Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

monikapt
21. únor 2012

@zardia cize ked mavam dlhe a nepravidelne cykly,mam tam zadat vypocet podla ovulacie? taj to je pravdepodobnejsie? lebo ked tam dam datum posl.MS,vyjde mi ze som 8+2TT,ked zadam datum ovulacie vyjde mi ze som 7+0TT 😕 tak ktore mam brat?

nativanativa
21. únor 2012

@zardia ale uvidime , sestricka ma minuly tyzden trochu zmiatla , doktor bude urcite mudrejsi ..... , preto aj ked si vypocitavam datum porodu , mi to vychadza okolo 19 oktobra , som z toho zmatena , ja osobne si myslim ze fakt zacinam dnes 6 tt a nie 7tt ako mi to tu saskuje

nativanativa
21. únor 2012

@monikapt tak to sme dve zmatene 😅 😕 😀 😔

zardia
21. únor 2012

@nativanativa podla teploty to podla mna nevypada :(, ze by bola tak skoro.. a spermijky vydrzia... niekde som citala anglicku statistiku, ze najviac sa dari aprom otehotniet 5 dni pred ovu 🙂... tak sa to podarilo asi aj vam 🙂... nie je to nemozne.. ale mozno bola ozaj skorej, to uvidis podla sona 🙂... ale ja si myslim, ze si teda 5+2 🙂
a 7tt je od 6+0 po 6+6 takze mozno preto, ak si mala zadane 6+nieco tak je to uz 7tt 🙂... siesty je to co si podla mna to je od 5+0-5+6tt 🙂

zardia
21. únor 2012

@monikapt ja si myslim, ze ano.. ze podla ovulacie to je presnejsie... lebo podla MS je to pocitane akoze presne 14 den ovulka... ale mozno sa mylim.. toto je moj pohlad na vec 🙂

monikapt
21. únor 2012

@nativanativa ja som len doplasena kvoli tomu,ze nebolo na sone nic vidno,len zvacsenu sliznicu maternicu,ci vysoko ci ako mi to vravela,uz sa nepamatam 😕 a podla ovulacie mi to vychadza,ze som tam bola vtedy v 5+0TT,cize mozno preto nebolo nic vidno 😕 ach a tato bezmocnoct,ze musim este cakat do buducej stredy ☹

monikapt
21. únor 2012

@zardia tak ja som mala ovulku az 24DC 😀 cize asi skor je istejsie to pocitat od tej ovulacie

annavi
21. únor 2012

tak a mrcha uz dosla... 😉 ide sa dalej

zardia
21. únor 2012

@monikapt ano.. to si myslimn,z e je velmi pravdepodobne 🙂... lebo ked si vezmes ze by si pocitala od zaciatku poslednej MS, tak to by si mala ovu 14. den a teraz by si bola ovrela dalej teda v tom 8+2tt... ale ked mas ovulku neskor tak je jasne ze ta doba po ovulke ej kratsia a teda si menej.. 🙂... a myslim ze v 5+0 este ozaj vacsinou nie je co vidiet 🙂...

zardia
21. únor 2012

@monikapt a kedy ams dalsi utz? 🙂

monikapt
21. únor 2012

@zardia dalsi UTZ mam bududu stredu ale len kvoli tomu,ze som v zahranici este ☹ keby som bola doma,sla by som skor 😀

nativanativa
21. únor 2012

@zardia tak teraz uz vobec tomu nechapem .... mam chaos 😀 ,nevadi , uvidime co povie doki

lilienlilly
21. únor 2012

@nativanativa tyzdne zaznamenava od poslednej ms. Nie od ovu.

zardia
21. únor 2012

@nativanativa no proste by sa to podla mna malo pocitat od ovulky... a s tymi tt... je to tak, ze sa to pocita akoby od 0.. 0+0az0+6 je prvy tyzden... a takym sposobom je 5+0az5+6 6 tyzden.. lebo 5 ich uz mas za sebou a si v sieston tyzdni 🙂... takze ak si mala zadane ze si trebars 6+1, tak to je uz siedmy tyzden, lebo ich mas akoby ukoncenych 6 a zacala si teda siedmy 🙂snad je to zrozumitelnejsie 🙂

a inak sa mi u teba zda aj 23dc ako ze by mohla byt ovulka 🙂

spalka
21. únor 2012

@annavi kurnik! 😒

cristi
21. únor 2012

@nativanativa presne ako pise @lilienlilly,lekari sa orientuju podla poslednej ms a nie podla dna ovulacie..a este podla sonovysetrenia..

