Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

cukruska1920
28. srp 2009

Ahoj ...kde ste vsetky?? 😕

kukulik30
28. srp 2009

groka, ale to nie je este stupnutie...ta teplota 36, 3 este nemusi nic znamenta, pockaj na dalsie teploty..pekne plodte cely vikend a uvidis, ako sa to vyvinie, niekomu vyskoci teplota naraz , niekomu ide hote postupne..neda sa to zovseobecnit, ze ak stupne, co i len troska, tak uz je ovu 😉
cukru, ja som tu..ale aj varim a uspavam maleho, tak vsetko dokopy, takze odbieham 😀

cukruska1920
28. srp 2009

kuku...aha..tak to si plne vytazena...ja sa tu parim v teple a umieram..otras...ble

nellie_
28. srp 2009

aj ja som tu....

grovka presne ako ti no napisala kukulik... uvidis v najblizsich dnoch ako sa budu teploty vyvijat... 😉

my mame v kancli celkom prijemne chladno 😵 😵

kukulik30
28. srp 2009

no ospadla mi jedna cinnost, Samko zaspal 😀 ..takze uz iba varim a konikujem 😀
dnes fakt doooost horuco, neboj zajtra uz hlasi chladnejsie 😉

nellie_
28. srp 2009

čo dobre varis Kuku? narob mi chutky 😀
aj ked momentalne mi nechuti jest čo ma tak to brucho boli 😖

kukulik30
28. srp 2009

mame este kapustnicu a chystala som si vyprazany syr a zemiaky 😝 ...zdrava strav, ze? 😀

nellie_
28. srp 2009

taku zdravu stravu mozem.. 😀 😀 😀
my sme mali syr a hranolky pred vcerom na veceru... 😀 😀 😀
kalorie jak diva svina... ale sak zijeme len raz 😀

kukulik30
28. srp 2009

dnes ma MM dovolenku../ neviem, kde to mam napisat, to je oslava 😅 😀 /...a robi konecne balkon, treba ho vyspravit a natiahnut omietku novu, konecne bude vyzerat k svetu, akurat, ze mame doma momentalne vsade kopec prachu, co sa z neho navlaci 😝 ....a este k tomu sme zistili, ze sa nam na balkone udomacnili osy a robili si za takymi doskami, co tu mal obity s nimi predchadzajuci majitel cast balkonu, hniezdo 😕 ..tak sme ich museli nejako vystrnadit, ale podarilo sa a teraz iba chudata lietaju okolo, ale nemaju kde ist 😅 ..no ale bolo nam cudne, ze nejak vela os nam tu poletovalo a uz vieme odkial vietor fukal....

nellie_
28. srp 2009

takze troska sa skraslujete.. 😉 no viem co to je bordel v byte - u nas samomentalne maluje nasa bytovka cele schodisko a tiez sa nam to statocne vlaci do bytu.. 😅
fuuu osy su svine.. ale aspon ze ste ich zrusili... 😅

kukulik30
28. srp 2009

hej nellie, mne najviac chuti to nezdrave 😝 ..minule som jedla tri dni po sebe tlacenku s octom 😝 😀 MM len krutil hlavou a tukal si na celo 😀 ...mozem ja za to, ze mi sla taaaaaaak na chut 😀 😀 😀

ale uz sa na mna aj fajne lepi,vies po 30tke to uz ide, takze budem musiet nieco zo sebou robit..hmmm....ale co? 😀

nellie_
28. srp 2009

tak to teda nemusim tlacenku s octom 😅 ale moj drahy ano a este kilo cibule s tym.... a potom v posteli umieram.. 😀 😝

ja som vcera mala chute jak naozaj - PMS je svina - najskôr cestoviny tvarohove, total presladene, hned potom oravsku slaninu , potom nanuk a o chvilu salamovy chleba s paprikou.. a to vsetko behom 1,5 hodiny 😀 😀

kukulik30
28. srp 2009

sak my furt daco robime, a nie a nie skoncit..uz byvame v tom byte 5 rokov a nemozme ho dokoncit poriadne ako by sme chceli, vsetko si robime sami...tak to ide pomaly...nooo 😖 este ze mm je sikovny a fakt urobi vsetko , je to taky kutil a hlavne robi rad 😉

kukulik30
28. srp 2009

😀 my vzdy dodrzavame taku zasadu... ked jedava jeden cibulu, tak sa musi pridat aj druhy 😀

nellie_
28. srp 2009

no kuku to mas super.... ten moj daco urobi az ked ho do toho dokopem a povadim sa s nim 😀

my tiez prerabame byt - velikansky 4 izbovy s dvoma balkonmi ale nejak sa nam stale daco serinka a nejde to ako by sme chceli.. uz sme mohli 2 mesiace byvat, ale mame problem s plynom....
zatial byvame u mojej maminy...ona je sama takze je to v pohode netlacime sa s nikym, ale uz sa velmi tesim ako sa prestahujeme do svojho a budeme sami 😎 😎 😎

