Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nat28
29. čer 2011

@lauritka no mozem poobede skusit. Inak myslim ze to bolo 8 DPO som urobila ovu test wondfo a testovacia ciarka tam sice bola, ale slabulinka asi ako tyzden pred ovu. Sak skusim a hodim sem foto spolu s tehu testami. Sama som zvedava co spravi ten ovu test... 😕

safarikovap
29. čer 2011

@st2 zůstávám nohama na zemi - takových grafů už bylo 😠 Ale mrzí mě, že Ti to tento měsíc nevyšlo - jsem byla napnutá jak kšandy 😒 Ale...člověk se zase zvedne a jde dál - Tobě už se blíží svatbička, jestli jsem dobře viděla, tož...ber to pozitivně - aspoň to pořádně zapiješ! A přece jen - léto má na všechny takovej blahodárnej vliv - člověk se uvolní, zrelaxuje, vydovolenkuje...a v září tady budete, sorry, budeme všichni bláznit s // 🙂

nelika666
29. čer 2011

@safarikovap to som tiez zvedava.. aj ked, ako som uz pisala, velku nadej tomu nedavam.. blby mesiac, teploty su velmi nizko.. 😒

annavi
29. čer 2011

@safarikovap jeeeeej..si nezuabudlaaa..na tu nasu vystrelvoaciu motyku... 😀 😀 😀 no veruze je to sila...hmm...keby ma aspon nic nebolelo bolo by to supis..hmmm...som aj ja zvedava ze ako sa budu teplotky spravat...no normalna komedia ze??ten moj graf... 😀 😀 😀 uz mi je lepsie...ale aj tak je to este take mrchave.... 😠 😠 no ten moj tehu neskoncííí... beriem to tak ze je to prvy sledovaci cyklus a hlavne patraci po ovulke...na ostro to budem "prežívať" až od toho dalsieho... 😀 😀 😀

st2
29. čer 2011

@nat28 tak to je super jasne treba byt kludna, i ked sama viem ze to s az tak neda a hlavne nie po zlych skusenostiach,a super ze ides teda na krv zajtra uz to budes mat aj od doki ptvrdene
aj ja som zvedava na ovu testik, a vlastne na vsetky kojanicky

safarikovap
29. čer 2011

Musím jít odsud pryč, protože je mě naprosto jasný, že se jinak nechám vyhecovat a půjdu si na záchod cvrknout na ten zázračnej papírek 😀
Omrknu vás v klídku, až budu doma. Mějte se holky 😉

st2
29. čer 2011

@safarikovap 😵 😵 😵 😵 😵 no ved stale neviem kde sa ta moja mrchata tula, este stale neprisla, uz som aj z toho nervozna
a veru ako moj drahy povedal ze pan bozko asi chce aby sme pocali uz ako rodinka cize az po svadbe, v podstate uplne to zacneme aj tak riesit az po svadbe teraz len tajne dufame ze by sa mohlo zadarit

baby nieco na zasmiatie, ja som sa na tom dobre zabavila vcera: moj drahy sa tak postavi do stredu izby a hovori, pocuj ja uz som na to prisiel, ty nevies robit deticky, ja na neho pozeram ako puk ze cooo a on ze noooo jasnacka ty to nevies ako sa to robi, takze ti tuto nainstalujem taku tyc a ked sa budes okolo nej zvyijat ja sa budem pozerat a potom na mna skocis tak uz sa nam to na milion percent podari
tak ak niekto chce recept ako sa deticky robia tak tu ho mate 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

st2
29. čer 2011

@safarikovap cvrkni radsej az rano 😉 😀

nat28
29. čer 2011

@st2 no kedze moja doki ma dovolenku az do 12.7., tak idem do labaku sama. Kedze nechcem ist prilis casto na sono, radsej si odsledujem ci je vsetko ok menej invazivnou metodou a to krvou. Inak velmi ma mrzi ze ti to tento mesiac nevyslo, ja som fakt myslela ze ty a lauritka budete tie s // tento mesiac 😒 Ale c som tu zazrela, ze sa ides vydavat? 🙂 gratulujem 😵

