Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lagunasa
1. říj 2012

@mattuliatko30 tak ked mas ruzovy hlien tak to moze byt ovu. mrcha asi nie
@kukku no a preco si to do grafu nezaznacis. mozno by to ff pomohlo. a hlien je dobry znak.
@willy_wonka tak toto je fakt divne ...... http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa ..... nejak som prestala spinit ..... doteraz ked som spinila tak na posledny den spinenia to sice ustavalo ale nie uplne a potom nastupila normalna krv. okrem toho ma tak hodinku predtym ako nastupila mrcha aj brucho troska bolelo. a teraz nic a ako keby to ustalo uplne ..... tak som zvedava kedy pride mrcha ..... @lauritka

pechlinka
1. říj 2012

@linddi No...ano..ked ides na operaciu, treba aby to odobrili v poistovni.. . :(

pechlinka
1. říj 2012

@anait Ano moja...dostala som to v sobotu rano.. 😒 ☹ 😒

kukku
1. říj 2012

@lagunasa Vyzerá to tak, že keď sa budem chcieť vysomáriť z môjho grafu, budem musieť sledovať aj hlien, lebo z tých teplôt som už mimo 😝

lagunasa
1. říj 2012

@kukku no vyzera to tak. ten hlien je dobre poznat.

anait
1. říj 2012

@pechlinka 😠 ☹ juj, škoda toho, škoda...ale sme skoro rovnaký DC, ja som 4 😉

pechlinka
1. říj 2012

@anait... no vidis...ideme spolu snazilkovat.. :( ja este rozmyslam, ze tentokrat nebudem ani merat ani nic...len snazilkovat... 🙂 ale uvidim...asi mi to zase neda...a budem merat.. :(

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 ahoj moja, neriadili sme sa :( a dnes sme sa iba pomojkali... ale ja budem vdacna aj za ovu, nemusim byt hned tehu 🙂 a este na mna nieco lezie.... hlava ma boli, hrdlo skriabe a mam strasne navaly :( ale ty sa pekne drzis mojko, len tak dalej, tak sa mi to paci 🙂

anait
1. říj 2012

@pechlinka budeš snažilkovať iba ty, ja ti budem držať palce...my tento mesiac dávame pozor, iba budem merať kvôli sledovaniu ovulácie, či vôbec býva spontánne...

bordulka
1. říj 2012

@mattuliatko30 ahoj moja, tak dufam, ze tento dnesny pokles je riadna ovu 🙂

moni1007
1. říj 2012

@bordulka ahoj mojka. ja tu mam opat navstevu, je to sesternica a prave prisiel aj jej priatel, tak ked odidu sa ti ozvem, ok? dufam, ze ta tie priznaky rychlo prejdu. uvar si cajik a bud v teplucku 🙂

piefunko
1. říj 2012

@anait no chceli ho dat medzi bojove plemena, aj ked keby videli naseho tak teda ten bojuje akurat tak s komarmi a muchami, ale sak neva... no a teraz len dva druhy dali na zoznam.. ale je to strasne, tam nech ciganov z osad radsej kastruju 😠 😠

lauritka
1. říj 2012

@lagunasa mnoo, uz si tak na hrane, podla mna zajtra uz dorazi v plnej "krase" 😒

mattuliatko30
1. říj 2012

@bordulka no uvidíme..čo zajtra...už nešpiním...tak ale moc tomu nedávam

mattuliatko30
1. říj 2012

@lagunasa uvidím micka....skúsim zajtra zmerať..a podľa toho to bude jasné....

moni1007
1. říj 2012

@bordulka moja, uz som spat. si tu? 🙂

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 ano som 🙂 vrucne ta tu ocakavam 🙂 ako dopadla navsteva?

