Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

activia
12. zář 2012

@piefunko no kefunko nas, tak kamarat trafil klincek po hlavicky 😀 😀 😀

piefunko
12. zář 2012

@activia ja som mu to aj napisala, lebo mi to nedalo a on ze (kedze pisem z roboty) co preboha robis s tymi kolegami???? 😀 😀 no uplne sa tu rehocem 😀

2lil
12. zář 2012

@piefunko ďakujem veľmi pekne .... niekde som čítala že ty papáš tú sóju, naozaj to pomáha? už mám 4ty mesiac za sebou bez ovulky a som zúfalá :( ...teda tento mesiac som len 19dc ale už asi zas nepríde ...závidím vám dievčatá to že to viete takto z nadhľadom brať ...ja som každým mesiacom viac a viac zúfala :( ...

kukucg
12. zář 2012

Ahojte babule, ako sa dari?? Nejake nove tehulky?? 🙂

piefunko
12. zář 2012

@2lil no ja ju teraz papam prvy mesiac, ale vela babam pomohla a vela bab z nej ostalo aj hned tehu 😉 niekore potom neskor. ja som mala 2x clostil, zabral ovu bola ale nepodarilo s anam otehu tak teraz skusam soju... na mna tiez pride depka obcas, ale baby su tu skvele, vyplacem sa tu, a potom mi je lepsie... ked si spomeniem nakocky ktore sa snazia niekolko rokov tak sa citim trapne aj za mojich "len" 9 mesiacov.... musis si povedat ze raz t pride a nepoddavat sa tomu, lebo vies, ktoremu miminku by sa chcelo prist k maminke v depke? 😉

piefunko
12. zář 2012

@2lil a teda aby som bola k otazke 🙂 neviem ci mi pomohla, ovu este nemam, som 19dc. bez liekov som mala ovu na 32dc takze uvidime ako dopadnem teraz 😀

mattuliatko30
12. zář 2012

@piefunko @mata_ba tak baby ja ležim s vytrhnutym zubom,tak ma to boliíí..a toči sa mi hlava.môžem si dat kavu s mliekom?trhali mi ho o 12tej.

piefunko
12. zář 2012

@mattuliatko30 mojaaaaa ☹ ☹

mata_ba
12. zář 2012

@mattuliatko30 uffff nezaaavidim ☹ drzkaj sa..

2lil
12. zář 2012

@piefunko dik za tvoje slová či skorej písmenká 🙂 ... u mňa je to hmm... mám doma jedného nezbedníka 2,5ročného ktorého sme "robili" cca 8rokov a máme dvoch anjelikov v nebíčku ....teraz sa snažíme u 14mesiacov a nič :( ovulka si chodí ako sa jej chce...mesiac príde v 17dc a potom zas 3-4mesiace nič ...a tie mesiace ma privádzajú do zúfalstva... potom zas LF 6dní ... alebo cysta na vaječníku sa objaví a zablokuje všetko :( ... inak aj ja som dnes 19dc a testy stále nič neukazujú a teplota stále doleee :( ... prvý krát si inak meriam v ústach myslíš že 36,2 je v pohode? niekde som čítala že by mala byť cca 36,5 aj keď viem že každá to máme inak ...no už hľadám kadečo :( ...a prosím ťa ako dostanem graf sem do môjho albumu??? nejak som zatiaľ nekoníkovala ale asi toto bude moja jediná záchrana v týchto ovu čakačkách :(

6lenka64
12. zář 2012

@mattuliatko30 Uffff boli ma to aj za teba, podl amna uz mozes, ved uz su tri hodky 🙂

elinka36
12. zář 2012

☹ ☹ ☹ @mattuliatko30 Drz sa matulik mozes si dat kavu s mliekom 😉 Preco si myslela ze nie?

6lenka64
12. zář 2012

Jaaaaaaj baby som si povedala , ze nebudem na to stale mysliet, na to otehotnenie, al eneda sa to, uz sa neviem dockat zajtrajsej teploty, dufam, ze ma to zas tento mesiac nesklame, nemam to komu povedat okrem mm, tak pisem vam :( nech to uz konecne vide uspesne 🙂 prajem kazdej 🙂

piefunko
12. zář 2012

@2lil ak si na fertility (FF) tak napravo hore je ze sharing, to si klikni, potom na set up, tam ti ukaze hned hore link v takom ramiku ze http://www.fertilityfriend.com/home/XXXXX miesto xiek budes mat kombinaciu cisel a pismen. to je tvoj link ktory sem mozes dat 😉
neskusala si si davat robit hormonalny profil alebo edokrinologycku? ze preco ti to stale tak hapruje?
v ustach je teplota nizsia ako dole cize tych 36,2 je ok, a tiez zalezi od hodiny lebo cim skor tym nizsia teplota a potom kazda z nas ma svoj "rezim" niektora napr. po ovu viac ako 36,8 nikdy nemala ani v tehu a niektore to maju ako predovu teplotu. ja mavam pred ovu max. 36,6 to uz je hranicna a po ovu je urcite 36,8 a meram o siestej a dole 😉

piefunko
12. zář 2012

@6lenka64 jaj moja, kon je namotavka, ale je tu dobre, tu ta baby pochopia, polutuju, dvihnu naladu 😉

6lenka64
12. zář 2012

@piefunko Presne tak su tu zlate baby 🙂 nie som tu stale, ale sem tam zabludim, viacmenej neradim, nemam v com, skor si nechavam poradit 🙂

piefunko
12. zář 2012

@2lil a do albumu potom graf tak ze si kliknes na graf pravym tlacitkom na mysli, das save as (uloz ako) a ulozis si ho napr na plochu. potom si na ten obrazok kliknes na ploche zase pravym na mysi-das si to otvorit v skicari (paitbrush) a ked ti to otvori das zase save as a vyberies priponu JPG (ono to uklada v bmp alebo png) a potom to jpg das sem do albumu 😉

