormony a nemala som ziaden hlien, pouzivala som specialny gel...ktory je "priatelsky" ku spermiam.. :wink:
takze viem presne z coho mam ten hlien :sunglasses:
dakujem
aj tebe vela stastia v snazilkovani...
ako dlho sa snazite vy?
11. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ake vitaminy to su ? ja mam teda hlienu vela - ale info nezaskodia :grinning:

my aktivne 9 mesiacov ale v podstate regulerne to bude koncom januara rok... len ja nemam za sebou ziadne vysetrenia - kym neubehne rok mi dr nechce nic urobit :rolling_eyes: mavam aj anovulaky podla BT... na striedacku s ovulaakmi ... iba spg mame za sebou a je relativne Ok , trosicku horsia morfologia ale ziadna drama... ale moj cyklus je katastrofalny ale tak dokina cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rolling_eyes:
11. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte mi někdo jak mám označit tento ovu testík do grafu příjde mi jako pozitivní pletu se nebo né,díky všem.
11. pro 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evening primrose oil 1000mg s vitaminom E :wink:
a ty si na SVK ci v zahranici?
takze ovulaciu mavas a aj tak sa nedari.... asi take nieco ako ja :confounded:
no ja podla BT viem presne kedy ma prist mrcha...takze v tom vidim vyhodu...
takze v januari idete znovu k dr. aby sa to uz riesilo, ze?
11. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakupandi ještě to není pozitivní,ale už se dočkáš
11. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute :myslíš že čárka zítra by mohla být silná?takže já to dám jako negativní teda :frowning2: škoda sna d sedočkám
11. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katkaajurko, ty si spokojna s dr? :confused: ja som isla za mojim po 5mes. s tym ze chceme babo a chcem vediet ci je vsetko ok...tak zacal s HP a mam doniest aj spermosky a uvidime .... sme si povedali ze nebudeme cakat ale zistitime ako sme na tom cim skor :unamused:
11. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaku no nevím zeptej se tady ještě holek lauritky atd,ale myslím si ,že to pozitivní není koukni na mé ovu testíky mám je u lauritky v albumu
11. pro 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cafte babulky
ja som stupla, len som somar z toho kedy bola ovulka... vyznacil mi to wunsch spravne? ja som myslela ze ovu bola vcera...
co myslite? dakujem
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=75593/nummer=2
11. pro 2009 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som doma na SVK

no idem tam buduci tyzden,teraz som brala dduphaston - ten mi dala-lebo som vela spinila v drhej faze cyklu a mam prist-tak som teraz prave zvedava na postup... ja uz som raz otehu - este v juni - ale len na chvilu - neudrzalo sa :unamused: sami ja neviem ci mam ovulaciu - iba podla grafov-ale tvoje vyzeraju tiez ako ovulacne-taak ja uz neviem comu verit vies..

spokojna som tak na polovicku s nou..ja chapem doktorov - zee chcu cakat a nemaju radi hysterky - tak ju nechavam si robit robotu -ale stve ma to - to je jasne... ale mame aj kamoska gyndosa v zahranici -a on je velmi dobry kamarat-a on viac menej tiez radi zatial cakat - tak nechcem tlacit na to :frowning2:

primrose je prvosienka - to je ine ako pupalka asi ze?
11. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano katka to su kapsule z pupalkoveho oleja, ja ich tiez idem brat, tak som zvedava na hlienik :grinning:

zakupanda a kde mas testik ??, :confused:

huhu aj mne sa zda , ze ovu bola vcera, uvidime dalsie teploty.
11. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky lauritka
11. pro 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pocujte osoby
viete mi odporucit nejaky gelik, priatelsky k potvorkam samo :grinning:
11. pro 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som totiz absolutne bezhlienove stvorenie :frowning2:
11. pro 2009 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
huhu pre- seed gel alebo tie kapsule co berie samia. ze vraj ich dostat aj v DM, damiana si kupila, tusim to ma v albume. akurat musis vrat aspon tri denne, aby bola davka 1000mlg, a nie je to s vitaminom E.

ja som tiez bez hlienu :slight_smile: ja stieram z krcka jedine, ked potrebujem preskumat.
11. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko poslala jsem ti testíky ovu a těhu...prosím koukni ..na těhu je stínek mimistínek na fotce ne ,ale na papíře ano ..tak půjdu k lékaři asi mám obrovskou poruchu
11. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit :grinning:
11. pro 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri mmt hned dodám
11. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ked spominate krcok, ja som tiez chcela skumat, ale ani raz som ziadny nenasla :sweat_smile:
nevedela som kde ho hladat, hore,dole,vzadu ci kde ? :grinning: :sweat_smile: tak som to nechala tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri je tam koukni mi na to díky
11. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, co myslite bude ovulka zajtra ???? :confused: ja som s tych mojich teplot tatalny magor :confounded: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
11. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
slaute dala som ti do albumu ovu test, stale pozitivne hmm.. ale tehu test nie, tam nic nevidno skoro :pensive:

tak skoc uvidis, co it povie :confused:
11. pro 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi, ja ti s krckom nepomozem... mne to tiez moc nejde..
11. pro 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zakup no este stale to nie je ono, kde mas grafik ?? ale blizis a k vrcholu urcite. :slight_smile:

mjuska no tazko povedat a co hlien ? bolesti ? krcok ?
11. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, kedy ratate ovu test za pozitivny?
mne totiz LH stupa pomaly, uz 4 dni pre ovu je tam jasna druha ciarka....
11. pro 2009 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
huhu ked su obidve ciarky rovnako silne, pripadne ak je testovacia este silnejsia.
11. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, uplne nic, hlien je, ale biely, a to uz 3 dni ovsem ak to niesu mm rybycky :grinning:
proste mna trapi ze preco mam take nizke teplotky???
11. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
majuska skus hlien na krcku, ale samozrejem nie hend po sexikovani :wink: skus rano ked vstanes.
11. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mambi krcok je ten vybezok dnu, pred ovulkou a pred mrchou je vysoko, potrebujes ist hlbsie aby so ho nahmatala, je makky a roteceny... po ovulke sa posuva nizsie a tvrdne, potom si ho uz lahko nahmatas.
taky zostava aj v tehu.
11. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek