Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

oliviaa
14. kvě 2013

ahojte baby, zacala som tento cyklus merat aj ja BT, ale v nedelu som rozbila teplomer 😒 ma zmysel pokracovat v merani s novym teplomerom? dakujem

taja27
14. kvě 2013

@anuliktula mala osm ich vyššie ako pred ovu 12 dni....takže tak ale dr povedal že to nie je ukazovatel ovulacie no aosm vybavenáááá

julka82
14. kvě 2013

@oliviaa to si rozbila digitalny? Podla mna to zmysel ma. Ved sama uvidis aky to bude mat priebeh 🙂

anait
14. kvě 2013

@lauritka ďakujem, lebo zajtra som 21dc, tak teda nepôjdem, počkám až na 3 dc ...

lauritka
14. kvě 2013

@anait no je to lepsie odsledovat cely cyklus. hormonalne hladiny.

denka01
14. kvě 2013

@lauritka Sveti pomooooc ☹ dnes som bola na rengen rano som robila pre istotu test som 14DPO a nic tam nebolo po hodine som skontrolovala s kazdej strany a nic bielucky a teraz po 12hod je tam duch ale velmi slabucky ani odfotit sa neda. Co si mam o tom mysliet? mam to brat do uvahy alebo nie? je mi do placu z toho vsetkeho 😢

huncut
14. kvě 2013

@zora256 no ved uvidíme, že dokedy teplota takto vydrží, v piatok sa chystám testovať ak dovtedy ms nedorazí

lagunasa
14. kvě 2013

@anuliktula už som odpovedala

tahivka
14. kvě 2013

@julka82 veď aj ja len tak tichulilinko...uvidíme, ako sa to vyvinie, každopádne, niečo na tom testovaní ovu a meraní BT niečo bude :P

tahivka
14. kvě 2013

@lauritka a to som si od Teba brala 40 testov 😀

tahivka
14. kvě 2013

@lagunasa a dôvod vieš, prečo sa to s vajkami deje? Ja by som asi na Tvojom mieste podstúpila umelé, ak je to tak, ako hovoríš, nespoliehala by som sa na prírodu, aj keď, aj ona dokáže zázraky, najmä, keď ich nečakáme. Ale tohto som sa bála aj ja, prvú ms som dostala skoro, mala som asi 10 rokov a tým pádom som si myslela, že aj rýchlo skončí 😒

lagunasa
14. kvě 2013

@tahivka no u nas je to asi dedicne. totiz viem, ze mamina isla do prechodu strasne skoro... niekedy tesne po 30-tke ( ja budem mat teraz v lete 29 ). vzdy sme si mysleli , ze to tak bolo koli stresu z tatina a veci okolo toho ( nebudem zachadzat do detailov, je to sukromne, ale nebil ju ani nic podobne. bolo to skor psichickeho razu ). a teraz ked mne to zlyhavanie vajecnikov zistili a povedali, ze to moze byt dedicne, tak ma napadlo, ze asi ten maminim skory prichod do prechodu nebol len zo stresu ..... takze ak sa nam podari a budeme mat babo a bude to dievca, tak jej o tomto poviem co najskor ako to bude mozno a vhodne aby to vedela. nech aspon vie na com je a nech si to da vysetrit tiez co najskor. mozno ak by som to vedela skor, tak by som / sme so snazenim necakali tak dlho.... proste osud je svina, ale ja som este vacsia!!!!! 🙂
takze u nas to bude asi dedicnost. mimochodom, geneticke vysetrenie u nas vyslo v pohode.

lauritka
14. kvě 2013

@tahivka no mozes ich posunut niekomu ;) 😀 alr to je tak.. komu posielam, tak tomu prinesu stastie... vacsine.. 😝 😉

lauritka
14. kvě 2013

@denka01 ahoj.. no skor nie ako ano :( ked ti to evyslo regulerne.. ja viem, ze topiaci sa slamy chyta.. ale to uz by malo byt nieco vidno 😒

ennynka
14. kvě 2013

@11miuska11 ozaj...a uz to vedia vasi rodicia ze cakate babo?

