Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kv3tka
16. srp 2009

lauri...nie nic som si neoznacila sama.....mam to tak,ako si mi to nastavila ty.....sam ff mi oznacil ovu....ale modro 🙄

flamenga
16. srp 2009

bodzlomu 😨 drozdove natierky? Tak to sa manzel potesi... ten ich ma rad 🙄 😅 skúsim.... Nemáme veľmi peňazí nazvyš, takže pravdu povediac... je mi ľúto dať aj tristo korún za tabletky, ktoré mi vydržia mesiac a možno by som zobrala tri-štyri a nerobili by mi dobre 😢 😔

ach jaj... som "zúfalá" 😢 stále myslím len na jedno: prečo sa to nevie udržať.... ☹

katkaajurko
16. srp 2009

ja som brala doteraz calibrum baby plan a doktorka mi odporucila ten femibion 800 🙂

lauritka
16. srp 2009

katka pekne si to napisala 😉 a predstav si, ze napriklad jehovisti odmietaju infuziu a cudziu krv... tak radsej zomru 🙄 nastastie pri nehodach ked je clovek v bezvedomi, tak sa ho nikto nepyta na jeho nazor 😅 ci chce krv alebo nie . jooj 😀

bodzlomu
16. srp 2009

noo flam, lebo mne doki stale tvrdil, ze vsetko je OK a mala som plny vajecnik vajicok, len nejak sa im nechcelo zliezat a neboli silne... a zabralo to 🙂 skus 🙂
s tymi tabletkami mas pravdu, ja som potom ten femibion dala mamine a tiez ma mrzeli vyhodene peniazky 😔
neboj sa... skus toto drozdie... kamoska napr. skusila taku "kuru"... ze jeden tyzden do mesiaca ale musi to byt pred ovu, jej poradili, aby kazdy vecer vypila jedno male cierne pivo a tiez sa postastilo... kedze ja pivo nemam rada, tak som skusila drozdie 🙂

lauritka
16. srp 2009

kvetka ale vtedy vies ked sme sa bavili o ovu, tak som ti hovorila kedy asi bola, ty si tam nic noznacovala ??
pamatam, ze to nijak nechcel oznacit vtedy. ja som ti to tam urcite neprepisovala. a lneklikla si na turning/ override?? modrym oznacuje len vtedy, ked to tam prepises sama. 😕

bodzlomu
16. srp 2009

laurit, ja som takto raz experimnetovala s ff a aj mne vyznacilo modrym - ale ja neviem skoro vobec po anglicky 😀 a potom som zase nieco postlacala a oznacilo mi to pekne cervenym 🙂 sice len prerusovane, ale predsa...ale co som to postlacala 😀 😀 😀 😀 neviem

evikmi
16. srp 2009

ahojky...lauri,ja jsem měla známou - jehovistku- a ta měla dceru,která měla obrnu. při jedné z mnoha operací ta holčina ztratila hodně krve,tak potřebovali souhlas,aby jí mohli dát transfuzku... a maminka odmítla.... ☹ a Olinka málem umřela ☹

lauritka
16. srp 2009

flami, podla mna teraz sa to neudrzalo preto, lebo telo este nebolo pripravene po prvom potrate. priroda si to zariadi. a to ze prvykrat to nedopadlo dobre, to je bohuzial caste.. statisticky kazda tretia zena aspon raz potrati 😔 takze nemyslim, ze je nejaka chyba v tebe, dajte si mesiac pauzicku a potom hura na to 😅

lauritka
16. srp 2009

bodik 🙂 to je tam dole pod grafom, turningúovveride. tam sa to prepisuje ak nesuhlasis s FF 😝

eviku no tak to je trosku chore podla mna 🙄 tomu uz hovorim fanatizmus, ked ani vlastne dieta v nudzi ta nepresvedci..ach jaj. 😔

kv3tka
16. srp 2009

nie lauritka nic som tam sama neoznacovala..... ☹ ....ja by som si ovulku,ked tak dala o den skor.....ale nechala som to na ff.....ten oznacil 23DC ako ovulacny.....
a na turning/override mam zaznacene: fertility awareness

flamenga
16. srp 2009

lauri tak tak... taký máme plán 🙂 mesiac oddych, potom za gynekologičkou a uvidím, čo mi povie, čo mi nasadí... verím jej a jej radám, vyzerá byť výborná a dôsledná... a je kamoškou moje kolegyne, tak možno aj to je moje plus 😅 Takže po septembrovej mrche skúsime znovu 🙂