zardia
21. únor 2012

@lilienlilly
@nativanativa ale od poslednej MS bude to mimco o nieco mensie logicky... pretoze od ovu do dnesneho dna bude menej dni, nez keby mala ovu 14 den cylku... a to podla mna to mimi nema ako dobehnut..

zardia
21. únor 2012

@cristi ja som iba vravela, ze to mimco bude mensie.. ked je ovulka neskor.. a tak isto to ukaze aj utz podla mna... a ak bude mimco mensie ako 7tt, tak jej podla mna doky povie,z e tak asi ovulka bola neskor...

nativanativa
21. únor 2012

@zardia no mne sa to tiez tak zda .... niekde na jednej stranke mi to aj tak napisalo , ze najvyssia pravdepodobnost bola 23 januara , co je dost mozne , potom o cca tyzden na to preto ten pokles , islo o implantaciu na 100% , aj sestricka mi povedala ze som v 6tt , nakolko bola posledna menzes 10 januara ....

zardia
21. únor 2012

@nativanativa a ten 23 dc tam by bolo z coho otehu? 🙂

nativanativa
21. únor 2012

@lilienlilly ja si tiez myslim ze tyzdne zaznamenava podla poslednej menzes ...
@cristi

nativanativa
21. únor 2012

@zardia spada to len na jeden jediny den , tj den po ,cize 24 januar , na miliooooooooon percent , nijak inak , preto mne uz aj mozno ovu test ukazal // .... mozno

zardia
21. únor 2012

@nativanativa ja som nemyslela dokyho ze ti inak zaznamenava.. ja som len vravela, ze mimco bude mensie.. lebo ovulka bola neskor.. takze bude take velke ako keby si bola 5+2.. je jasne,z e doiky sa bude riadit poslednou ms... ja som myslela, len, ze na utz nemusi byt nic vidiet lebo to mimco je mladsie..

jania023
21. únor 2012

@annavi aj ja uz chcem mrchu moja ma dojst len neviem kedy normalne zajtra ale kedze som mla pozde ovu tak neverim ze pride zajtra ale skor az niekedy v piatok

marcelka123
21. únor 2012

@nativanativa nemaluj certa na stenu... ziadne mimomaternicove ... vsetko je v krasnej harmonii.. 🙂 nie je skoro na sono? Skoda ozarovat krpceka tak skoro, je mu fajnucko.. 🙂

nativanativa
21. únor 2012

@zardia no to mi je jasne , ze nic nebude vidiet a s mojim slepymi ocami uz duplom 😀 😀 , len chcem vidiet ze je to tam kde to ma byt ...

barbora21
21. únor 2012

Ahojte, takze mrcha odisla, smutok zo zmyznutych // ciarok tiez a od zajtra sa pekne opat zaciname snazit 😀 Hura, hura, hura 😀

nativanativa
21. únor 2012

@barbora21 😢

zardia
21. únor 2012

@marcelka123
@nativanativa tiez si myslim, ze je trosku skoro.. len som chcela povedat, ze tiez to u teba moze byt tak, ze bude len vysoka sliznica a mimco este nebude vobec vidiet... len som chcela povedat aby si sa zbytocne nestresovala ak doky nic neuvidi 🙂... a ak ta nikde nepicha nejak extremne vela ze by si sa nemohla hybat tak ani to mimomaternicove to nebude 🙂 nemusis stresovat, ked mas take krasne priznaky a vsetko nasvadcuje krasnemu tehulkovaniu 🙂

cristi
21. únor 2012

@zardia to urcite bude mensie ked sa bude ratat podla poslednej ms u @nativanativa,ale to lekari uz zohliadnia pri stanoveni predpokladaneho datumu narodenia a budu sa orientovat podal uzv a nie podla poslednej ms..ak by sa tt podla PM zhodovali alebo by boli menej ako 7 dni podla uzv bude sa lekar orientovat podla PM