Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

activia
12. kvě 2012

@piefunko tak dnes takto

magic08
12. kvě 2012

@vejula no ked mu chuti a tebe to nerobi problem...
😀

@severankaa2 a podmienky pri merani BT boli rovnake stale?
podla niektorych bab, vraj aj ked su bolesti a hlienik, tak folik nepraskol... podla grafu, to vyzera, ze sa to stalo tebe...

severankaa2
12. kvě 2012

@magic08 áno meriam v rovnakú hodinu aj cez víkend. No to áno aj to môže byť ale mala som také štípanie na ľavej strane a potom už nebolelo nič. Uvidíme ako to bude ďalej a kedy dojde mrchaňa.

magic08
12. kvě 2012

@severankaa2 hej, nic ine nam neostava len cakat... furt len na nieco cakame... raz na ovu... potom na mrchu.... 😠
🙂

yasmin0001
12. kvě 2012

@lauritka cauko Lauri a samozrejme baby,
ako vies, ze tie pepino robia falosnych duchov? Ja som si robila dnes rano 9 DPO test a je tam slabulinky dusik - je to ten 10 kovy Pepino, maju ho v akcii v DMke za 1,19 Eur.
Je to inak moj uplne prvy duch v zivote. Je ale neodfotitelny a je skor sedy ako ruzovy, no a zbadala som ho az ked test zaschol. Staviam sa k nemu veeelmi triezvo a radsej by som bola keby bol test biely, aby mi nedaval falosnu nadej 😝 😝 😝. Rano robim mamatest a hrozne sa bojim, ze bude biely. 😢 😢

severankaa2
12. kvě 2012

@magic08 veď to stále na niečo čakáme máme to zložité a veľmi.

yasmin0001
12. kvě 2012

@activia ale ale co to vidim, krasny vystup. Ja som trochu klesla, ako mi klesla aj telesna teplota.
Testujeme zajtra spolu, symbolicky na den matiek?

lauritka
12. kvě 2012

@yasmin0001 drzim palce. 🤐

no lebo na pepino som velakrat mala sivych duchov..
ale 10kove som este nemala. 😉

yasmin0001
12. kvě 2012

@lauritka nooo, ja som hned vedela, ze sedy duch nebude dobry, ale zase sa utesujem, je skoro. Zajtrajsi mamatest rozhodne, nebudem celu noc spat.
Ale povedala som si, ze aspon mam o jeden den dlhsiu nadej 😝

activia
12. kvě 2012

@yasmin0001 ja neviem,sa mi to nevidi,uvidim podla zajtrajsej teploty.no bolo by to krasne na den mamin 😅
Jaj tesim sa na tvoje // 😉

yasmin0001
12. kvě 2012

a do mrchy este dalekooooo - 6 dni!!!, to je najhorsia faza, ked vies, ze to nevyslo a len cakas na novy zaciatok...

yasmin0001
12. kvě 2012

@activia si citala vyssie, ze som mala dnes ducha?
Ale bojim sa, ze bol falosny. Zajtrajsi mamatest rozhodne. Nebudem ani spat.

activia
12. kvě 2012

@yasmin0001 ved prave preto,ze som to videla, som ti napisala,ze sa tesim na ti tvoje dve ciarocky. 😉

basikes
12. kvě 2012

@yasmin0001 Ahoj, sa vam tu trosku vtrem 🙂) Ja ti mozem napisat moju skusenost s pepino testami. Ked este mali len 25kove, tak som ten pouzila a vysiel mi taky dusik poloneviditelny, ale nic z toho nebolo. To bolo skoro pred 2rokmi. Jeden test mi ostal od vtedy a som ho robila tento mesiac asi 7dpo a bol tam zase taky kus duch ale az po vyschnuti. Potom som kupila tie pepino co maju v dm teraz, tie 10kove a tie som robila teraz 2krat, 12 a 14dpo a neboli tam ziadni duchovia, boli uplne biele aj po vyschnuti a ver mi, ze som dobre hladala 🙂 Taakze si myslim, ze tvoj dusik neostane len dusikom 🙂 drzim palce 🙂

basikes
12. kvě 2012

Ahojte. Mozem sa vas nieco spytat? A uz sa aj pytam 😀 Mate stale rovnako dlhu lutealnu fazu?? Myslite, ze moze byt problem ked ju mam skoro vzdy kratsiu. Tento cyklus vynimocne 14dni, ale vacsinou len 10,12dni. A tychto 14dni sa mi zdalo uz tak dlho, ze som myslela, ze sa podarilo, ale nic ☹ dnes 1dc.

ema263
12. kvě 2012

Ahojte baby, prosim Vas LUTENYL hormony... Namiesto ms len spinim, uz 9 dni a doky mi dala tieto lieky na 10 dni. Mate s nimi skusenosti? Vcera som vzala prvu a dnes ma zacina fest podbrusko boliet... ☹ Dakujem.