2lil
12. zář 2012

@piefunko jasne že som bola už kade tade... nasadia mi hormóny 3-6mesiacov je to v pohode a potom zas som tam kde som bola...preto chcem skúsiť teraz prírodu ..dám jej 3-4mesiace a uvidíme... len mám pocit že toho beriem už veľa...začala som aj s gynexom tak som zvedavá .. ja som si dlhé roky merala dole tam som presne vedela kedy čo a ako..v ústach som nováčik... ale neviem či to nevzdám po tomto mesiaci a nezačnem zas dole merať... tiež som mávala dole 36,6 a po ovu 36,8 a viac .... tú sóju zoženiem aj v lekárni ??? to je tá fytosoja 500???

katka116
12. zář 2012

@kikaneu a mozem sa spytat kedy si prisla o babo?

piefunko
12. zář 2012

@2lil ja mam fytosoja forte, obsahuje 25mg isoflavonoidov (to je ta hlavna zlozka podla ktorej sa riadi davkovanie) hm, ale preco ti nesedia hormony, niekde musi byt pes zakopany 😕

mattuliatko30
12. zář 2012

@6lenka64
@piefunko
@mata_ba
@elinka36
Dakujem baby....už som si zaliala...neviem som si myslela,že sa mlieko nesmie...a ani horúce...že to môže spustiť krvácanie ďasna....ale pomaly skúšam....
už som sa aj najedla..tak je lepšie...lebo som bola biela ako stena 😀 dúfam,že zubára aspoň rok už nebudem musieť vidieť...

katka116
12. zář 2012

@6lenka64 ahoj, sem chodim len preto ze mi baby rozumeju a pochopia ma co pisem... mm to hovorit nemozem. Ja mam jednu dcerku a za sebou 2 kyrety a jeden mikropotrat ☹ ☹ naposledy som mala kyret v juli. Tento mesiac sme zacali so snazilkovanim ak sa to teda da tak nazvat - teda tie 2 vrzy 😠 😠 ale jeden bol den pred ovulkou, tak mozno sa postasti, ale zatial si nadeje nerobim. Ako si ty na tom?

katka116
12. zář 2012

@mattuliatko30 kludne si daj ale asi stredna teplota ti bude najlepsia. Ako si pokrocila s mm? Chvilu si bola taka, ze uz dalsie babo nie... ako si na tom teraz? Asi by si sa tesila keby doslo coooo?

2lil
12. zář 2012

@piefunko ...a aké máš ty dávkovanie tej sóji? ale berie sa to tuším na začiatku cyklu takže to mám časúúúú ....nooo vraj pretože mám jednu polovicu naprdík :( ... nemám už jeden vajcovod a vaječník funkčný tak na 15% a na druhom sa mi z času na čas urobia cysty a tie to bloknú ... pri funkčnom vaječníku sa mi robia vzrasty po operáciach po ich odstránení sú tam do roka o5 😠 ... ono to mám raz super a pekný graf aj 9mesiacov ale to som mala zákaz otehotnieť (po cisárskom) a teraz keď by som mohla sa mi to zas takto pototo 😠

mattuliatko30
12. zář 2012

@katka116 moja...ja chcem stále....to asi nikdy neprestanem chcieť..ale mm nie...teraz je to ukončené...takže zatiaľ je v štádiu že nie a hotovo...tak skúsim neskôr...možno povolí....alebo sa zadarí..veď ochranu nemáme...tú sme nemali nikdy...ale proste raz to vie...tak neviem či by mu niekedy ušlo 😠 😠 😠 tak ale tajne dúfam...robim ovu testy...aby som aspoň ovu neprešvihla...keby náhodou 🙂 ale v budúcnosti teraz nie.. ☹

mattuliatko30
12. zář 2012

@6lenka64 moja..dúfam,že bude zajtrajšia teplotka krásna....držím palčeky...a všetky tie po nej tiež 🙂

katka116
12. zář 2012

@mattuliatko30 moja zlata, mne tiez moj hovori, ze este jedno a hotovo - preto chcem dvojicky 😀 😀 juj viem aky je to pocit a si na materskej ci chodis do prace? mas sancu vobec na to tehu nemysliet?

piefunko
12. zář 2012

@2lil och to je naprd 😔 dufam ze sa ti to zase teraz upravi a podari sa vam 😉 berie sa od 3-7 dca alebo od 5-9dc a davkovanie ti nalepsie urcia baby v tej teme. ja som mala anovulaky, cize nemala som sama ovulku tak som mala 150-150-175-175-200mg (tych isoflavonoidov)

mattuliatko30
12. zář 2012

@katka116 ja pracujem...bola som 6 rokov na matererskej po sebe..a od r. 2008 už pracujem...prácu mám ok...som spokojná..som na recepcii v jednej firme takže baví ma to...myslím na to stále...hlavne , keď kamošky majú malé...ja mám detičky už veľké...teda také väčšie..10 a 7 ...a strašne moc túžim po malom...ale mm nechce ☹ že je nanič doba...dve stačia...a tak..že im chce čosi v živote raz dať..a nie živoriť..je to ťažké..chápem aj jeho...ale nie sme na tom tak zle ☹ ☹ vychovali by sme..robila by som preto všetko na svete... 😢 ale nejde ho prehovoriť..veľa sme sa hádali kôli tomu..tak som rezignovala...ale stále tajne dúfam...to budem vždy 😢

kikaneu
12. zář 2012

@6lenka64 bola som v 12tt, doktori to zistili 20.5., ale bábätko sa prestalo vyvíjať o niečo skôr