Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

tinara23
13. led 2012

@leeena_4 veru tak pekne letíme do výšin, tak nech tam aj ostaneme 😉

leeena_4
13. led 2012

@sasena033 grafík je na předchozí stránce 😉. Čekáme na výsledek IUI. Jsi hodná, že sis na nás vzpomněla. Jak se cítíš? už se ti to krátí, všechno připravené?

tinara23
13. led 2012

@ktore tiež čiarky tam sú, neboj nič 😉 to je tým, že sú to iné testy

sasena033
13. led 2012

@leeena_4 jej grafik pekny..... 🙂 drzim palceky nech Ti to vyjde..a dotiahnes do konca.... kedy ides tesnut asi tak 10 dpo ,co??? no ja pomaly balim vecicky sa peru..len ma nakazany klud.rezim mala tlaci na krcok tak musim opatrne dufam,ze este mesiac vyydrzime 🙂

kalipso
13. led 2012

@ktore druhá čárka tam je, tak si myslím, že to bude dobrý, hlavně že tam čárka je. Stejně si myslím že je na testování ještě hodně brzo 😉 pořádný čárky můžeš čekat až později

lauritka
13. led 2012

@sasena033 jeej, ved zachvilku rodis 😕 😨 🙂 to tak rychlo zbehlo ??? 😕 ako sa citis.

@ktore jednoznacne si tehu, teraz skor ide o to, ci to hcg rastie ako ma... 😨

cristi
13. led 2012

@ktore take testy nepoznam....ked mas dve ciarky na teste i ked slabe,tak je to stale dobre...niekedy vraj ten hormonHCG pomalsie stupa ako by mal podla tabuliek...najlepsie ist k dokimu,zobrat krv na hladinu hcg a potom budes vediet na com si ...nestresuj sa...vsak vies 😉

sasena033
13. led 2012

@lauritka ano uz sa mi to krati mam aj obavy 🙂 stres a paniku 😅 ale tak co zvladneme... 🙂 citim sa fajn..dost teraz oddychujem kedz emaly je vskolke ...mam co najmenej chodit malej s auz asi nechce byt dnu...ale uz je to lepsie tak dufam,ze potiahneme nejaky ten tyzden,. 🙂
stale na teba myslim,ako ste natom co s tym IUI ci ti ho teda spravne nacasovali vzdy

leeena_4
13. led 2012

@sasena033 no tak hezky zapoj partnera a ty odpočívej. Ale už jsi v takovém týdnu, že i kdyby šlo malé už na svět, bude v pořádku 😉. Uvidíme kdy dám testík 😉 zatím se držím 😀

ktore
13. led 2012

@cristi ak to nebude silnejsie do pondelka tak hned rano zavolam doktorke ze co dalej ale tu mate ten baby komfort co bol asi 25 tkovy ale je uz od rana

lauritka
13. led 2012

@sasena033 no podla mna asi nie, lebo foliky uz boli take velke, ze ich uz asi ani pregnyl neudrzal..
ked mavam ovu bolesti, zvycajne polavia ked prebehne ovulka.. ja som najvacsie mala v den pregnylu a IUI sa robili az ob den.. takze podla mna to nestihli.
Kazdopadne tam uz na dalsie IUI nepojdem, ked, tak do noveho.

bocianka123
13. led 2012

ahojte,
pisala som tu pred par dnami a poviem nieco k tehu testom, mam ich odskusanych niekolko znaciek a medzi nimi aj tie, co teraz skusa @ktore. Mozem ta povzbudit @ktore - ciarky tam su, len ten barbara sa mne osobne velmi neosvedcil, a woman secret - ten by myslim mal byt spolahlivejsi. Na mamateste (tie su najspolahlivejsie to vies) si mala dve ciarky pekne viditelne, urcite sa nieco deje drzim palce 😉 . A tvoj graf vyzera trojfazovy a hlavne na 7 dpo pokles - zeby implantacny. verim, ze budes tehulka 😉
najlepsie je testovat kazde dva dni, lebo hcg stupa zvycajne obden aspon na zaciatku tehu a zajst k dr., nech urobi odber krvi na hcg.

cristi
13. led 2012

@ktore ja tam druhu ciarku vidim 🙂 a si len 11DPO...to sa take ciarky casto nevidia..bud pokojna...