moni1007
1. říj 2012

@bordulka strasne ma tu ocakavas, ked ta tu uz pol hodky cakam 😀 😀 😀 dobre dopadla. bola tu sesterka, co som jej bola za birmovnu minule 🙂 inak, uz mam jednu zakazku na vencek od vcera 😀 a ty si co robila? 🙂 ja teraz vyprazam bedle. mnam 🙂 inak, som sa mohla zviest na motorke a som sa bala, ze ked by som bola riadnou nahodou tehu, aby sme kde nezleteli, alebo celkovo aby mi to nejaku nepluchu nespravilo a este ked mal tu motorku len prvy den, ale nabuduce sa snad zveziem 😀

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 moja, na pc ta ocakavam 🙂 pustila som si serial, vedela som,ze prezvonis 😉 teda dufala som 🙂 mne vcera kamoska poslala obrazky, ze ake kosiky chce... ale netrufam si na to... a aj kolegyna chce vencek... len rozmyslam, kde kupim na to lak,aby to drzalo aj pokope... a ktoze ta chcel odviezt? teraz nic nenechavaj na nahodu 🙂 ja dufam, ze ta soja pomohla a tento mesiac je tvoj 🙂 inak vies co ma teraz napadlo? ked som si "vestila" s tym prstenom... vyslo mi,ze v oktobri sa nam zadari, ale zistim to az v novembri... a teraz to kvantum hlienu.. ze by fakt isla ovulka? nechcem to zakriknut, ale ta ovulka by bola pre mna ako pozitivny tehu testik 🙂 s mm nejdem nic riesit, je praceneschopny 😀 s diagnozou svalovica 🙂 aj ked mu hovorim, ze to musi rozhybat 🙂 my sme mali vcera bedle, ale jedol ich iba mm, ved ma stihol aj sprdnut, ze nejem ryby, ani hriby... proste vsetko co ma nejaky zdravy ucinok na moju pecienku a zaludok 😒 a vcera som si nasla jeden clanok o tej inzulinovej rezistencii a zistila som,ze ja som to uz mala fakt dlho, aj v krvnych testoch som mala vzdy nad hranicu vysledky, ktore ovplyvnuju inzulin.. zacinam mat stresy kvoli zajtrajsku... lebo teraz mi uz fakt nemaju z coho zobrat tu krv 😀

moni1007
1. říj 2012

@bordulka no tak ty uz mas tych zakaziek riadne 🙂 a dnes si nieco plietla? ja chcem dnes ukoncit ten vcerajsi vencek, ten vacsi... no to aj ja rozmyslam< ze cim sa to spevnuje, ze ci ten lak co to prefarbi, ci to aj spevni.... no my sme tiez mali aj vcera bedle ale zostali nam aj dnes, tak ich vyprazam, ja to mam strasne rada. moj tiez nejedol huby ale pri mne mu to zachutilo 😀 joj, ten tvoj muz si tiez vybral ten spravny cas na svalovicu, nech sa pekne hodi na teba a sup sup snazilkujte. resp. sa ty hod nanho a on sa ani hybat nemusi 😀 😀 moja, dufam, ze to je ovu u teba, ze sa blizi a nestresuj zo zajtrajska, lebo zas tak budes sokovat 😀 a zas sa ti posunie liecba 😒 no nechcem nechavat nic na nahodu a davat si pozor, ale zas si nechcem ani nadeje robit, instinkt mi vravi, ze nic z toho nebude. ☹

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 ale neviem ci z tych zakaziek aj nieco bude 🙂 sice som si papier z prace doniesla, ale ani rulicky nerobim 🙂 ked som prisla domov, tak sme sa s mm trochu pomojkali, dali kavicku,trochu som povysivala a teraz musim este pradlo zavesit... mm mi doniesol mineralku,kt. musim vypit, kym pojdem spat... aby mi zajtra lepsie tiekla krv :D a moja, keby sa ani nehybal, tak dostane krc a je po vsetkom 😀 ale nemozem mu to zazlievat... ja som rada, ze sa aspon moje telo trosku prebudilo 🙂 zajtra mam dovolenku, tak snad si najdem cas na nieco uzitocne 😉 moni, aj instinkt vie niekedy sklamat 🙂 pozerala som si tvoje grafiky a takuto teplotu si este nemala 🙂

moni1007
1. říj 2012

@bordulka no nemala som, ale ja to pripisujem tej soji 😒
no tak dnes si daj pauzicku a zajtra rulickuj. aj tej sesterke sa to pacilo 😀 a uz si tu vysivku dokoncila? 🙂 ukaz ako to vyzera 😉 a to je aka mineralka? tak ju poctivo vypi 😉 uz nech mas vysledky 🙂

