Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

red_kika
17. únor 2012

@zelovocka akurat som si pozrela vsetky moje predosle grafy... ... len posledny januarovy bol skoro rovnaky... cize som mala 26 a 27DC vysoke teploty a potom na 28DC mi klesla... tak teraz neviem

beruskaas
17. únor 2012

@zelovocka díky za optimismus 🙂 měřím druhý cyklus, minule byla ovu úplně jinde, ale naštěstí jsem hlídala i hlen, tak se to dalo odhadnout, tak uvidíme

zelovocka
17. únor 2012

@red_kika hej hej, tiež mávam na 10DPO progesterónový vrchol, takže teplota do 10DPO u mňa ešte vôbec nič neznamená. 11/12DPO je rozhodujúci 😉 samozrejme pri našej dĺžke LF 🙂

zelovocka
17. únor 2012

@beruskaas tak ste sa pekne trafili 🙂 teraz už len počkáš do testovania. koľko mávaš luteálku?

bulik30
17. únor 2012

@zelovocka
@red_kika
Mohli by sme vsetke tri 🙂 Uvidime , ak nam to nevyjde teraz , tak dalsi mesiac 😀 😀

beruskaas
17. únor 2012

@zelovocka minulý cyklus jsem měla 12

zelovocka
17. únor 2012

@beruskaas tak ešte 9 dní a testíš 😉 LF je väčšinou štandardne dlhá. aj ja mávam 12 dní 🙂
@bulik30 uvidíme, ja si myslím, že otehu v lete 😀 neviem prečo, stále mám taký pocit 😅

bulik30
17. únor 2012

@zelovocka Ved to ze uvidime .. ale ten vytok co mám od ovulacie sa mi zda byt cudne , zeby som prechladla ?

red_kika
17. únor 2012

@zelovocka ja uz som dnes 12DPO.... chcela som tym povedat, ze ked minuly mesiac som mala na 26 a 27dc vysoke teploty, nemusim sa zajtra moc tesit na teplotu a tym padom na testovanie

natalinda88
17. únor 2012

@zelovocka vyzeráš veľmi nádejne 🙂 držím silno pršteky.. 🙂

natalinda88
17. únor 2012

@red_kika nie každý má všteko tehotenské príznaky, niekto nemám žiadne, tak sa na ne neupínaj...
neboj, ale to zívanie a bruško môžu niečo znamenať.. 🙂
strašne ti držím palce 🙂 🙂 🙂

annavi
17. únor 2012

@red_kika mojaaa...to chce kluuud.. 😵 😵 a ziadne pesimisticke myslienky...oki?? 😵 to vam hovori ta rpava co???je to na nervy toto cakanie...co si my tuto musime vytrpiet..ale tak co uz...verim ze budeme tehu vsetky ktore sme teraz tu... 😵 😵 😵

januliatko1985
17. únor 2012

@red_kika to nevadi, ze nemas priznaky, ja som zivy priklad toho, ze nemusia byt vobec ZIADNE, to sa mi stalo pri prvom tehu, a vobec som netusila, ze prave v tom cykle sa nam to podari, len som merala bt a vyslo mi, ze na 11dc bola ovu a ms mala dojst na 25dc, tak som fakt so srandy testla poslednym testom, co som mala doma a hups bolo to tam.drzim ti palcekyy 😉

manamani1
17. únor 2012

@ijanka27 ty to mas fajne ten graf- zatial...

marcelka123
17. únor 2012

@nada.hope ani ja nerozumiem preco ti pichli vyvolavacku.... Nedocitala som este do konca, mozno sa to tu vysvetlilo, ale preco si sla tak skoro ku gyn? Ak sa citis dobre radsej sa prve tyzdne / kludne aj 3 mesiace/ nemusi ist ku gyn. Viem to z predchad. tehu.. Zbytocne robia skodlive sono, zbytocne nas mozu znepokojit... Dufam, ze cakas dietatko a neuskodia mu, ze sa udrzi a budes stastna. Ono keby nieco nebolo v poriadku sa da zistit aj neskor... Hlavne pokoj... 🙂

misuuulko88
17. únor 2012

Baby čaute. Dlho som tu nebola...Dnes som si robila tehu test a vyšiel takýto: Čo poviete, je to tam?

