Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katkaajurko
24. zář 2009

flam aspon mas egg... dockas,co bojis.

a ten zapal mas uz v poriadku?

benjina
24. zář 2009

simib: no tak i já mám od ovulky píchání v podbříšku, pomaličku se to lepší, ale po ovulce to bylo takové až dost nepříjemné mezi pravým vaječníkem a dělohou a pak se to tak střídalo a jsem od ovu mokrá, ale jak znám tělo tak každý měsíc se chová úplně jinak takže si podle toho moc nemůžu myslet, ale kéž by nám to vyšlo. 😀

leveretka
24. zář 2009

katkaajurko, idem dnes k zubárke a má mi robiť rtg, tak kvôil tomu som chcela vyskúšať, či náhodou nebude aspoň duch 😉

benji, viem....ale ono to ani nie je o netrpezlivosti, skôr som chcela iba vidieť...aj tak jej poviem, že nemôžem rtg, ale chcela som vidieť...teraz budem až v nedelu 10 DPO 😀

simib
24. zář 2009

No veď hej.Uvidíme.Idem si ja ešte lahnúť,lebo som nejaká unavená a aspoň to brucho ma nebolí keď ležím. ☹

benjina
24. zář 2009

katkaajurko: no tak HP by ti udělat mohla to je pravda, tak jí nemusíš říkat, že se snažíte jenom půl roku pokud to neví, taková menší lež ještě nikomu neublížila.Jinak máš pravdu, ukázkové grafy moc často nevyhrávali a já bych byla průkopník, ale nevadilo by mi to. 😀 😀

benjina
24. zář 2009

leveretka: aha tak to jsem nevěděla, no tak jí řekni, že raději ať nerengenuje, že přijdeš jindy po mrše, mohlo by to být asi dost nebezpečné pro mimi

katkaajurko
24. zář 2009

no a v podstate si nedavame pozor od januara..ale do marca to bolo len v neplodne dni podla mojich pocitov(to som nemerala) a tiez sme sa netrafili... vtedy mi vyberali mandle...tak som nemohla zostat tehula..ale uz vtedy mi doktorka podla totalne nepravidelnej mrcha povedala-aby sme sa snazili stale-ze ovula moze byt hocikedy..ale ja viem kedy je... a kedy nie...a nestacilo by jej povedat - ze uz sme sa tropro 5x trafili a aj tak nic... ? teda raz hej-ale neudrzalo sa...sak pokial je to len v hormonoch-to sa da lahko aj zistit aj napravit...si myslim..ked bude HP oukej-aj ja budem kludnejsia - ze neskusame teraz uplne zbytocne - ak mi dobre nepracuje nieco ...

leveretka
24. zář 2009

benji, našťastie povedala, že to skúsi zmerať aj inak bez rtg...lebo nechcem riskovať...však možno aj po mrche by som mohla byť tehu...no snáď to pôjde v pohodke...inak sa tak bojííím 😖 😢 😢 😔

benjina
24. zář 2009

Katka: neříkej jí, že jste se trefili do ovulky doktoři to nemají rádi a malo, který uzná metodu měření BT, to jenom ty starší ročníky.To můj doktor vyžaduje protože je mu 60 let, takže je ze staré školy.No já bych jinak už ani neměřila vím to podle ovu hlenu a ty další teplotky nejsou směrodatné až v den mrchy.Tak já bych se jí na tvém místě zeptala jeslti ti nemůže udělat HP, že tě trápí proč se nedaří a když ti ho udělá že budeš klidnější a podle mě ti ho udělá, vždyt ona vypíše jenom papír a sestra ti vezme krev a nic víc komplikované na tom není.

bublinka11
24. zář 2009

Ahojte kocky...tak u mna uz laparo ista...dnes rano som dostala mrchanu ☹
Katkajurko podla mna by ti mala spravit HP...mne spravila tiez po pol roku snazenia, kedze som mala male foliky na DC!

benjina
24. zář 2009

bublinka: no ale už po laparce se musí zadařit, to bude všechno tak krásně připravené, že to prostě musí vyjít, no já se na to zeptám doktora jestli by to nebyl dobrý nápad mě na to pozvat dokud jsem nezaměstnaná a mám tolik času 😀

albao
24. zář 2009

no kiez by sa nam vsetkym zadarilo. Na mna pada depka. Nielenze nie som tehu, ale este na mna prichadza PMS - som nervozna a je mi do placu. Uz si davam bylinky na nervy, ale nezabera ☹

katkaajurko
24. zář 2009

albao..ja mam pocit akoby som mala PMS teraz... a pred mrchou som nemala.... to je cudne... 😅

pojdem tam po tomto cykle a skusim si HP vypytat...

bublinka11
24. zář 2009

Benji teba minie laparka, lebo ty ju uz nebudes potrebovat!!! 🙂
A ja verim, ze sa nam hned zadari...to je jediny dovod, co ma drzi pri tom, ist tam...inak by som davno zdupkala 🙂

benjina
24. zář 2009

albao: no i u mě začali PMS vařím svíčkovou a je mi na zvracení z té vůně, ale takové příznaky mám poslední dobou takže to není znak těhotenství u mě.

bublinka: no tak uvidíme, ale nedávám si moc nadějí, že by to mohlo vyjít tento cyklus, ale když ne tak další a pak se zeptám na tu laparku.Určitě vám to po laparce vyjde, když jste oba zdraví.

skafandrik
24. zář 2009

ahojky
co myslíte? byla ovulace?

