Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
4. črc 2012

@betina1984 to vazne? sice ja mam este viac kg ako ty pri dvojcatach 😒 inak to nevidim, iba ze by som nieco robila pri sexe zle :D

moni1007
4. črc 2012

@bordulka no prave som pozerala vysledky z HP a ten testosteron mam uplne v poriadku, ani k hranicnym hodnotam sa nepriblôizuje. a s chudnutim mam tiez problem, nikdy sa mi nedarilo schudnut a teraz viem aspon dobod a tym je stitka... ale musim aspon spomalit priberanie, pripadne ak sa bude dat aj schudnut. a sladkosti su aj moja slabost a este vacsia su chipsy. ale tie sa mi uz dari obmedzovat 🙂

betina1984
4. črc 2012

@bordulka pisem ti IP, toto tu nechcem pisat

moni1007
4. črc 2012

@betina1984 mam zniztenu cinnost, ale uz 2 mesiace beriem tabletky,ale zatial len zistuju ako na ne zareagujem. za dva tyzdne mam prvy kontrolny odber.. prolakyn mam tiez uplne v poriadku... mne robi problem zvysene TSH 😠

betina1984
4. črc 2012

@moni1007 to mala aj ja. Ja mala stitku OK, a v tehu sa mi zvysila cinnost, takze som skoro nepribrala. Pri dvojke som najprv 2,5 kg schudla, co mi nechutilo jest a pak 10 pribrala, takze celkovo len 7,5 kg navrch a v porodke nechala 15 kg...

moni1007
4. črc 2012

@betina1984 tak ty si stihla byt tehu.. no ktovie kolko to u mna potrva, kym sa mi podari. inak dr mi povedal,ze nemozem mat kvoli stitke ziadne problemy, ale ja uz par mesiac citim,ze nie som v pohode a skoro kazdy vecer uz niekolko mesiac mam take palenie zahy az mi je na grc. a tiez ma casto hlava bolieva a som unavena. tak nech mi nerozprava ze to neni tou stitkou 😠

piefunko
4. črc 2012

@alenitka tesim tesiiiiim drzim palceky 😵

kacena85
4. črc 2012

@moni1007
@bordulka babulky ja vaam silno drzim palce aby ste zopakovali kludne to co mi jooooj super by to bolo tfuj tfuj

moni1007
4. črc 2012

@kacena85 dakujeme, si mila 🙂

frndolinaa
4. črc 2012

@riana12 ... . vieš a včera napríklad ked som si vytiahla z pošvy teplomer tak na nom zostal žltobiely hlien a v nom trochu krvi ... nemohlo to byť uhniezdovanie vajícka?? lebo uz styri dni ma picha v podbrušku,,ale testy su negativne tak neviem,,, a ked v hliene bola krv to by značilo prichadzajucu MS,,ale to asi nie kedze teplota stupla a neklesla

frndolinaa
4. črc 2012

ahojte ked je ovulacia ake su bazalne teploty a dni potom? ďakujem za odpovede

bordulka
4. črc 2012

@kacena85 dakujem moja... ale tie dvojky by som dopriala @moni1007 🙂

moni1007
4. črc 2012

@bordulka vies co mojka. mne tiez staci len jedno 😀 😀 😀 😀 urcite by som sa na dve nenahnevala, ale predsa len. kludne by som sa podelila, nemusim byt taka nenasytna 😀
@kacena85

bordulka
4. črc 2012

@moni1007 moni, teraz som si pozerala spravu, co som bola v lubochni na štitku a aj ja mam zvyseny TSH, prolaktin, LH a ked som dr povedala, ze som mala zvyseny ten prolaktin tak mi povedal ze ved ked sme brali HP tak bol v norme (co bolo asi rok stare)

bordulka
4. črc 2012

@moni1007 no tak mi mame predpoklady aj na dvojky, ale neviem ci by som to zvladla 🙂 a vy mate predpoklady?