marcelka123
17. únor 2012

@zelovocka veľmi nádejný graf.. držím palce! 🙂

red_kika
17. únor 2012

@januliatko1985 to hovoris o prvom tehu ci si teraz robila test????

marcelka123
17. únor 2012

@misuuulko88 JE TAM 🙂)) SUPER! Po koľkých dňoch si testla? Juuuj.. 🙂 🙂

red_kika
17. únor 2012

@misuuulko88 slabucky dusok tam podla mna je

natalinda88
17. únor 2012

@misuuulko88 ahojček, 🙂 no ja tam vidím // 🙂 gratulujem....aj mne vyšli včera // 🙂

misuuulko88
17. únor 2012

@marcelka123 no od 27.1 sme kazdy den skoro mali s manzelom sex az do cca 9.2? A MS mam dostat o 2-3dni. Takze tak nejako...No ked som si robila tehu test, tak tam nebolo vnidno nic....len sa mi zdalo, ze som velmi malilinku ciarku zahliadla pri svetle a to som musela otacat test..... Tak som nevedela, ci to je ono, ci sa mi to mari....A ked som sa kukla teraz po cca 3hodinach, tak to vyzeralo takto. V skutocnosti to vidno este viac, dokonca uz aj po tme..Tak neviem, ci to mam brat ako ano, alebo nie. ale na teste bolo pisane, ze sa robi v 1den ocakavanej MS a ta ma prist az o 2-3dni. Tak fakt neviem, ako to mam brat..Bojim sa ,ze sa budem tesit zbytocne...Ale nikdy predtym , ked som si robila test a pozrela sa na neho aj po 3dnoch, ta ciarka druha tam nebola...

barbora21
17. únor 2012

Ahojte, takze vcera a predvcerom som sem sice dala fotky tehu testov s // ciarkami, ale bohuzial to nevyslo. Teplota ako som pisala rano z 37,1 na 36,7 bolesti podbruska, okolo 12tej krvacanie a teraz negativny mamatest 10tkovy. Takze moje putovanie velmi rychle skoncilo 😢

misuuulko88
17. únor 2012

@natalinda88 Juuu, tak gratulujem aj ja tebe...No taketo ciarocky, v skutocnosti su vyraznejsie, bo boli fotene mobilom.... my ukazalo az po 3hodinach.... Bo po 5minutach sa mi zdalo pri riadnom svetle a otacani, ze tam nieco je, ale nebola som si ista, ci si to nemyslam alebo fakt. Ale tento test sa ma robit az v den ocakavanej MS a tu mam dostat az za 3dni :/

misuuulko88
17. únor 2012

@red_kika No v skutocnosti je este silnejsi, len je to fotene mobilom

marcelka123
17. únor 2012

@misuuulko88 no na testoch vacsinou pise ze po 5 minutach uz neodcitavat z testu, ale aj ja mam skusenost, ze ak tam ciarka nebola, tak sa neobjavila ani o hodinu ani neskor. Ale ked mas test s citlivostou slabsou, ze az v prvy den vynechania ms, tak to moze byt dovod ze sa tam urobila slaba ciarka neskor. No ja na tvojom mieste kupim silnejsi test, tusim tu kocky odporucaju mamatest 10 citlivost a ten by ti mal ukazat krasne a hned 🙂

misuuulko88
17. únor 2012

@marcelka123 vsak, to ze tie testy predtym, ked mi neukazali, tak mi neukazali ani po 3dnoch.....asi preto ta citlivost...dnes prvykrat takato ciarocka, po velmi dlhej dobe, bo moj syncek uz ide mat 2roky 🙂 No pockam do tej ocakavanej MS a potom urobim znova, bo si kupila 2testy v baleni..a toto bola citlivost 25....

marcelka123
17. únor 2012

@misuuulko88 No sak to uz za chvilu.. tak dobru trpezlivost prajem a HLAVNE, nech vyjdu tie 2 ciarocky 🙂

barbora21
17. únor 2012

@natalinda88
@nativanativa
Takze moj pokles teploty je jasny. Krvacam a mamatest 10tkovy je negativny 😢

misuuulko88
17. únor 2012

@marcelka123 NO dakujem...Vcera vecer ma aj silno zacalo brusko akosi boliet...a uz 2krat behom 2tyzdnov sa mi snivalo, ze som bola tehu, tak dufam, ze je to tak 🙂