kukulik30
28. srp 2009

jeeeeeeeej, super, ze mate dva balkony, ja som zatazena na balkon....my sa teraz troska pohravame s myslienkou , ze asi vymenime nas 3 izbak za 4-izbak 😅, ceny bytov klesli, bolo by to teraz vyhodne a hlavne tych 4izbakov je teraz dost vela na trhu v ponuke ...hlavne, ze sme tento prerabali 😅 , ale ked zisla by sa fakt este jedna izba 😝 ...ale to je este len nasa vizia 😀

kukulik30
28. srp 2009

MM je zo mna chory, ked mu poviem, ze ..pod , ideme si vypit kavu na balkon 😅 ..a on, ze a co tam budeme..ja , ze no sediet a rozpravat sa....tak vobec nechape, ze naco ma ist kvoli tomu nabalkon, ked sediet mozme aj v izbe a tiez si vypit spokojne kaviskku a pokecat 😝 ...tak si sedim na balkone sama a som spokojna 😀

jeden cas som mala taku maniu, ze budeme aj jest na balkone...no toto hned zavrhol, ze ci som normalne jedavat v teple na balkone 😕 😀 ...sak by sme si dali slnecnik...ale nic , snaha bola marna 😝

nellie_
28. srp 2009

no aj ja sa vytesujem z balkonov, doteraz som zila bez balkona... a dokonca sme ten co je v kuchyni zvacsili a je z neho uz nie balkon ale velikanska terasa, kde si v pohode dam ratanovy nabytok na sedenie 😵 😵
lenze tento rok uz to sedenie nevyuzijem, kedze je realne ze sa nastahujeme az niekedy koncom oktobra 😠

hej to mas pravdu, ceny bytov sli dost dole...teraz sa oplati riesit bytove otazky.. 😉

prave som si pozrela grafy na anymedii..ty brdo ved to tam sama tehula 😅 😕 😎

nellie_
28. srp 2009

kuku ty si ako ja.. ja tiez sa na to najviac tesim... to je take ine tam len tak sediet a relaxovat....
ked sme boli teraz v juli v chorvatsku, tam tiez sme boli cely tyzden iba na terase.. tam sme aj jedli aj večerali a sedavali dlho do noci... a ten vyhlad na more... skoda ze ho aj doma nemam 😀 😀

kukulik30
28. srp 2009

nellie, hej ...same vysvietene tehule 😀 ...no ztehulieva sa 😵 dufam, ze aj my sacoskoro pridame 🙂

shaarka
28. srp 2009

no. tak aby ste sa necitili blbo, lebo vobec nemate preco, tak tam popridavam najnovsie meratelky a hned to tam bude vyvazenejsie, jo? 😉
som zvedava, kolko ma ten blog kapacitu 😀 😀 😀

nellie_
28. srp 2009

shaari len popridavaj vsetky... 😉 nech sa tam my stalice necitime blbo take nevyoranzovane 😀

a seba si vyznač 😉

nellie_
28. srp 2009

kuku my budeme junovky... 😎 😎 😎

kukulik30
28. srp 2009

nellie, zeby sme sa prestahovali niekde k jadranu 😀

jaj, junovciatko by som brala 😵 😵 😵

nellie_
28. srp 2009

ja by som sa prestahovala hned.. aj teraz v tomto momente.. tam je tak nadherne 😵 😵 😵

junovciatko by bolo genialne 😵 😵 😵

kukulik30
28. srp 2009

baby, aj vy mate..ja tomu vravim " pocitacovy/ konikovy / laket"?...lebo ja mam na lavej ruke laket ovela suchsi, ako na pravej, lebo ked sedim pri pocitaci, tak lavu ruku mam podobretu pod bradou, alebo si podopieram hlavu 😅 😀 😀 😀 ..normalne si musim vkuse mastit..ty kokso, asi toho konika musim obmedzit..alebo celkovo net 😝 alebo sa neopierat??? 😀

nellie_
28. srp 2009

kuku to mas dobru deformaciu 😀 😀 😀
ja si hlavu nepodopieram, takze to nemam... 😀 😀
ale ved ked moze byt tenisovy laket tak moze byt aj konikovsky.. 😀 😀 😀
musit teda vela mazať 😀 😀

kukulik30
28. srp 2009

😀 😀 😀 😀 veru deformacia jak vysita 😀 😀 😀
no uz dlho nie, lebo v robote nebudem mat cas na net, teda aspon nie konikovat 😀 takze sa dostanem opat do normalu 😀 😀 😀 a hlavne sediet s podopretom hlavou v praci..no to nie je velmi pekny pohlad pre zamestnavatela 😀 , ze?

nellie_
28. srp 2009

kukulik kedy nastupujes do roboty???? 😕

kukulik30
28. srp 2009

v stredu 2.9 😎