annavi
29. čer 2011

@st2 no moja som myslela ze zosaliem..ked som kracala z WC do kanclu...ale som si sadkala, nasla jednu polohu s prekríženými nohami a je to lepsie...ja si ibalgin dam ak ma nieco boli...nechcem trpiet...naco je to dobre..ale nedala som si lebo nemam...fuuha a mi je aj nejako zle od zaludka..ale to su cisto PMS priznaky..hmmm..a som si myslela ze ked beriem to befoli ze to zmierni priznaky PMS... 😠 😠 kedysisi som píjavala alech.caj...ten asi zacnem pit...
@lauritka ahaaa... takze ziadne ovu testy uz nerobit??? 😕 😕 😕 OZAJ MOJA A aky krčok ma byť...po ovu??teda v mojom pripade??lebo ja ho mam makky a pootvoreny..hm??

safarikovap
29. čer 2011

@annavi To se nedá zapomenout 😀 Ale máš recht - měříš první měsíc, teprve člověk poznává co a jak - jaký jsou pro něj předovulační teploty, jaký poovulační...no a někdo třeba zjistí, že vysoký a nízký tatry jsou pro něj prostě normální 😀 Teď jsem to myslela v dobrým...

nat28
29. čer 2011

@st2 hahaha, to je super napad s tou tycou v spalni 😀 😀 mas doma veselu kopu vidim 😀

nat28
29. čer 2011

@safarikovap ako pise st2, teraz nic netestuj, mas zriedeny moc, nic tam nevidis a budes sklamana, pockaj do rana. Teraz hovorim na zaklade mojej vcerajsej vecernej skusenosti a naslednej histerie 😅

st2
29. čer 2011

@nat28 jaaaj no tak jasne ked mozem tak si daj zobrat krv, a sono pocka, ved to je o dva tyzdne ked sa vrati dr a to uz aj srdiecko budes mat
a ano svadobne pripravy v plnom prude, septembri to mame 😵

@annavi a zvyknes vzdy mavat taketo bolesti pred mrchou alebo ako, lebo mne sa to nejak nepozdava, ty si na mrchu velmi skoro a ked sa hniezdi tak ze by az takto to bolelo,

safarikovap
29. čer 2011

@st2 Tak beru zpátky, nejdu pracovat, letím si do města sehnat nějakou tyč, abych se kolem ní mohla svíjet 😀 P.S. Proč Ti to jako nastávající manža neřekl dřív? Se tady zbytečně drbeme s ovu testama, grafama a ona stačí jedna tyč... 😉

annavi
29. čer 2011

@st2 jeeeej mojaaaa.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 supíš recept....vyskuuusameee s manzelom... 😀 😀 😀 😀 😀
len si myslím ze takym skokom by som postel nasu manzelsku rozflákala... 😀 😀 😀 ale ak by to vyslo tak by to stálo za tu postel.. 😀 😀 😀
nomoja s tebou to je tiez riadny napinák...hmm...mrcha nikde.hmmm...ved uvidis ako teplotky....budu skakat.. 😉
@safarikovap papa moja..ozvi sa potom ak by si ..nahodou neodolala..papieriku.... 😀 😀

lauritka
29. čer 2011

@annavi no po ovulacii sa praveze posuva nizsie , je tvrdy a uzavrety. pred mrchou zase makne a posuva sa vyssie, tazsie ho nahmatas. 😕

na ovu testy teraz kasli, kezde mas teplotu hore. tehu ti teraz neukazu. takze cakat, cakat, cakat. 🙂

st2
29. čer 2011

@safarikovap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to bolo tak na odlahcenie nasich tazkych dni cakacich

