Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

myrtille
6. srp 2012

@lilli251 nieee nemeriam pravidelne len som sa tak automaticky zobudila tak preco n ezmerat?

lauritka
6. srp 2012

@bordulka P.progesteron

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no ja sa bojim ist pozriet, ale ked ju tu stretnem, mam ju pozdravit? 😀 😀 😀 nepochopim ludi, co si myslia, ze otehotniet je take lahke... joj... a neboj cochvila budeme spolu aj v tej druhej situacii, tesim sa na nu... a ten tlak je hrozny, viem o com hovoris, u nas je to takto... z maminej strany som ja najstarsia baba, ktora bola prva vydata, takze uz kazdy caka... a z mm strany tam tiez cakaju vsetci... normalne sa bojim toho, ake to babo bude rozmaznane, resp. kazdy sa bude starat do vychovy :(

moni1007
6. srp 2012

@bordulka a co ja viem. a nepozdravuj, este pride postrasit aj mna 😀 😀 tak ona ma 6 deti, tak pre nu to je jednoduche. ved aj to nase bude taky rozmaznanec. ved uz minule oco vravel, ze uz nebude chodit na hody a jarmok, lebo nema komu co kupovat a pod.... ked si to vsetko predstavim, tak sa tak tesim, ale zaroven sa aj bojim,ze to nikdy nezazijem 😒

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no a potom by si prisla strasit ty mna, to mi za to nestoji 😀 no mojmu ocinovi bude asi dlhsie trvat kym si zvykne na babo... on by bol stastnejsi keby sa to rodilo uz s tym, ze to vie chodit, rozpravat a mojkat sa 🙂 to milujem a neboj, zazijes to 😉

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no jasne, ze by som ta chodila strasit 😠 😕 no nasi si teda zvykat nebudu musiet, oni sa praveze tesia aj na babatko, na malicke, drobunke babatenko 😀 ked moj bracho videl tie dvojcata este ked boli malicky, tak len jednym prstom do nich pichol a vravi, ze ja sa zblaznim ozajstne dieta 😀 😀 😀 😀 sme sa smiali do popuku 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 tak ja sa ocinovi necudujem, ja sa tiez bojim chytit uplne male babatko do ruk 🙂 ozaj nechces dnes prist strasit? 😀 no ten tvoj brat je riadny expert 🙂 to moze len chlapa napadnut 😀

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no ved aj ja som sa bala. ale uz si zacinam zvykat 😀 😀 😀 co ti nestaci jedno strasidlo? 😀 no tak to by si tu musela byt. bol uplne bohovsky 😀 😀 😀 veru chlap a akurat prekrocil prah dospelosti 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 uz sa priucas, hej? 🙂 a ty nevies strasit, ty by si mi robila spolocnost 🙂 aj moj brat mal pred mesiacom 18 🙂

zuzanka9999
6. srp 2012

@moni1007 jj dobre robis, kiezby som i ja sa vedela tak prekonat.

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no ved kolko deti mam v okoli, ze bodaj by som sa nepriucila... v piatok pojdem asi pozriet matuska uz domov...teda vravela som svagrine, nech sa mi ozve, ked bude oddychnuta, tak dufam,ze uz hned v piatok bude 😀 😀 😀 dnes vravim mojmu, podme pozriet hanku a on ze hanku ci maleho... hned ma prekukol 😀

moni1007
6. srp 2012

@zuzanka9999 no ved, ked sme kazda ina... mozno nakoniec ani ja nevydrzim. no ktovie 🙂

lagunasa
6. srp 2012

@bordulka ale, urcite ak by si sa posnazila tak by si si to urcite vedela nastavit. já to mám ako budik co sa mi opakuje urcite dni v tyzdni (hoci aj každý den ) ale v starom mobile som to mala v kalendari ako pripomienku.
@moni1007 aj já som tak mala hak. len teraz mám tie mamavit či ako sa to volá zjest po jedle a na to obcas zabudam. na imunitu tabletky už beriem rano automaticky ako vstanem z postele tak to je prve co robim 🙂
tak mi to máme opacne. já som skor ten hypochonder a priatel je ten co dává tabletky až ked fakt zavija od bolesti a to už viem ze je fakt zle.
a kocky, kde to vlastne byvate? možno aj já tam blízko byvam.

