Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sarafortuna
15. čer 2011

@lauritka , Lauri - ani folikul ani cysta na vaječníku nebola - sliznica narastená "pekne" ☹ ☹ ☹

@elebe hm... tak sa zo mna stáva dinosaurus

bud nefunguje žlté teliesko, alebo muselo vajko niekde zmiznúť... dnes krv nebadám - ale od včera mám duphaston - ráno som si dala dokonca 2 tab.

mne sa už rozum zastavuje ... teplomer určite funguje

elebe
15. čer 2011

@st2 no je mi z toho smutno že moje telo nepracuje tak ako má ☹ ☹

elebe
15. čer 2011

@sarafortuna a kedy ti bola potvrdená ovulka včera? 😕

st2
15. čer 2011

@sarafortuna a videl zlte teliesko na usg???? ved to nie je mozne

mima01
15. čer 2011

@st2 ja si tiez myslim ze bude dnes, lebo to mam cca ako po minule mesiace...len ten testik nebol pozitivny. No neva, vajka pichaju o stosest, rano sme sa potulkali, kedze vcera sa nedalo, vecer to tiez este poistime a uz len cakat 🙂
@elebe viem ze nevadi...ved sme si to rano vynahradili 😀 😝 A ved to nevadi, ze stupas pomaly...uvidis este zajtra co to urobi 😉
@lauritka dakujeeeeem....fuuu, az mi odlahlo, lebo sme sexikovali uz davno davno, v nedelu tusim, potom sa nedalo, tak ked som rano videla tu teplotu, tak som normalne manzela zobudila 😝 😀
@saronka a to co to klesanie? Nemala si uz pozitivny testik? Ci si to mylim s niekym? Juuuj, no veru budeme vsetky tri rovnako testovat....to bude // 😉 😉 😉

elebe
15. čer 2011

@mima01 no však mi iné nezostáva len čakať....ekby som aspoň ovu testy mala 😠 😠 ja som neobjednala lebo som myslela podľa všetkého že stúpnem už pred dvoma dňami 😠 😠 a už teraz kašlem na to,uvidím len podľa teploty 😖

sarafortuna
15. čer 2011

@elebe , v pondelok som už vraj bola PO

@st2 , o žltom teliesku nehovorila nič... 😖 😖 ani som sa nepýtala, lebo som nejako uverila ultrazvuku, že je to ok a že teplota mi ešte len stúpne...

elebe
15. čer 2011

@sarafortuna no je to fakt čudné 😖 😖 a menohla sa tvoja dr. pomýliť,alebo ty si niečo zle pochopila,prepočula? 😕 😕

sarafortuna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elebe
15. čer 2011

@sarafortuna no však že si do teraz neotehotnela asi o niečom svedčí,nie? ja keby som mala takú papulnatú dortorku tak by som jej dobre vynadala a vybrala sa inde.....a ešte ti aj natlačí do hlavy že si mala ovulku a tá nikde? to už čo je..... 😠 😠 a ovu testy si si nerobila?

sarafortuna
15. čer 2011

@elebe , no zatiaľ veľa dôvodov podľa bt nebolo na otehotnenie, a ak mám nedostatok progesterónu tak bez duphastonu ani neotehotniem..
už som mala iba jeden ovu test a ten som robila v piatok a bol negatívny... ale ovu bola asi v piatok alebo v sobotu.. v sobotu som začala špiniť...
možno ma dr. fakt pravdu a vaječníky sú ok, len teraz je problém so žltým telieskom... 😒

sarafortuna
15. čer 2011

http://www.gynda.sk/gynekologicka-poradna

už mi odpovedal aj jeden dr.
tam nižšie - Zuzana27 som ja

elebe
15. čer 2011

@sarafortuna ale nechápem prečo ti nenasadí clostil,pregnyl a duphaston..... 😕 😕 či preto že máš cystu?

elebe
15. čer 2011

@sarafortuna no čítala som tie tvoje otázky na dokiho....a teda ja by som sa skúsila dohodnúť s tvojou dr. že by si chodila na kontroly po mrche každý druhý deň,nech vidí ako ti to tam rastie a ako to funguje a možno fakt len potrebuješ skôr nasadiť dufík

sarafortuna
15. čer 2011

@elebe , podľa mna mi to fakt nemôže len tak zmiznúť... a to špinenie môžem mať, že mám dostatočnú sliznicu ale nemajú čo držať - kedže progesterónu mám málo... keby som fakt dala dufík hneď tak by to bola "akože" ovu krvácanie, lebo by to trvalo kratučko... tak ja neviem, asi dôverujem doktorom... len ešte nechápem, že prečo moje telo 2krát tohto roku zvládlo "zdvihnúť" teplotu...

