Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
19. zář 2012

@mata_ba moja, mrzi ma to. este musime potiahnut nejaky ten cyklus a budeme rozdavat tehu virusiky, neboj 😉 😉

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 ahoj moja, ja uz som od osmej hore 🙂 mm mi chrapkal do uska, tak som nemohla spat 🙂 tak uz mam jednu varku opratu, len este musim zavesit... a je mi zima, asi nahovorim mm nech zakuri 🙂 moja, dufam,ze to teda nebude nic vaznejsie :( a som rada za tu bodocku 🙂 to je tvoja predovulacna hranica,nie? 🙂 no moj pokles prisiel tak ako som to cakala 🙂 len sa nejak na mrchu necitim... min. cyklus ma uz prsia boleli aj brusko 😒 dnes sa mi strasne zatocila hlava, asi som prudko vstala...

anait
19. zář 2012

@melisaaa @piefunko vy ste šiši 😀 ale ste milé 🙂 😵

melisaaa
19. zář 2012

@activia som na tom rovnako, toto je 19 kolo a ako ty, tiež si neviem predstaviť // 😒

melisaaa
19. zář 2012

@mata_ba ☹ to ma mrzí

katka116
19. zář 2012

@mattuliatko30 nie som zaregistrovana, ja som nie technicky typ, dufam ze to zvladnem

katka116
19. zář 2012

@mattuliatko30 no neposlucha to, ze chce keksikovat raz za 5 dni a z toho babo nebude ☹

mata_ba
19. zář 2012

@willy_wonka moze na tom cosi byt..ale ja som uz k.o...snazili sme sa 7mesiacov,kym sa zadarilo...v 12 tt som potratila,mojim hormonom z toho siblo a ani len lf nemozem mat mojich 14 dni...doki mi povedal,ze po prvej mrche mozembyt hned tehu...a je tu stvrta..hlavne,ze maju babo zeny,co idu na potrat dobrovolne alebo ich tyraju ☹ ja som veriava,ale toto nepochopkm nikdy...

mata_ba
19. zář 2012

@moni1007 normalne uz zacinam pochybovat ☹

@melisaaa aj mna...co uz...

katka116
19. zář 2012

@mata_ba moja zlata ani nevies ako som na teba myslela, ja som po potrate otehotnela skoro. Len keby mm chcel keksikovat teraz... a co sa vobec stalo? ved ste mali ovu super podchytenu aj ovu testy ti super vysli

mattuliatko30
19. zář 2012

@mata_ba moja....to čo toto??? ☹ ☹ ☹ ☹ to fakt nie....takže mrchu už máš ,či nie?...aj tak môžeš ešte stúpnuť...videla som také grafíky..čo boli už skoro na čiare..tesne pred ms...a zase zázračne stúpli...hm?...si ani netestovala?

mattuliatko30
19. zář 2012

@katka116 moja..a možno zrovna z toho bude..len treba ovu vystihnúť..hm???aspoň sa urobia zdravé a silné spermie..hm?

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no ty si sikulka, ja idem preprat rucne bolerko, co mi svagrina pozicala na tu birmovku a mam tam este par triciek.. 😝 😝 no to dufam aj ja, ze to nebude nejaky iny problem... idem v piatok k tomu zenskemu a este asi aj k obvodnej, ôlebo sa mi nezda jedno znamienko. ma boli a cervenie mi chvilami 😔 tak som sa chvilku aj bala, ale radsej som sa skludnila, nech si nieco zle neprivolam 😝 no pozerala som svoje grafiky a zvyknem mat takuto teplotu na 9DC 🙂 ale tak do pondelka mozme snazilkovat, 😀

melisaaa
19. zář 2012

@mata_ba neboj, prvé sa vam zadarilo po 7 mesiacoch, to nie je až taka dlha doba, a do konca roka budeš tehu, určite, aj ja by som chcela, ale pri našom momentalnom 19 kole to nebude až take jednoduche, ale verím, že raz to výjde a určite aj vám sa zadarí, čoskoro 🙂

moni1007
19. zář 2012

@mata_ba neboj moja, podari sa. len nezufaj, aj ked viem,ze si smutna 😒

anait
19. zář 2012

@melisaaa čo si ty už vyskúšala všetko? a malá má koľko?

mata_ba
19. zář 2012

@katka116 asi mi to nie je sudene..

