Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

jania023
18. dub 2011

@foryou25 Ja od kedy mám clostil tak o plodnom hliene iba snivam,idem ku gyndosovy tak hádam mi niečo nato dá..

foryou25
18. dub 2011

@jania023 tak ja som skusala grepovy dzus, ale moc nepomohol, a pri tuleni pre-seed lebo by to inak neslo 😀

jania023
18. dub 2011

@foryou25 Aj ja som mala grepovy dzus zle nic ani tuk hlienu 😠

riana12
18. dub 2011

@sarafortuna a vedela by si mi nieco odporucit? 😅 ci staci, ked si nieco volne dostupne zozeniem v lekarni? 😅

jania023
18. dub 2011

@lauritka Moja trocha ta zanombardujem otazkami 😀 ako je to z anovulakmi??tam ti nestupne teplota a podla toho vies ci ako??a druha vec je ked folik nepraskne to je tiez anovulak?tam je to ako?zidtime to nejak,napr ovu testom ci BT??lebo uvazujem nad pregnylom po tom naisto foliky prasknu?? Po pregnyle je ovu do 36h ci kedy??dnes vobec niesom komplilovana 😀 😅

riana12
18. dub 2011

@sarafortuna myslis, ze by to mohol byt Claritine alebo Zodac? ci? 😅

lauritka
18. dub 2011

@jania023 ano pri anovulacnom cykle nestupne teplota. pozri mi do albumu, mam tam o tom clanok.
su tam priklady anovulacnych cyklov.
teplota nestupne, nie je dvojfazova krivka. alebo stupne len na kratky cas.
to ze folik nepraksol, zistis len tak, ze nestupla BT... test moze byt napriek tomu pred ovulkou pozitivny.

po pregnyle by mala nastat ovulka za 36 hodin. Ale tiez to nie je na 100%, ze folik praksne. vo vacsine pripadov ano, ale boli tu aj take pripady, ze nepraskol ani po pregnyle

puckal
18. dub 2011

Ahojky, tak nakonec MS dorazila dnes v plné parádě......aspon že mě nechala čekat jen 2 dny 😝

jania023
18. dub 2011

@lauritka dakujem 😉 mozem ti poslat moje grafy ma mail?myslim ze stale bola ovulka ale co ja viem?idem ku dokymu tak aby som vedela ci mi treba ten pregnyl alebo nie ale myslim ze nie...ved pozri a daj vediet tvoj nazor 😅

lenik_25
18. dub 2011

@jania023 Hele, doktor v CAR říkal, že i s dufíkem dostanu MS, protože mám slabou dávku. Zeptala jsem se ho na to asi 3x a vždy potvrdil. Takže věřím jemu 😉

jania023
18. dub 2011

@lenik_25 ved urcite..vies ze na tych nasich foroch sa toho nakeca 😀 tak len sa pekne drz moja a nech nepride mrcha jedna...a inac co hovoril doky??ako si natom?ja som vysadila v snedelu utros tak uz len cakam na ms ja som mala 200mg denne a ms nikde,no ved ona teraz uz dojde 😀 😀 idem ku dokymu vo stvrtok tak zacnem znova clostil

lauritka
18. dub 2011

@jania023 ok idem ti napisat do IP moj email 🙂

sarafortuna
18. dub 2011

@riana12 , ja neviem ktoré sú na voľný predpis... no antihistaminiká "tlmia" sliznicu pred nadmerných sekrétom... o ich nepriaznivom účinku viem, z tabuľky, ktorá je niekde na 1. strane témy, kde je vplyv liekov na meranie bt a iné symptómy ovu.. Ja preto neužívam antihistaminiká v čase očakávanej ovulky.. 😉
skús preštudovať niekde.. ale možno taký účinok by mohlo mať aj niečo prírodné..

