Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
4. zář 2012

@bordulka moja, asi tu uz nebudem, idem sa vystriet. nie je mi dobre. tak zajtra pekny den a drz palce. ja tebe tiez budem 😉

mata_ba
4. zář 2012

@moni1007 kiezby moja..to by bolo sucpeeeer 🙂

@6lenka64 dakujeeem 🙂

chmurkaxy
4. zář 2012

@bordulka Nooo, fesacik, ale odkedy je so mnou, som si ho trosku vykrmila 🙂)) ked sme sa stretli, mal 67 kil, dnes ma okolo stovky (nastastie nemame doma vahu :D ). Inak, pekne soky si tu posledne minuty zazivam, manzel mi pisal, ze mu zmenili vlnu z Nemecka na Indiu, takze priletime domov koncom septembra, bude doma tyzden a zase leti az do Vianoc tam a po Vianociach opat az do konca januara.. a kedze mamina este netusi o nasom malom v brusku, tak to tiez trosku skomplikovala a uz objednala dovolenku na Sardinii na oktober pre nu, mna a jednu nasu tetu :D ja asi v klude nikdy nebudem 🙂

rintintyna
4. zář 2012

@lauritka nepřestávám držet palce, bo jednou to prostě vyjít musí 🙂 😲

katka116
4. zář 2012

@chmurkaxy presne som na teba pred hodkou myslela ze ti napisem ze si uz urcite v 9-10tt. Od toho posledneho ultrazvuku vsetko ok? A kedy sa to chystate povedat rodine?

bordulka
4. zář 2012

@chmurkaxy moja, to poznam, ja som si mojho tiez vykrmila 😒 tehličky uz ma schovate 😀 no tak to si ta mm riadne neuzije s bruskom,co? aj pojdes na tu dovolenku? to vase male pobeha cely svet 🙂 keby si to tak este pamatal, ze?

chmurkaxy
4. zář 2012

@katka116 ahoj Kati, ano, od toho osmeho tyzdna klop-klop, vsetko ok.. sem-tam stresujem, ze mi uz miznu priznaky a nevolnosti (ale to mi pisu aj ine baby v mojom tyzdni, tak to je asi normalne) a uz ked si myslim, ze mi bude ok, tak mi zacne byt tak zle, ze vobec nepochybujem 🙂 domov sa dostanem 18.9., tak ma hned doktorka objednala na 19.9., tak dufam, ze vsetko v poriadku.. upokojujem sa, ze ved aj na Slovensku by som medzi jednotlivymi poradnami musela cakat mesiac.. a vy sa uz snazilkujete? moc moc drzim paste, nech nas cochvila dobehnes a do leta 2013 uz budeme obe behat s kocikom 🙂 Kedze som trosku taky stresmen a citam si vselijake pribehy (aj smutne), pre istotu sme to este doma nehovorili, ze ved ked doletim v poriadku a na druhy den mi doktorka povie, ze vsetko ok, dame rodine poukazky na maleho.. bratov malinky bude mat krst hned ten prvy vikend, tak asi az po krste, aby sme mu nebrali pozornost 🙂 ako sa mas, mojko?

chmurkaxy
4. zář 2012

@bordulka no ved tie tehlicky, uz len keby mu dukatove buchticky cerstvo upecene v dvoch radoch na to brusko prilepim... 🙂))ale zase, je to prijemne, ked su ti nasi muzikovia taki makkucki, ze? 🙂) aaale hej, pojdem, ved mamina sto rokov vazne nikde nebola, ona nevie ziadny jazyk poriadne, tak sa sama s kamoskami boji, tak stale cakala na mna.. ale co vsetko som si musela za tieto dva mesiace, co vieme, ze cakame, povymyslat.. klamala som mu, ze mam ms, teraz sa ma pytala, preco teda aj ja nejdem do Indie, tak ja ze ved pojdeme na umele a tak vselijak :D ja som tusim strasna klamarka 🙂)) aky si dnes mala dnik? a uz ti vasi muzikovia aj s @moni1007 posluchaju? 🙂) obcas si citam, aspon to mate doma veselsie 🙂

