Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

joannah13
10. dub 2014

@jaja9891 tak to ja i ted kdyz cistim obklad od lepidla, tak nad tim premyslim a pobrekavam, pac su sama doma. Mam nejakou blbou naladu. Nejde na to nemyslet, zvlast ted kdyz vyhlizim ovu a rikam si, jestli delam vsecko dobre, aby to ted klaplo.. preji taky brzke nastehovani, ten pocit byt ve vlastnim je naaaadherny, i kdyz jak sem psala jinde, barak zenskou neuspokoji, jak bejbatko v brisku 😉

senta_sofia
10. dub 2014

@jaja9891 my sme na jesen 2010 zacali stavat a v lete sa nam zadarilo 🙂 tiez som bola strasne rada, ze mam starosti vyse hlavu a neriesim kraviny, lebo to je asi to najhorsie 😉)

rybkaa
10. dub 2014

@senta_sofia neboj nič, kôň je fasa, len treba nájsť dobré skupiny a sme teda banda, čo sme sa tu zišli 😀 tak ťa tu vítam a verím, že ti bude medzi nami dobre, je tu kopa srandy, aj užitočné rady a hlavne na seba nekydáme a nevykrikujeme si ako je to zvykom v iných skupinách, čo som mala tú "česť" prelustrovať....je to smutné, ako si niektoré baby dokážu závidieť, riešia kraviny a navzájom sa dobre nepobijú cez web... sliepky, hoďte im zrno, budú ticho 😀 no my si tu veselo kotkodákame o kadečom, nielen o BT a grafoch, ale o kadečom, občas mám pocit, že nám dá admin stopku, že tliachame odveci mimo tému 😀 priznám, ja som si už na tejto bande grafomaniek vypestovala slušnú závislosť, som zrelá na Prednú Horu 😀

adamnela
10. dub 2014

@rybkaa skvele napisane ako vzdy... 😉

adamnela
10. dub 2014

@jaja9891 ani my nebudeme mat az tak vsetko hotove. Hlavne potrebne veci, bez ktorych sa neda byvat a ostatne dodatocne. ..
@joannah13 tak to ste celkom rychlo presli do noveho...Tak nech sa vam super byva a onedlho najdes tie vytuzene 2 ciarocky a budete krasna rodinka 🙂

senta_sofia
10. dub 2014

@rybkaa no ved toto, ja som po potrate tak hladala "utechu", tak som preklikala nejake temy, no ale des a hroza, tak vdaka bohu za bazalku 🙂)

senta_sofia
10. dub 2014

@adamnela rybkaa by mala robit terapeuta, ta by tak nadopovala klientov dobrou naladou, ze by sa este rehotali na tom, ze co na tom, ze sa nedari, aspon si mozu bez obav uzivat nechraneny sex 😀

sofi88
10. dub 2014

@mawiya dakujem 🙂 aspon niekto ma povzbudil 😀 nie kazdemu sa ukaze dusik na zaciatku, su aj take pripady ze sa im ukazal dusik ked boli v piatom siestom tyzdni, takze nic nie je stratene kym nepride mrcha 🙂 takze stale dufam a drzim palce 🙂 zajtra mam o 9,30 IUI, tak drz palceky.. dost sa bojim.. ze to zasa nevyjde,.. ☹

adamnela
10. dub 2014

@senta_sofia no veru @rybkaa je teda poriadna rybka 😀 😀
@sofi88 drzim Ti palce na zajtra a hlavne mysli pozitivne, to je myslim asi v tejto chvili najdolezitejsie..Tak hlavu hore a snad sa to podari 😉

rybkaa
10. dub 2014

@sofi88 silno silno držím palce, aby to prebehlo bez problémov a hlavne úspešne!!!! 🙂 posielam na povzbudenie srdiečko, ale nikomu to nehovor, bo babizne budú chcieť tiež a viac ich nemám 😀

bianca11
10. dub 2014

http://www.fertilityfriend.com/home/4e634c tak nam sa to nepodarilo, MS dorazila o trochu skor... :(
Drzim Vam zienky palce, nech to aspon vy dotiahnete do uspesneho konca.

adamnela
10. dub 2014

@rybkaa neboj, my ho momentalne doprajeme @sofi88 . Bodaj by to Tvoje srdiecko pomohlo k uspesnemu zajtrajsku 😉

rybkaa
10. dub 2014

@senta_sofia no, dobre, budem vás tu terapeutovať (vždy som to chcela robiť, ale odradili ma prijímačky z angliny a fyziky - pánabeka, načo je cvokárovi archimedov zákon??? 😀 ).....ale! Plánujem tu zotrvať tak do konca mája, potom chcem ísť k januárovkám 2015, tak sa snažte, že pôjdete so mnou aj vy všetky koťuhy, lebo koho potom budem terapeutovať, ha? a chcem byť moderátorom 😀 Minule v jednej skupine zaradom otehu baby moderátorky, tak sa vzdávali postu, že idú k tehotniciam a opúšťali snažilkovskú skupinu a som sa teda zaujímala o miesto moderátora, lebo reku že moderátorkam sa darí otehu, že aj ja chcem...no ma baby v zhasili, že čo sa derem na miesto moderátora, tak som odišla zas s dlhým nosom a radšej som sa vrhla na môjho muža ako sa pozastavovať nad zmýšľaním niektorých báb na koňovi 🙂

rybkaa
10. dub 2014

@bianca11 škoda ☹ ale no tak, je apríl, vonku hnusne, čas vhodný tak akurát na sex, človeku sa nechce ani nos vystrčiť spod periny, treba to využiť 😀 a potom máj lásky čas, vráť sa medzi nás s dvoma čiarami, oki? 🙂

bianca11
10. dub 2014

@rybkaa Ty si optimistka, dakujem za povzbudive slova, velmi potesili 🙂 ... budeme sa snazit... co ine ostava.

