Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

riana12
16. črc 2011
lauritka
16. črc 2011

@riana12 tesujes ovulu ako vidim 😉

alisi001
16. črc 2011

@sarafortuna ano švagrová ale s ní jsem se viděla naposledy v pondělí ☹

riana12
16. črc 2011

@lauritka hej, hej, musim vyuzit testiky, ked mam 😉
ale inac ich mam este stale slabucke 😒

sarafortuna
16. črc 2011

@tinara23 , hej... už včera som sa mužíkovi "nebránila" 😀 😀 😀 😀 😀
nechápem tie krámy - jeden deň totálne krv až som brala ibalgin tam ma všetko bolelo a druhý den už len z rána a iba špinenie - také krámy by sa mi páčili... 😉

@lauritka , hej ovulka bola pekná, no som zvedavá čo mi povie dr. - podľa mna tie vaječníky makajú až až 😀 😀 😀 😀
a možno tam je chyba že mi ovulka prebehne v cykle až na druhý pokus 😕 (aj teraz možno rastie folik a zase nič z toho nebude )

ale už som sa dala na diétku - 😉 😉 😉 a idem na to touto cestou - cieľ mám aspoň 3-4kg dole -ja nemám veľa kíl navyše takže aj pár kíl by pomohlo - psychicky aj fyzicky... 🙂

lauritka
16. črc 2011

@riana12 no a tebe to silnie stale rovnakym tempom?? lebo niekedy to moze narast ryhlo, teda stmavnut 🙂

@sarafortuna tak drzim palce pri dietke

riana12
16. črc 2011

@lauritka no mam uz len posledne 3 testiky, preto som z toho taka zufala 😅 inac mi to vie vybehnut v priebehu par hodin... aspon podla dvoch cyklov, co som intenzivne testovala tak 2-3x denne... teraz som si povedala, ze len 1test denne 😅

lauritka
16. črc 2011

@riana12 😅

saronka
16. črc 2011

@chirabell a před mrchou jsi test dělala??? taky mi přijde že tam asi něco zůstalo.. co jet na pohotovost..vemou ti krev a v pondělí zase a uvidí se co HCG..

saronka
16. črc 2011

@lauritka Lauri, myslíš, že ovu byla včera? dnes už asi tulení nemá smysl co.. http://www.fertilityfriend.com/home/24d079

lauritka
16. črc 2011

@saronka ano, vyzera to tak, ze bola vcera. mozte tulit ak mate chut 😉 😅 ale uz je vajko asi oplodnene..a ked nie, tak uz asi nebude alive...

chirabell
16. črc 2011

@lauritka @sarafortuna
tak ja som teraz presne 7,5t po kyrete...tak uz by tam hcg nemalo byt, aj ked je pravda, ze kyret bol robeny presne na konci 12t, cize o den neskor a robi sa v 13tom tt...vraj moje telo nechcelo plod pustit (nemala som ani spinenie, ani bolesti nic a po zakroku sa pomaly stahovala maternica, ako by stale chcela byt ready na dieta) no ale bola cista, kontroloval to...mne sa tiez zdalo divne, ze nie aj potom utz, ale nie som lekar a ked to clovej zaziva prvy krat, tak ani nevie, na co sa ma pytat a coho sa dozadovat, lebo nevie aky je alebo mal by byt postup...
Ale zas mi nejde do hlavy, ze ak by tam nieco zostalo, po takej dlhej dobe, by som mala zapal alebo mozno uz aj nabeh na sepsu, lebo to by uz bolo rozlozene tkanivo...navyse by som isto krvacala a nie ze napr 1x po utreti je slaboruzove alebo slabohnede spinenie a cely zvysok dna nic...dnes napr nie je este vobec...ani teplotu ci uz bazalnu alebo normalnu nemam zvysenu a to by pri zapale muselo byt po takej dobe...tak fakt mi je to zahadou...no nic, asi skusim este tyzden dva pockat, to sa stahujeme k 1.8. a potom by som si to tu poriesila u noveho lekara nejak...
dakujem vam za konzultaciu 🙂 idem ocikat ovulak, mozno ma caka prekvapenie :D

chirabell
16. črc 2011

@saronka s tou pohotovostou to nie je zly napad, len to by som musela zahrat tehotnu...inak to nie je zivot ohrozujuci pripad a odkazu ma na mojho lekara....no a to je teraz problem, lebo toho mam inde ak byvam a ako budem byvat a tak ako sa furt premiestnujeme, lebo vozime teraz veci hore dole, tak na to nejak nie je cas...ale ak by som zacala mat nejake bolesti, tak to na tu pohotovost isto zabehnem

lauritka
16. črc 2011

@chirabell no to je uz dost dlha doba od cistenia.. hmm--- ale ta ciarka sa mi nezda, to uz nie je len tak nejaky 😨 duch

mima01
16. črc 2011

@beava tento cyklus chodim na odbery....uz som bola 3x a v pondelok idem posledny. To co mi bral na 3dc som mala vraj ukazkove, robil mi aj testy na stitnu, proste uplne vsetko pokope. A tie dalsie dva neviem, dohodli sme sa, ze v pondelok poobede, alebo v utorok mi vyhodnoti cely cyklus a ci nemam ten progesteron nizky. Tak uvidime. Lebo ja uz som si raz nasla ducha na 10dc a vecer mi prisla mrcha, tak mozno sme sa nestihli riadne zakusnut 😒 A na ten nizky progesteron ti dal doki co? Ten dupik? Ako si ho uzivala? Az po ovu? Aj na folikulometriu si chodila aby si ho nenasadila skor?