bordulka
4. zář 2012

@chmurkaxy no mojmu by ani tie buchticky nepomohli :D a mas pravdu, aspon je makkucko 🙂 zoberte aj mna 🙂 ani ja neviem ziadny jazyk ☹ myslis,ze to nejak mamina nevycitila? 🙂 ten siesty zmysel? ja som dnes mala celkom fajn dnik, vyzera to tak, ze dnes je ovu 🙂 pred chvilou odisla navsteva. a moj poslucha podla nalady 🙂 a ty si teraz sama v USA? ci ste este spolu s mm? inak myslim,ze toho 19.9. budu same dobre spravy 🙂 lebo aj my mame v ten den sviatok 🙂 3.vyrocie

chmurkaxy
4. zář 2012

@bordulka fiiiiha, tak gratulujem! to mate vyrocie sobasa? septembrove svadby su super!
my sme teraz v USA spolu, ja odlietam v pondelok o dva tyzdne, manzel v piatok, lebo ma este dolezitu finalnu prezentaciu. a planovali sme, ze za nim budem do toho Nemecka chodit, ze aj kocik si odtial doveziem, no ale nevadiiiii :D donesie nam male indicke oblecko pre babo aspon :D
myslim, ze mamina ak aj tusi, neberie to vazne, predsa uz to je skoro 3 a pol roka, co sme sa snazili, aj umelymi oplo, takze uz to tak cela rodina nepreziva.. este tie prve mesiace hej, ale teraz uz ani nikto nerype ze co a ako 🙂)
aj mas nejaky specialny darcek pre mm?

bordulka
4. zář 2012

@chmurkaxy no my sme chceli mat svadbu na moje narodky 22.9. ale na tento datum vychadza sobota az tento rok :D tak sme si vybrali taky pekny deviatkový 19.9.2009 🙂 dufam,ze to oblecko potom odfotis 🙂 moja, vydrzis tak dlho bez mm? vy ste potom ako v kontakte? a uz mas vybraty kocik? a ty si uz bola na umelom? 😕 dufam,ze nam potom opises reakciu 🙂 darcek nemam - iba seba 🙂 snad mu postacim.. ale rozmyslala som,ze ak by sa cez ovu zadarilo, tak o tie dva tyzdne by som uz mohla vediet, ci som tehu, tak by som mu mozno oznamila tu dobru spravu, ale to len tak na okraj :D

chmurkaxy
4. zář 2012

@bordulka tak aj ten deviatkovy datum je skvely, dobre sa to pamata 🙂) (aj ked, vacsina chlapov asi oceni gravirovanie v obrucke s datumom :D ako moj, macher, bude si to pamatat, ved 5.6. ... kedy? hmmmm... 🙂))))
hej, my sme boli 3x na inseminacii (uplne nic), potom na IVF, dali nam dve embryjka krasne, aj testy som mala //, ale trubka som podcenila to dvihanie veci.. chytila som na ruky kamoskinho maleho, co mal vtedy 5 mesiacov.. uz ma len pichlo strasne a zacala sa valit krv. potom sme si boli po mrazacika (rozmrazil sa v pohode len jeden), tiez pozitivne testy, krasne silnenli a zrazu na 15.ty den od transferu bum, zase masivna krv a uz to islo.. a to som bola v klude. takze to vyzera, ze nam fakt chybali tabletky na stitku, co by to vedeli udrzat. a inak, som si spomenula, ze ked nam to teraz vyslo, tak som prvykrat aplikovala system, ze ked uz bolo po, pomozem este trosku potvorkam dostat sa blizsie prstom. mozno aj to pomohlo, neviem. to uz teraz iba hadam 🙂
tak tehu test by bol ten najkrajsi darcek, som si ista, ze ho skor ci neskor dostane 🙂) a dufam, ze skor :* a nad kupelmi v Luckach ste nepremyslali? aj moj ujo s tetou tam po 6 rokoch snazenia otehotneli..

