Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kikaneu
19. zář 2012

@piefunko no fakt 😀

anait
19. zář 2012

@chmurkaxy jej ďakujem... 🙂 som si všimla, že na otázky tu nikto neodpovedá, pokiaľ to priamo niekomu nie je adresované, tak majú všetci v paži...som rada za pozitívnu skúsenosť... u nás to práveže jedna výborná doktorka robí, už som k nej chodila s niečím celkom iným, len jedno sedenie stojí 30eur a má ich byť 6, tak chcem preskúmať, či sa to oplatí do toho investovať...

willy_wonka
19. zář 2012

@piefunko a teraz to je uplne zle:D

chmurkaxy
19. zář 2012

@anait ak chces, napis aj tej mojej kamoske zuzana@wolekova.sk, a skonzultuj, ze co a ako.. ja som tiez planovala, ze keby to este neslo, skusim to u nej s Mojzisovej metodou, je to mlada baba, ma 2 deticky, velmi zlata. tak s otazkami je vzdy tazsie, lebo ked rychlo pribudaju prispevky, nikto nestiha citat a potom kazdy pozera len tie svoje oznacene spravy.. drzim moc paste s dalsim babatkom 🙂

anait
19. zář 2012

@chmurkaxy ďakujem, si zlatá 🙂 a tebe nech tovšetko ľahko a dobre prebieha s bábenkom 😵

anait
19. zář 2012

@willy_wonka a už neni rozkošný, už je celkom normálny 😝

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 moja si tu???????

willy_wonka
19. zář 2012

@anait ake ponizujuce mat uplne normalnz graf:-/ ach kolka to tuctovost.....🙂 aj ked.. ovu som mala tyzden pred tym co ukazuje graf 😎 stale to je normalne?:D

moni1007
19. zář 2012

@bordulka som 😉

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 vitaj 🙂 uz som akurat odchadzala... si to este stihla 🙂 moja, ja som tak "nasrata"... zajtra musim ist do roboty ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

moni1007
19. zář 2012

@bordulka cooooo? 😕 😠 a to preco? 😒 a dnesok si si ako uzila? ja som tiez nahnevana.mm ide akurat k svokrovcom. pricom tam bol uz poobede, ale ku veceru prisla svokra z polska, kupila nam nejake maso a ze mm musi hned prist pren, ze ho nemaju kde dat, co urcite neni pravda. a potom vola, ze kde jea mm, ze este doma a ona, ze ved aby prisiel a ze nech nepije, ze kupila maso aj pre nejake tetky a ze ho stano roznosi, ale vypil pivo. takze vobec neslo o to, aby si zobral to maso pre nas ale aby pozanasal co nakupila druhym 😠 pritom tu je zima, prsi a on sa tam musi na bicykli trepat. ako som vdacna ze nam kupila maso,aj ked ja to z polska nejedavam, ale aj snaha sa ceni,ale tiez nemusia z mm robit opicku 😠 😠

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 no lebo som sprosta a neviem povedat nie.... vypadlo vela bab a nema kto robit, ale nastastie iba zajtra, ale aj to najprv povie ze na rannu, tak si hovorim,ze super, o jednej som doma a potom vola, ze baby pridu na rannu a ja mam prist na osmu, cize do pol stvrtej :( moja, ja chcem byt tehu hned teraz!!!! ☹ kokos, to poznam, moj je taky isty, tiez by isiel... dufam,ze na tom bicykli nebude musiet kazdeho obiehat, teda komu kupila tvoj svokra veci... si jej mala povedat, ze do toho masa davaju antibiotika 🙂

moni1007
19. zář 2012

@bordulka ja ho nejem, lebo mne to maso smrdi, hlavne tie kuracia stehna, ale mm to zje, tak co uz. veru, ten moj je taky hlupucky a verim, ze to bude par kuskov, keby to aj na noc nechala niekde v chlade a rano by to svokor doviezol, ked bude v robote,aj tak tu kazde rano chodi na dedinu 😠 no ale urcite nema mraziaky take plne 😝 inak, na byte je aj ta kamoska s frajerom, ked nic nepotrebovala ani sa tu nezastavila 😝 teda zastavila,ale ani pokecat nic, len kluce vzala a telku 😝 no aj ja chcem byt hned tehu, ja uz by som chcela mat babatenko v brusku a tesit sa z toho pocitu. a mala by si sa naucit hovorit nie, aj ked ja som taka ista a moja mama tiez 😝 tak mas zajtra cely den zabity 😝

