Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

flamenga
29. zář 2009

mám takú trápnu otázku 😀 môžu čípky ovplyvniť teplotu? 😀 lebo začínam rozmýšľať, či nemám pokazený teplomer 😀

nellie_
29. zář 2009

ahoj simib.. krasna ovu... 😉
ale nechapem, preco ti ju nevyznacilo... 😕

ja tak verim, ze zajtra mne vyznaci ovu... lebo inak mam istu prvu vyvolavacku v roku 2009 😀

simib
29. zář 2009

Ahoj Nellie.Mám málo teplot,takže to nemôže vyhodnotiť.Ale veď hlavne že ja viem že bola a krížik nech je zelený na konci a nie teraz červený.

hiva
29. zář 2009

vdaka babky za povzbudenie....shaarka, tak skoro testovat nebudem, ved som este len 4DPO maximum.....ak dovtedy nedostanem mrchu, tak asi testnem az 11.10. lebo to ma akurat manzel narodeniny....takze by to bol celkom pekny darcek 🙂

benjina
29. zář 2009

shaarka: ano byla jsem na závodech simib maličké je rozkožná.Jinak když jí miluješ není co řešit. 😀 😀 😀

simib
29. zář 2009

🙂 🙂 🙂

simib
29. zář 2009

No a čítam že Leveretke to vyšlo,tak potichu gratulujem. 🙂

benjina
29. zář 2009

simib: přesně tak není důležítý červený křížek zaznačený, ale ten zelený je nejdůležitější, samozřejmě že bez červeného by to jen tak nešlo, ale u tebe to proběhlo i bez něho. 😀 😀 😀 držím palečky aby se to povedlo. 😉

simib
29. zář 2009

Benji ďakujem,ale uvidíme.Nejak sa ešte nijak necítim.Iba ma bolí podbruško,ale to už od OVU a to je tým sexíkom.A teším sa za tú tvoju prácu.To je skvelé. 🙂

benjina
29. zář 2009

Holky děkuji moc jsem ráda, že konečně vypadnu a budu moc pozorovat chlapi jak tam cvičí a pracují na svých tělíčkách. 😀 😀 😀 Pohled vhodný pro boha. 😝 😝 😵

simib
29. zář 2009

No Benji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Načo ty hneď nemyslíš.Asi ťa prídem pozrieť zas.

benjina
29. zář 2009

Také se chceš podívat viď. 😀

simib
29. zář 2009

Nooooo.Ale nie.

kukulik30
29. zář 2009

Ahojte babule, ako sa mate?

blahozelaaaaaaam hive k prvej ovulke, verim, ze pojdes v shaarkinych slapajach 😉
simib, krasna ovulka a super snazenicko 🙂 ked po takom snazeni to neskoci na zeleno, tak uz neviem 😀
leveretke tiez blahozelaaaaam k // 😵 😵 😵
nellie, ta co to, hadam, len ta ovu dojde nakoniec 😕 😉

leveretka
29. zář 2009

kukulik Ďakujem 😵

katkaajurko
29. zář 2009

ahojte, ja dnes takto...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

chcem sa spytat-niekedy tu niekto pisal.ze problem v otehotneni moze byt alergia na lepok? mam podozrenie na alergiu na spaldu..cize lepok ☹ dnes mi brali krv,tak uvidim....

nellie_
29. zář 2009

ahoj kukulik.. 😵 😵 😵 😵
konecne niekto kto zareagoval na moj grafik... 😅 😀 😀

no u teba to bol vtedy jeden dlhokansky cyklus kôli stimulke a u mna to zacina byt pravidlom.. 😔 😔 😔

simib
29. zář 2009

Kuku ďakujem.Uvidíme. 🙂

nellie_
29. zář 2009

katkaajurko ano je to problem pri otehotneni....
viem to, pretoze moja mamina je celiaticka a chodieva na stretnutia s lekarmi a ze je to casta pricina kedy sa zene nedari otehotniet.. mne aj mojej sestre robili krvne testy a nastastie boli negativne...
ale viem, ze ked je to kôli celiakii tak vacsinou staci 1-2 mesiace diety a zena potom otehotnie.. 😉

katkaajurko
29. zář 2009

nellie akurat pre mna bude tragedia nejest lepok - ja nelubim moc maso..a papam same spagety,tmavy chlieb..keksiky.. aaaaaaach jo ☹

nellie myslis,ze si mala ovulku 26 den alebo 28?

kukulik30
29. zář 2009

nellie, tak to hadam nie, dufam, ze sa dostanes do starych kolaji 😉

katka, pocula som o tom,a le neviem nic viac ako ty 😒 ale ak to tak je, tak clovek bude musiet dietovat , nic sa neda robit 😖 ..ale pockaj si na vysledok, radsej nepredbiehajme 😉

nellie_
29. zář 2009

kati a preco myslis, ze budes mat alergiu nan?? ake mas priznaky???
ja viem, je to hrozne ja som sa tiez strasne bala.. ale zas na druhej strane ked vidim ako funguje moja mamina tak je to vcelku v pohode 😉
ved su aj bezlepkove cestoviny a su fakt chutne...hlavne tie ryzove.. tie mi chutia viac ako klasicke psenicne 😉
s keksikmi je to horsie tie bezlepkove su take čudné.. a chlebik tiez nie je zly ani bezlepkovy...

