Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

milagros
16. srp 2012

@mata_ba a ku komu chodis ? do ba?

mata_ba
16. srp 2012

@milagros nie,chodim do tn 🙂

zuzanka9999
16. srp 2012

@milagros podla tehotenskej kalkulacky od ovu som bola 1-2 tyzdne tak mi ukazal digitalny test vtedy. Tak cca 5-6 tt

bordulka
16. srp 2012

@mattuliatko30 no tak je to vyraznejsi pokles 😉 uvidis, ze zajtra stupnes 🙂 a ja este nemeriam, mrchujem ☹

bordulka
16. srp 2012

@lagunasa moja, ja si myslim,ze mam prist o mesiac lebo mne sa robi nejake vysetrenie aj na diabetologicke a to dlho trva... to leti az do KE :D

moni1007
16. srp 2012

@bordulka ahoj moja. si tu este? 🙂

moni1007
16. srp 2012

@bordulka ahoj. no citala som,ze mas ist ku dr az za mesiac. to aj vysledky budes vediet az za mesiac? ja som si vcera volala o vysledky zo stitnej, samozrejme ze prvu polovicku dna nik nedvihal a potom mi to konecne zdvihli a povedla ze si mam zavolat az po 13,00 a potom uz bolo stale obsadene. dnes som na to zabudla. vcera som prisla neskoro, bola som k.o., tak som ani nebola, sprachla som sa, trochu zrelaxovala a sla spat. dnes som sa pripravovala na ten pohovor, nemam ani sajn, co som si mala kuknut a ako to bude prebiehat, teraz som bola na 1,5 hodky pomahat umyvat a som opat k.o. mam nervy zo zajtrajska 😝 a ty ako?

bordulka
16. srp 2012

@moni1007 ahoj moja, ved uz som si myslela ze nedojdes, tak som sla do postele, som si citala 🙂 a hej, vysledky budu az za mesiac, pri dalsej navsteve... takze si sa nic nedozvedela, ci je vsetko ok? v byte je uz vsetko vymalovane, umyte? akou farbou ste to malovali? tvoj uz dosiel? a neboj, zajtra to zvladnes, ak nebudes nieco vediet, urcite sa vynajdes 🙂 ja som si myslela, ze mi uz konci mrcha a hodku pred zaverecnou som dostala take strasne bolesti a citila som ako to zo mna vsetko tecie, najhorsie bolo, ze som bola v pokladni a nemohla som odist... tak to aj dopadlo... som pretiekla :( ratala som kazdu minutu kedy budem doma, tak som sa hned hodila do sprchy, obviazala koleno a sla do postele. a este ma aj veduca potesila, ze mam ist v sobotu navyse do prace, lebo zase si musim dohnat svoju robotu... co by som v pohode stihala, keby ma nedavala kade tade namiesto bab, ktorym dala dovolenku...

moni1007
16. srp 2012

@bordulka no jasne ze som sa nic nedozvedela. no spalna je modro cyklamenova, chodba bledunko hneda, obyvacka fialovo zlta a kychuna zlta... aj vdaka mojmu vlyvu to vyzera fajn, kedze navrhy kamosky boli dost zvlastne, ale dala si poradit 😀 😀 😀 no neviem ci sa vynajdem, skor sa bojim,ze ma tam budu skusat, joj mi je az zle. nema rada taketo veci, vacsinou to dopadne dobre, ze sa za seba nehanbim,ale tie stresy predtym. joj 😝 😝 😝 no to aj moja mama mava teraz taketo problemy, tiez behom chvilky pretecie a hlavne ked je v robote a v noci 😒 a co ze si to mala zake silne, ze by z tej vyvolavacky?