ktore
13. led 2012

@bocianka123 ano v pondelok zavolam k doktorke ak to nebude v poriadku.lebo mi povedala ze ak bude pozit test dalej tak mi staci prist asi naj naj skvor 5 dni po meskani.potom mi zobere asi aj krv ak tam nebude vidno este na ultrazvuku

bocianka123
13. led 2012

@ktore 😉 na uzv mozno este nebude nic vidno, maximalne vyssiu sliznicu maternice ale krv by mala tehu potvrdit 😉

ktore
13. led 2012

takze baby uz by som nikdy nekupila iny test len mamatest.su na nich sice ciarky ale slabucke.mala som vtedy objednat aspon styri testy naraz

sasena033
13. led 2012

@leeena_4 mm pomaha ako vie...ja nevysavama neumyvam odkedy somsa vratila z nemocky cize od zaciatku 😅 😅 ale upratujem pomaly a skoro ce 🙂 ly den budem sledovat ako s ato u teba vyvyja dufdam,z ehadika ukoncis zelenou 🙂
@lauritka ved to ze sa to nestihlo.....mali t aobjednat o den skor..... 😠 teraz to teda neriesite,?? alebo ako zacne odznova

st2
13. led 2012

@tinara23 krasny grafisko 😉

@ktore no ja tam tych duchov veru dobre vidim

leeena_4
13. led 2012

@ktore čárka je tam! já podobnou měla až 13DPO

cristi
13. led 2012

@ktore ja som bola prvy raz u gynekologa na sone asi 24dpo a bol tam len plodovy vacok, a brala krv na hcg,teraz ti tam urcite nic nezbada....oni su v zaciatkoch trocha opatrni...musis len cakat a verit,ze je vsetko o.k.ak je embrio silne, tak zotrva...

st2
13. led 2012

@ktore a dokonca aj ta 25 je dobre vidiet

ktore
13. led 2012

@st2 urcite to je tymi testami.teraz som bud 11 DPO alebo 13 DPO.neni to iste ale podla prveho testu ktory bol dost silny tak som asi v 13 DPO.zajtra sem dam mamatest a uvidime mal by byt uz silnejsi ako vcera.takze verim ze aj bude.

st2
13. led 2012

@ktore alebo ak vydrzis otestuj az pozajtra 😉

leeena_4
13. led 2012

@ktore myslím že nebude zítra o moc silnější, sílí OB DEN, takže zkus vydržet 😉

ktore
13. led 2012

@st2 no vcera som robila mamatest tak zajtra by uz mal byt silnejsi.ak mi donesu dnes mamatest tak uz tazko po tejto skusenosti vydrzim do pozajtrajsku.takze budem to tak brat ze dnes som ziadny test ani nerobila a basta figli motyka

st2
13. led 2012

@ktore ale aj tak som toho nazoru ze je to OKA, ciarka je, dokonca aj odfotena a na PC dobre viditelna, ty ju musis vidiet este lepsie, len su to ine znacky takze vsetko je v poradecku
este skus urobit foto vsetkych testov pokope

puhinka
13. led 2012

@lusip ,aj ja sa teším 🙂
ja sa totiž cítim byť zdravá 🙂

@ktore ,no a dnes mi klesla na 36,7 ,takže počkám ,aké budú teploty naďalej a tak som doktorke nevolala 🙂
skorej som nemerala,lebo som večer zaspala bez toho ,aby som prestavila budík a ja mám automaticky nastavený na ten istý čas opakovane každý deň 🙂 no neva,ale teším sa,že išla nižšie 🙂 dúfam,že zajtra zase nestúpne na 37,to ma picne už ,dnes mám 12DC

puhinka
13. led 2012

@ktore ,keď som bola prvý krát tehu so synčekom,tak som si robila tento istý test v ambulancií u obvodnej,mala som tam takýto istý výsledok a sestrička ma ubezpečovala,že neisom tehotná a že tie antibiotiká môžem začať brať...nezačala som ich brať,ale čakala som ďalej a keď MS nedošla ani po 3 týždňoch,tak som šla dokine a hopláááá...bola som v 8 tt 😀

ktore
13. led 2012

@puhinka no moja takze zvykne klesnut teplotka o trochu ked je ovu a na druhy den hned zacne znovu stupat.nuz je to tak.ak mas take vysoke teploty moze to byt normalne ale aj tou antikou porobene.skus dne ssexikovat ak ste vcera nie.hm mozno nepotrebujes dlhsiu dobu na zregenerovanie HM?

ktore
13. led 2012

@puhinka NO PEKNE.ta sestricka bola nejaka divna mala este pockat.inak na nejakom teste bolo pisane ze akakolvek slaba ciara znamena tehotenstvo.