škoda, že to tento mesiac nevyšlo... mohla som si porodiť na narodeniny najkrajší darček na svete 🙂 Termín pôrodu mi vychádzal na narodeniny 😨 😔

lauritka
16. srp 2009

kvetka tak s tymto som sa este nestretla 😨 ja som ti to urcite neoznacovala hmm... 😕

eviku a este by ma zaujimalo, ako by s tym vedela zit, keby naozaj zomrela, s vedomi, ze sa jej dalo pomoct... 😔 asi by povedala, ze to bola bozia vola nie ? 😕 🙄 a takym ludom da boh deti.. eh tazko je na svete teda! 😠

kv3tka
16. srp 2009

ja viem,ze ty nie 😉 ....len tomu nerozumiem.....preco na modro a nie na cerveno.....ja sa v tom ff moc nesparam 😀 ...len tam hodim teplotku a zas idem off.....len by ma potesila zmena tej modrej linie na cervenuuuu 😝

lauritka
16. srp 2009

kveti kasli na to, uz mas novy cyklus aj tak, cervena, ci modra, to je jedno hlavne ze fungujes ako mas 😅

katkaajurko
16. srp 2009

lauri-jasne ze viem toto o jehovistoch..sak su trafeni,co na to ma clovek so zdravym rozumom povedat... mne sa lubi to-ja som taky typ-ze tie tetusky ma radi pristavuju-lebo si myslia,ze ma namotaju-tak ja si ich vzdy vypocujem a potom ich obarim svojim nazorom a vedomostami co o tom mam - a oni len ziraju... lenze to nepresvedcis bohuzial..niekto v zivote potrebuje "barlicku" v podobe takejto viery a bez nej by mu zivot prisiel bez zmyslu a hlbky a niektori ludia nutne potrebuju odpovede na nevysvetlitelne veci a viera im ich dava-aj ked uprimne su to sprostosti casto - ale je to o tom-ze ked niecomu chceme verit tak verime-aj ked v hlbke vieme-ze je to hlupost a prieci sa to fyzikalnym,chemickym,ci inym zasadam..ono teraz sa to lame-pretoze veda a vyskum su tak vpredu - ze ukazuju uz dost na to-aby sa vela svatskeho vyvratilo - no a ja myslim,ze nabozenstva v buducich storociach prezije len ak "uploadnu" svoje tezy. lebo casom neobstoji argument "lebo to tak niekto povedal,tak to tak je".."precitaj si toto alebo tamto"... nabozenstva defacto vznikli z tuzby mat odpovede na to-co nas mozog nechape a dat tomu "zmysel"... z jednej strany tomu chapem-lebo pripustit si v hlbke duse-ze sme len zhluk chemickych procesov - vznikneme len z bunky..sme nahoda,nemame zmysel,pred ani za zivotom uz nic nie je a sme tu len raz - to je na psychiku velmi tazke si priznat ...dokonca aj pre mna 🙂 tak potom kazdy verime tomu-co nam vyhovuje .... no ja sa drzim zasady,ze verim sebe,cestnosti,zdravemu rozumu...zo vsetkeho trosku - a nemusi mi nikto kazat ako dobre zit.... 🙂 a zaobalit to do rozpravky , a dufam,ze pred zivotom aj za zivotom nieco je 🙂

kv3tka
16. srp 2009

veru kaslem 😀 ....radsej sa sustredim na strategiu noveho snazenicka 🤐 😉
....teraz citam,ze na Slovensku sa neda kupit cista kyselina listova?!!!!len na lekarsky predpis? 😕 ...a tu v UK....ju maju vsade,dokonca i v potravinach....lebo ja na odporucanie lekara papkam iba to....

evikmi
16. srp 2009

ano,my se ji na to ptali..... prej kdyz si ji Jehova buh povola, nemuze ona nic delat... tohle je vazne uz fanatismus ☹ ale ja si myslím,že kdyby šlo do opravdové krize na operačním sále, nikdo by se ji neptal a dostala by transfuzku i bez souhlasu..asi by riskovali případnou žalobu,ale dítě by přežilo. oni ji mohli dát tuším nějakou jen tekutinu( nevim jak se to jmenuje) , přimo krev prostě ne

a to ta paní má další čtyři děti ☹ chlap od ní utekl kvůli "víře" a nejstarší dcera utekla,ještě ji nebylo ani 18 😕

