Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

veru_veru
26. srp 2012

@lauritka děkuji za odpověď... Manžel asi koupí, co mu dají, písnu mu sms, že kdyby mamatest, tak ať vezme ten...

moni1007
26. srp 2012

@kikaneu no pekne od nej. no nas nas zatial len pajedi 😀 a vy ste ju vzali ako steniatko ci uz ako dospeleho psika? no my sme si uz zvykli tiez na to meno. aj ked ja ho vacsinou volal bobacik moj. sranda ze mojho muzika som volala bobak, tak hundre ze ho volam ako psa 😀 😀 😀

strihalka
26. srp 2012

@veru_veru ano i odpoledne...jen treba dve hodky pred tim nepij, at moc neni tolik redena

hanya1
26. srp 2012

@lauritka @mattuliatko 30 @jeackynka @tynamartina @anait @riana12 @ melisaaa babenky moje zlate takze este musite vydrzat lebo sme sa s muzikom dohodli ze budeme testovat ked mi to bude meskat aspon tyzden 😉

tynamartina
26. srp 2012

@hanya1 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

veru_veru
26. srp 2012

@hanya1 jak to můžeš vydržet?! 😀 jsem o 4 dny DPO méně než ty a už mě z toho pěkně hrabe 😅

anait
26. srp 2012

@veru_veru a ty už si testovala? 🙂

anait
26. srp 2012

@veru_veru dobre, dobre, už viem, muž išiel kúpiť test...už som tu z toho zchaosená, toľko mien 😀

moni1007
26. srp 2012

@katka116 ahoj tak predsa. skoda. no ale aspon viem na com si 😉

anait
26. srp 2012

@lauritka neviem, hlien ani krčok na ms neukazujú...neznášam, keď neviem, na čom som ... prestávam to proste riešiť a nechám to celé tak... nebudem testovať ani skúmať sa, ráno odmeriam a nič viac

veru_veru
26. srp 2012

@anait 😉 Dám vědět potom, jak to dopadne. V noci mi bylo tak zle, že jsem si říkala, že prostě je to 100%, jsem těhotná a asi to těhotenství nepřežiju 😀 . Ale objektivně vzato jsem se večer dost přežrala (přejedla je slabé slovo). Byla by to strašná haluz. Měřím s přestávkami sice už dva roky, ale to je proto, že jsem furt měla nějaké gyne problémy. Nakonec jsem teď v červnu byla na MR a zjistilo se, že mám endometrickou cystu na jednom vaječníku a spoustu malých cystiček a na druhým folikulární cystu. Do toho 3 denní špinění před každou ms a docela krátká LF (11 dní). Tak když jsme se v červenci přestali chránit, neviděla jsem to moc optimisticky, že bych mohla snadno otěhu... No a teď takovej netypickej cyklus...

anait
26. srp 2012

@veru_veru no uvidíme, ja to mám tiež celé netypické teraz 🙂

veru_veru
26. srp 2012

@anait tak držím pěsti!To čekání, je nejhorší, co? Člověk už chce vědět tak, či tak. Doufám, že jestli se budeme snažit déle, že už z toho nebudu na konci kažédho cyklu tak mimo 😕 Že už budu čekat na výsledek tak nějak pokojněji 🙂 Jak dlouho se snažíte?

bordulka
26. srp 2012

@moni1007 moja, tak teraz mozete mat vzruso kazdy den, ked je pri vas charlie :D a myslis, ze ta ovu nebola? ci bude dnes? ja si robim tak krive schodiky 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/bordulka ale budem musiet este klesnut pred ovu, nie? tak ju zatial necakam... snehulienka bola fajn, neštandardna 🙂 ale ten princ bol wau... keby som bola princezna tak takeho chcem :D zatial mi tiez staci moj spiaci "princ" :D co dnes chystate? mi ideme k svokrovcom na obed, takze sa vratime az podvecer... a zajtra na cely den do prace :(

bordulka
26. srp 2012

@zelovocka ahojky, ty kedy testujes? 😉

moni1007
26. srp 2012

@bordulka no ved tak to hej. vzruso bude stale 😀 no 36,4 je este stale pred ovulkova teplota. uvidime zajtra ako sa to vyvinie s teplotkou 🙂 dufam, ze bude ovu najneskor dnes, kedze mm uz zajtra odchadza spat do prace 🙂 a inak, dovolala som sa o vysledky stitnej. su v poriadku, tak som rada, ze sa mi uz upravili, uz som v norme, o rok kontrola, ale neviem ci uz je uroven hormonov na takej urovni ktora umoznuje byt tehu, lebo nestaci mat v ramci hranic 🙂 no ktovie ci musis klesnut, staci ked riadne stupnes, aspon o 0,3 stupna 😉 tak pekne snazilkujte. no moj pojde tiez dnes k svokrovcom a mozno pojdem s nim. uvidime ake bude pocasie, je to skaredo a s charliem sa este neda nejak chodit a este ked nemame autko 😝

anait
26. srp 2012

@veru_veru prvý mesiac s clostilom - na dozrievanie vajíčok

lauritka
26. srp 2012

@hanya1 😨 😨 😨 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

moni1007
26. srp 2012

@zuzanka9999 ahoj mojka. tak ako dnes? uz lepsie? 😉

lauritka
26. srp 2012

@anait nemusi to presne ukazovat. uvidis do dvoch dni. ja pred MS nemavam skoro ziadny hlien a krcok je taky vselijaky, ale vacisnou cca 2 dni pred ms, uz sa posuva vyssie.