bordulka
16. srp 2012

@moni1007 ty brdo, ta obyvacka je zvlastna kombinacia 🙂 to som este nevidela... ale verim, ze s tvojou pomocou to urcite vyzera k svetu 🙂 si sikovnica. a neboj, nebudu ta skusat, skor sa budu vypytovat na tvoje osobnostne črty... kamoška raz bola TB na pohovore a sa jej tam viac vypytovali na nu, resp. na situacie - ako by sa zachovala a pod. hlavne v pohode 🙂 a ja to takto mavam treti krat... uz mi proste prestavaju a potom z nicoho nic sa spustia ako v prvy den, len o nieco horsie :(

katka116
16. srp 2012

@moni1007
@bordulka

Ahojte baby, sledujem co pisete. Ja som prisla teraz zo zahrady, boze ta burina.. Teraz ked sa budem vladat postavit, okupem malu a postel.. Boli ma strasne podbrusko a neviem ci je to prichod mrchy ci co

bordulka
16. srp 2012

@katka116 kati, mozno sa budem opakovat, ale nemoze ta to podbrusko boliet z toho, ze sa stale namahas v zahradke???

moni1007
16. srp 2012

@bordulka no ja mam jednu stenu ktora z kuchyne ide az do obyvacky a kuchynsku cast tej steny mam zltu a obyvackovu fialovu vyzera to super. akoze ako by sa zachovala, tak to si mi dala? nebbpdaj jej davali nejake otazky typu, ze kde by investovala prachy a pod? tak to by som bola uplne nahrata. ak to budu otazky typu, akae mate vlastnosti, preco by sme si vas mali vybrat a pod. tak to by bolo este v pohode. ale fakt mam stresy. aj mama mi uz hundrala 😀 😀 no tak to by ma zaujimalo, preco mas take silne, ale ako vravim aj moja mama poslednu dobu,ale ona vravi, ze ci uz nahodou nejde do prechodu, ale ja si skor myslim, ze to mate z roboty, dvigate tam tazke veci a pod 😒

moni1007
16. srp 2012

@katka116 suhlasim s @bordulka . myslim,ze by si sa mala po zakroku istu dobu setrit 😉

bordulka
16. srp 2012

@moni1007 a vidiet to na nejakej foto? fakt si to neviem predstavit 🙂 a pytali sa na jej vlastnosti, resp. ako by sa zachovala pri nejakych situaciach, ale nie financnych... neboj, o kolkej to mas? budem na teba mysliet... a uz nemam take silne, to len vtedy... ale mas pravdu, moze to byt aj tym dvihanim tazkeho :( uz chcem ist na matersku 🙂 inak rozmyslala som, ze by som zmenila cas meranie zo 4hod na 5 hod 🙂 len neviem aky to bude mat vplyv...

moni1007
16. srp 2012

@bordulka chces odfotit? 😀 9,40 mam ten pohovor. joj, som zvedava.drz mi palce 😀 😀 😀 no tak som rada ze ti to zoslablo. no jasne, ja si myslim, ze je to z toho. aj ja chcem ist na matersku 😔

bordulka
16. srp 2012

@moni1007 moja, foto chcem 🙂 ale aj s tebou v pozadi, ok? som ta dlho nevidela, mam deficit, ked si si aj tuto foto dala prec :( moni, len aby sa ti zajtra tak neckalo, ked budes mat odpovedat :D a vies co si myslim? ze ta tam zoberu a ostanes tehu 😉

katka116
16. srp 2012

@bordulka
@moni1007
Baby dnes som len vytrhavala burinu to je v pohode. Pobolievaju ma vajecniky ale toto mavam aj ked je ovu len teraz je to bud ovu alebo prichod mrchy

bordulka
16. srp 2012

@katka116 a mas mat teraz mrchu? alebo ovu? ci sama nevies .... 😒 inak ty byvas v rodinnom dome?

