Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nelika666
6. črc 2011

@jania023 mne prve ukazalo az na 38DC 😉 teda 10 meskania mrchy 😉

tiburcia
6. črc 2011

@ftinka já neměřila půl roku a nic 😀 😀 😀 na každého jednou dojde, uvidíš 😉 🙂

nelika666
6. črc 2011

@annavi nastavim prijimace na tvoje zemepisnu sirku 😀

annavi
6. črc 2011

@tiburcia moja presne aj jaaa..nemerala som viac ako pol roka a niiic... 😀 😀

timmka
6. črc 2011

@annavi ahoj, vcera som studovala aky ma byt krcok a pred mrchou ma uplne zmaknut a otvorit sa

annavi
6. črc 2011

@nelika666 nooo budem na strednom slovensku v nedelu ...ale podvecer uz na západe... 😀 😀 😀

annavi
6. črc 2011

@timmka moja krcok sa ma menit pocas celeho cyklu..ja som si sledovala tento cyklus..a ti poviem ze mišuge mam z neho...tak uz sa na neho vykaslem... 😀 😀 😀

timmka
6. črc 2011

@annavi aj ja to nechapem, skusam si sledovat ale nejako mi to neide, tiez som si myslela , ze dnes mrcha pride, vcera som si skusala krcok a mala som ho nizko, tvrdy a uzavrety, tak ma to zaujimalo aky ma byt, raz som si skusala v ten den mrchy a mala som ho makky

tiburcia
6. črc 2011

@annavi já vím, že ti zítra teplota vzroste a neklesne 😀 😀 😀

annavi
6. črc 2011

@tiburcia 😀 😀 😀 to si kde moja cííítala... 😀 😀 😀

tiburcia
6. črc 2011

@annavi 😀 😀 😀 😀 se nechej překvapit 😀 😀 😀

mima01
6. črc 2011

@nelika666 hehe, ved ja viem tiez velke nic. Teraz sa ucim na takej polozrkadlovke, alebo ako to nazvat, co si este manzel kedysi kupil...ale fotecky sa mi na tom celkom daria. Teda aspon mne to nepride ako uplne od veci fotky 😅 😕 Ale vyslovene je to o tom, ze skusam, stukam, nastavujem a citam po nete rady. A ta 5100 je teraz v akcii aj s dvoma objektivmi, este by sme dokupili filter jeden a mozem sa bavkat. Hihi, mozno z nas nieco bude...a ked nie, tak aspon kvoli detickam by som rada pekne fotky a take trosku ine ako sa bezne foti 🙂
@annavi preto ja krckok nesledujem vobec...a hlien registrujem, ale nejak to neriesim. Aj tak ho mam vzdy pred ovu, pocas ovu nic. A ty uz prestan, ziadna mrcha sa nechysta. Kym nepride, tak si ju neprivolavaj, jasne?

annavi
6. črc 2011

@timmka najlepsie je nesledovat ho...lebo potom sa zacnes sledovat viac a je to na nervy.. 😀 😀 😀 😀
mne postacia do buducna ovu testy, bazalka ... 😅 to mi musi stacit... 😅 😅

annavi
6. črc 2011

@mima01 ja hlien napriklad nemavam..ak ano tak ten origos plodny ee.. 😅 😅 ..a že vykonáám.. 😀 😀 😀 😀

annavi
6. črc 2011

@tiburcia sedí veeec.. 😀 😀 😀

ftinka
6. črc 2011

@annavi ty len peknne oddychuj, aby ti tam ta fazulka v brusku pekne rastla 🙂 vsetky nas tu napinas a ty si pritom jasna tehula 😎 do nedele necakaj, kludne testuj zajtra rano

nelika666
6. črc 2011

@mima01 ono to chce, ako pises, len skusat, skusat, skusat.. ja mam iba jeden objektiv, co bol pri nom, 18-105, kym nasetrim na dalsi, to este potrva.. 😒 ale na ucenie staci 😎

nelika666
6. črc 2011

foto zo vcera, zatial na automatike 😎 a bambula

saronka
6. črc 2011

ahoj, tak jsem se vrátila z chaty..nějaká nová těhulka?? 🙂)

annavi
6. črc 2011

@nelika666 jeeeej..malinka je rozkošnáá.. 😵 😵

@saronka ahojky....nooo zatial žiadna oficiáálna...a od nedele azda nelika666 😵 😵 😵 , ako bolo?? 😀 😀

mima01
6. črc 2011

@nelika666 jeeej, to je vasa tamarka? Podarena je, kocka velka 🙂 Hihi, tak automatika to isti, ja tiez vacsinou len na tom. Ale na dovolenke som sa trosku bavkala a testovala, co ta nasa sunka da 😀 Kuk ip, poslala som ti link. Chcela som len sem dat nejake dve tri fotky, kde je aj vidno, ze je to trosku "vypiplane", ale mam zablokovanu piccasu v robote, tak sa mi neda 😠