ale zas na druhej strane nemusis mat prave tuto diagnozu 😉

no ja uz som z mojho grafu zmagorena.. fakt uz neviem.. 26 a 27DC som mala dost bolesti tak neviem ci nebola ten 26DC, vtedy som mala aj dost "mokro".. ale stve ma to uz a riadne... 🙄 🙄 🙄

nellie_
29. zář 2009

kukulik, no neviem.. moc tomu neverim....asi budem musiet skocit na gyndu.. nebola som tam hadam od aprila.. 😒
a ty ako sa mas?? ako v robotke... a co Samko, paci sa mu v skôlke???

kukulik30
29. zář 2009

nellie, celkom ujde v robote, ale momentalne som na OCR 😖 Samko je zase chory...a celkom je aj rad , lebo do skolky sa mu nechce..spekuluje, placka z ran a, ale ked uz je tam, tak je dobre...len keby nebol chory, lebo takto si nezvykne , zacne ...chvilu chodi a potom je doma, jasne , ze sa mu nechce ist potom , akoby sme stale zacinali od zaciatku 😖 ...no musime to nejako zvladnut, ina cesta nie je 🙂

katkaajurko
29. zář 2009

ja by som povedala nellie ze bola 26-den - a dalsie teploty sa uvidi ..ale mne to pride skor na ten 26 lebo progesteron na zaciatku moze stupat aj pomaly vraj

ja mam podozrenie preto-lebo som mala alergicku reakciu na bio-spaldu.... inak som si nevsimla priznaky celiakie - ale spaldu som nikdy nejedla az tento rok a po kazde do dvoch hodin sa mi zacalo tazko dychat,sucho v hrdle.. drazdenie na kasel... tak som si to par krat testla a prislo to... a ja som alergik (niektore stromy) tak som dnes na kontrole u imunologa to spomenula a on povedal,ze to moze byt teda skryta alergia na lepok-lebo spalda je ta prvotna , paradoxne najzdravsia muka - az neskor z nej vznikla psenica a tie ostatne odrody...

nellie_
29. zář 2009

kuku no to sa dalo cakat, ze bude chory.. predsa len je to tam dost velke riziko ked je v kolektive medzi detmi... a veru to stale mate ako keby zacinate.. ale je fajn ze sa mu tam pači... a deti zvyknu plakat - ja si pametam ked som nosievala sem tam dvojicky do skôlky to boli ine boje s nimi ked mi ručali celou cestou a ja som ich musela doslova ťahať po chodniku aby sme sa vôbec do tej skôlky dostavili... 😀 😀 😀
vzdy kazdy kukal po mne ako cela spotena sa s nimi pasujem a oni ručaliiiiiiii jak take dva tury... 😀
ale netrvalo to dlho.. 😉

kukulik30
29. zář 2009

nellie, viem , ze to prejde ale keby nemal take prestavky medzitym 😒 ...a najlepsie je , ze ucitelka vravela, ze inak je az velmi zivy, ze ho musia krotit, lebo sa rozsali a potom niet s nim rady 😀 si viem predstavit, ze je ako utrhnuty z retaze...toho som sa obavala, ze raz mi bude ucka v skolke vysvetlovat, ako je moje dieta strasne zive a este je len v najmensej triede, a uz je to tu 😀 😀 😀 no hold, mame doma sibala, co spravime, ale verim, ze sa to tiez upravi...teda nadejam sa 😅

nellie_
29. zář 2009

kati ja tiez tipujem 26 DC a zajtra sa mi to uz definitivne potvrdi, ak sa bude teplota drzat.. verim, ze ano..

no ale ktovie ci to nie je daco ine ako celiakia.. kedze toto mas take skôr alergicke priznaky.. pri celiakii sa poskodi tenke crevo a tam vznikne zapal a zničia sa klky na čreve a prejavuje sa to tym ze byva zle od zaludka, bolesti brucha a hnačky a dost sa chudne pri tom...

takze myslim, ze nebudes mat celiakiu 😉

nellie_
29. zář 2009

kuku a povedz mi ktore dieta v dnesnej dobe nie je "žive" 😀 😀 😀
my co mame v rodine deti, tak to vsetko take šelmy zubate.. 😀 😀 😀
takze podla mna to je teraz uplne normalne a môzes byt kludna... 😀 😀 😀

hej, tie prestavky jasne ze nerobia dobre ... nasi mali stavy kazdy pondelok.. ked si zvykli ze v sobotu a nedelu su doma.. 😅

katkaajurko
29. zář 2009

no ved presne-to som mala alergicku reakciu - a nechapem preco... divne 😒

snad to nebude celiakia..ale ako som pozerala,da sa papat bezlepkovy chlebik,aj cestoviny aj pizza 🙂 takze v najhorsom som zachranena 😀