sarafortuna
18. dub 2011

@lenik_25 , áno aj s duphastonom môžeš dostať mrchu... doktor neklame, no lieky predsa len zvyšujú hladinu progesterónu umelo a každé telo je iné..
mna môj dr. pripravoval už od 6tt, že sa môžem kedykoľvek rozkrvácať a potratiť ... nestalo sa - prázdny vačok si rástol až do 8.tt - ani špinenie... proste patologické tehotenstvo od takmer úplnehé začiatku, lebo som nemali ani fazuľku... 😅 😅 😅
a keby ma nečistili, tak ktovie do kedy by moje telo čakalo...

ale predpokladám, že ty už duphaston neberieš... 😕 😕 (prepáč, ale nečítala som predchádzajúcu stranu, pre krátkosť času 😉 )

@tinara23 ako s tebou? bude MS, či nie?

lenik_25
18. dub 2011

@jania023 Přesně tak 😉 Tak to ti moc držím palečky, ať už dojde mrcha, brzy skončí a můžete se začít snažit. No já jdu ve středu na krev (jestli to nedostanu) a pak hned budu volat doktorovi a domluvíme se, co dál. Zatím vyčkávám. Ale můžu ti říct, že včera a dneska trpím jako kůň. Jsem nějaká celá nateklá, bolí mě celej spodek, prostě hrůůůza, necítím se vůbec dobře ☹

@sarafortuna Tak to jsem přesně měla na podzim, vývoj se zastavil někdy v 6tt a špinit jsem začala až někdy v 9tt, do té doby nic, i když to byl už konec.

jania023
18. dub 2011

@lauritka som ti poslala 😉

jania023
18. dub 2011

@lenik_25 jooj moja takj viez ako nakoniec dopadneme??bo proste dostaneme ms spolocne...ako staaale 😀 😀

lenik_25
18. dub 2011

@jania023 Jasně ségra 😀

jania023
18. dub 2011

@lenik_25 ja ju cakam v stredu -stvrtok 😀 tak ta cakam 😀 😀

lenik_25
18. dub 2011

@jania023 oukej, provedu 😉

jania023
18. dub 2011

@lauritka dakujem moja,takze myslis ze sa zaobidem bez pregnylu?

lauritka
18. dub 2011

pregnyl je hlavne o nacasovani, ked robia IUI, alebo pred odberom na IVF, pred trasnferom..

ale pokial normalne ovulujes tak ti ho netreba. Inac mne ho ani normalny gynekolog dat nechcel, raz som sa pytala, ze to uz len v centrach na to maju pravo 😕

bambi9
18. dub 2011

ahojte, som sem zabludila lebo mam tuto temu este stale v oblubenych ...

@lauritka mne moj gynekolog pichal pregnyl vzdy ked bol pekne dozrety folik... samozrejme som si bola v lekarni kupit krabicku a tak som mala narok na tri injekcie kedze som si ich kupila.. bolo obdobie kedy mali nedostatok aj v lekarnach 😕

lauritka
18. dub 2011

@bambi9 tak vidis a mojlekar hovoril, ze on to nemoze pichat, ze len v centre.;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 😠

bambi9
18. dub 2011

@lauritka tak vieme dobre ze kazdy si robi co chce 😠 napr. mne dal aj metformin a urcite vies ze niektori dr. ho nedaju a posielaju k endokrin. 😒

lauritka
18. dub 2011

@bambi9 bohvie jak to maju s poistovnami.. vsetko je business

rebelie
18. dub 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, neb už jsem to nějak psychicky nedávala... Nakonec jsem přestala i měřit, protože jsem brala Clostilbegyt a Utrogestan a píchali mi Pregnyl, tak mi nějak prišlo zbytečné měřit... Ale nakonec se zadařilo a dnes nám doktorka potvrdila, že jsem v 6 tt. Moc vám všem držím palce, aby se na vás taky usmálo štěstí a nějaké mimi k vám zavítalo.

lauritka
18. dub 2011

@rebelie jeee, gratulujem 😵

betina1984
18. dub 2011

@rebelie gratulujem, tak vidíš, že sme sa dočkali...🙂

rebelie
18. dub 2011

@lauritka Díky moc. Asi se tam nahoře nakonec někdo přeci jen slitoval, protože viděl, že jinak asi přijdu o poslední zbytky rozumu... Teď se jen modlíme, aby bylo všechno v pořádku...