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 a jes vobec masko? ci si vegetarianka? takze mm je este prec? a mas pravdu, vonku je taka kosa, ze ani mrazak nepotrebujes 🙂 a ta kamoska si brala tv od teba??? to je charakter,co? sme my ale zeny 🙂 mozno ked budeme tehu, tak uz budeme moct hovorit NIE 🙂 strasne ma to vnutrone ubija... s krsniatkom sme sa vyhrali, este len prisiel k nam a hned mm sa s nim zacal hrat a skladat puzzle 🙂 inak v oktobri idem jednej liecitelke, asi som ti to spominala, neviem... ma mi povedat, co mi je a chcem vediet, ci sa to zhodne s tym,co mi povedal dr...

moni1007
19. zář 2012

@bordulka jem maso, jasne, ja by som bez masa nemohla byt 😀 😀 ale neviem tie stehna z polska riadne mi pachnu a su take mastne. no fuj 😝 😝 hej. moji rodiacia jej dali telku, ja ju tu skladujem uz vyse mesiaca 😝 no tak aspon,ze si si dnesok pekne uzila, aj krstniatko. a ja neviem ci pojdem k tomu dr v piatok. mm ide na fusku, tak musim byt doma s charliem 😒 no tak to som zvedava aj ja co ti ta liecitelka povie 🙂

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 ja maso papam tiez ale pomenej... mne stacia prsicka 🙂 dufam,ze ta kamoska aspon podakovala... potom kedy najblizsie budes moct k tomu dr? alebo vies co? pridi 13.10 ku mne a pojdeme k tej liecitelke spolu 😉

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no ani neviem, ale aniby som sa necudovala,kebyze nie. uz som raz musela ja dakovat za nieco co jej dali,aby ju trklo ze sa ma podakovat 😝 no tak skoro asi nie, az ked budem moct nechat stena same 😝 inak, uz mam pocit, ze zacina zistovat na co ma pindika okrem cikania. sa predvcerom tak divne na mna splhal 😀 😀 😀 😀

mattuliatko30
19. zář 2012

jááj..baby..mne bolo teraz inak zle....migrena ako vyšitá...ani sa nečudujem z toho počasia a tlaku..dúfam,že zajtra bude už lepšie....pôjdem asi do vane...a spať....tak zajtra..papa 😒 ☹

moni1007
19. zář 2012

@mattuliatko30 moja, presne aj mne byva v poslednej dobe dost zle, rpiserna bolest hlavy, nevolnosti, nechpem, tiez si myslim,ze z pocasia. oddychni si. pa

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 tak teraz si ma dostala 😀 😀 😀 😀 som si myslela, ze len ja mam taky vplyv na havkacov 😀 hlavne kamoskin psik (nech mu je zem lahka) sa mi na ruku "vysplhal" a nie a nie pustit, doteraz sa na tom smejeme 😀 ale zase vies, ze je na baby, horsie by bolo, keby sa ti splhal na mm 🙂

bordulka
19. zář 2012

@lauritka ahoj moja, nasla som tvoju dvojnicku 😉

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no tak tiez mas kusenost. som zvedava,kedy pride mm. som mu chcela poslat nejaku drazdivu sms, som mu uz dlho neposielala a on si tu necha telefon 😠 😠 tak ma smolu 😅 a tvoj mm je dokedy doma?

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 moj je do konca tyzdna doma 🙂 sakris, taky skrt cez rozpocet 🙂 napis na svokrin telefon 😀 😀 😀 ze "pre Stanka" 🙂 inak som bola na wc a asi sa mrcha spusta, som mala par kvapiek na papieri 😒

moni1007
19. zář 2012

@bordulka svokra nema telefon, ale svokor ma 😀 aspon by im doslo, ze ho po veceroch nemaju k sebe volat 😀 😀 uz sa ti spusta 😒 tak ale radsej skor akoby sa to malo natahovat 😉

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 alebo skus napisat zhavu sms svokrovi :D co povie 😉 este si bude domyslat... moja, ale ak sa mi spusti zajtra v praci, tak som nahrata :( neznasam to... prvy den je vzdy najhorsi

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no to som chcela aj ja napisat, ze taka smola, ze si mohla premrchovat doma v klude a takto musis do prace ☹

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 to je tak, ked sa smola lepi na paty 😒 budem sediet jak 5 penazi v tej pokladni, ani sa odtial nepohnem :(

lauritka
19. zář 2012

@bordulka hihih. od nej mam daleko 🙂

inac videla si novy X-MAN ?? teraz isiel na hbo 🙂 celkom sa mi to pacilo.

bordulka
19. zář 2012

@lauritka no mne sa zda, ako keby si to bola ty 🙂 a este ked tancuje, tak to uplne 🙂 a videla som 🙂 najprv natocia trilogiu a nakoniec uvod :D a videla si X-men Wolverine? to je dobre 🙂

moni1007
19. zář 2012

@bordulka moja, dufam,ze t nebude tak trapit ako posledne razy ☹ idem uz koncit, tak bru nocku. mm uz prisiel 🙂