http://www.fertilityfriend.com/home/28eadd

sonicc
24. zář 2009

Ahojte, tehulkam gratulujem 😉
ja dnes opat odznova... http://www.fertilityfriend.com/home/28d484
inak je to sila, nejak moc som bt neverila ale na den presne mam mrchu na 14 dpo takze teplota je super vec 😀
Takze zacina moj 3 cyklus merania, dufam ze konecne uspesny..... 🙂
pekny den

bublinka11
24. zář 2009

Benji preco si neveris??? Ale vlastne, ked to nebudes cakat a nebudes sa venovat priznakom, tak to zrovna vyjde, uvidis!

benjina
24. zář 2009

skafandrik:no tak u tebe to je těžké určit, tvoje teplotky skáčou jak na kolotoči.Musíš ještě pár dní počkat aby se to prokázalo, jinak ovu hlen jsi neměla nebo projevy ovulace.

bublinka: no tak nevím po té zprávě jak nám řekl, že s takovými spermijkami to bude problém otěhu, ale včera byl na spermio u urologa a ten řekl, že to je v normě tak doufám, že to bylo jenom po těch antibiotikách co bral předtím a po alkoholickém víkendu.Juj bublinka kéž by to vyšlo.V neděli máme první výročí sobáša tak to by byl dárek pro nás oba nejkrásnější. 😀 To udělám poprvé těhu test dřív. 😉

skafandrik
24. zář 2009

benjino, kolem toho 20DC pobolíval podbřišek, ovu hlen nevim, co je 😅 ale taky cca od toho 20 DC slabý bílý výtok a nebo to je ten hlen, nevim

bublinka11
24. zář 2009

Benji kolky DC budes v nedelu???
Skafandrik ovu hlien je vytok, ktory sprevadza ovulku, mal by byt priesvitny a tahavy, biely byva casto este pred ovu, to je rzv. kremovy.

albao
24. zář 2009

skafandrik: zajtra alebo napozajtra ti aj FF potvrdi, ci to bola ovulka, ale zatial sa treba este snazit 😉 Ale je to dost mozne, ze prave bola. Casom spoznas svoj cyklus a teploty, budes to uz sama vediet rozpoznat.

Benji: dufam, ze sa vam coskoro zastasti, aby aj my, dievcata s nadhernymi grafikmi, sme mali to stastie 🙂

skafandrik
24. zář 2009

bublinko, tak to by mohlo ještě být, já se v tom fakt vůbec neorientuju

evina0
24. zář 2009

simi nemam vsetky v albume lebo mam tak strasne toho vela doma ze nemam sa kedy dopracovat odfotit vsetko pokope len dnes som ako tak dnesmy odfotila vlozila a letela do prace no az budem mat cas rada ich dam aj ked tie uuplne prve ciarky trochu uz vybledli no neva. chcem si to pekne povkladat naspiast k tomu kometar len nemam absolutne cas nakolko so vybavujem posledne objednavky co mam doma pracu a od novembra budem uz len vegetit a uzivat si rastuce brusko 😵

ben myslim si ze manzel mal zly spg s antibiotik a teraz ked bol Ok tak sa neboj ovulku si mala povrdenu aj lekarom a od manzel staci jedna jedina spremijka a bude tehu tak nevesaj hlavu a drzim palceky .ta sprava ta stretne ked absolutne necakas ved vid mna sok jak delo 🙂

benjina
24. zář 2009

Bublinka: no v neděli bych měla být 11DPO

evina: no právě tento měsíc bych to nečekala po té zprávě o tom spermatu, ale manželík papá ten profertil tak aspon pojistka.Vím, že stačí jedna tak doufám, že zabojovala tento cyklus.

evina0
24. zář 2009

ben drzim palceky nam profetil zabral tak verim ze aj Vam 😉 😉 a nedelu testujes??
ja idem sobotu po praci zase vegetit ku svokrovcom ak mi nebude zle ..oni nic zatial nevedia az mi to lekar da cierne na bielom potom to vykricim snad vsetkym ktora ma uz roky otravuju ked budem tehotna 😉

benjina
24. zář 2009

No tak to je jasné, že lepší je počkat na to až to potvrdí lékař a pak to hned řekni všem, určitě je moc překvapíš a konečně nebudou říkat ty připitomnělé věci.Pamatuji si jak jsi sem chodila a říkala, že jsi z toho už neštastná když se všichni ptali kdy vy a já jsem ti psala, že co jim máš říct, vidíš to a přešlo to jako voda a konečně jim to oznámíš.Jinak potom čekám od tebe balíček 😀 jestli to tedy stále platí.No tak chtěla bych to vyzkoušet, ale u mě rozhodne i neděle se špiněním protože to zvyknu v poslední době 4 dny před mrchou špinit, zlepšilo se mi to ze 7 tak to může úplně přestat a zjistím třeba krásnou novinku. 😀

bublinka11
24. zář 2009

Evi ake balicky ides posielat??? Aj mne sa ujde? 😀
Som nahrada za Benji, lebo ta bude teraz asi tehu 🙂 Benji ak nezacnes v nedelu spinit, testnes???

evina0
24. zář 2009

ben jasne ze to plati svoje slubi co dam vzdy spnim az mi to lekar potvrdi tak balim a posielam 😉
idem na prestavku sice sme najedeni az az ale musim si cosi kupit lebo som vysoka a mam problem kupit tricko tak aby mi netrcali krize a brusko ktore si teraz chranim jak oko v hlave 😀 😀 🙂

aspinka
24. zář 2009

ahojte baby lutealna faza 11-12 je este ok? alebo je to malo?