Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lucka2405
4. črc 2012

@piefunko od bylinkarky.

kikaneu
4. črc 2012

@bordulka viem, sledujem to tu....ale táto vyzerá zatiaľ najpravdepodobnejšie 😉

moni1007
4. črc 2012

@bordulka no veru. a este aj sexik dva dni pred ovu... aspon sa budeme navuajom aj pri zemi drzat 😀 😀 😀 no veru bolo by dobre,keby to pozitvne skoncilo 🙂

moni1007
4. črc 2012

@kikaneu ahoj moja. a ty co si zmenila temicku? 😀

bordulka
4. črc 2012

@moni1007 ak si pamatas naposledy tu boli @kacena85 a @kikusik88 , tiez mali ovu v jeden den a spolu ostali aj tehu 🙂 tak snad im nebude vadti, ak sa budeme opakovať 😎

kikaneu
4. črc 2012

@moni1007 ahoj, no nejak som teraz viac tu......ale chodím aj k vám, prečítať, čo nové, občas napíšem..... 😉

moni1007
4. črc 2012

@bordulka no ja sice nie som papagaj, ale toto by som rada po nich zopakovala 😀

moni1007
4. črc 2012

@kikaneu no to ako ja. dokonca uz aj facebook som do toho zapojila 😀

bordulka
4. črc 2012

@moni1007 moni, prosim ta ako si si dala do grafu to vyznacovanie dpo? ci mas vip?

moni1007
4. črc 2012

@bordulka dalo mi na 5 dni VIP, ale uz mi to bude koncit 😀

alenitka
4. črc 2012

@bordulka aj ja a evakva sme mali v rovnaky den ovu a obe sme tehu 😀 to je fakt haluz ... musite nas nasledovat pekne 😅

bordulka
4. črc 2012

@alenitka takze do tretice, hej? 🙂 @moni1007 vidis, nesmieme porušiť pravidlo 😉

piefunko
4. črc 2012

@riana12 ano ano na krvicke 😔
@melisaaa ja teraz asi nebudem brat lieky, skusim to bez nich, sudam ze neolutujem a ovu pride, alebo skusim fytosoju. neviem sa rozhodnut 😅

piefunko
4. črc 2012

@alenitka ahoooooooooj pozeram ze uz si 9tt??? 😕 😕 ako to letiiiiiii 😵 ako sa mas? vsetko ok?

moni1007
4. črc 2012

@bordulka no veru nemozeme, je to jasne 🙂 pocuj, a tvoj muz uz bol na spg? ja by som chcela aby moj isiel, tak za mesiac asi, ak to ovsem nevyslo 😀

bordulka
4. črc 2012

@moni1007 moj bol, ma chcel prekvapit, tak isiel sam od seba a ani sme sa predtym nejak o tom nebavili a po case mi povie, ze ved on uz bol 🙂 a zevraj dr ho pochvalil, ale co som pozerala ten papier, je tam pisane, ze je to v norme a nic viac som nevyčítala... ale fajčí a nechce prestať, bojím sa, že aj to môže byť príčina, nie iba ja 🙂 ale nepozerala si včera reflex? tam davali reportaz o neplodnosti a zaciatok som nevidela... ale bolo to presne o mne...

frndolinaa
4. črc 2012

ahojte babenky ,, meriam si teplotu celý mesiac a rano som zvykla mavat 36,2 už týždeň ako mi mešká MS mám divnú ráno teplotu ..dva dni som mala 37 ,, ešte píšem ze meriam hned v posteli po prebudení,, potom mi klesla na 36,8 dva dni sa takto držala potom som mala 36,5 a na druhý deń zasa 36,7 , včera som mala 36,8 a dnes rano 36,9.. MS mi mešká asi 7dní

alenitka
4. črc 2012

@piefunko ahooooj .. no ano ano uz 9tt, no je mi stale zle, a neviem ci je vsetko v pohode ale pevne v to verim, a dnes o 14tej idem na utz tak uz pocitam sekundy ... 😅 verim ze mimi sa ma dobre, ked mi robi taku sarapatu v tele, ale jasne ze sa aj bojim .... potom dam vediet, a ked vsetko dobre tak hodim aj fotecku 🙂

riana12
4. črc 2012

@frndolinaa vypis poriadne vsetky teploty, stracam v tom prehlad
den prveho dna MS a vsetky teploty s datumami, kedy si merala... potom sa na to da pozriet

zatial to vyzera, ze si iba pred par dnami mala ovu, ale treba mat vsetky teploty pred ocami...

