Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

snazilka1983
22. led 2013

@trish22 pregnyl bol pichnuty 12.1. rano. ved to ze to moze byt pregnyl ale ten by slabol toto mi vrta v hlave

slniecko2
22. led 2013

@lauritka ahoj-mozes mi poradit? je rozdiel pri pouziti ovu testov, ze kedy ich pouzijem? napr.ranny moc, poobede. Niektore baby tu pisali ze je lepsie poobede v tu istu hodinu merat. tak ako to je? ak budem merat kazdy raz inokedy, nebude vysledok skresleny? vdaka za odpoved

vcielka_majenka
22. led 2013

Ahojte baby 🙂 tento cyklus som zacala s meranim bt, dnes som 7DC a teplota 36,8 vcera bola 6DC 36,5. Neviete, co to moze znamenat?? Od 3DC do dnes 7DC som brala fytosoju ako nahradu clostilu. Prosim poradte 🙂

mariankamk
22. led 2013

@vcielka_majenka treba merat a merat, takto zavcasu ktovie... 😅 moze to byt vsetko od ovu cez hormonalnu nerovnovahu po zmenu teploty v miestnosti...

lagunasa
22. led 2013

@adeala3 @mariankamk @trish22 @lucka2405 @kukku @mistrall @figurka1985 @zelovocka @bordulka @vavrenka
dufam, ze som vymenovala vsetky 🙂 takze baby, uuuuuplne prd som dnes vybavila!!!!!!! kedze doktora mam v mieste bydliska ( Hlohovec ) a do prace ( Bratislava ) chodim kazdy den vlakom tak som isla na jediny vlak co mi v tej dobe isiel ( osobak, vrrrrr! ). sestricka povedala, ze mam prist tak po 14hod, vtedy si vraj objednavaju takto pacientky, medzi 14:00 a 14:15. no tak si hovorim, ze vlak co mi isiel o 13:07 z BA ma prichod o 14:05 do Leopoldova a odtial to mam uz autom tak za 5-10minut tak to stiham v norme..... lenze vlak meskal asi 5 minut a este sa tam z leopoldova motalo zopar aut strasne pomaly tak som k doktorovi prisla o 14:25. on ordinuje do 14:30. no a otvorila mi sestricka ze doktor pred chvilou odisiel 😠 😠 😠 , ze este cakal cakal do 14:20 ale ze mu potom ide autobus tak ze isiel lebo potom by musel cakat do 15:30 na dalsi autobus!!!!!!! kokos!!!!!!!!!!!!!!!!!! taka nastvata som!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 to su ti doktori tak strasne zle na tom, ze si uz ani auto nemozu dovolit a su odkazany na autobusove spoje? a koli tomu ja ako pacient som odisla uplne zbytocne z prace skor a mam uplne zbytocne vymeskaneho "doktora" , ktoreho hodiny v praci sa mi mi napocitavaju, a ja pri dochadzani to mam este viac!!!!! takze viem velke houby ci bola alebo nebola ovu. tak som sa u sestricky objednala o dva dni, na stvrtok.... len som zvedava, ako to v praci vysvetlim, ze idem k lekarovi znova ...... 😒 no na nervy to je!!!!!
@snazilka1983 no podla mna nesilnie ☹ ale ja som na toto slepa.

lagunasa
22. led 2013

@snazilka1983 a kde mas graf?

zelovocka
22. led 2013

@lagunasa 😠 😠 😠

mariankamk
22. led 2013

@lagunasa to je fakt blbe 😒 a na telefon ti to nemozu zajtra dat? 😒
a v praci povedz, ze ti vybehli nejake zle vysledky, tak potrebuje doki spravit este nejake vysetrenie... 😝

lagunasa
22. led 2013

@mariankamk nechcem aby mi to davala do telefonu! chcela som aj aby ma pozrel aj koli tej ovulacii a tak ..... sestricka sice naznacila nieco take , ze vysledky su v pohode ale tak od doktora chcem pocut zaver a hlavne on nas ma poslat do Gyn-fivu takze aj to potrebujem. tak vo stvrtok ..... zajtra je aj tak poradna tehotnych a to by som tam uz nevydrzala sediet!

mariankamk
22. led 2013

@lagunasa tak aspon popredku zatelefonovat do ordinacie, ze si na ceste, nech cakaju... 😒 a preco to nechces na telefon? o je na tom?

trish22
22. led 2013

@lagunasa och tak toto je fakt o nervy!!! 😠 😠

trish22
22. led 2013

@vcielka_majenka ak tento cyklus je prvý čo si meriaš BT a si iba 7DC tak to je ešte mooooooc skoro na závery.
Po prvom odmeranom cykle sa dá niečo z toho vyčítať. A niekedy ani jeden celý odmeraný cyklus nestačí na to aby si zistila ako funguje tvoje telo. Fytosoja je super. treba ďalej merať a čas ukáže ako si na neho zareagovala. držím palce

trish22
22. led 2013

@vcielka_majenka jaaaaj a založ si účet na fertilityfriend lebo tak sa ti to bude o veľa ľahšie vyhodnocovať. a sleduj aj hlienik, lebo aj ten môže veľa napovedať 😉 tam si to všetko pekne zaznač a uvidíš ako pekne ti to ukáže na konci 😉

trish22
22. led 2013

@snazilka1983 tak asi dalšie dni ukážu 🙂 bodaj by to bolo tehu

lagunasa
22. led 2013

@mariankamk ved som ti to popisala v tom prispevku. lebo chcem aby mi pozrel ci prebehla ovulacia a preto, ze chcem aby nas konecne poslal do Gyn-fivu. vysledky nepredpokladam ze budu zle ale chcem aj tie veci okolo. a ja som si nevsimla ze kolko je hodin a ze pridem o tolko neskor. az ked som zaklopala na ordinaciu, ze ups, to je uz tolko!

