Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

anjelinka
29. črc 2009

pahu, jj, vlastne, mas aj pravdu 😀 😀

evina0
29. črc 2009

baby pripajam sa k uverom mi berieme teraz jeden maly a po novom roku druhy a velky na dom.. no ked ostenem tehu to bude na nezaplatenie po tom vsetkom cim som presla..ked budu deticky a trosku vecsie daju sa zarobit penieze ked je clovek sikovny no teraz je prvorade mat ich 🙂 .dlho sme tehu odkladali ze penieze stale nebloi a vidite stale nie su a ani ja som neni tehu.. ☹

prinzesz
29. črc 2009

ja sice hovorim ze peniaze boli a budu ale kto ich a kde neviem 🙂 v kazdom pripade treba sa pozriet ze aj iny maju uvery a maju aj deti a da sa to.. vsetko sa da ked sa chce.. ja sa na svet takto vzdy pozeram..

mahu, do kelu zas som presvihla tu minutku co si tam dala ten test.. lebo ma tu musel kolega otravovat...

pahu
29. črc 2009

Babulka 😀 😀 😀 Kinderko?

sarai
29. črc 2009

anjelinka, my sa snazime skoro rok. chcem si dat spravit uz aj nejake testy, preco to nejde, ale akurat ma doktor dovolenku. tak budem musiet pockat az do septembra. a ty si bola uz aj na vysetreniach?

anjelinka
29. črc 2009

sarai, my snazime treti rok, ale tak ja som v 2006 mala velku cystu, tak mi robili laparku o 5 min. 12...mala 13cm ako pomaranc bola velka, vtedy nam dr. povedal, ze nech sa snazime, ale tak sme nesnazili...
no a moj dr. mi spravil HP - ktory bol vraj v poriadku, potom mi robil stery urea, chlam.,myk. tiez negativne, chodila som tri mesiace na folikosku, brala som clostylbegyt, dobre som reagovala, ale vajka nepraskali a pregnyl nechcel pichnut, povedal, ze mame ist do centra, ale nesla som a zamerala som sa teraz na alternativnu liecbu, bylinky, cajik, atd..

sarai
29. črc 2009

takze uz mas toho viac za sebou. a femi kvapky ti s tym pomohli? ja som zvedava, co zistia mne. ovulku podla grafu mavam, manzelov spermiogram bol uplne vporiadku, tak som zvedava. len skoda, ze akurat musim teraz cakat na svojho doktora.

anjelinka
29. črc 2009

no, takisto sme boli za Hrivnakom na SPG, tak ten mal ukazkovy, odporucil dokladne vysetrenie manzelky, nenariadil mu ani kontrolny, ze uz take hodnoty davno nemal a vtedy som zacala sa zamyslat nad sebou vazne 😅 .
sarai, neboj sa, nesnazite este dlho, urcite sa ti to podari 😉

ano, ja sa spolieham teraz na bylinky, takze femi vyzera, ze su super, mam od nich pravidelny cyklus 😉

sarai
29. črc 2009

ja sa tiez teraz zamyslam nad sebou, ale neviem, v com to moze byt. ked tych moznosti je tolko, ze az, co vsetko v tom moze byt. nesnazime sa toplko sice ako vy, ale po roku ak to nevyjde, tak je nejaky problem. a nam sa to este nepodarilo, tak mi to je luto.

anjelinka
29. črc 2009

nebud smutna, fakt, mrzi to, ked sa nedari, ale mozno staci sa len trosku odputat, aj ked je to tazke, ja som tiez mala taketo obdobia, proste som mala az depresie, ale potom som si povedala, ze stane sa len to, co sa stat ma...dnes je u z tolko moznosti, ako mat dieta... 😉

sarai
29. črc 2009

a vdaka femi mas pravidelny cyklus? aky si predtym mavala? ja som mala tak 30-31 dni, vzdy pravidelne, ale odvtedy, ako si meriam BT mam 32-39 dni. nemam ho taky pravidelny a ovulku mam az okolo 20-24 dna.

sarai
29. črc 2009

ja viem, ja nie som nejaka deprimovana. vacsinou to neriesim, ale teraz vsetky moje spoluziacky otehotneli a uz pomaly maju aj babatka a my akosi nic. tak niekedy to na mna dolahne a je mi smutno. ale inac nie som z toho moc stresovana. len by sme chceli babo, obidvaja ich mame velmi radi. no a hlavne by som chcela vediet dovod, preco to nejde. ak sa to da lahko odstarnit, tak by som to chcela vediet cim skor, nechcem cakat.

anjelinka
29. črc 2009

uvidis do septembra, mozno nebudes musiet ani riesit ziadneho doktora 😉

pozri, poznam odtial kopec dievcat, ktore uz mali krajny pripad, roky snazenia, papiere na umele vypisane a bum, prislo spontanne tehu, proste ked sa clovek odreaguje, ma pokoj, tak to pomaha...tazko sa to hovori, lebo urcite vsetky baby odtial velmi tuzia po babatku, aj sa snazia odreagovat a nejde to nemysliet...no psychika robi velmi vela..niekedy moze mat par len psychicky blok, ktory ked pominie pride tehu...mozes pit aj gynastan, ten zensky cajik, je fajn,pripadne nejake bylinky.