senta_sofia
10. dub 2014

@rybkaa no to aby som zacala realizovat ten svoj sen so sukromnymi jaslami, ked bude v januari 2015 tolko deti 😀

rybkaa
10. dub 2014

@senta_sofia odkiaľ si? že či to budem mať potom s krpcom ďaleko 😀

senta_sofia
10. dub 2014

@rybkaa Hlohovec, rano posadis na vlak, poobede poslem naspat 🙂

mawiya
10. dub 2014

@sofi88 jaj cica neboj. ja som bola tri krát na IUI - pri prvom. a nevyšlo, lebo som bola v strese. potom sa podarilo normálne. a nie je to nič strašné. určite bola horšia tá injekcia. bleeeeee. máš môj obdiv. drž sa a neboj, vyjde to, veď predsa v lete chceme byť pupkaté. či? 🙂

mawiya
10. dub 2014

@senta_sofia ta vitaj dievka 🙂 som rada, že ďalšia babenka ide s nami plodiť 🙂 plánujeme rodiť v januári. hhhhh . však @kukku @rybkaa @adamnela 🙂 @jaja9891 @sofi88 @joannah13 a všetky ostatné.....

mawiya
10. dub 2014

@senta_sofia jej teraz čítam o tvojom sne. poznám jednu žienku, čo má súkromné v BR a povedala mi, že nie je nič jednoduchšie. ak budeš potrebovať helpnúť tak sa kľudne na mňa obráť nakontaktujeme ju na teba. alebo teba na ňu? 🙂

rybkaa
10. dub 2014

@senta_sofia juuuuuj to je stráááášne ďaleko.... 😔 ale! svokra má v Piešťanoch sestru, to by šlo, malô detašujem tam na dobu predškôlkárskej dochádzky 😀

senta_sofia
10. dub 2014

@mawiya ta dakujem, sak musime vylepsit demograficku krivku 🙂

senta_sofia
10. dub 2014

@mawiya diky moc, len ja hlavne musim poriesit daku nehnutelnost, cize asi nabehnut so silonkami na hlave do banky a potom ti pisnem 😀

rybkaa
10. dub 2014

@mawiya no! Brezno mám bližšie 😀 pošlem krpatého tam 🙂
u nás v zapadákove sa tiež majú dakedy teraz voľakedy otvárať jasloše, vraj budú len pre 10 detičiek, tak to už aby som sa napísala do poradovníka 😀

joannah13
10. dub 2014

@adamnela tlacil nas cas a pritel je moc sikovny a dela co muze.. bydlenicko je super. Bez dveri se na testiky cura s adrenalinem, aby me pri tom nikdo nenacapal 😀
@bianca11 stestickoooi preji. At je vse uspesne
@mawiya uz se tesiiim.. zjistit to na moje narozky a rodit na ty pritelovy.. to by bylo neco 🙂

adamnela
10. dub 2014

@mawiya ano, ano... rozkaz sefe... 😉
@rybkaa no Ty si teda fakt poriadny terapeut. A vidis a my od Teba nechceme ani ziadne skusky, staci, ze budeme mat Tvoj humor, dobru naladu a optimizmus ta nie?? 😀 A budeme sa snazit plodit a rok 2015 je nas 🙂 . napr. 05.05.2015 pekny datum na porod, nie? Sa tesim 😉

adamnela
10. dub 2014

@joannah13 no aj my budeme bez dveri, takze si tu srandu uz teraz viem predstavit 🙂 A najma na tom wcku a pri sprchovani 😀 Ale chvilu vydrzime 😉

rybkaa
10. dub 2014

baby, konec srandy, vec je vážna 😀 keď som si začala s mojim mužom v januári 2013, tak mi povedal, že do roka a do dňa sa vezmeme alebo rozídeme...stislo mi ritku, ale reku hej hej..... matko rozsviť, ja som sa naozaj (takmer) do roka vydávala 😀 tak hádam ho už nepošlem do frasovej kariky, keď sme okolo seba chodili tri roky, kým sme sa dali konečne dokopy, lebo furt nám niečo stálo v ceste, aby sme konečne boli spolu 🙂 Takže 22.2.2014 sme sa zobrali a všetci mi vinšovali že do roka a do dňa bábätko....a tu končí tá sranda! Už mi to raz do roka a do dňa vyšlo, tak teraz musím makať, aby to vyšlo zas 😀

adamnela
10. dub 2014

@rybkaa neboj, urcite to vyjde...silno, silno drzim paluche 🙂
A inak 22.2 ma moj muz narodeniny 🙂 Aspon budem vzdy vediet, kedy si sa vydavala 😉