Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 je to vtierka, stále sa pchá tam, kde ju nikto nechce 😠 ani neviem, možno už aj po....ale FF sa to nepáči: http://www.fertilityfriend.com/home/389913

moni1007
15. črc 2012

@bordulka no veru aj u nas je take pocasie. som pod dekou zabalena,lebo mi bola zima... otras. esteze som nemusela ist kupovat ten test do mesta 😝 no tak uz mi nic ine neostava, len verit, ked uz mam verit s tebou... snad ta v tom nenecham samu... len rozmyslam,co by som si este kupila aby som si pomohla 🙂

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu veru, vtierka... no mozno ak zajtra supnes, tak podla mna ti ju oznaci az na dnes 🙂 a u vas je ake pocasie?

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 no je mi to viac-menej jedno 😀 ale bola by som rada, ak by bola približne v takom čase ako pred tým kyretom.....také asi ako všade, škaredo, poprcháva, ochladilo sa.....doobeda to ešte bolo aké také, aj slnko chvíľkami, ale teraz už len ľahnúť a spať 😔

bordulka
15. črc 2012

@moni1007 mna to tiez laka pod deku 🙂 som taka nevyspata 🙂 my sme boli dnes u svokrovcov, ale uz som tam pomaly driemala 🙂 neboj moja, bude uz len lepsie 😉 a co by si si chcela kupit?

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no tak si lahni, aj tak sa nic take nade robit... veru, bolo by dobre kebyze sa dostanes do normalu, aspon by si vedela,ze uz je vsetko v poriadku 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 potom nebudem v noci spať 😀 takže si tu hopám pri vás, kukáme s manželom telku, momentálne tour de france 😀 veľmi by som chcela, aby aspoň telo už bolo v poriadku

moni1007
15. črc 2012

@bordulka no vsak co ti v tom brani? no my sme boli vcera u tych svokrovcov... dnes sme doma. ani by sa mi nikam nechcelo 😝 neviem, pila som uz femigard, alchemilku, zensky caj, jem kys. listovu so zelezom a beckom, vitamin E.... neviem co by bolo este dobre. zas to ani prehanat nechcem. rozmyslala som na d fytosojou,ale ked ovulku mavam,tak neviem ci to neni zbytocne pchat do seba 😒

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no ja som tiez stale cosi chodila robit, najviac kolo kvetov, to ma strasne bavi... som si aj zasadila dalsi, co mi pribudol do zbierky a pozeram na nete bazariky, ze ci nenajdem nieco co by mi fakt moc padlo do oka 😀 veru, nech je aspon telo v poriadku 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 som pozerala tie tvoje kvietočky, krásne ich máš 😉 ja zas nie som veľmi na kvietky, mám asi 5 kúskov, ktorým sa darí, ostatné skapali 😖 príjemná činnosť na takýto upršaný deň.... ďakujem moja 😉 inak, skúste možno ešte macu 😉

bordulka
15. črc 2012

@moni1007 uz je vela hodin 🙂 ale uvidim, mozno sa premozem 🙂 ja som uz pila taku zmes byliniek, ale nevydrzala som to pit kazdy den :( a fytosoju som mala minuly cyklus a ovulku som mala pekne posunut dozadu :( a po nej teraz toto... ale zase manamani po nej otehu, takze na kazdeho to inak funguje, vyskusaj, nic za to nedas 😎 ale ak su vsetko vitaminy, alebo lieky na prirodnej baze, tak by to nemalo uskodit

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu dakujem. som myslela ze sa im tu darit ani nebude, lebo predtym som bola v slnecnom byte a teraz mame slnecnu len jednu izbu a predsa sa drzia,ale v zime mi skoro vsetky orchidey zhynuli, neviem preco. zostala len jedna 😒 no ale aj tak ma tesia 😀 skusim si nieco poziret na nete a pripadne aj objednam... ci da sa aj v lekarni alebo v nejakej bylinkarni kupit? 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 krásne sú 😉 a s tými orchideami neviem....moja mama má nádherné, ja mám len jednu, chystá sa kvitnúť 😉 netuším, ja som objednávala, inde som ju nezháňala 😉

moni1007
15. črc 2012

@bordulka porozmyslam nad tou macou,aj ked neviem ci uz na to moho nahovorim, ten pil zihlavovy caja uziva ten selezin ACE ale tak snad ho nahovorim... este jeden cyklus a bude po roku, tak pojdem za zenskym ze sa nepodarilo, nech mm vysle na vysetrenie, ci kto by mohol muzavyslat na spg? moze aj obvodna? 😕