moni1007
4. črc 2012

@bordulka no moja, pre tehotenstvo je vraj najlepsie ked mas TSH pod dva a dokonca niekde je pisane az pod 1... ostatne veci mam v podstate v poriadku aj v HP aj vo vysledkoch co mi robili na endokrinologii, len to TSH mam cez 6... este mi na tu stitku povedali, ze zvlastne ze mam protilatky v poriadku, lebop ze s tym ma mnoho zien v poriadku... inak u zenskehoco sa tyka stitky zistuju len dva hormony. ale u endokrinologa to skumaju podrobnejsie aj s tymi protilatkami a maju aj trochu ine normy.. stitka robi dost velku sarapatu pri snahe o tehu... urcite by som sa na tvojom mieste o tom s novym dr porozpravala

moni1007
4. črc 2012

@bordulka vies co mm sesternica ma dvojicky a aj mamina sesternica ma dvojicky. ale neviem ci sa to tyka aj nas. ci mame na to predpoklady. ale mne stacia krstniatka dvojcata 😀

bordulka
4. črc 2012

@moni1007 no ja mam skoro 6, vidis o tomto som vobec netusila... hlavna vec, ze minule sa ma pytal, ci uzivam tabletky, aj mi povedal nazov, co som pocula prvy krat a ked som mu povedala ze nie, on "a preco som si myslel,ze vy to uzivate" mali to byt nejake lieky na štitku... aspon po case vidiet, co vsetko nam moze branit nasmu vytuzenemu cielu 🙂

kikaneu
4. črc 2012

@moni1007 no teeeda 🙂

magimary
4. črc 2012

@melisaaa , @piefunko , Zlatíčka... 😔 , je mi to ľúto...
aspoň vy ste to mali (po)držať... 😔
takže ideme ďalej, však?
myslím na vás...

manamani1
4. črc 2012

@piefunko krv mas negativnu?

moni1007
4. črc 2012

@bordulka moja, ja beriem euthyrox, ci ako sa to pise. vidis este aj to TSH mame skoro rovnake 😀 joj, len nech sa vsetko da pekne do poriadku a budeme mat babatenko.... inak, stitka ovplyvnuje aj cyklus a dokonca nemusi byt ani ovu 😒

betina1984
4. črc 2012

@bordulka zvladla, vies ake je to milene? Lepsie ako jedno, sami sa prebavia, povypravaju, zahraju. Je s tym viacej roboty, ale su take samostatnejsie...

bordulka
4. črc 2012

@moni1007 🙂 ja som si teraz riadne prestudovala cely lajster z lubochne a mam tam odporučenie na tbl
L-Thyroxin a kontrolu na TSH,ft4, PRL o 2-3mesiace, uz ubehol viac ako polrok :D keby som si to nepozrela tak ani neviem, na co to tam mal doktor, ked to ani nepozrel? no tak uz viem na co mam zhodit tie moje cykly 🙂

bordulka
4. črc 2012

@betina1984 ono to musi byt uzasne, ale ja sa bojim toho co mi povedala svokra... ze ak budu dve, tak si jedno zoberie a bude sa starať 😀 aby ma odbremenila 🙂 ale ja by som jej ho nedala, mozno na 5 minut 😎

moni1007
4. črc 2012

@betina1984 no to moja kamoska, ktorej som drzala pri krste malych, tak ta sa len stazuje... 😠 a ked som tam alebo ked boli tu, tak boli uplne zlati 🙂 minule mi povedala, ked som jej ponukla ze jej mozem deti niekedy postrazit, tak mi povedala,ze neviem ake to je tazke, ze uvidim az ked budem mat vlastne 😒

piefunko
4. črc 2012

@magimary no nenechame vas v mrcha klube predsa, budeme vsetky spolu tehu ze @melisaaa 😀
@manamani1 ano krv negativna 😔

manamani1
4. črc 2012

@piefunko to neni mozne 😢 😢 😢 😢

piefunko
4. črc 2012

@moni1007 to mne hovori stale mm sestra... a ked som si chcela zobrat maleho na ruky (mesacne) tak ze ona mi ho este neda lebo je malicky... jak keby som v zivote dieta na rukach nemala... teraz vsetky baby okolo tehu, ja vlacim 2tyzdove deti a ona toto zasusi 🙂

magimary
4. črc 2012

@piefunko ja už mám aj po mrchaklube, ja už som teraz ozaj len v "klube netehu" 😅 😝
mojka, prečo si bola tak skoro na krvičke? veď si len nejaký 11DPO, či nie? 😕
a to B- v grafe znamená krv negat.? 😕