Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

majatko
17. říj 2010

@lauritka tak si budem musiet od Teba ich objednat, lebo zda sa, ze mne to tento mesiac nevyslo ☹

lauritka
17. říj 2010

@majatko kludne 🙂
@marikac ja mam este svoje hihih-

bocianka123
17. říj 2010

Ahojte,
ja som tu nova, hoci som uz davnejsie pokukovala po tomto fore. Teplotu si sice teraz uz nemeriam , merala som asi rok a pol, potom prislo tehu - ale s neuspesnym koncom, vlani v dec., teraz sa sa iba sledujem.

Mozem Vas poprosit o radu? Dnes som 29 dc, mala by som dostat dnes menzes, cyklus mavam 27-28 dnovy, vynimocne 29-dnovy . Kedze zatial sa nic nedeje, iba ma obcas pobolieva podbrusko a uz asi 2 tyzdne mam dost napete prsia, skusila som spravit ovu test, kedze tehu test si este neodvazim spravi. A nepredpokladam, ze by mi mala prist ovulacia, kedze ta bola tak 13-14 dc, co som aj dost silno citila ovulacnou bolestou. Je mozne, ze ovu testom mozno na zaciatku aj zachytit tehotenstvo? Nie som si tym ista.

Mozete sa mi na to pozriet? Dakujem velmi pekne.
Ten horny test je spred troch dni a ten spodny dnes rano. Na dnesnom ciarka vybehla hned, ako bol test namoceny..

lauritka
17. říj 2010

@bocianka123 ktora je testovacia a ktor kontrolna ??

prave to tu riesime ;) marikac mala silny ovu test, tak sa odvazila si urobit tehu test a potvrdilo sa to 😉

marikac
17. říj 2010

@bocianka123 ty si na tom ako ja, bala som sa dnes urobit tehu test,tak som ocikala ovulak...tiez boli //...a nakoniec som ocikala tehu...a je tam dusik...
tak uz sa nenatahuj dlhsie a budes vediet na com si, mohla by si uz mat peknu druhu /

marikac
17. říj 2010

@lauritka presne 😀 som jej tiez pisala
k tym testom - asi ho musis dostat od inej - stastnej dealerky :D

bocianka123
17. říj 2010

@lauritka - vlavo je C-kontrolna a vpravo T-testovacia. . a Woman secret .... tycinky, teda teraz comfort 5v1. uz dlhsie nimi sledujem ovulaciu a myslim, ze su presne. Dakujem. 😉

lauritka
17. říj 2010

@bocianka123 tak si tehu 🙂

janeisha
17. říj 2010

ahojte, osvedcilo sa vam meranie bt?..
ja posledny polrok fungujem len na duphastone/lutenyle bez nich mi ani mrcha nedojde..
tento cyklus presnejsie 9.10 som dostala injekcie agolutinu a agofolinu a az tyzden po nich mi dosla mrcha..
podla dohody s lekarom tento tyzden na kontrole mi da listky aj na stitnu zlazu, spravi vysetrenia a pravdepodobne budeme rozoberat temu laparoskopie...

velm isilno rozmyslam o merani bt.. myslite si ze mi to pomoze "lepsie poznat svoj cyklus"?..
je tato metoda spolahliva podla vas?
dakujem..

bocianka123
17. říj 2010

@marikac - GRATULUJEM 🙂 a ktory si den po ovulacii, dpo? ja som dnes uz asi 15. a po tom neuspechu mam aj strach... a tak... este asi pockam.

@lauritka - hm, myslis? ale nerozumiem tomu, ked ovu test meria iba hladinu LH hormonu a pri tehu je to HCG hormon, zeby to boli bratia? ci sestry? myslim tie hormony 🙂 lebo taku silnu ciarku (ani na hornom ani na spodnom teste) som nemala ani pri skutocnej ovulacii. A este jedna vec, s mm sme boli tento mesiac az 1-krat 🙂 a to sa mi preto nezda, to bolo cca 2-3 pred skutocnou ovulaciou.

Predtym sme sa snazili viac ako rok a pol, a teraz po decembri az teraz prvykrat naplno kedze som mala kadejake zdravotne problemy, potom antibiotika, vag. mykozy atd atd atd a stale dookola. A prveho syna sme hned na prvy sup. 🙂

zuzanka27
17. říj 2010

@marikac jeeeeeej aj ty si tehuuu 😵 , GRATULUJEM, tak nech nam obom silnie ciarocka , dnes mame stastny den 🙂

zuzanka27
17. říj 2010

@bocianka123 aj my sme sa tento mesiac snazili len raz, cca 2 -3 dni pred ovulkou a vyslo to 🙂 a drzim palce nech mas // ciarocky aj na tehu teste 😉

bocianka123
17. říj 2010

@janeisha - urcite je tato metoda spolahliva, je som si za rok a pol jej merania odsledovala vselico a dokonca aj anovulacne cykly som mala, hoci cyklus bol takmer vzdy pravidelny. Len je to trochu narocne na trpezlivost - rano v rovnaku hodinu merat teplotu 🙂 aj cez vikendy a sviatky 🙂

marikac
17. říj 2010

@zuzanka27 dakujem, ty mas ale krajsiu ciarku, a sice ja som skoro testla......

