Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
25. lis 2012

@kikaneu tak uz ti aj dosla ta svina ? 😔

lauritka
25. lis 2012

@trish22 novy cyklu, nova nadej ;) tak veru.

trish22
25. lis 2012

@lauritka presne. Inak mala som ružový hlien a teraz nič....už som si myslela, že sa to rozbehne....a nič....ach určite to bude zajtra ráno...a ja zajtra musím za sestrou do nemocky....ide na laparku a chcem byť pri nej ☹

lauritka
25. lis 2012

@trish22 jeej, fakt ?? a tiez kvoli neplodnosti ?? Ja som tiez bola, ale nic mi nezistili.. teda okrem nejakeej cysty , ktoru dali prec, ale vajecniky prechodne.

trish22
25. lis 2012

@lauritka hej, už sa snažia dva roky a nič. určite ju poznáš, zvykne sem prispievať pod nickom monosana.
Strašne moc sa o ňu bojím, lebo ešte nikdy nebola ani len v nemocke.

trish22
25. lis 2012

@lauritka ja som mala tiež už 2x laparku...dokopy ma uspávali aj s cisárksym aj s tým MA 5x..... 😅

denka01
25. lis 2012

@trish22 no to si ma nepotesila ale aj mne to tak vychadzalo ze mam po ovu. No a praveze sme sa v tom case vobec nesnazili takze prd z toho. A ja som bola stale v tom, ze mam ovu okolo 14 dna cyklu ako to vsade pisu, ze ovu byva zvycajne v polke cyklu kedze mam presne 28dnovi cyklus. Ale aspon ze som zacala merat bt a viem na com som. Ale budem merat dalej a uvidime kedze mi graf este ovu nevyznacil

lauritka
25. lis 2012

baby , moje dve slecny 🙂 vykukavaju vtacikov 😀

trish22
25. lis 2012

@denka01 ešte keby si mala dnes egg hlien tak možno po poklese by si mohla mať ovu, ale ked už dnes máš creamy tak už ovulka bola....preto je meranie BT fakt super metóda....aspoň zistíš ako tvoje telo funguje....v podstate každej telo funguje inak...a je mi ľúto, že vtedy ste sa nesnažili ☹ nemohla si vedieť

alzbeta.hod
25. lis 2012

@lauritka děkuji za info... mě na dnešek poklesla teplota o 0,1 stupeň... a budila jsme se opravdu neustále odkrytá a byla mi teda kosa. A nemohal jsem se ohřát. Spala jsme vyjímečně u našich. Taks e proto ptám či je to možné.

denka01
25. lis 2012

@trish22 no ved to vcera aj dnes som mala creamy hlien tak ze uz je urcite po ovu. ale snazili sme sa 6teho ale aj tak neverim ze by nieco z toho mohlo byt. nevadi idem s vami do dalsieho kola. Ale aj ked budem buduci mesiac mat ovu tiez na 9 den tak to bude zas na prd kedze vtedy budem v lietadle 😢

lauritka
25. lis 2012

@trish22 😨 😨 😨 jezis dost mas za sebou

lauritka
25. lis 2012

@alzbeta.hod no nepokojnej noci by ti skor stupla, ale 0,1 nie je az taky rozdiel a si po ovu , ci pred ?

alzbeta.hod
25. lis 2012

@lauritka jsme an tom takto :D zatím mám nejvyšší teploty v mojí historii proto se ptám 😀 posuď sama 🙂

denka01
25. lis 2012

kocky este som sa chcela opytat ci mi graf sam vyznaci kedy som mala ovu

lauritka
25. lis 2012

@alzbeta.hod vyzera to zaujimavo,nechystas sa testovat 😉?? a aj ked si mala dnes ten pokles, stale si dost vysoko hmmm 😉

kikaneu
25. lis 2012

@lauritka už, už....ale aj som rada, veď vieš....zajtra mám blbý deň aj bez nej 😉

alzbeta.hod
25. lis 2012

@lauritka testovala jsme včera ale nic tam nebylo ☹ takže s tím raději nepočítám

lauritka
25. lis 2012

@alzbeta.hod no to mohlo byt este skor 🙂 tak ale o dva dni skus, ak nejak extremen neklesnes ;)

