Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kukku
27. zář 2013

@mawiya ale veď kde máš vyznačené ovu, tam ste mali keksík. Či?

mawiya
27. zář 2013

@kukku no ale v noci a mám pocit, že už bolo neskoro :(. bo mužík prišiel až okolo polnoci, a aj keď som ho hneď hnala hhhhhhha - tak neviem, asi už bolo neskoro. Bolesti som mala deň predtým. no čo už :(

kukku
27. zář 2013

@mawiya a možno budeš prekvapená 🙂 Ja som mala bolesti včera, ale mám aj dnes, tak dúfam, že to ešte večer stihneme 🙂

mawiya
27. zář 2013

@kukku ja by som bola tak strašne rada prekvapená 🙂. ale už skoro dva roky nie som, tak ani nedúfam, ale raz aj motyka vystrelí 🙂)))))))))))) a dúfam, že večer sa na mm vrhneš a stihnete, nedaj mu šancu utiecť 🙂)))

kukku
27. zář 2013

@mawiya už som ho na to pripravila, tak s tým počíta, ale povedala som mu, že to nebude len kvôli reprodukčnému materiálu 😀 Keby som mu povedala, že "musíme", tak by to nebolo ono 🙂 Chudáčik, už to berie ako povinnosť 😝

mariankamk
27. zář 2013

@kvett to sa pocas ovu moze stavat,ze trochu zakrvacas... este si to odsleduj... mozes si dat vyssiu davku vitaminu C a aj duphik je dobry napad

luca16
27. zář 2013

Můžete mi poradit? Jsem 15 DC, stále nízké teploty, ale už pátý den mám na ovu testu ducha. Běžně byla ovu v průměru 13 DC. Setkala jste se s tím některá? Mám být trpělivá? 😅

kvett
27. zář 2013

@mariankamk dakujem za reakciu. Ja som duphaston brala aj v minulosti, len vzdy od 14DC, ako mi to lekarka predpisala...nikdy nezabral....a tak ma teraz posiela na kyretaz. Druhy mesiac si meriam BT, lebo na tu operaciu nechcem ist a zistila som, ze ovulujem omnoho neskôr a preto ani nezaberal a narobil mi viac neplechy. preto mi ho lekarka aj vysadila, ked nezaberal. O tom C-cku som tiez pocula, budem si ho davat. Ale ako sa poznam, to krvacanie uz nezastavim...dnes je to treti den a je zasa o trosku silnejsie. Snad aspon na buduci mesiac sa to trosku unormalni, planujem aj fytosoju aj alchemilku od prveho dna silneho krvacania. Ak to nezaberie, asi na tu operaciu budem musiet ist, pretoze mam takyto cyklus uz aj rok 😔
A to som este nerodila a babatko by som si velmi priala :(

mariankamk
27. zář 2013

@luca16 jasne, treba cakat, ovulacia sa moze oneskorit aj 2 tyzdne a dlhsie.. a niekedy je iba anovulak (1-2x rocne sa moze stat, telo si spravi pauzu 🙂)

mariankamk
27. zář 2013

@kvett a na hormonalnom profile si bola? skus aj endokrinilogiu, take poruchy mozu byt aj prejavom nespravnej cinnosti stitnej zlazy... skus si vyziadat namiesto duphastonu utrogestan, ten je silnejsi... takisto s C zacat skor, este pred ovulkou a minimlne 1000mg denne, este poradim aj B6, aspon 50-60mg denne od 10DC
taka vitaminova kura bude mozno niekolkotyzdnova trat, ale za pokus to stoji, ak sa chces vyhnut kyretu

kvett
27. zář 2013

@mariankamk ano, HP mam vraj v norme, aj ked moja lekarka mi brala krv 3x - nie v jednom mesiaci, ale v troch, pretoze mala dovolenku a tak....takze neviem, co si mam o tom mysliet. ... Na štitnu zlazu ma neposlala....ved aj ten HP som si musela vydupat az tak, ze som jej povedala, ze ja si ho aj zaplatim ako samoplatca! Potom teda ze ok, tak vam ho spravime...A to B6 od 10DC do konca? Urcite vyskusam vsetko. vdaka.

