Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

monosana
31. pro 2012

@trish22 nesmut moja zlata, my pokracujeme spolu dalej. 😢 Tebe nech dava silu tvoj krasny syncek 😉 Aspon jeho mas! Lásky kvet 😀 🤐

anait
31. pro 2012

@lauritka aj keď už som pod čiarou?

zelovocka
31. pro 2012

@redhairy ahoj moja, je mi to ľúto ☹ držím palčeky, nech sa rýchlo pozbieraš 😔

mimus
31. pro 2012

@monosana nadej je stale 😉 neboj rok 2013 to uz pride

Vsetkym grafulkam - snazilkam zelam v novom roku 2013 vsetko len to najlepsie, vela zdravia, stastia a vytuzene babatko. Nech sa to tu hned v novom rocku plni //

monosana
31. pro 2012

@mimus och, moa ďalšííí rok 😢 Roky stale len idu a idu...no, ale co uz. Nic ine mi neostava! Ale si zlatunka, ze ma povzbudzujes sovjim optimizmom! 🙂 Ďakujem ti krásne! Aj ja ti zelam do noveho roka len to najlepsie, aby sa ti vo vsektom a vsade darilo 🤐 Aj tie // 😉

mimus
31. pro 2012

@monosana nebud taka smutna 😉 26 to nie je vobec vela. Povinne novorocne prianie bude babo vo vasej rodinke 😵
Tento rok bol aj v tej nasej smutny z kazdej strany, ale verim, ze sa to raz musi otocit.

monosana
31. pro 2012

@mimus hej, mam 21 dni do 27. A snazime sa uz dva roky 😢 Preto hovorim, ze zase dalsi rok a dalsie sklamania. Uz ma to nebavi ☹ Ano, aj pred stromcekom som si priala aj na polnocnej omse aj v novom roku si to budem priat. Len ci ma uz niekto aj vypocuje tam hore?
Mrzi ma, ze aj ty si mala zle skusenosti a smutne zazitky ☹ Ale ano, musime tomu verit, ze po takom zlom obdobi musi uz prist aj nieco dobreho. Aj my si to zasluzime 😉
Ďakujem ti za krásne slová! 🙂

trish22
31. pro 2012

@monosana drz sa micka....inak u teba este nadej je......tak naco stresovat! 😉
@mimus ste zlate dievcata. Verim ze rok 2013 bude ten naj.....aspon necham vsetko zle v starom roku a zacnem odznova v novom roku. Rok snazenia je za nami s 1 MA.....tak ideme dalej..... 🙂 🙂
Graf neviem pridat lebo nemam laptop a aj teraz pisem cez tablet...tak tu to neviem.... 😒

trish22
31. pro 2012

Na strane 6832 mam graf.... @anait

lauritka
31. pro 2012

@anait ved ciara je len pomyselna ;) si dole.. to mozes byt aj tri dni pred mrchou, nie je pravidlo, ze hned po poklese musi prist mrcha. podla man ti dojde do dvoch dni maximalne.

monosana
31. pro 2012

@trish22 ďakujem cicuska! 🙂 Len keby aspon dúšik tam bol....ale ani to 😢 Kedy ja zazijem nieco take? Také cisto biele testy snad asi ani nikto nemá 😢
Ja ja chcem zanechat vsetko zleho v starom roku, aj tento dnesny test. Preto som si to urobila dneska! Idem sa vykaslať na cele! ☹ Sice, ako sa poznam, neviem, ci sa mi to podari....
Dnes krásnu zábavu draha :-*

agaven
31. pro 2012

@trish22 skoda ze to netmavne ja zase ani nie som s tepotou hore cize asi ani nebola ovulacia aj ked mi to lekar potvrdil..tiez už cakam na mrchu co už..pojdeme spolu
@anait no uzas tak skoro ach jaj ja tiez ziadna slava som stale dole..

trish22
31. pro 2012

@monosana no ja sa idem modlit aby sa mi mrcha nespustila do vecera. To bude potom zabava 😒
Micka neboj v centre ta daju doporiadku. Aj jalojdem k dr.v januari....ale u neho to nie je ziadna slava ved vies. ☹

trish22
31. pro 2012

@agaven och skoda moja.....a ani si nic necitila?

agaven
31. pro 2012

@trish22 ba mne povedal ze ovulacia bude 21.22.12 cize okolo toho 15 den cyklu alebo 16 den cyklu..potvrdene aj folikumetriou..ale ja mam stale teplotu dole preco??gynekolog povedal presne aj zmeral vajicko aj bolesti som mala..ale neviem preco mam stale dole teplotu..

monosana
31. pro 2012

@trish22 budem sa za teba modlit aj ja 😅 Nespusti sa, neboj. Nemysli na to!
No, ved ziadna slava, som na neho strasne nasrata...uz som chcela napisat aj hodnotenie, len neviem, na ktoru stranku to mam dat. U man vela veci zanedbal, a teraz ja na ceste okolo sveta z mojich/ nasich penazi. To je hlavne, ze jemu je dobre....degeš jeden....fuj! 😠 😠 😠

agaven
31. pro 2012

ved hladam po goglu ci tam je niekto s tym ako ja..potvredene a teplota dole..ale vsade pisu nedrzat sa tepoty ja neviem..

