Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
6. srp 2012

@lagunasa moja, tak sa mozeme aj s @moni1007 stretnut niekde v strede 🙂 a prosim ta k akemu koncu smerujete? 😕

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no ale teraz budu vsetci mudrejsi akoja lebo oni uz maju deti a maju kopec skusenosti 😀 😀 😀 napr. moji svagrovci, co maju dcerku, nechceli pavuky alebo choditko.. neviem ako to vy volate a ona(ta co teraz rodila svoje prve) im povedala nech si ho kupia ze to je dobra vec a pod a oni uz hned volali bratrancovi, ze ci im ho nepozicia 😀 😀 😀 ja zas ked som o niecom presvedcena, tak sa tym riadim, aj ked obcas si dam aj poradit, resp. vypocujem a zvazim.... ale oni hned v tom momente volali a zhanali 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 aj my to tak volame 🙂 ja sa snazim robit to iste, ale mne to vadi, ked mi radia.. teda ked mi to hovoria rodicia, snazim sa tym riadit a ked to hovoria svokrovci, alebo ina mm rodina, tak si dupnem a just to tak neurobim 🙂 nechcem byt zla, ale nejak to tak stale vypali 😒

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no to aj u mna tak je... mozno je to tym, ze nasi rodiacia nas vychovali a vstepovali nas urcite nazory a ovplyvnovali nas a pod... a svokrovci zas maju ine nazory a ine hodnoty, ktore su aspon v mojom pripade uplne odlisne od mojich 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 presne ako hovoris 🙂 ale najhorsie je ked mm chce dat na radu jeho rodicov a ja na nasich 🙂 aky kompromis urobit?

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no my sa vacsinou riadime mojimi nazormi, kedze moj muz vacsinou tiez nesuhlasi s nazormi jeho rodicov alebo rodiny, je dost mnou ovplyvneny. a ked predsa len vynimocne ma iny nazor ako ja, tak mu vsugerujem ten moj. omielam mu ho dokoliecka, kym s tym nesuhlasi 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 tak to mas fajn 🙂 ja sa snazim o to iste, ale je tvrdohlavy.. inak kuriatko uz mate hotove?

moni1007
6. srp 2012

@bordulka 😀 no tak samozrejme, ze sa stane, ze s nicim fakt nesuhlasi a neda sa ani ovplyvnit a vtedy si tvrdo stoji za svojim 😠 no kuriatko nam tu uz rozvoniava, ale hotove neni, lebo sme cakali kym sa rozmrazi 😝

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no a ja ze co mi tu rozvoniava :D co mate este dnes v plane?

moni1007
6. srp 2012

@bordulka citis? super, ze? no nemame nic take v plane, ale asi zavolam mojho,aby sme sa isli aspon trosku prevetrat... ale nejak sa mu nechce mi akurat vravi ☹

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no robis iba chute 🙂 a ten tvoj ti uz aj myslienky cita? ty tu pises a on ti uz aj odpoveda 😀

moni1007
6. srp 2012

@bordulka ako som ti pisala, som sa ho to odrazu opytala a uz sa mi to nechcelo prepisovat 😀 zas az tak sme neni prepojeni 😀 ved aj ty si nam vcera spravila, sme si pochutnali vecer na plackach 😀 😀 😀 😀

moni1007
6. srp 2012

@bordulka ale inak, ja niekedy viem co moj chysta... ked zacne chodit po byte, nervozne, tvari sa ako straaaasne premysla, hned viem, ze chce ist z roznych dovodov ku svokrovcom, alebo celkovo do tejk casti mesta, kde byvaju svokrovci, za kamosmi a pod 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 ked som ti chute urobila, mala si sa sem prist napapat 🙂 je to pekne, ked sa uz takto poznate... aj ho pustis? 😉

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no on je vtedy v takom stave, ze by mu nic nezabranilo, lebo je uz dohodnuty.... prave preto mi nic nepovie a caka kym sa ja opytam, co chodi a ci tam chce ist., lebo vie ze budem nahnevana, lebo sme trebars mali nieco v plane 😝 no ja som vas nechcela ukratit o placky. tak prid ty na kuriatko 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 ty vies byt na neho aj nahnevana? 🙂 aj praktizujes udobrovaci sexik? 🙂 no ty si nas nechcela ukratit o placky, tak ja nechcem teba o kuriatko 🙂

moni1007
6. srp 2012

@bordulka viem byt nahnevana a dost, ale len par hodin, ale intenzita hnevu je silna 😀 😀 😀 😀 mna neukratis, ale muza, to je jemu do prace 😀 😀 😀 😀 takze kludne prid 😀

moni1007
6. srp 2012

@bordulka a este, udobrovaci sexik praktizujeme 😀 😀 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no dakujem pekne a potom ma zbije 🙂 ochranis ma? keby si este nejaky kolacik napiekla tak by som mozno dosla 🙂

