Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

awalancha3
26. bře 2010

baba.................. zaujimavy graf............. akym testom si testovala?

soldi
26. bře 2010

ahoj acko, kde mas foto? 😔

ell, no ten horny je tmavsi. ale tak dufam, ze zas tmavnut budu 😵

baba, super 😉
a dokyna Ti robila sono a brala krv na hcg?

pavka.exit
26. bře 2010

soldi, jeste pockam, uplne po ms nejsem ,-) a pak vyzkousim, jestli je to jine, nez na konci min.cyklu 🙂))

ja vim, ze to neni dobre, vsak ja ten HP taky nevidim nijak ruzove 😔 ale nebudu fnukat driv, nez se dozvim neco zasadniho,ne? 😉

soldi
26. bře 2010

pavka, vsak ak Ti to nevadi, vyskusaj teraz cez ms, tak najlepsie pocitis ten rozdiel 😉

pavka, ale tak aspon ho budes mat a bude sa to moct riesit, co je super 😵

baba2288
26. bře 2010

no testovala som rapidclearmi a tam furt nejaky flak sa urobil, alebo potom po niekolkych hodinach ciara.ale dnes som si urobila mamatest,ktory je vraj najspolahlivejsi a bohuzial nic neukazal. ☹

awalancha3
26. bře 2010

baba............ rapiclear je sajrajt, ten ti ukaze // az ked male kope v bruchu................. ale mamatest, hm, ten by uz mohol... popytaj sa po graviteste................................ a testuj...... teplota neklame, nieco sa deje, alebo mas v tele nejaky zapal? nie si si vedoma? mrcha nic? ani spinenie?

baba2288
26. bře 2010

soldi,preco je to super?
dokina mi robila sono este minuly tyzden,ci nemam nejaku cystu a tak. Hovorila,ze sliznica vyzera na menzes a nechape,preco nechodi. Na temu tehotenstvo sa so mnou nebavi,kedze su domace testy negativne.

awalancha3
26. bře 2010

baba............. doki sa so mnou o tehu nebavila ani ked som jej ukazala 20 pozitivnych testov................ mozno mas proste slby nastup hcg.............. len vydrz a testuj.....

acko
26. bře 2010

kurna afakt, jakze mi zmazali foto?? ved bolo mi tam vidiet tvar... alebo niekto oslepol?

soldi
26. bře 2010

baba, to som Ta chvalila za ten link 😅
to vazne o tom tehu? vsak to mala ako prve urobit, ze zobrat krv 😒

no, ked nemas cystu, tak fakt neviem. my tu nie sme studovane ako Tvoja doktorka. mala Ti zobrat krv.

bambi9
26. bře 2010

baba, a ako sa citis?? mas nejake priznaky tehu? 😉

acko, daj si novu a hotovo 🙂

soldi
26. bře 2010

acko, asi sa im zdalo, ze to nie si Ty. urob to ako ja. som napisala adminke a opytala som sa, ci mozes mat takuto fotku. vies, ako na zakladnej skole 😉

awalancha3
26. bře 2010

inak, ked si pozriete moju najnovsiu foto v albume... mamatesty (sice ciara druha uz nepochybna) tak sa zda ako keby sa zoslabovala.... a to sposobuje nekvalita mamatestov- proste tam chyba dostatok farbiva v strede pasiku, je to vidno aj na kontrolnej ciarke...... ale ako taky mamatest spolahlivy je.............len ta kvalita vyhotovenia......

baba2288
26. bře 2010

awalancha,bola som u lekarky teraz v utorok a vraj je vsetko v poriadku. a niesom ani chora, fakt skusam,ci nekaslem,ci nemam soplik,ci ma zub neboli,ale nic. tak neviem. Ja som si tiez myslela,ze mam nieco,lebo podbrusko mam velmi nafuknute. Ked som mala teraz teploty 36,7 tak som niekedy citila,ze ms uz uz pride,ale nic. Vytok mam, ale nevyzera to na nejaku chorobu,lebo je taky priesvitny, kremovy,ale ani nepachne a ani nestipe a ani nesvrbi.tak ja neviem. Aj ja som na ten mamatest pocula velmi dobre referencie,tak preto som uz fakt sklamana. 😒

awalancha3
26. bře 2010

................ja ti neviem, ale stale mam taky pocit, ze si tehu........... a hcg mas slabe, to vidiet z teplot, ze este zlte teliesko nepracuje ako ma a sa len rozbieha....................popytaj sa na gravitest, vazne, ten je najcitlivejsi na naskom trhu......