nelika666
6. črc 2011

@annavi dakujem, malinka je uz velka.. ani neviem kedy tak vyrastla.. 😅

@mima01 hej, Tamarka, dakujem za pochvalu, potesi 😀
tak ja mam zrkadlovku este len chvilocku takze zatial studujem ten 300 stranovy manual a skusam 😀
tie foto su v origos velkosti samozrejme lepsie, ale pri tomto zmenseni tu sa zdeformujuuuu.. 😖
idem mrknut IP 😵

nelynka
6. črc 2011

ahojte zienky, tak uspesne zamnou gyndos..prisla som sa objednat po praci a mal volno tak ma hned zobral..
tak kukol na UZV a povedal ze daco sa tam nie dobre udialo, lebo sliznica je nizka..a ze nebude ma pchat vyvolavakami, ze mam na mrchu dockat.. alebo si nasadit duphaston na 10 dni ze ten by to mal spustit... ako chcem...
vraj sa nieco dialo na pravom vajecniku, ukazal mi tam taku malu akoby ranku po cysten alebo ako to nazvat...ale inak vajecniky mam ciste..

a pytala som sa ho na duphaston, ci moze zabranit ovulaci a vravel ze nie..ze kolko ma pacientiek, ktore beru duphik, chodia na folikulometriu a vsetko je vporiadku..
tak som na to zvedava, ten mesiac co pojdem na folikulometriu si ho nasadim tak ako mi ho predpisal a uvidim, ci ovula bude alebo nie..

mima01
6. črc 2011

@nelika666 hej hej, to poznam. Dam to na piccasu a vyzera to desne. Este fb to celkom zvlada, ale aj tak origos je origos 🙂 Hihi, ja studujem zatial len po nete kadejake clanky vseobecne, co a ako, ale na manual 300 stranovy sa tesim. Dufam, ze ho kupime do vianoc 😝 A nemas za co, sak kocka po mamine. Ale vyzera ze je to taky betarisko maly 🙂 Manzelov kolega co ma dvoch chalanov, tak ten jeden, to len sa pozries na neho a vidis na nom to sibalstvo, ze zije tym, co by vyparatil 😀 Taky potmehud maly 😀

nelynka
6. črc 2011

@nelika666 aj ja mam zrkadlovku už rok, a ten manuál študujem už poriadne dlho..ale najlepšie sa naučíš praxou 😀 😀

mima01
6. črc 2011

@nelynka tak super ze ta hned aj zobral. Hmmm, tak nejaka zacinaju cysta, ktora zmizla, ak dobre chapem? 😕 No ale tak aspon vies, v com je problem a dufam, ze ta mrcha skareda pride co najskor, nech sa do toho mozete pustit 😉 A ja teda neviem, nie som lekar, ale tiez som citala, ze zle nasadeny dupik moze zabranit ovulke, tak neviem...nejdem sa preto hadat. Aaaaa, a dalsia s fotacikom? Jeeej, nas celkom je v jednej teme 🙂

nelika666
6. črc 2011

@mima01 tedaaa, krasne fotky, zavidim tu dovolenku 😵 😵 😵 nadhera, najviac sa mi paci to more cez zlozene ruky v tvare srdca 😵 😵 😵
Tami je teda potvorka, nie zeby robila nejake desne sibalstva, ona je strasne rozumna, necha si vsetko vysvetlit ale niekedy tak "zabije" ze sa nestiham cudovat odkial to ma... ma take trefne "vyroky" 😀 😀

nelika666
6. črc 2011

@nelynka tak drzim palce nech cim skor ta mrchana pride 😉

tak tak, s tou praxou je to pravda presvata 🙂

nelynka
6. črc 2011

@mima01 hej ani som neverila jak povedal ze podte mam cas.. 😀
a ano, bud zacinala a zmyzla, alebo bola a praskla..len proste vravel ze nieco sa tam dialo na tom vajecniku..
hej, aj ja som citala kopec veci, ale vecsinou prispevkov od holiek..nie od lekarov..
a je pravda, ze prve dva cykli co som ho brala, som ho brala tak ako mi ho on napisal a ovulacia bola na 100% lebo som robila testy..
potom som toto pocula a zlakla som sa a hla..co mi to urobilo 😀 😀

len teraz vraj mrcha nejde zato, ze je nizka sliznica dost..
tak uvidim..vyckam este..aj on vravel, ze zbytocne vyvolavacky bude davat..nech dockam prirodzene co sa bude diat..

ja som po nom tuzila hrozne dlho...a manzel jak prisli minuly rok dane z hypoteky, co vracali ta mi vravi pod si ho uz kupit..ta som za neho vysolila skoro 17 000KČ ale stalo to za to, iny uz ani nechcem 😝

nelynka
6. črc 2011

@nelika666 dakujem..dufam ze do konca tyzdna tu je 😀