inač, ja mám v poslednom čase nejako veľa "DEJAVU" 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a dnes a mi snívalo, že som mala na teplomery 36,6 a som proste pochopila že ovu nebola, alebo že je to zléé... a presne ten istý pocit opäť ráno v reále... kiežby sa mi radšej nejake LOTO čísla prisnili 😀 😀 😀 😀
no ale minule som v sne mala 2 deti .... 😎 😎 😎 😎

st2
15. čer 2011

@sarafortuna no citala som si tvoj prispevok aj vyjadrenie lekara, a je dobre vediet teda od dvoch lekarov ze teda duphik by mal pomoct a ovu byva fakt tak skoro, ale ze teploty to neukazuju moze byt teda ze chyba ten progesteron, skus mesiac dva ten duphik a uvidis co sa zase zmeni, verim ze to je cele o hubu stale len na nieco cakat ale ked sa inak neda
inak aj ja som brala duphik lebo som tiez spinila tyzden po ovu niekedy uz, teda vlastne ani neviem kedy a co vobec ovu byvala, a mne duphik pomohol, brala som ho tri mesiace ale zabral az v tom druhom a vlastne az doteraz, kedze to minulomesacne spinenie pripisujem skor hniezdniu, takze nevdzavaj sa
a myslim ze dupohik sa da aj viac davkovat ako 1x1

elebe
15. čer 2011

@sarafortuna telo je ťažko pochopiť,keďže každý mesiac je to iné a to vidíš sama na svojich grafoch....
no tebe sa snívajú dobré debiliny 😀 😀 nemala by si večer toľko jesť 😀 😀
to určite keď sa ti snívalo o deťoch tak si jedla šlahačkovú tortu a keď o tej teplote tak to bola určite pečienka 😀 😀

st2
15. čer 2011

@sarafortuna a este k tomu zltemu teliesku, asi ho doki videla ked usudila zeovu prebehla, lebo to je vlastne jediny znak ovulacie, ze po prasknuti foliku zostane na vajecniku to zlte teliesko, ako keby tekutina z toho ze to prasklo, mne to doki minule ukazoval na usg
len tak by ti to asi nepovedala ze ovu bola

sasena033
15. čer 2011

bre ranko sa praje.... 🙂
@st2 no moja ty si poriadne vystrelila teda 😀kde au mas namierene?? 🙂 ale super teraz uz len cakat
@elebe ako baby hovoria ides hore sice pomaly ale ides..uvidisn zajtra ci vystupi este.dufajme ze bude vsetko ok. 🙂
@sarafortuna chcem sa ta spytat akoze si mala ovu a nevyskocila ti teplota?? a ako to mas s tym spinenim ??kedy spinis a kolko dni??
@mima01 no draha ty si iny expert...rano mm budit 😀 si ta viem predstavit ked si ten teplomer zbadala.. 😀 ale tak dnes este poistite e pekne budeme cakat

mima01
15. čer 2011

@sasena033 hehe, no tak vcera nebol schopny "aktu", tak dnes rano mi proste neusiel 😀 😅 A ty si mojko dnes uz 5, ci 6dpo? Testik s // mozem kedy ocakavat? 🙂

st2
15. čer 2011

@sasena033 ciel je viac ako jasny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elebe
15. čer 2011

@sasena033 no takéto pomalé stúpanie je na odstrel 😠 😠 a zajtra keď nestúpnem tak ma porazí 😠 ☹

sasena033
15. čer 2011

@mima01 😀 😀 no zlaty je ani nevedel ake bude mat vzrusujuce rano ked s azobudi 😀 a testik no dnes 5DPO takze skusime v pondelok?? 🙂 uhniezdenie ked tak nastava 7-10 dni vsak??
@st2 ano ano.....aj test krasne pozitivny takze vsetko s ato tu pomaly zvrhava na // 🙂

sarafortuna
15. čer 2011

@sasena033 , ja som špinila cca od predpokladanej ovulky... proste mám hlien aj pichanie a namiesto zvýšenej BT špiním a slabo krvácam... 😒 😒 😒
a trvalo to cca do menzesu - niekedy som sa rozkrvácala už aj skôr cca na 20.DC.

st2
15. čer 2011

@sasena033 no ved ty aj s laurtikou nam to ukazete ako sa ma taky testik spravne ocikat 😉

sarafortuna
15. čer 2011

ja som bola v tom, že to NIE je hormonálne ale fyziologické - nejaká prekážka na vaječníku, lebo mne sa to FAKT striedalo...
ale kašlem už na to
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sarafortuna/...

tu sú moje grafy a vidno ako sa mi to postupne KAZIIII a blbne... a prečo sa to strieda? to akože srandičky... 😒 😒

no čaute kočky, idem od netu 😉 😉 😉 😉

sasena033
15. čer 2011

@sarafortuna aha tak to mas ine..ja som min.mesiac spinila vstrede cyklu a a v dalsom cykle po mrche pokracovalo spinenie dalsich 5 dni...dr tiez dal dupik...len ja som po vysadeni HAK... zatial kloplem vsetko ok 🙂 ale mrcha est edaleko tak uvidime tez mam z toho nervy zatial beriem len sarapis,lanovy olej,a befoli a ak budes spinit aj dalej nahodim dupik 🙂

sasena033
15. čer 2011

@st2 no jasne my zacneme// a vy pekne za nami... az porodnice budu praskat vo svikocch 😀 dufam ze tento mesiac bude jeden z tych plodnejsich 🙂

sasena033
15. čer 2011

@elebe nehadz flintu.....ale ak zajtra klesnes alebo sa stane iny zvrat....tak zrejme to bude anovulak..ten clostil si sama vysadila?? ale je dost mozen ze bude ovu neskor len potom by sa ti rapidne cyklus predlzil

janine6623
15. čer 2011

@sarafortuna Ahoj, čítala som si tvoj príspevok. Tak ty to máš tiež tažké. Chcem sa ťa spýtať, ako ti zistili, že sa ti folikul mení na cystu, zmenil sa ti na folikulárnu? Aj vieš aké si mávala pri cyste teploty?