Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kozlikmazlik
3. čer 2015

Aha ne , omlouvám se, blondýna no....ovulace byla 27.5 😀, tj zmatek,tak zpět číst a pak se ptát....

alkuska
3. čer 2015

@ajcebe díky, snad to vyjde, měřím první cyklus a aspoň teď vidím, že jsme se vždycky snažili v blbou dobu 😠

alkuska
8. čer 2015

Ahoj holky, kukněte prosím na muj graf... http://www.fertilityfriend.com/home/59d01b

Jsem z toho na prášky. Měla bych to dostat ve středu, ale testovala jsem už včera večer a taky dnes ráno (vím že se to nemá, ale docela nám hoří termín na levné letenky na dovču a záleží na tom, jak tento cyklus dopadnu, chceme do tropů, tak testuju nedočkavě dřív, a navíc mám takové příznaky v podbřišku co minule).

Tak včera večer byl duch a dneska jasná slabá čárka na testu od Maxe, ale zároveň mi hodně spadla teplota. Já vím že musím počkat jak to dopadne, ale můžete mi, prosím, někdo říct něco uklidňujícího? Co myslíte, je ještě šance že to zase stoupne? Co jsem kde četla, většinou říkali že jak to klesne pod tu základní čáru, je to blbý. Utěšuju se tím, že když to nevyjde, pojedem aspoň na ty Filipíny...

Díky moc a omlouvám se že vyšiluju, ale snažíme se tak k****a dlouho... a už mám za sebou jeden potrat v 7tt. Potřebuju psychickou podporu.

ajcebe
8. čer 2015

@alkuska Ahojky může to ještě stoupnout neboj držím moc moc palečky, zítra písni jak jsi dopadla 😉 a koukám, že minule jsi měla první den teplotu 36,1 tak to opravdu to klesnutí nemusí nic znamenat

alkuska
8. čer 2015

@ajcebe Díky za odpověď, dám vědět jak to bude zítra. Taky jsem si to říkala že to bylo mnohem níž, tak to snad dál neklesne.

sambram
8. čer 2015

ahoj holky, jsem tu nová a tak trochu se ještě ve spoustu věcech nevyznám. HA neberu skoro rok a o mimi se snažíme 7.měsíc. začala jsem měřit Bazální teplotu, dnes jsem 26den cyklu. teplota se stále drží na 37, myslíte, že bych mohla být těhotná? děkuju.

ana_stazie
8. čer 2015

@sambram Ahojk, celý cyklus se tam drží?

sambram
8. čer 2015

@ana_stazie celý ne...ovulace byla 16.-17.den a dnes jsem 26. den ...od ovulace teplota pomalu stoupala a 5dní je vkuse už 37. menstruace mi chodí většinou 26.den.na test je asi ještě brzo?

alkuska
9. čer 2015

@ajcebe Ahoj, tak je to dobrý, teplota se zas vyhoupla na obvyklých 36,8 a čárka je sice slabá, ale je pěkně vidět, prostě je tam!!!! Zítra se naposledy změřím a pak teploměr raději zahodím nebo se z toho zblázním. Díky za podporu 🙂

ana_stazie
9. čer 2015

@sambram na testu uz by asi 9 - 10 DPO se mohlo začít něco málo ukazovat. Držím pěsti ! myslím, že tam šance rozhodně je 🙂

alkuska
9. čer 2015

@sambram Ahojky, já jsem si dělala test 10 DPO večer! a byl tam duch, ráno 11 DPO už byla vidět slabá čárka. Takže zkus, ale je to fakt docela brzo, nemusí to být ještě vidět.

ajcebe
9. čer 2015

@alkuska moc gratuluju a držím palečky ať je vše v naprostém pořádku 😉

sambram
9. čer 2015

@ana_stazie
@alkuska děkuji, asi počkám pár dní. Myslíte, že mi ta teplota může najednou ze dne klesnout? Už mě dva dny chvílema pobolívá podbřišek jako by MS měla přijít, ale jen nepatrně.je to normální?
Teprve začínám zjišťovat co a jak chodí a funguje.
Zatím tomu necháváme volný průběh. Ale bylo by to fajn, přítel ma za týden narozeniny.

ajcebe
10. čer 2015

@sambram ano teplota většinou spadne až v den menstruace

ana_stazie
10. čer 2015

@sambram mě většinou klesá těstě před MS, klesne a ten den to dostanu. Ale taky to mohl být jen nějaký výkyv. S bolesti podbřišku při počínajícím těhu nemám osobné zkušenost, patřím mezi čekanky 🙂 ale holky často píšou, že měli bolest jako kdyby měla přijít MS a byly těhotné 🙂Určitě nám dej pak vědět. Moc držím palce!

sambram
10. čer 2015

@ajcebe
@ana_stazie já to mám každý měsíc s tou teplotou jinak. K doktorovi zatím nechci. Je brzo aby něco řešil. Počkám ještě tak 3 měsíce. Ovulace bych řekla ze chodí. A jak jste na tom vy teď?