yasmin0001
12. kvě 2012

@basikes ahoj, dakujem, ze si mi dala nadej. No uvidime, aspon budem moct aj ja prispiet svojou skusenostou a dat babam vediet. No ja som robila ten pepino aj 7 DPO a ten bol uplne biely a na tomto 9 DPO je duch, takze duuuufam, ze je to tam. Zajtra sa uvidi.
O tych LF co si sa pytala ja viem len tolko, ze som raz mala 14 a raz 15 dnove, co zatial meriam.
Nie je problem ked su dlhsie, skor naopak. A mali by byt kazdy mesiac rovnake + - dva dni

yasmin0001
12. kvě 2012

@kacena85
Baby co ste tehu, mate okrem zvysenej bazalnej teploty vyssiu aj telesnu?

kikusik88
12. kvě 2012

@sweetlemon ano zrejme budeme naraz...teda skoro 😉

magic08
12. kvě 2012

@severankaa2 veru... 😉

kacena85
12. kvě 2012

@yasmin0001 ano ja po tom vcerajsku a dr co ma vystrasil som si dnes sledovala keby mam horucku idem radsej na pohotovost,som merala asi tak doobeda a bola 37, po obede 37,2.okolo 3 37 a okolo 6 hod 36,9
Mne je strasne tak vnutorne teplo,,,ale to je zevraj ok pocas tehu
Ty maaas duchaaa

yasmin0001
12. kvě 2012

@kacena85 noooo ale velmi zbabeleho!!!! Nevyvodzujem z neho ziadne zavery.
Pocuj fakt sa netrap, nerozumiem tomu tvojmu lekarovi, sak snae uz vysetroval tehotnu zenu a nevie co a ako???
A tiez je mi vnutorne teplo, budu to este aj pozostatky mojej choroby, ale uz nejako dlho mam tu teplotu. Tak vselico si uz nahovaram + ten dnesny plachy duch, az ma oblial studeny pot jak som ho zbadala...
Ty si tu stale rozosievala pozitivnu naladu medzi nas, snaz sa si ju udrzat!!!

linuska1
12. kvě 2012

@yasmin0001 budem silno silno drzat palceky nech duch nie je len duchom...ale nech 2// silneju...🙂

basikes
12. kvě 2012

@yasmin0001 ved to, ze ja tie lf ani velmi rovnake nemam, a asi skor kratsie ako normalne14dni, u mna 10-12, ale tak verim, ze to staci 🙂
takze kolky dpo ides znova testovat? zajtra? a zase tym pepinom? ma to zaujima velmi, ze co to s tymi duchmi 🙂 ale si myslim, ze ked aj ty si videla aj uplne biely a potom uz cosi ano, tak by to mohlo silniet. joj aj ja by som brala takeho dusika 😉

sweetlemon
12. kvě 2012

@yasmin0001 ja dnes citim horuco cely den. teplotu som mala 37,3. trosku vela na mna, ale snazim sa to nevnimat 🙂

yasmin0001
12. kvě 2012

@sweetlemon no ja mam 37,4, ale som chora a beriem antibiotika. Zevraj sa mozu v tehu, no neviem ci si to male nepomylia s bakteriou a nemozu mu ublizit 😝

@basikes no idem zajtra testnut mamatestom, tie su najspolahlivejsie, nerobia falosnych duchov a ked bude ten biely, budem vediet, ze je to stratene. Nooo taky duchovia su nanic, akurat ta zmatu. Len ja som taka nedockava, ze neviem netestovat, ked mam testy a testy mam stale pre istotu doma, lebo ked to na mna dojde, som schopna aj o polnoci ist do lekarne. Hrozneeee. Ja mam velke problemy s trpezlivostou.

@linuska1 dakujem ti moja, velmi tomu neverim. 😅 Ale cim viac ludi na mna bude mysliet, tym lepsie, mozno sa vesmir zlutuje.

kacena85
12. kvě 2012

@kikusik88 ten test posledny v albume je mamatest?
@yasmin0001 skus zohnat mamatest a drzim palceky,potom mi daj vedet nesledujem temu tak
Snazim sa ,druhy den som u segri,ma 4 mesacku malinku tak mi den ubehne ale lenosim,nenatahujem sa,ani ju nenosim krpanu,zajtra idem domooov,tesim sa na mojho draheho,predsa on to tiez preziva,tak som rada,ze ma aj volno cely tyzden,zajtra rozlozime gauc,urobime pukance a celyyy den dvd budeme kuk
Ine priznaky nemas??mna bolieva hlava,podbrusko a krize,husty biely vytok,to teplo,hlava sa toci tak vela pijem,o 8 uz zivam a rano o 6 oci ako sova

kikusik88
12. kvě 2012

@kacena85 aanoo 🙂

yasmin0001
12. kvě 2012

@kacena85 vies co mna vsetko boli ale to je tym, ze mam zapal mocovych ciest.
Krize strasne, aj podbrusko citim obcas, prsia, aj hlava sa mi toci, ale to ja mam pocit, ze mam kazdy mesiac pred mrchou. Na to sa nemozem spoliehat. Akurat neviem co ta teplota, ci tak horim kvoli tej chorobe. Neviem, nemavam teplotu. A uz mi aj presla a zase sa zvysila, ja nebyvam moc chora.
Mamatest mam 😵