trish22
31. pro 2012

@agaven tak toto je fakt zaujimave.....lebo mozeto bytnapr.aj opacne,ze Bt vstupne a ovulka neprebehne.... 😒 😒

megy
31. pro 2012

holky mám skromný dotaz - kolik je max. dní v luteální fázi?? jsem dnes 30DC, ms nikde, normálně mívám co 28dní ms a předtím dva dny špinění a teď nic:-/ tak nevím, přítel si myslí, že jsem těhu, ale já měla dva testy negativní cca 26 a 27DC , tak nevím

anait
31. pro 2012

@trish22 pozrela som... kurník fakt tá čiarka nesilnie? testovala si? šak graf taký dobrý... inak keby si si namiesto tých čísel nakonci dala svoj nick, tak je po probléme 😉
@lauritka ja dúfam, že ešte pár dní sa to potiahne, nech nie je ten cyklus aspoń tak tragicky krátky... inak dole som mala 36,8 čo sa mi nezdá tak celkom málo... 😕

tanickaskorokubikova
31. pro 2012

ahojte babulky chcela by som sa opýtať tento cyklus si prvý krát meriam BT, dnes som 9DC štvrtý deň čo meriam teplotu prvé tri dni som mala teplotu 36.3 a dnes som mala 36.6 čo to znamená? nastáva ovulácia alebo už prebehla? inak cykli mávam krátke 25,26dňové dakujem za každú radu 😉

anait
31. pro 2012

@monosana drahá moja ja budem mať čoskoro 33 ... a snažíme sa vyše roka ...a ničového nič ... 😖

monosana
31. pro 2012

@anait occch, moja, to mi je luto ☹ NO, a aj ja som rpeto zacala skorsie, lebo som vedela, ze nie som OK. Ale nikdy som si nemyslela, ze to bude trvat tak dlho. U nas sa nedari uz aj dva roky, mozno, aj viac. A to som aj po laparke, vselijakych hormonalnych liecbach atd. Ale ja osobne si myslim, ze moj lekar na mne vela veci zanedbal, mozno, ze keby k tomu celemu pristupoval profesionalnejsie, uz davno som tehu ☹ Preto idem 21ho do CAR. Uz nebudem na nic a na nikoho cakat. Nechce sa mi tam , ale ked nemam na vyber, tak musim. A vy sa nechystate do CAR, kedze sa vam uz dlhsie nedari? 😖 Oooch, my zeny kolko musime pretrpiet. Niektorým to ide na prvy šup a my sa tu musime trapit aj roky. Preco je svet taky nespravodlivy? ☹
Drzim palceky moja zlata, nech v novom roku najdes tie svoje vytuzene dve // 😉

agaven
31. pro 2012

@monosana my 5 rokov nehcavali na nahodu a posledne dva roky už som zacala nieco robit ako caje vitaminy a testy ovulacne a ine....a ja mam už viac ako ty ty mas iba 27 rokov ale ja mam 35 budem mat 36 ..

monosana
31. pro 2012

@agaven ano, a aj preto som to zacala riesit skorsie. Nechcela som to nechat na nahodu a pockat , kym budem mat cez 30. Ja som uz brala vsetko tiez Drahe vitaminy,caje, kvapky, merat BT, robit ovu testy. A ja som to inac ani nemohla nechavat na nahodu, lebo ja som mavala velke hormonalne problemy. To sa uz trosku polepsilo, ale este stale to nie je ono. Skoro pred troma rokmi som vynechala antikoncepciu, a odvtedy riesim svoje problemy. Takze tak... ☹ A to ze mam "iba" 27, je uz podla mna akurát, aby som mala prve babo.A roky idu...neuspene. Mne vitaminy nepomozu k otehotneniu....
Boli ste uz aj v CAR? Lebo ked sa uz tak dlho snazite (to je nenormalne vela), tak asi tam budu nejake problemy.

agaven
31. pro 2012

@monosana ano lekar vetsinou povie do 35 rokov je hranica...nad je už riziko..tak ja už budem rizikove stadium..

agaven
31. pro 2012

tam ma posiela nie ..už by som tam nesla.Lekar povedal z emozem dat 1000e a nic z toho nebude.Pozna viac pripadov co podstupili umele 3 zakroky potom si aj hradili a nepodarilo sa.Ja zatial mam jedno dieta .Ale chela som este jedno.Preto dal mi liecbu clostikom na 3 mesiace .este .Januar a potom koncim s tym .Sam povedal gynekolog on nema ažaž take lieky ako su v centre.Sice s adoplaca ale tiez to ie je iste.

agaven
31. pro 2012

@monosana inak hej ak id eo prve dieta dobre robis..ja som 3 roky cakala vyserenia a ine a po 3 rokoch s liekmi som na prvy cyklus ostala tehotna a tusim 25 rokov som mala.

trish22
31. pro 2012

@anait veru...nicove nic....aj dnes som testla. A negat. 😒 ☹ ale neberiem to tragicky. 😖 grafy mam vzdy ukazkove a houby z toho 🙄 v januari mam na plane SPG a mozno si dam spravit aj HSG....sice to boli ako ihovaco ale nevadi....vydrzim.... 😔