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no aj ta moja jedna sa chysta kvitnut a kupila som si za vo flore uz odkvitnutu, tak som zvedava ci z nej nieco bude 🙂 tak pozriem na nete 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 dúfam, že hej, sú to krásne kvety 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no ale prave som zistila, ze obsahuje vela jodu a ja by som nemala uzivat nic co obsahuje jod, kedze mam problemy so stitnou. preto som vysadila aj prenatal, co je nieco podobne ako femibion 😒

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 jáááj, tak potom radšej nie....jedine, že iba pre manžela 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu no ale to ako som pisala uz neviem ci ho nahovorim,jedine kebyze doberie selezin ,tak mu namiesto toho objednam macu, na striedacku... aj ked uz na ten selezin hovori ako smrdi, a ak si dobre spominam tak ste tu pisali,ze ta maca tiez nie je ktovie co 😀 😀 😀 mozno si pojdem kupit med do bylinkarne, vravela,ze maju aj pre muiza aj pre zenu na podporu plodnosti, budem si nim cukrovat 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 😀 no maca teda riadne smrdí....ale mne smrdela viac ako manželovi 😀 fíha, med na podporu plodnosti? to som ešte nepočula 😲

bordulka
15. črc 2012

@moni1007 moja, ja som mala macu, z nej som mala poriadne vela hlienu 😉 aj mm uzival, ale to len tak preventivne (vo forme tbl), bolo tam napisane, ze zvysuje sexualny apetit, ale u nas to zvysilo iba jedalny apetit :D a neviem, ci niekto moze vyslat mm na spg 😒 moj bol sam od seba, ale ked niekto nechce, neviem ci ho mozes prinutit... ak chce, nech ide sam rovno k urologovi...

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu ani ja som nevedela,ze nieco take existuje,ale ked som sa bola pytat v bylinkarni, tak mi to tam nukala, aj adeco ine... pojdem sa tam zajtra este opytat 🙂

moni1007
15. črc 2012

@bordulka no vsak tak som mylela, ze ci musi mat nejake odporucanie,a ak ano, tak ci od akehokolvek doktora... takze vravis, ze moze ist priamo k urologovi sam od seba a ziadat vysetrenie? no tak to je fajn. zajtra idem na stitnu, na krv, tak mu poviem,ze ak chce nech ide so mnou,ze by sa mohol objednat... som zvedava co povie 🙂 no uz som medzitym zistila,ze maca neni dobra pre mna, nakolko obsahuje jod a ten by som mala obmedzovat ked mam problem so stitnou... ale ze pojdem zajtra do bylinkarne a opytam sa jej co maju, raz mi spominala,ze maju aj med, tak mozno si ten kupim 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 zaujímavé 😉 daj potom vedieť, že čo tam ešte majú 😉

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu jasne, dam vediet... aj co som si kupila,ak si nieco kupim.. dufam,ze mm nebude frflat, ze co tam zas idem kupovat 😝

bordulka
15. črc 2012

@moni1007 no moj sa ani neobjednal, bolo to hned na pockanie 🙂 a povedal mi, ze ak bude musiet ist este raz, tak musim ist s nim, pomoct mu 😀 skoda tej maci, aj ked moc chutna nebola 🙂 a to je nejaky specialny med? ci taky obycajny? viem,ze je velmi dobra materska kasicka na plodnost, na to je vela pozitivnych ohlasov 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 som zvedavá 😉

moni1007
15. črc 2012

@bordulka no tak to by bol moj riadne prekvapeny,kebyze je to hned na pockanie :D akurat som mu to navrhla, zatial na nejak nevyjadril, nejdem nanho tlacit, neskor sa ho este opytam,ked sme sa o tom bavili,tak povedal,ze púojde,ale teraz som ho asi zaskocila... no asi je to nejaky specialny med, ked jeden bol pre muza a jeden pre zenu... a podrobne spom sa nepytala, lebo ona m,i tam toho tolko nukala 😀 😀

moni1007
15. črc 2012

@kikaneu
@bordulka
baby, ja som vdaka vam asi nabrala druhy dych... dakujem 🙂

kikaneu
15. črc 2012

@moni1007 nie je začo....nemôžeš sa vzdať, v žiadnom prípade 😉