vavrenka
25. lis 2012

@kikaneu este je kratko od tvojej straty babatka, preto je to ako na hupacke a prisla si onho trosku neskor.. inak sa vyrovnava MA alebo spontanny potrat v 5tt 6 tt a inak v 12tt 😔 a zvladat aj cakanie na dalsie babo aj stratu predosleho, to da zabrat, ale tu naozja plati, ze cas je najlepsi lekar... a smutenie, plakanie, spominanie, rozpravanie sa s babatkom v nebi.. mozno to este chvilku potrva, ale bude dobre. a misko urcite posle braceka/sestricku. mne sa malo prve dietatko narodit, ked som uspesen otehtonela s hankou, tak som tisko podakovala za tuto casovu zhodu

vavrenka
25. lis 2012

@zelovocka an mi nevrav o merani btv-mam same prazdne kruzky. dnes som malu o 6 musela dat 2x po sebe na nocnik, potom chela byt na prsniku a az potom osm mohla merat, co malu .klasika. rozculovalo, lebo, ved sme v psoteli a co sa robi v posteli? cuca mleicko a mojka sa 😝 , takze realne fakt neviem ake mam teploty, ale hlien je stale neplodny, krcok si nevysetrujem, lebo vecer padam od uanvy a zabudam na to, ale asi preto, lebo nie som motivovana 😔 a kurnik, snad vam to s manzelom bude lepsei vychadzat buduci rok.. kedy mavas ovulku? fakt ju nestihne?

vavrenka
25. lis 2012

@lauritka krasne kocky 😎 a ako tam sedia, joj, aj som sa zasmiala, aj som na chvilku akoby pocitila, ake musia byt teplucke a hebucke, ked si ich clovek pritisne 😵

jasminkaj
25. lis 2012

Baby ja sa v tych grafoch vobec nevyznam, neviem si podla toho urcit kedy ovu mam a kedy nie :( Tak podla toho grafu co sem hodila @alzbeta.hod by som povedala, ze mala ovu toho 16.11, ale moj gynekolog ked mi daval kalendarik tak mi prizvukoval, ze ovu mam vtedy ked teplota vystupi o cca +0.5 'C oproti obvyklej a taka teplota sa udrzi dalsich par dni.... Ale mne to tam nikdy par dni nevydrzi tak vysoko, je to ako na hojdacke :(

vavrenka
25. lis 2012

@jasminkaj hod sem graf, nech mrkneme

vavrenka
25. lis 2012

@alzbeta.hod co znamenaju tie hviezdicky? 😕

alzbeta.hod
25. lis 2012

@vavrenka znamenají SEX 🙂

lauritka
25. lis 2012

@vavrenka su fajne 🙂 ale nemaju stale chut na maznanie.. to su proste macky 😅 .. psa mozem stiskat kolko chcem 😀

su to take male hrde osobnosti :P hoci kazda je uplne ina. no a kocur je samozrejme PAN vsetkeho 😀

alzbeta.hod
25. lis 2012

@lauritka jj hádám pokud zítra nespadnu dolů... mohlo by to vyjít

alzbeta.hod
25. lis 2012

@jasminkaj i já to teď měla jak na horské dráze. Pokud to nevyjde chystáms e k dr a uvidíme co mi řekne na toto měření. Měřím od září ale celkově máme za sebou 9. měsíc snažení. Mě zas kamarádka říkala že ovu je poslední nejnižší teplota tak hádám byla toho 13.11.

lauritka
25. lis 2012

@jasminkaj ovulacia je posledny den nizkych teplot. u alzbetky vidim ovu bud na. 14.11, potom sa uz zvysila NAD uroven predchadzajucih spon siestich merani, alebo 17.11.. nemusi vobec o 0,5.. niekomu to ide hore postupne a staci aj ked je hore o 0,3.. to je take zase tabulkove klise, ze musi ist o 0,5. lekarov to ucia v skole 😀 aj moj gynekolog je presvedceny, ze ked nemas teplotu 37 tak ovu nebola.
tak som mu povedala, zeby sa cudoval, ze vela tehuliek taku nema ani v tehotenstve, ze zalezi na celkovych teplot a je toindivifualne.. pozeral jak puk. no nebudem sa hadat. ved studoval... 😀 😉