katkaajurko
16. srp 2009

evikmi presne si to vystihla-chcela som tto napisat-ze fanaticky veriaca by povedala,ze to si ich jehova takto prial-tak sa to tak stalo - ona by samu seba presvedcila,ze nie je vinna - bohuzial

inak fanaticky jehovovia odvrhnu aj clena rodiny ak nie je tiez jehovista, a neviem,ci to teraz este plati-ale clenovia jehovisti sa nesmu stretavat s clenmi rodiny-ktorych jehovisti z nejakeho dovodu zo svojich radov vylucili...no chore.. cele proste..a tych siekt je fuuuuuura bohuzial a su velmi rozmnozene... a celkovo - fanatizmus v comkolvek je nezdravy.

evikmi
16. srp 2009

k nam jeden čas chodili tihle "ukecavaci! a jednou k nám došli,když jsem byla čerstvě po potratu.... a začali něco o Jeho cestách a že musím věřit ,blablabla..... tak jsem jim řekla, co je to za cestu,když tohle dopustí....a ony hned, že to neudělal ON,že to byl Ďábel 😀 tak jsem jim řekla, aby šly s Jehovou dopryč, že raději budu s tím Ďáblem 😀 že ten jen nepřihlíží.... prostě jsem je chtěla vypakovat 😀 to bylo něco pro ně 😀 se div nekřižovaly 😀

evikmi
16. srp 2009

lauri IP 😉

lauritka
16. srp 2009

katka 😀 chcela by som ta pocut ako s nimi kecas . vo vsetkom suhlasim s tebou 😝

kvetka ja som este pred mesiacom kupila cistu kyselinu listovu v lekarni normalne. 😕 dokonca mi ponukla viac druhov, niektore v kombinacii s vitaminom B6 😅

eviku...nemam slov 😔

kv3tka
16. srp 2009

ved preto lauri.....sa mi zdalo smiesne,preco by sa nedala kupit bez receptu..... 😒 ...predsa ide o vitamin...ktory vsade odporucaju uzivat uz pred otehotnenim,i pocas tehotenstva.... 😉

lauritka
16. srp 2009

takze ak Boh "da" zene dieta a ona ho potom "nechcene" odhodi do kontajnera, tak jej to posepka diabol ? 😀

juj boze, ako "dobre", ze ludska hlupost zo stredoveku nevymizla 😀

katkaajurko
16. srp 2009

lauri no to kecanie vyzera ako ked sa bavis s dementom...lebo ja argumenty a oni na to odpovede typu - ale jezis toto povedal-precitajte si stranu 282, a ja argument a oni zase-ale na strane 184 je toto, a jezis to takto chce..a ja zase argument...a ked preslo asi 10 takychto viet-tak sa spytam,ci nemaju vlastny rozum, a nie spoliehat sa na nejaku knizku-ktorou mi mavaju pred nosom-tak zaver je ze som zatratena a neni mi pomoci ale snad sa jezis nad mojou dusou zmiluje 😀 ..toto bohuzial takto sekty maju...neargumentuju a proste to nevyargumentujes ani ked sa rozlejes na kolomaz... 🙄 ale ulavi sa mi vzdy ked im poviem svoje 😀 ze mozno som prave aspon jednej ovecke dala chrobaka do hlavy a obratim ju na lepsie chodnicky 😀 aj ked je to utopia ...

lauritka
16. srp 2009

katka ich nevyliecis 😅 podla mna je to diagnoza: ludska hlupost a ta sa liecit neda 😅

katkaajurko
16. srp 2009

a ked vidim postavat tetky v strednom veku so straznou vezou...tak ich mam chut poslat do normalnej roboty alebo venovat sa rodine 😝

ale viete co je zaklad... peniaze...lebo do kazdej sekty a viery - idu peniaze LEN jednym smerom.... a za oplatku ti ponuknu spasenie... nebo... pekny zivot na druhom brehu... rozhresenie... sak to je najlepsi biznis na svete 🙂 a preziva starocia 🙂

katkaajurko
16. srp 2009

ale dost bolo-sme uuplne mimo temu 😔

lauritka
16. srp 2009

jasne nechajme hlupakov hlupakmi. 😅 je nedela. takze treba relax a neznervoznovat sa.. lahko sa mi to hovori po vcerajsku 🙄 ja sa neviem tak rychlo "odrazit" ked sa pohadame 😠

anjelinka
16. srp 2009

caute kocandy 😉 akoooo? 😉