Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

giuli
20. únor 2010

susan,vyskúšajo také dva dni urobiť ďalší tehi test...teraz nevyriešiš nič..aj keď viem,čo je to byť v neistote 😨

toja
20. únor 2010

giuli, napravilo ti to cyklus ci nie? zle sa mi to nejak cita...

giuli
20. únor 2010

píšem ako tatar....prepáč
menštruovala som počas užívania,po dobratí už nie....ja som sama od seba ovulku nikdy nemala,iba s clostilom

soldi
20. únor 2010

petka: skus si zacat merat BT 🙂 ale testik je teda naozaj krasne pozitivny 🙂
nemusis vediet kedy presne pride, hlavne, ze vies ze teraz niekedy, tak supi hupy do postielky a robit tuli tuli 😵

susan: pockaj do zajtra, na co sa takto trapis? bud si tehu, alebo nie. viac moznosti nie je. maj troska trpezlivosti a netlac tolko na pilu, nikto Ti neda dnes jednoznacnu odpoved 🙂

lisa.j
20. únor 2010

drndapetka: presne ako pises, pozitivny by uz mohol byt napriklad aj vecer predtym...takze ovu mohla byt aj v den, ked si si robila ovu test

soldi
20. únor 2010

toji: ja som teraz zacala brat D, lebo mi neprisla ms, aj ked graf mi ovu ukazal. D ucinkuje ako vyvolavacka. Ale kedze je to progesteron tak pocas jeho bratia mi teoreticky ovu prist nemala, aj ked sa to stava. no a moj graf sa zase tvari, ze ovu bola, napriek tomu, ze beriem D.
ked mi zacne ms tak tiez zacinam s clostilom.
dokyna mi predpisala D uz pred troma mesiacmi, lebo som tiez po vysadeni HA mala nepravidelne cykly. Potom ms chodila pravidelne, ale bez tej ovu, takze preto som si vypytala aj ten clostil 🙂

drndapetka
20. únor 2010

soldi: Díky moc, já jsem si BT jednu dobu měřila, ale teploty byly hrozně rozkolísané, i můj gynekolog mi řekl, že nemá cenu měřit 😒 Vím, že je tu i možnost, že i když je ovu testík pozitivní, že ovu být nemusí 😠 Ale myslím si, že jsem ji tentokrát poznala spolehlivě na sobě, jak mě začalo píchat v podbříšku a tlačilo mě v prsou...za 2dny to pak polevilo.....A jinak s manžílkem jsme se tulili....musel chudák kvůli tomu odložit vyšetření spermiogramu, protože 3dny před tím musí být prý půst, a my jsme to porušili 😀

susann83
20. únor 2010

soldi mas pravdu, som hrozna ☹ netrpezliva

toja
20. únor 2010

soldicka = dakujem ua info 🙂

drndapetka
20. únor 2010

lisa.j : A je tu možnost, že by např. vycházel ovu test pozitivní 3 dny po sobě? 😲 Jak potom člověk pozná, který výsledek je ten pravý?

soldi
20. únor 2010

susann: a ako dlho sa uz snazite?

petka: aj smouli to tak mala a ovu potom urcila pomocou BT a folikulometrie 🙂

lisa.j
20. únor 2010

drndapetka: zvycajne 3 dni po sebe moze vyjst u tych, ktori testuju viackrat za den v roznych casoch, ak vsak testujes len raz denne v tom istom case, tak su to max. 2 pozitivne testy (za normalnych okolnosti). ale berie sa to tak, ze do 24-48 hodin od PRVEHO pozitivneho testu by mala dojst ovu. no ale nic nie je jednoduche, je kopec bab, ktore vobec nevystihnu pozitivny test, alebo naopak take, ktore maju kopec pozitivnych testov v jednom cykle.

drndapetka
20. únor 2010

Soldi, já jsem asi 2 měsíce teď BT neměřila....teď po tom ovu testíku to zkouším, ale výsledek nevidím...abych ještě věděla, když už je asi po ovulce - to ten vzestup už neuvidím 😖 Navíc jsem mívala teploty vždycky dost vysoké....pod 36,6 jsem se nikdy nedostala....teď mám zase teploty 36,6 a méně, takže se mi to nepozdává...Je teda pravda, že se poslední měsíc léčím přírodní léčbou a piju ten Femigrad, ale myslím si, že bylinky a přírodní léky by neměly BT nějak ovlivnit. Nebo ano? Dneska ráno teplota 36,3....Ale jak už jsem řekla, tak z těch teplot už nic stejně nepoznám. Leda, že by ten pokles dneska byl implantační 😀 😵 Což ale ale prkotina, kdybych dneska byla teprve 4DPO 🙄 Takže asi budeme čekat, jestli jsme se trefili 😉 Jsem ale šíleně nedočkavá 😀

