Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mawiya
18. bře 2014

@rybkaa zlatko ja mám normálny microlife, nie na bazálnu teplotu, bo by ma je...lo keby som ešte desatinky rátala. zatiaľ si vystačím s týmto a je to oky. ale tiež mi to skáče. čo už. len nak ovulujem a konečne otehotniem

rybkaa
18. bře 2014

@joannah13 fuha, no tak to som zvedavá, čo sa ukáže na testíku, držím palce a zajtra nech teplota ide pekne hore 🙂

rybkaa
18. bře 2014

@bubulacka nemáš to dáke čínske bludy, tie testy? tiež som tu raz také kúpila a podľa nich mám ovu velý mesiac 😀 boli také ružové, tenučké, no naprd 😀 potom som od lauritky kúpila a tie ukazujú pekne 🙂 jaj, takže prstom? no ja to olizujem 😀 tak skúsim, čo to povie, teraz potriem hlienom a ráno skúsim z jazyka 🙂 možno sa ešte aspoň čiastočná papraď ukáže, lebo test už dnes zoslabol, takže vajko asi buchlo 🙂

rybkaa
18. bře 2014

@jaja9891 čo na to hovorí tvoj muž/partner? chcel by to riešiť v CAR? ak áno, neváhaj a choď, šak za konzultáciu nič nedáš a aspoň budeš spokojnejšia. Už ste sa snažili aj pred tou operáciou? Ak áno ako dlho a koľko máš rokov?

rybkaa
18. bře 2014

@mawiya aj ja som mala len taký normálny na jedno desatinné miesto, ale mm bol v tom čase chorý, keď som začala merať a som mu nechcela raz pod pazuchu strkať teplomer a potom ja ráno do fune 😀 😀 😀 tak som investovala do teplomeru a už som rovno bazálny kúpila, stálo to len okolo 5 evri, takže nič hrozné 🙂

joannah13
18. bře 2014

@rybkaa chtela sem vlozit fotku, ale z mobilu mi to bohuzel nejde. Chtela sem se poradit.. Delala sem si test a carka je jeste silnejsi. Vubec tomu nemuzu uverit. A moje otazka.. Tim, ze carka sili, ovulace se opravdu blizi??? Vazne to nejsou jen dusikove, sou skoro stejne. Ja fakt jeste ovulaci s testovanimm nemela, tak uplne nevim.

loveforever
18. bře 2014

@mona01 jeeej, takze aj ty ides na dievcatko?? dufam ze sa podarilo.. aj my to skusame pred ovu takze uz / estelen 3 mesiace, zatial nic.. tak to pomaly posuvam k ovulke.. kolko dni pred ovu sa vam podarilo?? ja si hlavne koli tomu meriam BT a sledujem to.. nam to na 12DC nevyslo takze dnes som 1DC a tento cyklus to skusime do 13DC a uvidime..(ovu byva 15DC) 😀

mona01
18. bře 2014

@loveforever jj máme dva kluky, tak jsem to chtěla zkusit, ale těším se i na kluka, ale aspoň ten pocit, že jsem to zkusila. No vypadá to, že to bylo 2 dny před ovu, ale zrovna ty poslední dva cykly byly jiný, takže ten před jsem měla poprvé dlouhý než 28dní, takže tento se mi posunula ovu až na 19dc, už jsem ani nedoufala, že to vyšlo

mona01
18. bře 2014

@loveforever ještě jsem teda jedla hodně vit. C, horčík a vápník- jedla jsem jednou tolik, co bylo napsané na krabičce, nesnídala jsem, a jedla hodně rajčat, prý to má vliv 😉 takový ty babský řeči, ale za zkoušku nic nedáš, že?

