Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

elvira
26. kvě 2009

Nellie - děkuju. 🙂
Skoro čtyři roky.

lucinka1104
26. kvě 2009

aj aj sa pripájam elvire ku gratulácii krásne tehu

elvira
26. kvě 2009

Luci - děkuju, věřím, že všechno bude OK, ale bojím, bojím.

nellie_
26. kvě 2009

elvira a podarilo sa prirodzene??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak prajem krasne a bezproblemove tehulkovanie - po takej dobe si to zasluzis.. 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
26. kvě 2009

a hlavne mysli pozitivne elvirka 😵 😵 😵 😵

katkaajurko
26. kvě 2009

Elvira-to je krasny graf 😵 zasluzeny po tolkych rokoch - tak nech sa dari 🙂

riamim
26. kvě 2009

Cukruška, elvira, úprimne gratulujem! 😵
Nejako sa nám to začína rozbiehať, konečne...

elvira
26. kvě 2009

Díky, zadařilo se přirozeně. Tak snad... 😉
Vloni jsem otěhu v tuto dobu, ale nedopadlo to... asi mám ten květen plodný. 🙂

cukruska1920
26. kvě 2009

baby ja sa taaaak tesim..ale aj bojim na stvrtok ze co bude ☹ ale urcite bude vsetko tak ako ma byt 😉

elvira
26. kvě 2009

cukruska - gratuluju. Určitě bude všechno, jak má být. 😉
Já zatím návštěvu doktora odkládám, až bude vidět srdíčko - takže tak čtrnáct dní a něco.
Pokud nebudou problémy.
Cukru - držím, co jde. 🙂

benjina
26. kvě 2009

Ahojky, no tak jsem se přišla za vámi na chvilku podívat.Cukruska no super, jak krásně síli to je nádhera.Jinak i moje švagrová přišla za mnou s pozitivním ovulačním testem, snažili se 8 měsíců.Tak jsem měla radost a na druhou stranu jsem měla slzičky v očích protože oba moji bráškové čekají miminko a mi zatím pořád nic a už se snažíme tak dlouho.Manžel už je z toho psychicky na dně moc ho to mrzí, že se nám nedaří, měli jsme kvůli tomu i hádku tak jsem vyhodila všechny léky co jsem si pokupovala a nechám to napřírodě, jak se nám zadaří.Ale docela se mi ulevilo když jsem to všechno vyhodila. 😉

cukruska1920
26. kvě 2009

elvita...ides k januarovkam? 🙂 tak budeme spolu

benji...mozno to bude zniet ako fraza ale ja som prestala merat a fakt sa mi ulavilo.. a milovanie? to bolo ako sa nam chcelo a od 12.5 sme sa uz vobec a vidis vyslo to 😉

elvira
26. kvě 2009

cukrus - já raději ještě nejdu nikam. 😉 Ale pokud bude srdíčko, tak se ráda přidám. 🙂

benji - a jak dlouho se vám nedaří?
Udělala jsi dobře, že jsi všechno vyhodila. Můj gyndr říkal,že pokud jíš pestrou stravu, tak není potřeba žádné doplňky. 😉
Vím, jak je to těžké, zvlášť když teď jsou těhotní snad všichni v okolí, ale neboj se. Miminko na Tebe čeká a přijde, až bude jeho doba. 😉

benjina
26. kvě 2009

cukruska: přesně tak já tomu dost věřím, že to je hodně o psychice a dost jsem si oddychnula od všeho a včera se mi opravdu ulevilo, nejdřív jsem byla naštvaná ale pak to jakoby ze mě spadlo, neumím to popsat, už jsem to mohla udělat dávno.Tak uvidíme jak to bude vypadat bez těch všech podpůrných vitamínů.Tobě moc a moc držím palečky, tentokrát to vyjde.Zítra jdu k doktorovi ani nevím proč mě pozval, tak doufám, že to nebude nic vážného.Držte mi palečky. 😉

cukruska1920
26. kvě 2009

elvir...ja som len napisala ze dufam ze sa pridam a viac tam zatial nechodim... boze nech uz je stvrtok

bublinka11
26. kvě 2009

Ahojte....Benji, som tu na teba natrafila, sranda 🙂
Cukrus vsetko bude dobre, aj Elvirke gratulujem a kocky, hlavne pozitivne myslite!!! 🙂 Mne to teraz zase nejde a to nemeriam a malo sem chodim, lebo mam kopec prace....ale zase sa zamyslam nad tym, ze to isto iste nevyjde, ked nevychadza uz rok ☹

elvira
26. kvě 2009

cukru - tak to doufáme dvě a věřím, že bude všechno, jak má být. 🙂

benjina
26. kvě 2009

elvira: no tak není to tak dlouho jako vy, ale bude to skoro rok, ale byla jsem v pohodě, do té doby než přišla i ona a o to víc mě to mrzí, že už jsou v naší rodině dvě miminka a pořád nic, ale to mě brzy přejde.Teď bydlíme s nimi tak proto je to takové stresující, ale vím, že ten správný čas přijde i na nás.Jinak oni to také neměli na první šup a ona má dlouhé cykly a velice opožděnou ovulaci, dostala na to proveru a ta jí to neupravila, ale ani to nevadí a po třech měsících jejího braní je těhulka.

benjina
26. kvě 2009

bublinka: no tak musela jsem se přijít vypovídat kdo jiný mě pochopí než moje spojubojovnice, no tak mě to až tak nestresuje, teď mám plodné období, ale ani se mi milovat nechce jsem z toho unavená, ale manžel neví, že jsou plodné dni a jak jsme se teď maličko hádali tak se večer usmiřuje se mnou sexíkem, takže ani nevím že by se mohlo zadařit, tak uvidíme moc tomu nedávám, ale nevzdávám se myšlenky, že to vyjde.Já jsem si teď ulevila, že jsem to všechno vyhodila i možná tím to bylo, že jsem pořád něco brala a cyklus se rozhahoval jak chtěl, myslím jenom to špinění jinak ovulka chodí jak má, naštěstí.Jediné co budu brát je ten duphaston dva měsíce tak uvidíme jeslti to zabere.