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no tak to ti tisko zavidim 🙂 inak s touto svagrinou dobre vychadzas? a hanka je matuskova mamina? 🙂 ti chlapi vedia niekedy prekvapit 🙂

bordulka
6. srp 2012

@lagunasa no budem musiet posparat 🙂 ja som z okr. Prievidza 🙂

moni1007
6. srp 2012

@bordulka vychadzame v pohode. hej, hanka je matuskova mama 🙂 joj, ked ono to je dobre aj zle. cim viac deti pribuda v mojom okoli, tym som smutnejsia a zaroven stastnejsia. tesim sa z drobcekov a som smutna z nasho neuspechu 😔
@lagunasa ja som okres Čadca

zuzanka9999
6. srp 2012

@moni1007 oki pridem neskor idem sa kupkat ked je tak teplucko. tak zatial papaaaaaaa

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 to som rada,ze spolu vychadzate, aspon mozes chodit castejsie, nech sa matuško prilepi 😉 ale mas pravdu, vsetko ma svoje za a proti... ale my budme vnimat iba tie pozitivne veci, ok? aj pojdes k mamine ked mm odide? alebo budes domka?

moni1007
6. srp 2012

@bordulka pojdem k mame, nechce sa mi tu byt samej. zajtra uz ide mm do prace a v stredu pojdem k mame... takze to nebudem merat. aj tak si myslim, ze je to zbytocne ☹ no budem tam chodit casto, zo zaciatku mam ale pocit, ze sme si viac rozumeli... 😝

lagunasa
6. srp 2012

@moni1007
@bordulka
aha, tak to aj já som inde. okr. Hlohovec. tuším sme taky trojuholnik.
aj u nás sa čaká na babo z mojej strany lebo som najstarsia. ale nastastie žiadne tlaky. skor tlaky na svadbu ktorú radikálně odmietame. a od priatela má už jeho sestra chlapca. taky vymaznany 6 rocny vztahuje. a pred časom bola tehotna s dvojickami ale potratila. ☹ takze "svokrovci" už maju niekoho na "zabavku".
skor kamoska mi hovori ako sa už nevie dočkat kocikovania. sa na něj smejem, ze nebude kocikovat ale pomáhat venčit psov 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 :( skoda, ja sa vzdy tesim na tvoj grafik 🙂 a nevesaj hlavu, raz sa to urcite podari 😉 a myslim, ze teraz ked sa babo narodilo, tak sa zmeni a budete si rozumiet este viac 🙂

moni1007
6. srp 2012

@lagunasa no aj moji svokrovci maju vnucku, od manzelovho brata. bude mat rok o dva mesiace, ale tu si mojkaju najma svagor so zenou... no a teraz sa im narodil aj vnucik, od manzelovej sestry. oni su uz zasobeni. ale moji uz cakaju, nevedia sa dockat 🙂
a preco tak odmietas svadbu? ak sa mozem ovsem opytat? 🙂

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no tak ide skor o to, ze sa nam snazila radit a tvari sa ze je mudrejsia ako my. ale tak je to v pohode. myslim,ze to mysli v dobrom,len cloveku to trosku lezie na nervy 😀 raz, snad ano 🙂

lagunasa
6. srp 2012

@moni1007 už sme to tu pred časom s dianou rozoberali. proste nemam potrebu mat taky papier. máme iný papier (hypotéku) ktorý máme tak lisiacky spraveny ze nám iný netreba. sme spolu spokojny takto a hlavně vyhadzovat tolko prachov aby sa niektori v rodině len nazrali, to naozaj nechceme. ked som mala 24 tak som strasne svadbu chcela ale po tolkych rozvodoch a inych veciach mám už k tomu odpor. urobit velku party (ale s ludmi co nám za to stoja ) mozme aj bez svadby. ťažko sa tie moje/naše dovody vysvětluju ale ini maju zase padne dovody prečo svadbu urcite ano.

moni1007
6. srp 2012

@lagunasa vsak jasne, kazdy si robi tak ako chce a je to kazdeho vec. netreba ziaden nazor odsudzovat... ja som sa skor tak zo zvedavosti pytala 🙂 my sme sa brali v septembri, ale byvali sme spolu predtym uz 3 roky a kebyze to tak citime byvame spolu aj nadalej bez svadby... ale my sme citili, ze uz by sme sa chceli vziat... hlavne ze su vsetci stastni tak ako si ziju 🙂

lagunasa
6. srp 2012

@moni1007 juj, ja tiez neznasam rady o ktoré nestojim. nastastie priatelova mama je super. neradi ked není treba ale ked potrebujeme pomoct tak je ochotna vzdy. například som nemala komu zavolat tak som zavolala jej, lebo som potrebovala zaviest na pohotovost s vytrhnutym nechtom. ochotně prisla a vsetko to so mnou absolvovala.

moni1007
6. srp 2012

@lagunasa no tak to mas super, ze mas takuto "svokricku" 🙂 a ja tiez neznasam ked sa niekto do nas pletie, hodnoti nas zivot a dava nam rady. proste my si zijeme tak ako chceme, kupujeme si top co chceme a kde chceme a pod 🙂

lagunasa
6. srp 2012

@moni1007 my tiez býváme spolu 3 roky ale praveze smerujeme k opacnemu koncu ako vy 🙂

moni1007
6. srp 2012

@lagunasa no ved ked je vam takto dobre 🙂 tak na co by ste to menili 🙂

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no pockaj, ked jej budes davat rozumy ty 🙂