baba2288
26. bře 2010

bambi,no vies,ja na priznaky moc neverim.lebo v tychto pripadoch su priznaky dost podobne a okrem toho by som si ich mohla aj vsugerovat.

leheckova
26. bře 2010

NO a co ti povedala tvoje mudr???BAba???to je divný graf?mas jaké cykly

soldi
26. bře 2010

baba, normalne by som sla za tou doktorkou a povedala jej, ze nech Ti zoberie tu krv na hcg. ona to musi urobit na Tvoju ziadost. maximalne si za to vypyta 3 €. ale tak aspon nebudes na pochybach a budes vediet co sa deje. 😉 😵

baba2288
26. bře 2010

awalancha,to vazne mozem byt tehu? je to velmi neprijemna situacia,lebo sa bojim,ze ked som tehu,tak fazulke nieje dobre pri takychto teplotach. doma mam duphaston, ktory by som si hned dala,keby sa mi na teste objavili //.

soldi
26. bře 2010

leheeee, testuj!!! 😵 😵 😵
uz som Ti prepisala link na graf v tabulke 😉

awalancha3
26. bře 2010

leheckova.................. hej hej, baba ma zvlastny graf..... ale teda krv jej zobrat mohli..............a ty si už zacnihladkat brusko a privrávať sa............. 😅

soldi
26. bře 2010

baba, mozes, ale nemusis. podla teplot sa to vazne neda ususdit, lebo mozu byt uplne hocijake. to uz sme si velakrat overili 🙂

awalancha3
26. bře 2010

baba................ proste ak ti ms nepride........... tak chod zase k doki s tym, ze teda ano asi ma pravdu, ze teda nie si tehu a nech ti pichne vyvolavacku alebo ti zoberie krv na hcg testy....... stav sa, že ti vezme krv..............

leheckova
26. bře 2010

Awa ty mas celkom dobrou zasobu těhu testu to jsem ještě neviděla 😉

baba2288
26. bře 2010

Mudr. vobec moj graf nezaujima. ona proste caka,ze dojde menzes. hovorila som jej,ze nemam svoje menstruacne teploty,ale odignorovala to. mam 27-28 dnove cykly, za pomoci duphastonu. Ale neviem,ako presne fungujem. Totiz toto bola moja prva ovulacia.

leheckova
26. bře 2010

Soldi neni jeste brzy???myslim že počkam do pondělka uvidim zda mrcha dorazi nechci byt zklamana už dnes

leheckova
26. bře 2010

Baba ja to dostala hned druhý den po vysazení a někdo píše i 10dnů po vysaz.Duphastona

soldi
26. bře 2010

baba, no nevie,mne to pride, ze aj minuly cyklus bola ovu, sice si v kritickej dobe nemerala, ale teploty v druhej faze su oocividne vyssie. vypytaj si to zobranie krvy, tu Ti mozu zobrat aj hned teraz a bude to jasne.

baba2288
26. bře 2010

ano,vsak buduci tyzden idem na vyvolavacku. Chcela som ju uz teraz,ale nechcela mi ju dat,ze este pockame. Ona mi krv nezoberie,lebo ona proste tehu vylucila. ze mozno mimomaternicove, ale ze to by tiez test uz ukazal.

awalancha3
26. bře 2010

baba, hovorim ti, ze sa niečo deje.................. tiež beriem duphaston, po nom su cykli pravidelne, a ked ms nedosla ako mala tak hm.......... no proste niečo sa deje, a ja asi tuším čo....... 😉 a fakt si z doki nič nerob, ja som jej ukazovala moj graf aj kopu tehutestoc a nic... poslala ma domov cakat ma ms..................... az ked som sa rozplakala, tak mi povedala ze nech na druhy den pridem na krv