Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

senta_sofia
29. kvě 2014

@rybkaa uprimnu sustrast, napisala si presne to, co by som ti napisala... babina bude s pravnucatkom a urcite ti jedneho posle aj na zem

senta_sofia
29. kvě 2014

@mawiya no tebe sa tam uhniezdilo jedno a dnes este aj druhe, budes mat dve cokoladky 😉))

bibianca
29. kvě 2014

@ivet1987 no, prej orgasmus usnadn 😒 uje početí...

senta_sofia
29. kvě 2014

@bibianca k pocatiu bohatu postacuju spermie, orgazmus je prospesny len v tom, ze stahy pri nom mozu pomoct "napumpovat" ich dnu, ale inak sa tam dostanu aj bez neho

rybkaa
29. kvě 2014

@bibianca asi som blbá, ale ako to myslíš??? 😀 otehotnieť sa dá aj bez orgazmu, no bez pohlavného styku ťažko 😀 sú to len povery, že ak má žena orgazmus presne v ten čas ako chlap, že vtedy sa otvorí krčok a spermie "vcucne" dnu, no ako píše aj @senta_sofia, dostanú sa tam aj bez toho.... no keď si na druhý deň "klikneš na myšku" a máš pritom orgazmus, určite z toho neotehotnieš 😀

rybkaa
29. kvě 2014

@senta_sofia ďakujem pekne, si zlatá 🙂

bibianca
29. kvě 2014

@rybkaa 😀 asi jsem blbá, přečetla jsem si to na netu a hned jsem se na to upnula, že prostě musím mít orgasmus a od té doby co to vím a myslím na to, tak ho nemám vůbec 😀

jaja9891
29. kvě 2014

@afra ja mam pocit,ze z toho onofolicu riadne rychlo naberam na vahe,asi ho vysadim,ani kila navyse tehotenstvu neprospievaju...

jaja9891
29. kvě 2014

@rybkaa moja prave citam co sa ti stalo,viem ako velmi to boli a trosku to zahoji az cas, uprimnu sustrast, posielam ti srdiecko ...

no na ucitelstve mame spolu 5 statnic plus obhajobu,aby mi nebolo malo,jednu som spravila minuly rok po operacii,z 2 som odisla a skoncila rovno v nemocnici.... takze teraz mam 4 plus obhajobu,no keby mi ich dali naraz,tak s amozem rovno hodit pod vlak,take psycho to je a take kvantum... hroza,normalne nechapem ako niekto ma vsetko v jeden den a spravi

jaja9891
29. kvě 2014

@bibianca navyse citala som aj teoriu,kedy moze byt silny orgazmus na skodu,lebo mozu stahy uzavriet vajickovody a chvilu trva,kym sa uvolnia... 😀 asi netreba vela spekulovat nad vsetkym,nie je v nasich silach to ovplyvnit,bohuzial...

afra
29. kvě 2014

@jaja9891 to je pravda. Ja som slubila Dr., ze do kontroly, ktoru mam 30.6. cosi zhodim a vdaka inofoliku to slo hore...takze tento dalsi mesiac bude kruty 🙂 Inak ja som mala stalu vahu od strednej a nedarilo sa a ked som sa zoznamila s mojim drahym, za pol roka, co sme boli spolu som pribrala 7kg a otehotnela som 🙂 A to som predtym veru nejaku malu vahu nemala 😝

rybkaa
29. kvě 2014

@bibianca no práve - nemysli na to a sex si uži a bude aj bábo aj orgazmus 😀
@jaja9891 aj ty si pribrala? mi hovor, pribrala som 6,5 kg za 3 mesiace 😠 a to som už ani predtým nebola ako laňka 😀 teraz sa bojím, že ak pôjdeme k moru na dovolenku, že ma greenpeace odtiahne do mora ako zatúlanú veľrybu 😀 😀 😀
jaj, no tak to máš toho dosť, my sme mali len jednu štátnicu, ale zo všetkého komplet za 5 rokov, skoro ma drblo, takže viem o čom vravíš....ale neboj, postupne to všetko dáš 🙂 aké zameranie študuješ? a ďakujem, aj za prejav sústrasti aj za srdiečko, si zlatá 🙂 snažím sa nad to povzniesť humorom, aj keď je to úsmev cez slzy, ale starká by nechcela, aby sme za ňou smútili.....ale radovali sa zo života, tak sa snažím to naplniť 🙂