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no moja, urcite ta nezbije. on je dobracisko... vsetky moje kamosky su s nim spokojne 😀 a chceli by ho 😀 ale tak zas oni si ho idealizuju 😀 😀 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no to mi ani nehovor, lebo ho budem aj ja chciet 😀 😀 ozaj ako ste sa spoznali?

moni1007
6. srp 2012

@bordulka klasika na diske. potom sme sa mesiac nevideli a ked sme sa mali stretnut, tak som sa bala ci ho spoznam 😀 😀 😀 som si ho nepamatala 😀 ale nejak sme sa spoznali a pikoska... ked mi prvykrat poslal sms, tak dve minuty nato nabudarl autobus v ktorom som sa viezla 😀 😀 😀 😀 a vy ako? no aby si mi ho po mesiaci nevratila aj s poplatkom.... prave ma capa po stehne 😀 😀 😀 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no my cez pokec :D napisal mi taku spravu, ktora mala ist akoze niekomu inemu, tak sme si zacali pisat... a potom ma cakal pred skolou, vyzeral uplne ako Keanu Reeves a vtedy bola riadna kosa,strasny fujak bol... na druhy den uz bol chory :D :D a ked sme boli na tom prvom rande, tak robil vsetko to, co sa mi na muzoch nepaci... a este mi napisal sms, ci ma moze pobozkat a to sedel oproti 😀 ale potom to nejak islo a ostal mi na krku doteraz 🙂 a moja takto sa zaraba nie? zadarmo pozicas a s poplatkom vratis 🙂 moja, dufam,ze sa ti vtedy nic nestalo, ked ste naburali

moni1007
6. srp 2012

@bordulka nie, nestalo sa mi nic... bol to v podstate taky silnejsi tukanec... ze by som zacala zarabat takymto sposobom? 😀 no tak chcel byt romanticky. nahodou mile ☹ a co take robil na prvom rande?

moni1007
6. srp 2012

@bordulka moja. idem koncit. ideme sa predsa len prejst na chvilku. tak pekny vecer. zajtra si piseme 🙂

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no vidis, vyskusaj pozicat, aky sa ti vrati? 🙂 no a romanticky bol asi iba vtedy 🙂 no mal vtedy čaj s rumom, fajčil, nadaval 🙂

petralat
6. srp 2012

@zuzanka9999 díííky!!!!!!

lagunasa
6. srp 2012

@bordulka k akemu koncu? 😀DD no ked @moni1007 pisala ze po 3 rokoch to citili viac a viac ze chcu svadbu a k tomu smerovali tak my po 3 rokoch zase citime viac a viac ze tu svadbu nechceme. smerujeme k tomu ze viac a viac neznasame svadbu 😉))
a stretko moze byt napr. v Trencine 😉 tam aspon odnas idu vsetky vlaky.

bordulka
6. srp 2012

@lagunasa jaj tak, to som prehliadla 😔 som rada,ze to nie je taky koniec ako som ja myslela... inak pripominas mi jednu babu od nas z dediny 🙂 a mozeme sa stretnut aj u nas, ja som tak medzi vami v strede 😀

lagunasa
6. srp 2012

@bordulka si myslela k rozchodu? kdeze!!!! uprimne povedane ten moj uz uz taky lenivy v tomto, ze aj kebyze niekedy ked sa hadame ho to napadne tak by to nespravil lebo sa mu uz "na stare kolena" nechce zhanat druhu ktoru by si musel "vychovavat" 😀DD a ja vlastne tiez. jasne ze ho lubim ale urcite neni dokonaly. ale to neni ziadny chlap a tohto mojho si uz aspon poznam a viem co mozem cakat. uz som si ho naucila na nejake veci a on mna tiez a nechce sa nam prisposobovat sa znova inemu 😉)) sme spokojny ako sme. ja v nom nemam len svojho partnera ale aj najlepsieho kamarata a mozno ciastocne aj otca a radcu. a jasne ze ja u neho som ciastocne ako jeho mama .....