Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bay
20. kvě 2009

😉 😀 😀 predomnou nic neutajite 😀 😀 😀

orchidea1980
20. kvě 2009

díky sarai, dnes to uz nevynecham 😀 ano psychika je svina. je som predtym ako sme zacali snazit, vzdy hovorila manzelovi, za ked sme zdravy aj vtedy moze byt do dvoch rokov, ked sa nam zadari. aby sme boli kludni a tak... a teraz! 4 mesiac, a uz som ako chodievajuci kalendar! neviam vydrzat, len tak sa snazit, ze kedy sa zadari

zubajda
20. kvě 2009

nelka.. Transfer, nebo-li ET

bay
20. kvě 2009

Zubi, budes mat mimozemstana? 😅 😀 😀 😀 😀
sarai, kolko mavas LF?

zubajda
20. kvě 2009

bay.... heleď jooo, ty jsi dneska nějaká vysmátáááá 😀 😀 😀 😀 😀 ET bude volat domůůůůůůůů 😵 😵

sarai
20. kvě 2009

orchidea, mne doktor povedal, ze naozaj mozeme byt kludni. ze ked je vajicko mozne oplodnenia len max. 24 hodin, je to zazrak vobec pocat. tak ze sa nemusime vobec bat. a 4 mesiace su naozaj kratko, urcite sa vam to coskoro podari. len sa netreba stresovat, aj ked niekedy sa to neda.
tie prve 2 mesiace ste sa snazili tiez, ci az teraz od merania BT?

bay
20. kvě 2009

Zubi, tak otvorim strnaku a prve co mi padne do oci je ET 😀 😀 no co ma ma napadnut 😀 😀
Takze uz si zavolal taxi a o 9 mesiacov je doma 😵 to je supeeeeeeeeeeeeer 😵

zubajda
20. kvě 2009

bay ... kéž by... snad se ty dva ET do mě pořádně zavrtají .. 😀.... a neroztáhnu nohy, aby ze mě nevypadly, celých 9 měsícůůůů 😀

nellie_
20. kvě 2009

zubajduška ahojkyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 ty uz o chvilku budes mat titul Miss tehulka 😵 😵 😵
no dobry grafik mas 😎 😎 😎

orchidea no moja ma zacala riesit hned 😅 vôbec nie po roku snazenia....ja som 12/07 vysadila HAK ale MS nechodila a same anovulaky a len vyvolavacky a uz od 3/2008 som mala nasadeny clostil...ten mi sice ovu nastartoval ale aj tak nezabral - tak 10/08 spermiogram a 11/08 bola ta spominana laparka.... no a teraz od februara neberiem ziadne lieky a na jesen ideme uz do nejakeho centra... 😒 😒 😒

sarai
20. kvě 2009

bay, ked mi zacalo spinenie, bola som v 8. DPO. ale merala som prvy cyklus, tak neviem, ci to mam stale tak.

orchidea1980
20. kvě 2009

sarai, áno 4 mesiace sa snazime. Prve 2 mesiace som sledovala ovu podla vypoctov. Ale potom som zacala merat aj BT. Som dosla nato, ze ovu mam trosku neskor ako som na zaciatku ratala. Takze tie prve dva mesiace sme ani netrafili. Ovu mam 16-17 den. A lutealnu fazu 11-12 dni.

sarai
20. kvě 2009

bay, kedy sa ti podarilo otehotniet? ako dlho ste sa snazili a co ti pomohlo?

nellie_
20. kvě 2009

orchidea aj ja mam posunutu ovu...vitaj v klube 😀
ale ved to je totalne jedno ci je posunuta hlavne ze je a je spravne snazilkovsky vyuzita... 😀
ved raz sa ta spermia a vajko stretnut musia a konecne si potykaju 😀 😀

bay
20. kvě 2009

Sarai, ktore tehu? 😀 😀

zubajda
20. kvě 2009

jůůůů nellieeeenkaaa 🙂 "pusinkový smajlík" 10x 😀.. to je grafík, coo?.. ale to je tím progesteronem 😀.... jsem tě čéče vůbec nepoznala... jsi se nám na té fotce vzdálila... tady brejlím, cože to tady na mě vykukuje za nevěstu 😀... jooo, miss tehulka... to si jeste pockam... 🙂...

nellie_
20. kvě 2009

zubajdi no troska som zmenila image... 😀 😀 😀 😀 uz mi henta prisla vsedna..ale aj tak sa nakoniec ku nej vratim... 😀 😀
ale zas nebudes cakat uz tak dlho...nejakych 10-12 dni a je to..to ujde ako vodaaaaaaaa 😎 😎 😎