moni1007
4. črc 2012

@bordulka no moja, zapla som to neskoro, akurat koncila ta reportaz, tak som bola nahnevana, lebop neviem o com to bolo 😒
no tvoj aky sikulko... mile od neho. moj tiez fajcil, ale teraz prestala,ak sa to da tak nazvat, lebo v praci si este obcas jednu dve zapali. ale aj to je uspech 🙂 a som nanho hrda 😀

piefunko
4. črc 2012

@alenitka jej ano foteckuuuuuuu 😵 jasne ze je dobre babatku drzim palceky nech je vsetko ako ma byt, o druhej som tu ako na koni 😀

piacere
4. črc 2012

@soldi tak ako? Netestuješ? 😎 😀

bordulka
4. črc 2012

@moni1007 bolo to o hormonoch, ked ma zena viac muzskych hormonov, tak sa jej nedari otehotniet a ked sa to nezisti vcas, tak to sposobuje rakovinu, a ked je zena pri tele, musi schudnut... a to vsetko mam... snazila som sa schudnut, ale nic :( a s tymi hormonmi nic neurobim... a este tam hovorili o tom,ze dr len umelo vyvolavaju mrchu tabletkami ale inak to treba riesit 🙂 tak som zvedava co mi povie moj novy dr., ale poviem ti je to strasny pocit...

alenitka
4. črc 2012

@piefunko no o 14tej som objednana a ide so mnou aj mm tak ked bude vsetko ok tak uz vidim ze ma od radosti zoberie niekam na kolacik 😀 😀 😀 ale hned ako pridem domov hlasim sa !

moni1007
4. črc 2012

@bordulka no ja ked som bola na prehliadke, tak mi tiez povedal, ze mozno mam len viac muzskych hormonov, ze preto to moze dlhsie trvat. pytal sa ma ci mi rastu chlpky pod pupkom 😀 a ja ze nie. na to mi uz nic nepovedal. potom som bola na HP na moje vyziadanie, nic okrem toho,ze sa mi tam javia problemy so stitkou mi nepovedal. ja som zacala teraz bicyklovat doma v obyvke, tiez chcem schudnut. dufam,ze sa podari... myslis,ze keby som mala tiez viac tych muzskych hormonov, tak by to zistil v tom HP a povedal by mi to? v auguste alebo v septembri pojdem ku nemu opat, nech to uz zacne riesit. uz to bude rok...
veru mas to pestre, nezavidim a s tymi muzskymi sa nic neda robit?

betina1984
4. črc 2012

@moni1007 ja mam tiez testosteron zvyseny a nadmerne ochlpenie a deticky som mala 'relativne' lahko. Ten hormon s tym nema az tak vela spolocneho, skor moze robit sarapatu stitka

betina1984
4. črc 2012

@bordulka nemas pravdu. Ja mam testosteronu nad hranicou, mam nadmerne ochlpenie, pri prvej som otehu 80 kg, pri dvojcatach 90 kg, teda riadna nadvaha a mam tri deti. Nehovorim, ze mozno schudnutie pred otehu by pomohlo, ale mne nepomohlo, mala som 65 kg a otehu som nemohla

bordulka
4. črc 2012

@moni1007 myslim,ze v HP sa to da zistit, ale mne moj dr nic take nepovedal, ale viem ze ich mam, tak ako sa ta pytal tvoj dr na tie chlpky pod pupkom, tak ja mam, tak isto aj na krizoch a celkovo mam take tmavsie chlpky, ale ani na štitke mi nic nezistili, strasne mi to vadi :( a tiez mam v plane kupit si ten rotoped,ci ako sa to vola... ale u mna bude problem obmedzit sladke :D lebo to je moja obživa 🙂

moni1007
4. črc 2012

@betina1984 no vsak ja nemam problem s testosteronom,ale so stitkou. takze v tom je u mna problem. ☹ to bordulka pisala,ze ma problem s muzskym hormonom 🙂

betina1984
4. črc 2012

@moni1007 a so stitkou co konkretne? Neplechu robi zvyseny prolaktin...