susann83
20. únor 2010

soldi v auguste 2008 som vysadila HAK
muz mal pred rokom zly spg, aj bral profertil a podobne veci, ja som pila gynex, aj macu sme brali, potom cez leto sme sa na vsetko vykaslali, len sme sa snazili
a teraz vo februari som mala ist do skoly, ale v decembri som otehu, to bol posledny mesiac, co sme sa chceli snazit
je to fakt tak, ze sa to stane, ked s tym clovek nerata a nemysli na to tak velmi
tak sa snazime dalej a do skoly idem kolegyna..

toja
20. únor 2010

baby, este vo februari budeme vsetky tehotne.
som sa rozhodla

toja
20. únor 2010

susanne = ked bral tvoj M profertil, tak mal potom nejake zmeny v spg?

soldi
20. únor 2010

petka: pokles BT nastava v den ovu. odmeraj zajtra rano a ked bude teplota vysoka, tak dnes bola ovu. pravdepodobne 😅

susann: no, vela robi psychika 🙂 tak sa ukludni, uzivaj si dnesny dnik a o par dni uz budes jasna 🙂

son1cka
20. únor 2010

Tojka, tak dobre, prehovorila si ma... 😀

soldi
20. únor 2010

soni: 😀

maja2
20. únor 2010

ahojte všetky

no lisa mala si pravdu 🙂 ja už dnes ovu netestujem, bolo by to zbytočné, už včera bol jasne negatívny, načo to potvrdzovať viackrát

drndapetka keď dám za chvíľku do albumu moje ovu testy (a to ani jeden nie je taký krásny ako tvoj) tak sa pozri, že je tam rozdiel medzi rannými a poobednými testami.

a pozri do albumu katkamarek - tá mala viac pozitívnych testov za sebou

son1cka
20. únor 2010

Drnda, z vlastnej skusenosti, ovu testom robenym doobeda neverim.... 😒

susann83
20. únor 2010

Toja, nebol na kontrolnom, tak neviem, ale asi sa mu to potom nejak upravilo, ked sa v decembri zadarilo.

Soldi, psychika je svina
asi idem nakupovat 🙂 🙂 to bude dobre na ukludnenie 🙂

soldi
20. únor 2010

susan: a co ste mali zle na spg?

chod nakupovat, ja som bola vcera a som si kupila uplne uzasnu kozenu bundu 😝
to vzdy zlepsi naladu 😉

drndapetka
20. únor 2010

Takže myslíte, že ten ranní ovu test mohl klidně lhát? 😲

Soldi, kdyby byla ovulka dneska ( jsem 20DC ) , proč bych měla 16DC ráno pozitivní ovu testík ? To by bylo moc pozdě, ne?

toja
20. únor 2010

susanne = vyborny napad,nakuôovanie aj na mna zabera 🙂

soldi aj ja chcem kozenu bundu,kde si kupila?

maja2
20. únor 2010

toja - ja ti budem vediet povedat okolo 10.3. ci po vyuzivani 60 tbl. maci sa zlepsi spg. ideme na kontrolny.

soldi
20. únor 2010

jaaaj, petka, prepac, som myslela, ze to si dnes mala ten pozitivny ovu test 🙂
hlavne je, ze ste sa tulili a ze vies kedy priblizne mohla byt ovu 🙂 dalej to uz netreba riesit 🙂
a ano, ranne ovu testy zvyknu klamat.

toji, pockaj chvilu, odfotim ju a hodim do albumu, teda, ak sa mi to podari 🙂

soldi
20. únor 2010

aha, tak neodfotim, mam vybity fotak 🙂 tak mozno zajtra 🙂
ale je takej horcicovej farby a totalne nadcasova 🙂 sice stala 200€, ale mozem ju nosit dozivotne 😀
znacka je steffel.

soldi
20. únor 2010

majka: tak verim, ze uz bude dobry 🙂

baby, kedy mavate citlive bradavky?

a svrbievaju vas niekedy? a ak hej, tak v ktorom obdobi cyklu?

susann83
20. únor 2010

Soldi, mal oligotetrazoospermiu - malo, zly pohyb aj tvar, myslim. a aj nejaky zapal, bral 2 druhy atb.

pokazili sme to, ze sme nesli na kontrolny

ja som tiez nemala nejake slavne vysledky z krvi, mala som nizke hladiny hormonov.

tak ja idem, najprv umyt riad a potom do mesta, hadam najdem nejake cizmy este