Bay ty si exotka 😀 😀 😀

nellie_
20. kvě 2009

ozaj bay mam reklamaciu.... 😀 na prd si namiesala ten elixir vtedy... 😀 😀
sice pockaj ja viem v com to bude..ja som mala nakoniec ruzovu slamku a chcela som zelenu to bude tym..nespravna harmonia farieb bola 😀

bay
20. kvě 2009

Ta ti to dvihlo teploty 😉 mozem za to ze ste si prehodili slamky???? 😝

zubajda
20. kvě 2009

bay dneska snědla vtipnou kaši... 😀...

nellie... 😀... 😎 😎 jj, uteče.. příští týden snad už budu vědět... a 28.5. má mamka narozky, tak třeba, když tam pojedeme o víkendu, tak ji dám pěkný dáreček..🙂... kéž by...

orchidea1980
20. kvě 2009

nellie, ja som predtým nebrala HAK. Cyklus mám 28 dňový presný. Takže snažilkovanie zacalo stym, ze nemame ziadnu ochranu, to je vse. A stretneme sa o pol roka, mi hovoril, ked dovtedy nezoberem mu test s // 😀 dúfam, ze hej!

bay
20. kvě 2009

No to vies ze som exot 😀 😀 ked uz na dovcu nejdem, tak nech mam exotiku aspon ked sa do zrkadla kuknem 😉

sarai
20. kvě 2009

orchidea, my sme sa na zaciatku vobec nepozerali na vypocty ani nic. ja som len vysadila HAK a ani som moc este nechcela otehotniet. no asi pred 4. mesiacmi sme sa uz zacali snazit tiez podla vypoctov a teraz som si zacala merat BT. a vyzera to tak, ze ani my sme sa do ovulky netrafili, tiez som ju mala posunutu. ale lutealnu fazu mam kratsiu, tak asi s tym musim nieco urobit.

bay, kolko mas uz deti? ked si brala duphaston, zabral ti a pomohol k otehotneniu, ci len na upravu cyklu?

rintintyna
20. kvě 2009

sarai, nezlob se, ale připadá mi, že se ptáš dokola na to samé, musíš trochu i dočítat nazpět, bo bay už to celé vylíčila na předchozí stránce 😉 děti nemá, čeká a je ve 27tt tyto údaje najdeš u každé holčiny v jejím pase (u fotky)

orchidea1980
20. kvě 2009

sarai, a kolko dni je kratka lutealna faza? u teba je kolko?

nellie_
20. kvě 2009

orchidea uvidis ze o pol roka pojdes s vycikanymi // 😉 😎 😎

Bay ale ano ano uznavam teploty podrzal 😀 😀 😀 a ta slamka no nemala som sa nechat ukecat 😀

Zubi bobulky uz sa zavrtavaju... 😵 😵 😵

bay
20. kvě 2009

Sarai, este ziadne 😉 ale Misko je moje tretie tehu.
Duphaston som brala na upravu cyklu plu dopomoc k tehu. Cyklus upravil a treti cyklus som aj ostala tehu. A do manzela aj seba som tyzden pred ovu tlacila Ecko 😀 😀 (tak toto vie vyzniet pekne, chapte tym vitamin nie extazu 😀 😀 aj ked by to mohlo mat tiez zaujimave nasledky 😀 ) a ci som ostala tehu vdaku Duphiku alebo by sa zadarilo ja bez neho (ak by boli cykly ok) to neviem posudit. Ostatne dva razy som ostala tehu aj bez neho, ale to som zas mala cykly ok 😉
Aj ked ked sa teraz nad tym zamyslim, tak ja som ostala tehula vzdy v cykle, ktory sa mi natiahol (posunula ovu) 😀 😀 😀

nela00
20. kvě 2009

sarai pozri si album bayusky 😉
zubajdi maminka bude mat najkrajsi darcek na svete 😵 drzim moc moc palce

rintintyna
20. kvě 2009

najdi si čas 9:16 tam máš od bay vyčerpávající odpověď

bay
20. kvě 2009

Zubi, takze skusate dvojcatka 😵 budeme drzat palceky 😵 😵

zubajda
20. kvě 2009

bay.. no, když koukám na ty tvé fotky pupenda, tak bych si také měla dát do pasu 27tt, páč mám také takové břicho 😀....