paskolinka
29. kvě 2014

dievcata, ja myslim, ze ani s vahou ani s orgazmom netreba velmi spekulovat. dolezite je, aby sa clovek citil dobre v svojom tele, sexoval tak, ako ho to bavi. asi je zbytocne stresovat s dietami alebo sa upinat na to, ze kedy musi byt orgazmus, to nicomu nepomoze, skor naopak 😉

senta_sofia
29. kvě 2014

@rybkaa @jaja9891 @paskolinka @afra takze inofolic moze za to, ze vypadam ako ked som dosla z porodnice, dobre vediet, aspon mozem v klude dozrat tu sniclu, co mam v ruke 😀

hankamisa
29. kvě 2014

@rybkaa - no myslím ,že víc dorůst nemohla. mám s ní problém více jak +-6mm nedoroste.
bt se sice drží ale začalo klasické předmenstruační špinění.takže to vypadá,že v neděli nejspíš dorazí. ☹

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/hankamisa/gr...

paskolinka
29. kvě 2014

@senta_sofia 😀 len si daj. ja som akurat dojedla obrovsky veternik. ale teda ani som nemusela, nejak mi zalahol v zaludku 😕 inak ja som si nejake B vitaminy prave kupila, mm mi povedal, ze vyzeram ako take chudatenko, ze mam pribrat. len ja uz to vidim, ze ked aj priberiem, tak to pojde presne tam, kam nechcem 😠

paskolinka
29. kvě 2014

@hankamisa to mas dost skoro spinenie pred ms. beries na to nieco? vraj su dobre prave tie B-cka, hlavne B6 sa odporuca. ja tiez mavam spinenie, zacina vacsinou tak 12 DPO, chcela by som sa toho zbavit, tak som zvedava, ci mi prave tie vitaminy nepomozu 🙂

hankamisa
29. kvě 2014

@paskolinka - beru utrogestan,dnes vysazuju. ms bych měla dostat v sobotu nebo neděli. to předmenstruační slaboulinké špinění mívám občas a začíná 2-3 dny před ms.ale není to to klasické tmavé špinění. já to mám světle žluto hnědé a fakt jen slaboulinký na kalhotkách sotva viditelný,ale je tam.jj béčko beru.

mawiya
29. kvě 2014

@senta_sofia ano moja, kľudne papaj, to tá sviňa inofolicová. Aj ja som len sem tam dačo napchala do seba. a toť ho, inofolic mi spôsobil tehličky na bruchu, chrbte, rukách, zadku, nohách a aj pod bradou. Pod bradou asi 4 🙂

adamnela
29. kvě 2014

@jaja9891 ak by si sa chystala vysadit inofolic, za rozumnu cenu mozno kupim 😉 Ja potrebuje troska nabrat, ale tiez ako viem, tak mi to pojde tam, kde to nepotrebujem... 😒

bapsi123
29. kvě 2014

@rybkaa no asi sa ani nemusim snazit testovat :-\...nabehlo spinenie,len divne,ze tak skoro :-\ a brucho boli :'(

senta_sofia
29. kvě 2014

@mawiya saaak nevies ako to funguje pred zrkadlom? „Och, aké aristokratické črty tváre, graciózny krk, krásne klenutý hrudník, svaly, ploché brucho, pevný zadok. A aké šťastie, že mi to všetko chráni pätnásťcentimetrový tukový obal.“