@mattuliatko30 nemam este..ale matik neverim tomu...to by musel byt zazrak..a tie sa zial u mna nedeju...a nie..skoda testu

vavrenka
19. zář 2012

@mata_ba hm, tazke... niekedy su veci ukryte v hlave a preto to nejde. nehovorim o tom, ze nemysliet na to, ze chceme babatko. na to sa neda nemysliet 😉, a dobra sprava, ked si uz raz otehotnela, otehotnies zas.

mata_ba
19. zář 2012

@melisaaa
@moni1007 dakujem za podporu,ale neviem,na co su dobre tie plane nadeje..iste,testovanie som zblba ja..ale vsetky ostatne priznaky...ach...neviem,ci som skor smutna alebo nahnevana..

piefunko
19. zář 2012

@mata_ba ved toto ze kazdy ti povie ze a to bude hned a clovek potom na to caka ze sak ano hned a nic sa nedeje... aj mne aaaa clostil, to si hned tehu a jasne houby houby... ach keby sa tak dalo na to nemysliet ako vsetci mudri vravia 😒

moni1007
19. zář 2012

@mata_ba moja, poznam take stavy ☹

mata_ba
19. zář 2012

@vavrenka to je jedine co ma drzi...

willy_wonka
19. zář 2012

@mata_ba ono to pride samo, ja ta uplne chapem, bola som v tom, ze sa nam zadari hned, a tieto neuspesne pokusy tazko znasam, o to viac,ked sa pozriem na kamaratky v mojom okoli, vacsina z nich su uz maminami/tie ktore neboli na potrate/, a vacsina z tych mamin - neplanovane - resp. nechcene! tiez na to hladim ako na velku nespravodlivost, ale viem, ze s tym nic nespravim.
Martinka hlavu hore, ideme dalej😉
Lekar mi povedal, ze ak sa nam nepodari do konca roka, tak sa tomu zacne venovat, a to ma upokojuje,lebo si myslim, ze s pomocou lekara sa urcite podari, neviem o ziadnej prekazke pre co by som nemohla mat dieta, len to treba spravne nacasovat.
skuste to aj vy tak, a potom sa obratte na lekara a nebude problem;)

mata_ba
19. zář 2012

@moni1007 nic moc ☹

@piefunko no a nemysli na to povedia tie,co ani nevedeli ako otehu..tym sa to lahko vrvai...ale nemysli na to,po com tuzis...

melisaaa
19. zář 2012

@mata_ba spolu to tu zvládneme 🙂

piefunko
19. zář 2012

@anait @melisaaa aj vy ste zlate kocky, joj boze keby to tak vsetkym vyslo 😵

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 no moja, tak teraz 2x denne, ok? 🙂 presne, nenechavaj nic na nahodu... radsej nech sa to zachyti skor, ako neskoro, ak by to malo byt nieco zle... ale ja ti to neprivolavam, chcem, aby si bola ok 🙂 ty mas tiez vela znamienok? ja uz pomaly nemam prazdne miesto bez znamienka... minule sa mi na krku vytvorili dva fliaciky, som si myslela,ze je to spinave, ale nebolo a zrazu to proste zmizlo...tiez som sa bala :( joj moja, ja uz chcem vediet vysledok u vas 🙂 dufam,ze bude s // 😉

piefunko
19. zář 2012

@mata_ba ved to, to je len same boze ved nesnaz sa, netlac na pilu... ale po tolkych mesiacoch sa neda neodsledovat ovu a necakat na to... je to smutne ze niektore z nas musia takto trpiet a casto tie co si to najmenej zasluzia pridu k detom ani nevedia ako ☹

mattuliatko30
19. zář 2012

@mata_ba moja nezúfaj....uvidíš....treba veriť....ja viem ,že to je ťažké.....ty môžeš..a nedarí sa..a ja mne by sa zase aj zadarilo..a nemám ako ☹ ach..prečo je ten svet taký zlý...že nám to nedopraje 😒

mata_ba
19. zář 2012

@willy_wonka ja som sa obratila na lekara,v ten mesiac ako som otehu..bola som na folikulometrii a povedal,ze mi nedorastaju vajko..no ovulku som mala az na 27 dc..a bum....teraz sa so mnou ani bavit nebude...ved som uz otehu,tak co..