elvira
26. kvě 2009

benji - co si matně pamatuju 😀 tak první rok byl pro mne nejhorší. To čekání a doufání.
Tím nechci naznačit, že si počkáš, ale že potom se nám rozběhl kolotoč vyšetření a ubíhalo to zase trochu líp a dalo mi to naději.
Chápu, jak Ti je. Člověk si říká : a proč zase ne my? A nejhorší bývá to okolí, které místo aby člověka podpořilo nebo případně mlčelo, když neví, co říct, tak tomu ještě nasadí korunu.
Na ty dotěrné dotazy jsem už alergická, každý ví všechno nejlíp a nejvíc mě nas.... rada od holky, která čeká čtvrté - všechny na první až třetí pokus - "nesmíš na to myslet, jeďte na dovolenou, vemte si hypotéku..."
Drž se, vybreč se, vystěžuj si. Bude zase líp. 😉

bublinka11
26. kvě 2009

Aj ja som sem prisla pre nejaku podporu...ja potrebujem asi trosku zatriast a dostat asi po ustach, lebo ako som uz pisala, obaja sme zdravi, ale ja sa tak strasne na to upinam, ze to proste nejde...a cim viac si to uvedomujem, tym viac stresujem. Ale tento mesiac idem pocas ovu na sluzobku, takze tak ci tak z toho nic nebude...

bublinka11
26. kvě 2009

Ano ano...slova nemysli na to uz nemozem pocuvat!

elvira
26. kvě 2009

bubli - je to takové bl.é klišé. Taková ta univerzální rada... je to jako říct někomu, kdo má zabodlý hřebík v noze, ať na to nemyslí... 😒
Asi to něco do sebe má, ta rada, ale je požívaná moc často a od lidí, kteří nevědí, která točí... 😝 😀

benjina
26. kvě 2009

elvira: ano přesně tak vím o čem mluvíš.NO i pro mě to bylo na začátku víc stresující než je to teď už jsem se nějak obrnila a pro mě je teď pozitivum to, že se vracíme na Slovensko a budu moc chodit k doktorovi a né jenom tady v Anglicku k obvodákovi a nepomůže mi s ničím to jsem se trápila až moc.Jak přijedeme tak jedeme s manželovými rodiči na týden na chatu a pak jedeme k moři s kamarády tak uvidíme jeslti se zadaří když budeme mít něco jiného na plánu než ležet doma a čekat na zázraky. 😀 😀 Buď se zadaří a nebo mi pomůžou snad doktoři, ale už se snažím na to tak neupínat Nemusím si měřit BT a vím kdy přijde ovu, dřív jsem nevěděla co to ze mě trčí v době ovu a to jsem se naučila až tady na koníkovi, takže vždy když mám ovu hlen tak vím, co bude následovat, ale začíná mi to být jedno a snažím se na to nemyslet, kdyby nebyl manželík teď tak aktivní tak by jsme se milovali tak dvakrát do týdne 😀 😀 😀 ale i to by mělo stačit kdyby se mělo zadařit. 😉

bublinka11
26. kvě 2009

Ale ja by som skor potrebovala raku AKO na to nemysliet...jazykove kurzy, zariadovanie bytu, dalsiu pracu som uz skusila a nepomaha...

elvira
26. kvě 2009

benji - takže můžeš aplikovat oblíbenou radu:"jeďte na dovolenou" v praxi. 😀
Tak ať si "něco" dovezete...tím nemyslím žloutenku. 🙂

benjina
26. kvě 2009

elvíra: no tak když mi to řeknou, tak jim odpovím, že se to radí lidem co se jim podařilo na první šup a nebo to vůbec neplánovali, tak stichnou, já to nemusím nikomu vysvětlovat, já vždy řeknu, že hold někomu se podaří na první šup a někdo si musí počkat. 😀 😀

bublinka: no tak si aspoň odpočineš od plodícího maratonu i tvoje tělo potřebuje pauzičku.No tak já nevím kdy bych byla bez manžela to se mi zatím asi nepodaří, pokud nepojedu aspoň na týden do Čech na relax bez milování a manželíka. 😀 😀 😀

cukruska1920
26. kvě 2009

inak ja aj muz sme tento mesiac brali macu...tak mozno aj to pomohlo...ale to tazko povedat

elvira
26. kvě 2009

cukru - co je to maca? 😕
bublinka - jestli chceš, tak za malý poplatek poradím... 😀 Dubovou palici mám nachystanou - to bude koma.... 😎

nellie_
26. kvě 2009

ahojte tie co som nezdravila.. 🙂

slova - "nemysli na to" nenavidim aj jaaaa 😠 😠 😠 😠
ale teraz sa mi ich asi prvy krat podari dodrzat...lebo ovu s blizi a oplodnitel 3000 km odo mna...tak teraz ozaj nemam na co mysliet... 🙂 🙂 🙂
a merat budem len do ovu nech si ustriehnem cyklus a buduci mesiac meriam posledny krat po dovolenke mi je uz lau tri fuk ako bude mrcha chodit 🙂 🙂 🙂 🙂

a pre mna bol tiez prvy rok najhorsi a prve mesiace ked som si naivne myslela, ze to vyjde...ale teraz uz mam uplne iny pristup ku vsetkemu.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a uz si hovorim ze čo ma prist to pride...ale moj vnutorny pocit mi hovori ze ja tehotna coskoro budem 😵 😵