ennynka
18. bře 2014

@rybkaa ze do fune 😀 ja sa z teba pototo 😀

loveforever
18. bře 2014

@mona01 hahaha.. tak to sme dve.. jasne ze sa budem tesit aj na chalana, ale mohlo by byt divcatko.. 😀 😀 takze skusam ako ty.. babske recepty a tak.. aspon budem mat ten pocit ze som vyskusala vsetko.. pri chlapcoch som to vobec neriesila.. 🙂 som stastna ze su dvaja .. no teraz som aj banany prestala jest a pijem dost mlieka, a casto papam cokoladu, ale to mi vyhovuje.. no uvidime.. 😀 tolko veci som precitala, ale nic nieje na istotu.. 😀 😀 aspon sa pobavime.. skoda ze mam za sebou 2 sekcie, a ked sa podari tak bude tretia a posledna.. tak preto dufam ze to vyjde.. 😅

rybkaa
18. bře 2014

@joannah13 ovula príde po pozitívnom teste do 48 hodín, takže je možné, že včera ešte nebol celkom silný, ale dnes už je, ak sú čiarky rovnaké alebo je testovacia silnejšia, považuj to za pozitívny test a ovula teda príde do 2 dní 🙂 určite ti to potvrdí aj teplota, ktorá po ovu pôjde pekne hore 🙂 potom vlož foto, keď sa ti bude dať 🙂

rybkaa
18. bře 2014

@ennynka mám rada vyberané výrazy 😀

titulienka
18. bře 2014

@loveforever s tym planovanim pohlavia a ovu je natom nieco 😀 dokaz 3baby a vytuzeny,vyspekulovany, 4 chlapec hihi...

molka
18. bře 2014

@titulienka ako ste ho vyšpekulovali? 😀

loveforever
18. bře 2014

@titulienka jeeej, tak vy by ste mohli hodit niejaku dobru radu na dievcatko.. 😀

titulienka
18. bře 2014

@molka meranim,testovanim,folikulometriou a trafenim sa presne do ovulky, pred tym mm zdrzanim sa sexiku asi 5 dni chuda moj drahy ,teraz len s usmevom spominam ,ale vyslo to 😉 snad nahoda, snad nie 😀

joannah13
18. bře 2014

@rybkaa dekuji. Tak je to vlastne jeste v ocekavani. Ale vsechny priznaky nasvedcuji, ze se to koncne blizi..grafik pak urcite prihodim 🙂 dekujiiii

molka
18. bře 2014

@titulienka tak díky, budem vedieť, keby naaaahodou sme ešte v budúcnosti chceli jedno dieťa. 😉

titulienka
18. bře 2014

@loveforever na babu sa ma ist 2-3 dni pred ovu , vraj spermiskovia X Su pomalsie a dojdu prave vcas do ovu 😀😀

rybkaa
18. bře 2014

@joannah13 no, takže dnes by sa bolo posnažiť, vypínaj mobil a šup "na kutě" 🙂

loveforever
18. bře 2014

@titulienka len je este zahadou, lebo raz sa pise tak a inde inak, ci maju byt stare aspon tyzden alebo cerstve, cize skusat kazdy den do ovu.. 😀

loveforever
18. bře 2014

@molka vidim ze aj vam sa podarili dievcatka.. 😀 aj vy mate svoj recept?

molka
18. bře 2014

@loveforever presne ten istý, ako spomínala @titulienka . Všetky baby sme neplánovane splodili pred ovulkou. Vždy sme si vraveli, že ešte mám ďaleko do ovulky, ešte môžeme pokojne byť spolu naplno, ale keďže mm má extrémne životaschopné spermie, tak oni tam potvorky vydržali aj 5 dní. 😀
My sme vlastne nikdy neboli spolu presne v deň ovulky.

titulienka
18. bře 2014

@loveforever s urcitostou viem ze na chlapca maju byt starsie ,to mi povedal aj doky 😉 takze na babu asi opacne hihi

joannah13
18. bře 2014

@rybkaa rada bych 😀 pritel ma od den 24hodinove sluzby.. Takze vcera sme se posnazili a zitra se budem snazit jeste viiiic 😀

rybkaa
18. bře 2014

@joannah13 noooo, tak to by mohlo vyjsť tfuj tfuj tfuj 🙂

joannah13
18. bře 2014

@rybkaa Dekujiii.. Vynasnatime se a budu informovat 🙂

bubulacka
18. bře 2014

@rybkaa nooooo take to suuuuuu 😒 ružové tenucke ☹ tak uvidíme ze co, ked tak kúpim aj ja od nej 😀
Áno áno - neoblizuj, musíš to robit prstom 😀 (znie to smiešne) 😀 😝

mona01
18. bře 2014

@loveforever
@titulienka
@molka
oba kluci byli v den ovu, tak jsme to zkoušeli a postupně se přibližovali, nakonec to klaplo 2 dny před ovu (teda doufám) 😉