alkuska
10. čer 2015

@sambram Ahoj, já jsem právě tento víkend pojala podezření že se podařilo podle typické bolesti v podbřišku kterou jsem měla i při minulém těhu. Je to podobné jako před MS ale trvá to dlouho a MS stále nikde 🙂 Minule mě to zmátlo, pořád jsem čekala a čekala a až po deseti dnech mě napadlo udělat si test 😀

Potom mě to takhle bolelo několik týdnů, chvílema opravdu docela silně, pak to zas polevilo ale pořád jsem to cítila (a pak jsem bohužel potratila, tak nevím jak by to šlo dál). Ta bolest je ale trošku jiná, je to spojené s pocitem tepla a jakoby překrvením a jde mi to i hodně do stran, zatímco před MS to cítím spíš svíravě a spíš jenom uprostřed. Teď to cítím furt, je to chvílemi nepříjemné pže si nemůžu pohodlně lehnout jak jsem zvyklá. No, ale dokud nebolí prsa, je to ještě dobrý, to bylo peklo, myslela jsem že mi upadnou a asi mě to znova čeká... 😅 Člověk je na jednu stranu rád, ale na druhou stranu by se i bez některých věcí obešel... 😉

Jinak já jsem teploty měřila jen dva cykly a klesla mi výrazně v den MS.

ana_stazie
10. čer 2015

@sambram my se teď snažíme už 10. cyklus. Jsem teď 6DPO, nemám žáné příznaky (což se divím, skoro vždycky jsem nějaké "zaručené" měla), a myslim, že je tentokrát i malá šance, že by se to povedlo. Strefili jsme se jen 1x do plodných dnů, 1 den před ovu. K doktorovi zatím taky nechci, asi půjdu v září

ajcebe
10. čer 2015

@sambram ahojky my se snažíme skoro rok a teď jsem teprv 17DC tak uvidíme :o) Holky nechcete radši založit soukromou diskuzi ať to nemůže číst úplně každej? 😉

ajcebe
10. čer 2015

@alkuska ahojky tak co teplota zůstala nahoře? 😎

sambram
10. čer 2015

A ovulace vám chodí? Pokud to teď nevyjde, tak potom zkusím ty ovulační testy.my se snažíme přece jen chvíli.
S tou soukromou skupinou to není špatný nápad.

ajcebe
10. čer 2015

tak tady je odkaz pokud chce někdo přidat klidně písněte :o)

alkuska
10. čer 2015

@ajcebe Ahoj, dneska 36,7, zdá se že ano, ale ani nestoupá, rozhodně to není třífázová křivka. Ale to je fuk, přestanu se měřit protože to je na palici, možná ještě zítra naposledy, to si ještě rozmyslím, a pak přikážu manželovi ať ten teploměr někam schová 🙂 Teď pojedu na testech, mám jich zásobu 😉 zatím se zdá že sílí.

sylvusska
11. čer 2015

Ahoj, chci se přidat mezi vám. S manželem bychom si přáli mimčo. Od června si měřím bazálku, jen bohužel na sobě nepociťuju ani ovulaci, ani menstruaci. Až je červeně vymalováno, vím, že jsem to dostala, nic tomu nepředchází, žádna bolest v podbřišku, nafouklost atd. Dle dosavadního grafu, kdy mám pravidelný cyklus 25-28 dní, hlen od 18 DC téměř nemám. Kdy zřejmě proběhla ovulace, nevím, zda jsem se trefili. Děkuji za rady 🙂

sylvusska
11. čer 2015
alkuska
11. čer 2015

@sylvusska Ahojky, já tade nejsm žádný odborník ale je podlě mě možné, že ovulace byla 18 den, ale chce to určitě dál měřit, teplota může zase klesnout. Důležitý je trvalý vzestup, ne jednorázový. On ti to ten fertility friend vykreslí sám až těch teplot bude víc. Podlě mě zaděláno máte, ideální by bývalo bylo snažit se ještě jednou 17 nebo 18 den, ale i tak jak to máte vy by to mělo stačit 🙂

Nic si z toho nedělej že nic na sobě necítíš, já taky ne, ale co jsem začala poctivě měřit, šlo to krásně vidět. Já jsem teda používala i ovu testy, prtože jsem vážně netušila kdy ovuluju a jestli vůbec, protože se nám několik let nedařilo.

ajcebe
11. čer 2015

@sylvusska Ahojky podle toho co je zapsaný tak si myslím, že ovulace byla asi 18DC, ale s jistotou to nejde říct, když nejsou zapsaný hodnoty od začátku cyklu 😒 pokud chceš můžu tě přidat i do soukromé diskuze

sylvusska
11. čer 2015

@ajcebe ráda budu přdána do soukromé diskuze 🙂

ajcebe
11. čer 2015

@sylvusska jsi tam 😉

zdeni.r
12. čer 2015

@ajcebe já bych taky poprosila o přidání, děkuji 🙂