chirabell
16. črc 2011

@lauritka ako ciste teoreticky nevylucujem tehu, lebo prakticky by bolo kedy, ale ked si pozries moj graf po kyrete a teraz, tak vidno tam aj "snazenia" bez ochrany a nejak mi nevychadza, kedy by sa mohlo zadarit, resp. posmyknut, lebo cielene to urcite teraz nebolo, skor naopak, som si pocitala, merala, prave preto, ze by sme sa teraz dako netrafili a vidis...nerozumiem tomu...jasne, ze ak to je posmyknutie, budem rada, hlavne ak to vydrzi a dobre dopadne, ale o to viac sa budem bat, lebo takto skoro som to dako neplanovala...ale zas...musela by som byt nejaky zazrak, lebo teplota na to nevyzera...tak neviem...dnesny ovutest o 16tej bol kustik silnejsi ako vcerajsi, ale este nie pozitivny....tehu test tu nemam, sme na chalupe a brala som len ovulaky sebou, tak si nemam ako urobit dalsi...skusim v utorok rano, ked uz budem spat doma...ak dovtedy neprebehne ovulka...

beava
16. črc 2011

@mima01 mne robila hormonalny profil z odberov v 3DC, 13DC, 20DC a 23DC (co bol asi posledny den cyklu). progesteron bol merany 20DC - na spodnej hranici a 23DC - nebadatelny. Prve dva odbery som mala v poriadku. Dr. mi dala duphaston na uzivanie od 14DC na 12 dni. Podla folikulometrie mi ovulka nastava tak 9 / 10 DC. Napr. 8 DC som mala folikul 20mm a iny mesiac som bola 10DC uz po ovulke. Inak, nemas nahodou podla toho horm. profilu vyssi estradiol (merany niekedy v prvych dvoch meraniach)?

lauritka
16. črc 2011

@chirabell len tie teploty su strasne nizke na tehu, podla tvojich predchadzajucich, no je to zahada teda 😨

jania023
16. črc 2011

ahoj tak ja dnes 4DC nakonic..bola som na dovolenke tak som trocha vypla od pc

mima01
16. črc 2011

@beava mne robil na 3DC, 16DC, 19DC a teraz bude 23DC. Pred ovu sme nestihli, lebo som ju mala cez vikend pravdepodobne a stvrtok, piatok sa mi nedalo ist z prace 😒 Takze to zostalo na pondelok. No a vysledky naozaj netusim ake boli, okrem toho ze ten prvy odber bol ukazkovy a maximalne v poriadku. Tie vysledky mi nedal, su asi v karte zalozene a ja som si ich nepytala 😅

denda29
16. črc 2011

@mima01 no vieme byt spolu dnes a zajtra uz iba tak dufam ze nieco stihneme lebo drahy cestuje na tyzden pre 😒 tak hadam nieco stihneme 😅

mima01
16. črc 2011

@denda29 stihnete moja, neboj nic....sikovnici maly sa tam udrzia, aj keby jeden den meskala ovu 😉

cmelica
16. črc 2011

@lauritka ahoj!prosim ta a kam ides na IUI?mna teraz caka to liecenie,a ak neotehotniem do 2-3 mes.od liecenia tiez by sme mali ist na IUI.
a mam 1 otazocku este:ako si merat bazalnu teplotu ked pracujem na 3 zmeny...po tej nocnej si ju treba odmerat poobede ked sa zobudim?
cez poobednu si mam dat budika na pol 5 a merat tak ako cez rannu??neviem ako to skombinovat. ☹

sachmetttt
17. črc 2011

tak čo?, Citlivost 25...

alisi001
17. črc 2011

@sachmetttt gratuluji 😀 u mě je to horší asi z toho nic nebude ☹ dostala jsem chřipku a testy se zdaji pořad stejné

sachmetttt
17. črc 2011

U mne to bylo to isté tak se neboj...... a fakt chřipka je náznak těhotenství...zítra bych to mnela dostat... já též z toho blbnu...a nemám vyhráno..

alisi001
17. črc 2011

@sachmetttt dam ti sem foto

mima01
17. črc 2011

@sachmetttt gratulujeeeeem....jasne tehu 😵 Uzivaj si to...a ziadna mrcha zajtra nepride, lebo uz nema preco 😉

alisi001
17. črc 2011
mima01
17. črc 2011

Inak ahojte babule...vyspinkane? My sme mali vcera super den, boli sme v oscadnici na bobovke, wuaaaa, my sme s manzelom stale ako take decka nevyrastene 😀 Akurat sa mi darilo a jedna jedina vcela co tam lietala, tak si musela zrovna nas vozik vybrat a vletiet mi pod zadok...tak ma kmasla, ze mam inak rit navretu 😠 😀
No, a inak...dnes pokles 😕 Dost velky....tak u mna su len dve moznosti. Bud mi ide mrcha, co u mna ani na tento den nie je nic nezvycajne, alebo sa hniezdime 😵 Ale vcera ma straaaaasne pichala podbrusko, rano som sa nevladala ani postavit, proste sa nedalo. Tak ze by snad? 😕 http://www.fertilityfriend.com/home/351ff5