mawiya
27. zář 2013

@kukku hhhh a čo si myslíš? že ja som v piatok miláčikovi povedala, hybaj musíme???? som to zahrala, že mi straaaaaaaaaaašne chýbal celý týžden a že som sa ho nemohla dočkať. Tiež sa asi čudoval, že som ho ani do sprchy nepustila 🙂)))))). tak som bola za žhavú ženu. :P malá lož je niekedy len na dobrú vec 🙂))

mariankamk
27. zář 2013

@kvett ked neni ochotna gynekoogicka, da sa to aj cez obvodneho... ano, B6 az do konca cyklu

mattuliatko30
27. zář 2013

@mizulienka dá ti to neskôr..ak stúpneš...uvidíš..aj mne to tak robí 🙂

sofi88
27. zář 2013

@mawiya suhlasim, mala loz je niekedy viac 🙂 ja tomu mojmu nemozem povedat "pod - dnes musime" 😀 potom mu to pride take silene.. musim dalsi mesiac nieco vymysliet 🙂 aby nebolo napadne, ze prave vtedy musime 😀

mawiya
27. zář 2013

@sofi88 tak, treba napísať roztúženú sms, nenápadko prísť v župančeku z kúpeľne - a my môžeme za to, že je to práve keď máme ovulku??? hhhhhh. Nie je nad prirodzenosť. 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))

sofi88
27. zář 2013

@mawiya 😀 myslim, ze ten moj by ma prekukol 😀 on ma asi nejaky radar alebo co 😀

mawiya
27. zář 2013

@sofi88 no radar musí byť 🙂))))))))))))))))))

sofi88
27. zář 2013

@mawiya len mi je luto, ked vidim s akou neochotou do toho ide.. lebo vie, kvoli comu sa to deje 😀 a aj keby som mu chcela vysvetlit, ze to nie je kvoli tomu, tak by mi neveril... nech sa to uz radsej cim skor podari.. nech si nerozhadzeme milostny zivot... to by mi bolo luto...

anetkaadamko
27. zář 2013

hmmmmmmmm :D a my sme rozhádzali práve preto lebo sa to podarilo........a odvtedy ani 1x ....mám odpor :D

mawiya
27. zář 2013

@sofi88 no vieš, s nechuťou preto, lebo si myslia, že chceme keksík len kvôli otehotneniu. ale to predsa nie je pravdaaaaaaaaaaa 🙂. my chceme aj tak. A predsa aj príroda to tak zariadila, že sme cez ovu krajšie a túžime po našich polovičkách. Teda aspoň ja mám tie tri dni v mesiaci pleť oky 🙂))). Takže mu vysvetli, že to príroda a nie meranie bazálnej teploty 🙂

sofi88
27. zář 2013

@mawiya pokusim sa 😀

ceresnicka10
27. zář 2013

@mawiya presne ako pises ja to mam doma tiez tak ze ked mame plodne dni tak sa citim sexy a aj chut je ale mm to tak neberie jednoducho ze musi nasilu

tonjadabik2
27. zář 2013
mawiya
27. zář 2013

@sofi88 hhhh povedz mu, že chceš, lebo máš krajšiu pleť 🙂)))))
@ceresnicka10 no ale je to tak. ja sa cítim štíhla, krásna. škoda len, že tri až 5 dní. :( 🙂

tonjadabik2
27. zář 2013

pozeram ta vlastne mam vlastne 9 dpo.. podla teploty.. hm?

sofi88
27. zář 2013

@mawiya to je zaujimavy napad 😀 som zvedava co si v danej chvilke vymyslim 😀 ked na to pride...

julka82
27. zář 2013

@zucana 🙂 ahoooj, sem-tam nakuknem a cakam kedy vsetky skalne snazilky budu tehu 🙂 . Ja som bola u mojej gynekologicky, ziadna cysta, ale drobcek. Koncime 8 tyzden, podla dr 9ty, ale kedze viem kedy som mala ovulku tak mam pravdu ja 🙂 . Krv mi este nebrali. Zatial mame len jedno sono za sebou a tehu knizku. O dva tyzdne pojdem konecne na krv. Takze dr z CAR sa mylil, presne tak ako ste tvrdili, nastastie 😵

julka82
27. zář 2013

@zucana jaj a este, nemam vobec ziadne nevolnosti, ani zmenu chuti a voni. Len od zaciatku citim, ze mam nieco v podbrusku 🙂 . Takze vlastne ani neviem, ze som tehu, a ani moje okolie

zucana
27. zář 2013

@julka82 a tu stitnu si riesila? Si ma napadla som bola u dr totiz ;( tak gratulka