@annavi no moinuly cyklus som to tak mala ze bum rano 36,5 a este doobeda prisla mrchata a teraz nic len tak zlahulinka ma brusko boli

nat28
29. čer 2011

mozno ked ta uvidi vlnit sa pri tyci, tak aj plavci budu sikovnejsi a ochotnejsi ist tam kam patria 😀

annavi
29. čer 2011

@st2 no mavala som to ..ale to dosla mrcha za den ci dva...hmm... a to som nebrala ziadne vitaminky...tak nechapem..žeby nezaberali ?? 😨 😨 jeeej svadbaaa???? tak to je supííís..pri tých obhánackas nebudes ani merat ani sledovat ovu a tak sa trafíte ze bude tehu... tffffffffuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjj... 😀 😀 😀

st2
29. čer 2011

kocky otazka ked je tehu tak tepltoky ako dlho zostavaju hore, cele tehu ci ako 😕 😕 😕 to som od draheho dnes rano dostala taku otazku, uz sa pri mne uci co a ako tie nase tela funguju, ale toto som mu veru nevedela odpovedat

nat28
29. čer 2011

@st2 ja som pocula vraj su hore cely 1. trimester, ale neviem ci aj potom 😕

annavi
29. čer 2011

@lauritka aha..hmm..no tak ja ho mam makky a otvoreny..a lahko ho nachytámm.. 😀 ..krcok si sledujem ale tvrdy a uzavrety som ho este tento cyklus nemala..tak tomu nerozumiem..som asi abnormáálna... 😅

st2
29. čer 2011

@annavi ked ja uz mam skoro vsetko prichystane na svadbu take ohanacky a nahanacky asi nebudu 😀

lauritka
29. čer 2011

@annavi tak ser na to, pockaj na teploty 😅

mima01
29. čer 2011

@nat28 jeeeezinku, zenska, ved som skoro zinfarktovala, ked to tu citam 😀 😅 Fuuu, uz ziadne testy, ked tak, tak len rano z prveho cikania. Vidiiis, nic nemyzne, krasne zostavaju rovnako silne 😉
@st2 vrrrrrrrrrrrrrrrrr...hneva ma to cele 😠
Inak, uz mam tie vysledky baby....vraj mam ten profil v poriadku, ze priam ukazkovy, takze tam chyba nebude nikde. Ze sa mame pekne snazit tak ako mi povedal a ze lieky na upravu cyklu mi nechce dat, lebo tym ze mam profil taky pekny, tak ze nechce do mna pchat hormony. Ze aj ked mam kratsi ten cyklus, od 21-25 dni, tak ze to nevadi, ze to sa upravi pekne samo a ked nie, tak ze potom dame lieky. No tak ja neviem akoze kde je chyba a co mam robit Tak asi pockame do konca leta, do septembra a ked nic, tak poslem chlapa na spermiogram a ked tiez nic, tak budem nahanat doktora.

nelynka
29. čer 2011

žienky prosím o radu.. je možné že OVU prebehla pozdejšie ako vykreslil FF?? Ďakujem

http://www.fertilityfriend.com/home/22ba72

st2
29. čer 2011

@mima01 a este ti budu brat krvicku na HP aj v druhej faze cyklu?? mali by podla mna
a veru ked netreba tak zbytocne davat lieky nejake, ved uvidis znova za par mesiacov co a ako bude

nat28
29. čer 2011

@mima01 no veru, a si predstav aku mrtvicu som dostala ja! Ja som ani nechela povodne testovat, ale bavila som sa muzom o tom, ze nemam absolutne ziadne tehu priznaky a on ze tak otestuj. Samozrejme som mu nepovedala ze som predtym vypila pol flase vody 😝 Ja neviem preco, ale vsetko v zivote beriem viacmenej v klude, ale co sa tyka tehotenstva, tak sa bez mucenia priznavam, ze hystercim. Ale polepsim sa 😀

st2
29. čer 2011

@nelynka no kludne mohla aj toho 16, a pekne stupas kazdym dnom hore a hore super este si netestila ??