moni1007
16. srp 2012

@bordulka moja, musela som fotit tak aby to nebolo skreslene, ak mas deficit, tak kukni na FB, tam mam fotiek dost a teraz som v roztahanom pyzame, bo take zboznujem 😀 😀 no tak to by bbolo super, zabila by som dve muchy jednom ranou. ziskala prax a zostala tehu 😀

ale aj tak su tie fotky dost skreslene, zlta je viac zlta v skutocnosti, na prvej foto s cyklamenovou, co tiez tak nevyzera a na druhej s fialovou, ktora tu vyzera ako modra 😀 😀 😀 na tych fotkach to neni take pekne, skor za denneho svetla keby som fotila

moni1007
16. srp 2012

@katka116 no tak dufam,ze je to ovu a ze bude plodna 😉

lagunasa
16. srp 2012

@bordulka aha, to som veru nevedela. tak nech vysledky dopadnu dobre.

bordulka
16. srp 2012

@moni1007 moja, uz si to viem predstavit, dakujem 🙂 a vyzera to pekne, este to odfot aj za denneho svetla, nech porovnam... 🙂 a teraz chcem vidiet pyzamko 🙂 ja mam nocnu koselu s takym jezkom 😀 😀 a na fb chodim na par sekund, lebo mi tam vypisuje jedna "kamoska" ktora sa ma stale nieco vypytuje a nemam potrebu sa jej zdoverovat... takze by som si ta rada kukla tu 🙂

bordulka
16. srp 2012

@lagunasa dakujem moja 🙂 inak teraz ked vidim niekoho so psikom, tak si hned na teba spomeniem, aj rano som stretla pani s dvoma psikmi ako isla po prechode a hned mi prebehla myslienka na teba 🙂

moni1007
16. srp 2012

@bordulka no tak kukni fotky s detmi co mam 😀 😀 😀 😀 a tak preco si nedas tu kamosku prec z priatelov? alebo si ju blokni, ked ti lezie na nervy 😀 😀 😀 vyzera to pekne mne sa to paci, len skoda, ze tie fotky to skresluju 😝

bordulka
16. srp 2012

@moni1007 no budem musiet, ked nechces dat tu pyzamkovu 🙂 a nemozem si ju dat prec, to by bolo velke halo, lebo robi s mojou maminou a je kmotrou mojej kolegyne, este je aj mojou susedou trosku vzdialenou 🙂 snad to nepremalujes, kym pridem 😉

moni1007
16. srp 2012

@bordulka no ak neprides do jesene, a my to budeme robit, tak mas smolu, ale urcite tato stena zostane filovo zlta,len iny odtien, pochybujem ze kupime opat rovnaku :D len neviem ci tie steny co su cyklamenove, dame opat takej farby, alebo ich dam zelene alebo zlte.. to uvidim az potom 😝 v takychto veciach sa uplne vyzivam 😀 jaj, no tak ju len ignoruj. bud prihlasena neodpisuj, povies jej ze si nebola pri kopme, ze si mala len zapnuty komp. budem uz asi koncit, nech trochu moja hlavka zrelaxuje. potrebujem chvilku kludu... zajtra mi drz palce. dobru nocku 🙂

bordulka
16. srp 2012

@moni1007 no tak uvidim, ci to stihnem 🙂 a neboj, niekedy to tak robim 🙂 a chcela som ti napisat este jeden pribeh, ale tak teda dobru 🙂 drzim zajtra palce, pa

moni1007
16. srp 2012

@bordulka tak cakam este na pribeh :D

bordulka
16. srp 2012

@moni1007 a potom budes na mna nadavat, ze ti ani spat nedam 🙂 ale mamina sa rozpravala s jednou zenskou, ktora ma kamaratku s rakovinou maternice, tak jej ju vybrali, nechali jej iba jeden vajecnik, deti nemala, ale chcela, tak sa s maminou dohodla, ze jej babatko vynosi - na SR je to zevraj dovolene... uz bolo vsetko pripravene a den pred transferom mamina zomrela - nic jej nebolo :( ale teraz by som mala nieco pekne napisat, snad nebudes smutna.... a uz sa tolko nebifluj 🙂