veru_veru
26. srp 2012

@anait tak držím pěsti, ať nám to brzy vyjde, nejlépe už teď 😵 Jdu něco dělat, ať zaměstnám hlava. Díky za poradu a ahoj...

anait
26. srp 2012

@lauritka tak potom ma to riadne štve, že zrovna teraz sa mi predĺži cyklus ... no nič, zajtra idem do práce, začnem myslieť na iné veci...

piefunko
26. srp 2012

@anait ahojky,no aj ja sa uz tesim na vas vsetky,vidim ze sx zavitala aj na grafy 😉 musim vas docitat,len na mob sa mi moc neda a k pc ma mm nechce pustit 😀 grafik mas krasny a netestovala si?

bordulka
26. srp 2012

@moni1007 tak dnes dajte maraton 🙂 ale myslim si, ze zajtra uz stupnes 🙂 tak to je super, ze uz je to v poriadku, uz nemusis brat ani tabletky? u nas je tiez skaredo - konecne 🙂 fuka fajn vetrik a nie je take sparno... a ved charlieho zober na ruky 🙂 zabal do perinky, bude ako babatko, si natrenujete 🙂 a idete kupovat auticko?
@lauritka ahoj lauri, akurat si stahujem film Avengers - hra tam aj Thor 😉

anait
26. srp 2012

@piefunko testovala práveže...včera aj dnes negatívny...

moni1007
26. srp 2012

@bordulka no este dnes poistime asik. no vies co, tabletky musim brat stale, to je len nahrada hormonov, ktore nevie ta stitka vyprodukovat. tie vysledky mali ukazat, ci mi staci taka davka lieku. no tu je tiez fajne. mne nevadi ze je skaredo. no ved to by sa dalo na rukach ho niest aj na voditku pri presiel, ale bojim sa aj toho, aby sa tam nevycikal, nevykakal a neviem ako by to znasali svokrovci, ci by nehundrali a ci by nemali blbe poznaky, aj ked vcera ho videl stanov oco a aj stanova sestra mladsia, a hned nech prideme ku nim, ze aj so psikom a pod. auto sme chceli kupit, ale tento rok sa ani mojmu v praci nedari, bud ich nevyplacaju ale vyplatia az neskor. uz mame nervy, aj teraz uz mali mat dva tyzdne po vyplate a stale nic, nemali sme z coho ani seky zaplatit 😝 😠 tak snad tento tyzden uz pride. a hlavne ze ten chlapik co ich vyplaca je na dovolenke 😠
aj vy si dajte maraton, nech nepremeskate 😀

bordulka
26. srp 2012

@moni1007 no uvidime, co bude s tym poistenim, vcera sme chceli a nejak sa nedalo :( asi som ho prudko rano zobudila :D tak snad vecer.... a tvoji svokrovci byvaju v panelaku alebo v rodinnom dome? ak by mali dvor, tak by im to tak nevadilo,ci? inak ty mas vodicak? ak bude to auto, tak ma prides kuknut? 😉 budem mat dovolenku, mozes prist na damsku jazdu 🙂 kurna je to blbe s tou robotou a este ked ju nechcu platit... a co myslis z akych prachov je ten chlapik na dovolenke? 😠 ja sa bojim, lebo nam ma prist vyuctovanie plynu a budeme mat velky nedoplatok a neviem z coho to zaplatime :(

moni1007
26. srp 2012

@bordulka tak sa posnazte. a ako prudko sio ho zobudila? no ak si sa naho vrhla, tak by to nemala byt taka prekazka. byvaju v dome, ale uz mali dve steniatka, ktore im doniesol svagor a obe dali prec, ze im serkaju na travnik 😝 😝 😝 ale uplne rozkosne steniatka to boli. stihla som si ich oblubit. no ja vodicak nemam, ale urcite by som si chcela spravit, ked budeme mat autko... no ved vsak jasne, ze je za nase prachy na dovolenke 😠 😠 nam prisiel tiez nedoplatok za plyn, ale nastastie nie taky velky, aj ked ani maly nebol 😝

bordulka
26. srp 2012

@moni1007 no praveze jemne som ho zobudila 🙂 ale nie je na to zvyknuty, tak asi preto 🙂 a dnes ma uz od rana nasiera 😠 a to som sa tak fajne vyspala... skazi hned naladu...on ma na vsetko cas, uz sme mali ist k tym svokrovcom a on si pustil este svoj serial, ze ci sa niekam ponahlam, by som ho nakopala... potom ked bude volat svokra, tak zase to bude moja chyba, ze urcite sa mne nechce... a vam uz prisiel ten nedoplatok? 😕 ja vodicak tiez nemam, ale ani nechcem, ja by som bola v tomto velky stresak 🙂

veru_veru
26. srp 2012

holky, ještě jeden dotaz. Manžel pořídil RapiClear 10, jsem ho progooglila a prý je dost nespolehlivý 😒 Stále radíte testnout i přes den? Nebo raději až ráno? Já to tedy asi stejně nevydržím, ale stejně, poraďte 😅 Dík..