oliviaa
14. kvě 2013

@julka82 nie, ortutovy... tak som si radsej kupila digitalny. budem merat a uvidim 🙂

tahivka
14. kvě 2013

@lagunasa tak to ma mrzí ☹ tušila som, že asi to dedičné bude, poväčšine v rodine bývajú ženy v prechode v rovnakom veku, ale doteraz som sa nad tým akosi veľmi nezamýšľala. Skôr som uvažovala tak, že každá žena má "daný" istý počet vajíčiek a keď sa minú, je koniec. Z toho som vychádzala aj ja, keď pozorujem okolie, kočky dospievajú omnoho rýchlejšie a pribúda aj tých, ktoré sa do prechodu dostávajú veľmi skoro. Škoda, že mnoho vecí sa človek dozvie až v hodine dvanástej, ale nič nie je stratené. Medicína je už dosť vyspelá a v dnešnej dobe si lekári dokážu poradiť aj v pretým neriešiteľných situáciách. Držím všetky päste, určite to stihnete včas, a ktohovie? Možno potom budeš ako čerešnička - každý rok jedno 😉

zora256
14. kvě 2013

@huncut Ahoj!

ja mám asi pokazený mamatest ukazuje mi zreteľnú druhú čairku na tehu teste,a na Mx teste je len duch tak som zvedavá že či o pár dní bude silnieť,držte baby palčeky.Každej moc rpajem aby vám to vyšlo tiež tento krát. 😉 Potom nahodím foto testou naraz.

anuliktula
14. kvě 2013

@lauritka potvrdzujem aj ja som od teba objednavala a pomohli a priniesli stastie, dakujem...poslem ho dalej aj k tebe

lauritka
14. kvě 2013

@zora256 juuj, mas pozitivny& &?,, 😉 som zvedava na foto.

zora256
14. kvě 2013

@lauritka Ahoj§Je pozitívny najmä na tom fialovo-bielom teste Mama teste vidno najlepšie,len neviem či aj na fotkách dobre vidieť.tak som moc zvedavá či cez výkend z ranného už budú krásne obe čiarky silné.

lauritka
14. kvě 2013

@zora256 sice rozmazane.ale vidim 😵 😵 😵 😵

zora256
14. kvě 2013

@lauritka Veď to,že rozmazane lepšie enviem odfotiť lebo by som chcela ak to aj ostatné potvdria myslím testy pozdejšie cez výkend,tak by som chcela pre muža ako prekvapko,lebo jeho foťák dobre fotí v mobile,ja mám pokazený a ieto som fotila foťákom :-/.A národky má až v júli tak uvidím,či budem vedieť vydržať neprezradiť mu 😀.Držte palčeky aby ms neprišla do 25.5. a testy neklamali.

lauritka
14. kvě 2013

@zora256 vidim, ze tiez prinieslo stastie, ze som ti poslala nedavno testy 😝 😝 😝 😀

zora256
14. kvě 2013

@lauritka Veru,a moc ďakujem a prajme aj tebe aby si bola ččoskoro tehu a každej snažilke prajem to najkrajšie čo môžeme my ženy zažiť byť v požehnanom stave a vynosiť jzdravé a krásne dieťako pod srdcom 😉

denka01
14. kvě 2013

@lauritka no ked mam pravdu povedat asi by som si teraz viac zelala keby som tehu nebola kedze dnes rengen predtym antibiotika tak by som len stresovala ci je vsetko ok. Vies len mi nejde do hlavy, ze teploty stale hore stale mam citlive prsia, podbrusko boli uz 3den ako na ms a stale nic a mna zvykne zaboliet a do hodiny mam mrchu. Dnes hlien taky ako pred ovu. Uvidime zajtrajsiu teplotu a zajtra ani testovat nebudem az vo stvrtok potom ak do vtedy nepride ms.

lauritka
14. kvě 2013

@denka01 no uvidis.. 😨

11miuska11
14. kvě 2013

@ennynka ano, aj rodicia aj svokrovci aj svagrovci 🙂 a najlepsi kamarati 🙂 ale uplne to prestaneme tajit po stvrtkovom sone, tak tu na nas myslite, nech je vsetko v poriadku 🙂

zelovocka
14. kvě 2013

@lauritka jeeej Lauri, nová fotka 😵 😵 😵

lauritka
14. kvě 2013

hej, trosku zmena ;)
@zelovocka 😅