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 no ale mne napriklad ta soja nejak extra teplotu nezvysila... zase by som sa na to nevyhovarala 🙂 inak to som este chcela... tym lakom tie rulicky nenafarbis, iba ich spevnis, a su take leskle... niekto ich farbi moridlom, ja som si kupila farbu na textil, chcem to vyskusat 🙂 a este ten kvietok nemam dokonceny, ked bude hotovy, potom ti ho ukazem,ok? 🙂 ale mala by som ho cim skor 😔 a ty mas od koho zakazku? a pijem Budišku lipovu, ale je to 1,5L :( a mam z nej vypite asi dcl... uz vidim ako budem cez noc chodit na wc kazdu hodinu... 😠

moni1007
1. říj 2012

@bordulka no su aj take laky, resp. farby v spreji a tie su aj na papier, tak ja som si to chcela kupit a myslela som , ze sa to tym aj spevni a lakomm na vlasy by sa to nedalo spevnit? no tak vcera ked tu bola ta kamoska, tak ta vravela, aby som jej uplietla, ze si spravi jesennu dekoraciu, asi take nieco ako som ti ja vcera posielala. a tiez aj krstna mi tak medzi recou spominala, ze ked sa mi bude chcioet, ale tak nebolo to take priame, urob aj mne 😀 no ved je to divne, s tymi mojimi teplota, vacsinou po ovu mam jednu uroven teplot a v druhej casti LF mam o cosi vyssie teloty a teraz som hned stupla tak vysoko, ale aj tak sa nenadejam, tieto dva cykly budem brat uz len ako vykrik do tmy pred spg 😒

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 no neviem co by tomu urobil lak na vlasy 🙂 ale tiez som nad tym uvazovala.. tu pistol si pojdes kupit? inak jedna pani co to u nas v dedine robi, ona to predava... ale ja sa na nu nechytam :( moja, uvidime, co nam osud prinesie... vies ako by ma potesilo, keby to bola u mna ovu a u teba tehu? 🙂 ale nejdeme predbiehat... inak aj si mm povedala, co ti hovoril doktor?

moni1007
1. říj 2012

@bordulka no aj moj mi vravel, ze lakom na vlasy, ale nejdem to riskovat este pred farbenim, aby potom nahodou na to ta farba nemala problem chytit 😀 no tu pistol aj farby si kupim az ked budu peniaze, lebo uz mame len na zivobytie 😒 aj mna by to potesilo a velmi 😉 veru nepredbiehajme, ved o par dni uvidime 🙂 hej povedala, ale povedal, ze dufa ze dovtedy sa nam uz podari,ale ze pojde 🙂

moni1007
1. říj 2012

@bordulka moja, srdiecko prislo od teba? 🙂

willy_wonka
1. říj 2012

Ahojte zeny, nieco nove?
@evikmi dievca, ako sa vam dari?

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 a nenechas ho biely? 🙂 vyskusaj, co to urobi ten lak 🙂 potom chcem info... este stale ste nedostali tie peniazky :( :( :( mojko, akurat som si bola este raz precitat ten lajster k tomu ovu testeru a je tam pisane ze ta "vzor" sa zacne objavovat tak 3-4 dni pred ovu a ja ho mam dnes 4ty den 😒 aj ked ma dnes popichavalo v podbrusku, zacinam tomu neverit... ale aspon hlienik bol 🙂 zlaty mm... inak vcera som ukazovala aj tvoju foto s mm mojej mamine 🙂 ze kukni aku kamaratku som si nasla 😉 a srdco som ti ja poslala, snad potesilo 🙂

bordulka
1. říj 2012

@willy_wonka no ty sa pochval 🙂