Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

zucana
24. čer 2011

@strihalka ja som mala tiez vpoho apotom pocas tehu zle a po tehu uz uplne zle... 😉

strihalka
24. čer 2011

@zucana no uvidim, ale kazdopadne min nic nezakazal🙂
takze se budem snazilkovat jako doteraz, nechcem se nervama uzirat, ze ted nemuzem...🙂

annavi
24. čer 2011

@tiburcia som si pozicala od @st2 tú nadávku 😀 😀 že v kamoske 😀 😀
@nelika666 no vidís...ale mas to pekne aj ked mávas len nízke tatry... 😀 😀 😀 ja mam z kazdeho rošku trosku.. 😀 😀 😀

zucana
24. čer 2011

@strihalka jasnacka co sa ma stat sa stane 😉 nech uz drzite vsetky uzlicek aj so mnou 😉

sasena033
24. čer 2011

tak nedalo mi to a musela som spotrebovat posledne testy aj ovu aj tehu 😀 som na hlavu ale tak aspon uz nemam co skusat a nebudu ma ruky svrbiet 😀

mima01
24. čer 2011

@st2 nooo, takze...zacneme tym, ze to spinenie dnesne je len plany poplach, lebo tam bobak niekde v maternici moc vyvadza, tak odtial nieco vyslo. A zajtra zase stupnes pekne, spinenie uz nebude, lebo maly bude spinkat....a objednavam ti zazracny tehu test, kde nic ine ako // nebude 😉
@annavi hehe, ty si to ako nazvala, ze cakaren...si to paradne vystihla...a ziadne prestupy baby, ideme do cielovej stanice, jasneeeee!!!!!

mima01
24. čer 2011

@sasena033 oooch, aaaach....krasne testiky mojko 😉 Juchuchuuuu

nat28
24. čer 2011

Kocky, neviete kolko DPO ked je zena tehu zacnu boliet prsia? Ano, ja viem ze sa moc pozorujem, ale ked mna vobec nebolia. Som 8 dpo. Snazim sa spomenut si, kedy ma pri predchadzajucom tehu zacali boliet, ale kedze som sa tak nepozorovala, neviem presne, len sa mi zda ze az nejak 2 tyzdne po ovulke...ale ja mam pocit ze kazdeho bolia prsia len mna nie 😝

annavi
24. čer 2011

babule robil asom si ovu testik teraz...vcera bola ta ciarka slabsia..dnes je o trolinku silnejsia ale nieje taka silna ako ta skusobna...co teeed???? 😅 😅 bola ovu, či este len príde ci co? 😒 jelen som z toho jeleňovitý 😀 😀 😀 tak cakám na odpovede babuleee..

nat28
24. čer 2011

@sasena033 bolia to prsia, ak ano odkedy? 😉

betina1984
24. čer 2011

@nat28 ja si tiež nespomínam, že ma boleli...🙂. Myslím, že až neskôr, keď som už vedela, že som tehu.

nat28
24. čer 2011

@annavi asi este len pride. ja som si ovu testy robila tyzden kym som mala pozitiv na 21 DC

nelika666
24. čer 2011

@sasena033 gratulujem 😉

@annavi aspon si vsetko vyskusas.. 😀

betina1984
24. čer 2011

@annavi pravdepodobne ešte len bude, musí byť rovnaká, prípadne silnejšia a aj to musíš vystihnúť testovať v tom správnom čase. Ja mala na ovu teste druhú slabšiu a ovu bola, podľa folikulometrie a čakám dvojčatá, takže ani testy nie sú 100%.

nat28
24. čer 2011

@betina1984 lebo vsade citam ako kocky bolai prsia uz tyzden po ovu, no a chtyaju ma z toho depky...mna vtedy ked zacali boliet, tak to bola taka bolest, pamatam sa ze som nevedela ani len na boku spat no a o tom ako ma bolela podprsenka a aj tenke tricko na tele ani nehovorim 😉

annavi
24. čer 2011

ozaj som debil z toho uz...v tom pokec letáciku písu ze.. "ak sú v testovacej casti rovnako viditelnoe obidve ciarky, pripadne jedna ciarka je rovnaka alebo tmavšia ako druha čiarka, ovuláciu budete mat pravd. nasl.24 -48 hod.to rotzumiem...su tu aj obrazky...
ale ta testovacia je ta ddruha ciarka ze?pretoze tu je na obrazku ze negatívny test je vtedy ked tá druha ciarka tam neni zobrazena...som sisi