mawiya
29. kvě 2014

@senta_sofia 😀 si ma zabila diovka 😀

mawiya
29. kvě 2014

@adamnela ty potrebuješ pribrať? ja ti môžem darovať troška z mojich proporcií, a úplne zadarmo. prídi si odfiknúť. rada sa podelím 😀

bibianca
29. kvě 2014

@rybkaa 🙂

krasolienka123
29. kvě 2014

Suhlasim, ze za vsetkym je biznis, v pripade Inofolicu je to iste. ODD Inofolicu je 1 sacok na den. Uvidime, ako sa inofolic prejavi na mojej vahe. Potom Vam dam vediet. 🙂 Grepovy dzusik uz pijem 🙂 V nedelu mame 1 vyrocie manzelstva, bolo by fajn keby sa nieco podarilo. 😉

jaja9891
29. kvě 2014

@afra
@rybkaa
@senta_sofia
@paskolinka
zienky ja ani vela nejem,ale ja som pribrala pocas hormonalnej liecby 18 kg za rok,co je straaasne,po prvej ms slo 5 kg dole,ako som sa potesila,aleee prvy mesiac uzivania inofolicu a mam 3,5 kg hore,takze to si uz nemozem dovolit,lebo nejde o tehotenstvo,ale o to,ze uz do nicoho nevojdem a ani nemam chut behat po obchodoch a nic mi nie je dobre,vyzeram pri mojéom sexi muzikovi strasne,necitim sa dobre

zvlast @rybkaa 😀 tie statnice su des a hroza,uz som s tym chcela seknut,proste vzdy mi do studia nieco pride,studovala som na medicine 2 roky a sekla som s tym,proste som na to nemala povahu,ale pred kazdym som bola za debila,teraz mam ucitelstvo slovenciny a obcianky a ja krava hlupa,keby som vedela,ake to bude tazke a ze mi rypnu 5 statnic,tak si to 2x premyslim,a do toho mi prisla operacia a problemy....mama doma toci len o titule,ale ani netusi,nechape,ze co som si prezila za rok,tie hormony mi tak liezli na nervy,ze psychiater by mal co so mnou robit 😀
a moja,ked mne zomrel moj milovany dedko na rakovinu necakane v priebehu par dni a videla som ako sa trapil,nepomohli mi ziadne chlacholiace reci,len vyplakat sa a cas,vela casu... verim,ze nasi blizky su tu s nami a strazia nas ako nasi anjelikovia a verim,ze raz sa opät stretneme,aj ked to boli...

@adamnela ja ho nastastie nemam nakupeny dopredu,mam uz len par balickov,tie doberiem... no mozno ti pomoze pribrat,ale ako to poznam,kto ma stihlu postavu nepribera tak ako tie,ktore maju zly metabolizmus a predispoziciu k tomu...ale aj becka by ti pomohli 🙂

jaja9891
29. kvě 2014

@krasolienka123 na kazdeho vplyva inak,uvidis co to spravi 🙂 pekne,prvy rok... my budeme mat v lete 2 roky,tiez by to bol pekny darcek...

afra
29. kvě 2014

@jaja9891 to poznam......ja som z tych zien, co pocas kojenia priberaju, takze ako som porodila, tak som pribrala 10kg a nie a nie sa ich zbavit a ten inofolic strach a hroza. A pri mojom drahom som ako taka ta tucna husenica

jaja9891
29. kvě 2014

@afra no mam sesterku,co pocas tehu min. pribrala a 6 mesiacov po tehu vazi este menej ako pred tehu... zavidim,nevravim,ze sa dobre stravujem,normalne,z kazdeho rozku trosku,ale zase neprezieram sa,len pred ms 😀 no a ja som este ani nerodila a uz vazim ako velryba...och...neviem ako to zhodim,pohyb mozem opatrne a navyse ani nie je cas a chut,vzdy plno problemov a starosti a pod.... a moj mm chudne vzdy,ked si povie,ze chce... ale zas je pravda,ze on ma pohybu dost