no cyklus som mala aj niekedy 47 dnovy, potom v poslednej dobe 37 dnovy...ale odkedy som uzivala femi, tak 28DC

sarai
29. črc 2009

28DC, to je fajn. ja som femi skusila minuly cyklus, ale akosi som mala pocit, ze nezabera, ovulku som mala este neskor, ako som mavala, tak som ho v polke prestala uzivat. no a ked mi prisla mrcha, prvy den som mala dost velke bolesti, co ja vobec nemavam. tak ja neviem, ci ich mam brat, ci nie. myslis, ze pomahaju len na to, aby zena mala ovulku? lebo tu mam, ale trochu neskor.

anjelinka
29. črc 2009

tak co ja viem, tak pomahaju aj cyklu a tak, aj ovulke, vseobecne na zenske veci 😉

potom baby viem, ze uzivaju aj Gynex, ja som uzivala Estrozin, aj Femigard..mne praveze to nezaberalo...asi na kazdeho plati ine..neviem

sisipetka
29. črc 2009

Ahojte kocky,
gratulujem novym tehulkam a Lauritke drzime velmi moc prsteky - vsetkych 40 😉
...a posielame virusiky dalsim bojovnickam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ... a opat sa pekne podelte 😵

sarai
29. črc 2009

asi hej. a kolko mas rokov?

prinzesz
29. črc 2009

sisipetka, vrela vdaka.. my ich vsetky popapame 🙂 aj ked ja skor cakam ms ako cokolvek ine 🙂

anjelinka
29. črc 2009

sarai, 26, ty? uz si pripadam ako stara koza 😀

sarai
29. črc 2009

ale joj, nie si stara. ja mam 24

evina0
29. črc 2009

anjelinka,sarai poznam tie pocity bezradnosti ked sa nedari..mi sme roky babo odkladali koli tomu aby sme mali kde byvat aj svadbu a tak..az sme sa zacali snazit no nedarilo sa nam 7 mesiacov a potom s toho zisla endometrioza a tak som musela na laparku.potom takmer polroka na liecbu .akurat som ju skoncila a zacinam mat divny strach ci zabrala,,ci nebola strata casu vsetko.ale mne lkekar povedal ze nevyliecena neostanem tehotna tak som na vyber nemala,,casto som nastvana na lekarov ked az po roku snazenia s parmi cosi robia..mne tiez nechel az po roku no enodmetrioza bola rychlesia nez rocna doba snazenia ..odporucam rozne vysetrenia postupne ked nic tak na laparoskopiu..mne po nej odlahlo ked som zistila pricinu naseho nedarenia sa..

anjelinka
29. črc 2009

evi, tak to je super, ze sa zistila pricina, ja som uz mala laparku, vsetko ok vo vnutri...

ja som presla aj k novemu dokimu, ale tiez ma trosku sklamal, ale to tu nejdem rozpisovat 😉

evina0
29. črc 2009

anjelika tak potom to je supeer ze vo vnutri si OK 🙂 treba skusat a papat vitaminky..ja som si objednala Macu a uvidime hodne som o nej citala tak to skusim.

anjelinka
29. črc 2009

vitaminkujeme, vsetko mozne...verim, ze to pride a ze sa to podari kazdej jednej z nas...a keby aj nie, dopomoze nam trosku medicina... 😉

sarai
29. črc 2009

evina0, presne to. potrebujem vediet, co v tom je, aky dovod, aby som sa mohla pohnut dalej. je sice pravda, ze aj pre doktorov je toho asi vela, keby mali robit vysetrenia na zaciatku. a hlavne, velakrat je na vine psychyka. no aspon tie zakladne testy by sa mohli spravit.

evina0
29. črc 2009

sarai ja som mojho musela dokopat k folimumetrii dovtedy ma pchal len duphastonoma anioc viacej ani HP nerobil len 3 x folik. vraj ked do roka nic idem k odbornikovi priamo na tehotnost..pekne

pahu
29. črc 2009

Ja mám o 6 dní 32 😀 😀 😀

anjelinka
29. črc 2009

pahu, ty levica jedna 😀 😉

sarai
29. črc 2009

no ja som sa pytala mojho a tiez mi nechcel robit testy, ze az po roku. ale on skor kvoli tomu, aby som sa nestresovala. ze tych vysetreni je dost vela, tak zatial mam byt v kludne, skusat to prirodzene, ani sa nesledovat a ak chcem, ze mozem si akurat kupit babyplan. on bol ku mne dost dobry, takze ja sa nestazujem. ale teraz uz chcem nejake vysetrenia, nechcem uz cakat.

katkaajurko
29. črc 2009

ja o 3 mes. 28 😒 nejako to letii...