nelika666
24. čer 2011

@nat28 mna bolievaju aj pocas ovu.. ale pri prvom tehu aj pri tom januarovom tehotenstve ma prsia zacali boliet skoto hned po uhniezndeni vajicka.. ale ja som zvlastny pripad, lebo ja som po uhniezdeni, cca na 8 - 10 DPO mala uz aj celodenne nevolnosti, ktore ma drzali pri prvom tehu do 6.mesiaca 😖

betina1984
24. čer 2011

@nat28 každá sme iná. Mňa boleli prsia hneď po ovu a tehu som nebola. Teraz ma hneď neboleli, a tehu som bola, ale potom to už bola riadna bolesť. Teraz ma už napr. nebolia takmer vôbec.

betina1984
24. čer 2011

@annavi áno, rovnaká alebo testovacia tmavšia. Kontrolná ti vyjde hneď a testovacia sa dopĺňa.

annavi
24. čer 2011

@nat28 no moja ale ja som dnes uz 20 DC..to akoze kedy sa jej ráci dojst herecke jednej... 😠 😠 😠
a uz ani hlien nemam taky...aky som mala v pond.az stvrtok... 😠 😠 😠

betina1984
24. čer 2011

@annavi možno mávaš dlhší cyklus, alebo bude anovulák. Ja mala za ten čas, čo sme sa snažili - 10 mesiacov, tri ovulácie a na tretiu to vyšlo. A tiež som mala prvú na 38 DC, druhú na 22 DC a túto poslednú na 15 DC

annavi
24. čer 2011

@betina no nemam tu fotak v praci..by som to tu zapichla....hmm...mne najprv vysla tá kontrolna...to je tá druha ciarka a pred nou je tá testovacia..dobre hovorím ?dobre...hadam..píšu jak tatáriiii v tom pokec lístocku... 😠 😠 😠 😠 okej..takze aj tak som z toho jelen.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nat28
24. čer 2011

No ja neviem kocky, ako si mam zakazat tolko sa pozorovat? Inak chodim strasne casto cikat, podbrusko ma pobolieva, sem tam picha a som neskutocne stale hladna uz 3 dni. Len tie prsia nic a ako vsade citam, to byva 1.priznak. Ja viem ze mi neostava nic ine, len este tak 3 dni vyckat...nech mi je dopriata trpezlivost 😅

betina1984
24. čer 2011

@annavi keď namočíš test, stúpa moč hore, prvá sa objaví kontrolná, potom testovacia... Ale keď ho položíš, pozri fotku, čo sem dala pred chvíľou sasena033, tam je hore ovu a ľavá čiarka je testovacia, lebo je silnejšia, keďže je tehu... a keď je ovu, musí vyzerať tak isto...

nat28
24. čer 2011

@annavi ja uz som ovu mala aj na 45 DC no a prave vtedy som otehu. Nevesaj hlavu ze anovulak, nemusi vobec byt 🙂

betina1984
24. čer 2011

@nat28 tak, tak, treba vyčkať. Nič s tým nenarobíš, iba sa zbytočne stresuješ. Ale pre upokojenie, skús si spraviť ovu test, či sa ti aspoň čiarky začínajú zhodovať.

annavi
24. čer 2011

@betina1984 no a kebyze mam anovlulak tak by mi ukazalo na ovu teste druhu palicu..aj ked o trosku slabsiu?? 😨 😨 😨 😨

betina1984
24. čer 2011

@annavi áno. Ja som mala napr. od 5 DC až po 35 DC vždy druhú čiarku, raz silnejšiu, raz slabšiu a bol anovulák...

nat28
24. čer 2011

@betina1984 radsej ovu test robit nebudem, pockam si ja aspon do nedele, prip pondelka. To uz nejak zvladnem, ked som zvladla posl. 10 mesiacov cakat 😉

betina1984
24. čer 2011

@nat28 ...🙂. Držím palce. Ja som robila test na 11 DPO ale nemala som prúžkový test, len kazetový, ale aj tam bola slabulinká čiarka. A na druhý deň poobede som si robila pružkový a už bola nádherná čiarka, hneď kolegyni hovorím, šak aj tu babám, ja budem mať dvojčatá, keď je tá čiarka tak veľmi silná. A bum, sú to dvojčatá.