marikac
17. říj 2010

@bocianka123 ja som 11 DPO, a dnes je stastny den, tak prosim ocikaj aj ty, nech sa mozeme tesit spolu s tebou

bocianka123
17. říj 2010

@zuzanka27 - tiez GRATULUJEM a nech Vam s @marikac silnie ciarocka 🙂 . No a ja vam dam vediet, ako je to so mnou.
Inak, moj mm ma zajtra narodeniny, tak keby bola rano na tehu teste uz aj druha ciarocka - to by bol pekny darcek, hoci mm nie je ziaden romantik, tak snad teraz by "zmekol". 🙂

romea
17. říj 2010

@marikac - grááátulujem, som si poobede schrupla a čo to nevidím 🙂 a si mi neverila, že s niekým to môže praštiť o zem keď sa bublinka uhniezďuje. Prajem ti aby čiaročky len silneli 🙂))))))))))))

zuzanka27
17. říj 2010

@marikac presne, si skoro testla, uvidis, za 2-3 dni budes mat uz riadne kolajnice 🙂 a ked pises ze si odpadla , sranda, lebo pri prvom tehu som aj ja odpadla, pocas uhniezdovania, asi ked sa moj synacik zaryval do maternice, sak spravne, drzal sa mamickinej maternice zubami nechtami 😀

zuzanka27
17. říj 2010

@bocianka123 urcite by zmekol, a neskusis aj ty testnut dnes, 🙂 dnes je asi stastny den, kedze aj mne aj marikac vysiel pozitivny test 😉

janeisha
17. říj 2010

@bocianka123 s trpezlivostou problem nemam.. len som chcela vediet ci to ma vobec vyznam sa s tym trapit..

marikac
17. říj 2010

@zuzanka27 je to mozne, so mnou to hodilo 7DPO kurnik a riadne...a volala som mame, a ona ze si tehotna 😀 a ja ze co si..nie som...na teste nic nebolo.... 🙄
@romea ja som taky neveriaci Tomas, ani teraz neverim, aj ked potichucky sa tesim, muz nic nevie

marikac
17. říj 2010

@bocianka123 ja uvazujem,kedy a ako to muzovi povedat,ale pride domov az v piatok,dnes isiel na sluzobku. Ja som dnes bola v takom soku, ze potrebovala som to sama rozdychat. Drzim palce. Ale ved, ocikaj uz dnes. óo.happy day 😀 😀 😀

lauritka
17. říj 2010

@bocianka123 urcite, sice si nemerala, ale vies, ze ovulka bola. nemozes ocikat uz teraz ?? 😝 tri tehulky na nedelu je dost 🙂

@zuzanka27 a kedy bol vlastne sexik ?? 13 DC ? rano alebo vecer ??,

bocianka123
17. říj 2010

@zuzanka27 @marikac - no neviem, ale nechajme si nieco aj na zajtra 🙂 mam doma az jeden test a aj obavy, ze ciarky budu este uuuplne slabe, kedze je uz podvecer.
A ze hodilo o zem 🙂 no niecom som postrehla, ja som si tiez vtedy myslela, ked som to citala, ze to moze byt uhniezdovanie. Ale az taketo dramaticke 🙂

lauritka
17. říj 2010

@bocianka123 pri takom silnom ovu teste budes mat dialnice aj teraz vecer. dam ruku do ohna. ak to teda nie je oneskorena ovulka, ale asi nie,, ze 🙂

zuzanka27
17. říj 2010

@lauritka no praveze skoro rano bol sexik, okolo tej 5tej...preto som nedufala, ze mozem byt tehu, som neverila, ze este mrsky vydrzali pockat na ovulku 🙂

marikac
17. říj 2010

@bocianka123 tak ja by som tomu neuverila....ale to uz teraz ma zaujima ten maly fiskal.....isto hyperaktivny...ked so mnou tak hodil-a o zem.....jaaaaaaaaaaj, to bude zabavy 😀
ale rano daj hned foto testu,lebo bude pozitivny...
a vies co? ocikaj uz dnes, lebo dnes vychadzaju //

zuzanka27
17. říj 2010

@bocianka123 ver lauritke a testni, ja som tiez vdaka nej testla a asi aj marikac...lauritka sa nemyli 😝

zuzanka27
17. říj 2010

@marikac a o ktorej si testla? tiez to nebol ranny moc,ze?

bocianka123
17. říj 2010

tak skusim, len musim nazbierat dostatok prislusnej tekutiny 🙂 🙂 😀 . len tie obavy z nedavnej nie velmi prijemnej skusenosti pretrvavaju...