lauritka
22. led 2013

@slniecko2 z ranneho sa nema robit. najskor od 10 hodiny doobedu.. takz vol si taky cas, aky tebe vyhovuje. 😉 ale kazdy den rob priblizne rovnaky cas, aby si vedela porovnat.. a ked je napriklad uz skoro rovnaka ciarocky, urbo dalsi v rozpati niekolkych hodin, lebo moze stupnut rychlo a na dalsi den moze slabnut, aby si vystihla vrchol. potom sa to len potvrdi teplotou ktora sa ma do 2-3 dni zvysit a zostat hore.

lauritka
22. led 2013

@lagunasa 😒

vavrenka
22. led 2013

@lauritka @lagunasa @mariankamk @bordulka @zuzkazuzu88 @trish22 @lucka2405 @trish22 @kukku @figurka1985 @adeala @snazilka1983 @moni1007 , kocky, nezda sa vam, ze ff nejako nevyzancuje viacerym ovu tento mesiac? 😕 , ci sa mi to len zda?

lucka2405
22. led 2013

@lagunasa fuha, tak to je fakt na nervy. tusim fakt radsej zavolaj ze si na ceste aby ta pockal.

lucka2405
22. led 2013

@vavrenka no asi je nejaky lenivy, mne tiez stale neoznacil este, asi je z tych mojich grafom mimo🙂

mariankamk
22. led 2013

@lagunasa ja som sa nepytala na ostatne, to som si vsetko precitala, len na tie vysledky HP, pri nich si s vykricnikom zdoraznila, ze ich cez telefon vediet nechces 😉
a pytala som sa len preto, ze ta zaujima, preco mas predovulacne vyssie ako si zvyknuta... tot vsio...

adeala
22. led 2013

@lagunasa to je nanič 😒 a keď ordinuje do 14:30, nechápem, ako si mohol dovoliť odísť skôr, len aby stihol autobus.. a čo ako, že mu ide až o hodinu neskôr? mrzí ma to

adeala
22. led 2013

@vavrenka tiež mi príde nejaký zmätený, neviem, čo to s ním je..

lagunasa
22. led 2013

@mariankamk aha, no ja som to s tymi vykricnikmi myslela tak vseobecne. ale tak asi to vyznelo zavadzajuco. a na teplotu som sa urcite nechcela pytat. to som minule len zlahka naznacila a bolo vidno, ze "to je hovadina nepodlozena" si myslel. aj v Gyn-five ked som to spomenula tak, ze na to nepozerajte, radsej sa riadne plodnym hlienom a ovu testami, to je vraj lepsie. takze BT je len moja sukromna vec. ved uvidime co bude o dva dni. uz si sestricka zapisala, ze pridem dost neskoro aby na mna teraz uz pockal, tak hadam uz vsetko dobre dopadne!

mariankamk
22. led 2013

@lagunasa tiez som nemyslela pytat sa na BT, ale rano som ti spomenula, ze mrknut sa aj na vysledky hormonov stitnej zlazy...
ale to je jedno, len som mala take detektivne chutky...
to je fajn, ze ta uz pockaju, teraz to uz vyjde a bude to ok 🙂

lagunasa
22. led 2013

@adeala ved to. ja si z prace nemozem dovolit odist skor aj ked mi potom ide vlak az o hodinu a on moze? neviem sice kam dochadza ale tak som myslela ze ako doktor si moze dovolit chodit autom!!!! tak za dva dni vo stvrtok uz hadam budem vediet. sestricka si poznacila ze pridem neskor aby na mna pockal 🙂

lagunasa
22. led 2013

@mariankamk no ved to s tou stitkou som mala v plane kuknut, len som nevedela ze ma vplyv na BT.

mariankamk
22. led 2013

@lagunasa su take teroei, ze moze mat stitka na BT vplyv... ci hypo ci hyperfunkncia... vsak pozriet sa mozes, ale moze to byt aj jednomesacny vykyv...

trish22
22. led 2013

@vavrenka no mne neoznačilo, lebo som ani nemala. ja presne viem vždy kedy mám ovu. cítim to, mám hlien, a pozit ovutesty a zvýši sa mi po ovu BT. ja už po toľkých cykloch merania a sledovania už viem. a bohužiaľ tento mesiac zatiaľ ovu nebola....a podľa mňa už ani nebude.....chcem mrchuuuuuu!!!! a to čim skôr 😀

adeala
22. led 2013

@lagunasa aby na teba počkal do konca jeho ordinačných hodín, áno? bože, to je vážne smutné.. tak ja dúfam, že tvoja zajtrajšia teplota niečo napovie, som zvedavá 🙂