katka116
4. zář 2012

@chmurkaxy ahoj moja, tak velmi drzim palceky a myslis ze to rodina na tebe nezbada na krste? 🙂 zaciname snazilkovat zajtra - pozajtra. Dufam ze po kyrete mam ovu ako pred, ze sa mi to nepoposuvalo..
Inak mm moze z Indie doniest take krasne vecicky a z takych dobrych materialov. Ja som si odtial priniesla vecicky

chmurkaxy
4. zář 2012

@katka116 ja som tucko, na mne to neuvidia 🙂) mala som este nedavno strasne nafuknute brusko zo zaciatocnej zapchy, ale uz to prechadza, tak dokonca vyzeram, ze som schudla 🙂) aj si merias BT? a povedali ti, preco sa to stalo? ze ci tomu vies nejak predist liekmi alebo podobne..

katka116
4. zář 2012

@chmurkaxy ze sa to stava - dalsie bude zdrave 🙂 ja som tiez po tom tehotenstve pribratejsia kurnik a nezmestim sa do veci! Ako v USA si kratis cas co robievas? Aj cvicis?

chmurkaxy
4. zář 2012

@katka116 super, to je skvela sprava.. ja tu strasne stresujem, ani som si nemyslela, ze som taky stresmen, len tym, ze mam vela casu, citam somariny a zbytocne sa nervujem 🙂 nie, necvicim, doteraz som si uzivala nenormalne nevolnosti, aj 6x denne som vracala, teraz uz je to ok, iba ma obcas napne.. ale strasne som unavena, tak cele dni travim v posteli, ked je manzel v robote. iba pred jeho prichodom nakupim a navarim, to je vsetko. a ty si kedy bola v Indii? zavidim 🙂 my sme chceli ist s mm spolu, trosku pocestovat, ale ja uz budem doma v Europe radsej asi 🙂

micak
5. zář 2012

Dobre ranko, dnes je to o cosi lepsie, ale bojim sa, ze zajtra zase pojdem dole..uvidime www.fertilityriend.com/home/micak/

mattuliatko30
5. zář 2012

@bordulka moja nikdy som neužívala ..tak neviem

mattuliatko30
5. zář 2012

@mata_ba ahoj...merám ako merám..a skáčem nejako http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e tak ani neviem či ovu bola a ako si mám ms vyrátať...včera ma len pichalo stále v lavom vaječníku....neviem prečo...

lagunasa
5. zář 2012

@mattuliatko30 @chmurkaxy @katka116 @bordulka @mata_ba @moni1007
tak já dnes takto www.fertilityfriend.com/home/lagunasa pokial zajtra nejakým zazrakom nevyskocim este hore, tak dnes beriem posledný den dufik a potom cakam na mrchu. to beriem ako najpravdepodobnejsie. ale ak loggia vystreli a ja este vyskocim, tak ze aj test skusim. a tiez uvidim ako so spinenim. ale toto povazujem za najmenej pravdepodobne.

mata_ba
5. zář 2012

@mattuliatko30 ajoj.hmmmm zaujimave...nuz uvidis dalsie dni..ja som takto www.fertilityfriend.com/home/mata_ba ..zacala som merat uz o 5,takze tie gulicky predtym su biele,kedze som meravalo okolo 6..

mata_ba
5. zář 2012

@lagunasa fiha..graf sa nevie rozhodnut 🙂 drzim paste..

lagunasa
5. zář 2012

@6lenka64 @piefunko @riana12 @enah @zelovocka @mattuliatko30 tak este vám posielam graf www.fertilityfriend.com/home/lagunasa komentár je vyššie.

lagunasa
5. zář 2012

@mata_ba graf sice nevie ale ja to vidím na 95% na ms.

mata_ba
5. zář 2012

@lagunasa je lepsie s nou pocitat 🙂

6lenka64
5. zář 2012

@lagunasa No vyzera to ze ta grafik natahuje a nechava ta v ocakavani 🙂 uvidis na zajtrajsej teplotke, ta rozhodne 🙂
Moj dnesny grafik www.fertilityfriend.com/home/3e782f

ceresnicka10
5. zář 2012

dobre ranko baby co myslite mohla by este prist ovu? //www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/ www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae

6lenka64
5. zář 2012

@ceresnicka10 Ahoj, samozrejme mohla, ja mavam 18 DC ovulku, takze dojde urcite 🙂 mozno aj zajtra ti sttupne teplota.

katka116
5. zář 2012

@chmurkaxy pred 5 rokmi som tam bola a uz som kupovala aj detske vecicky hihi a to este nebola tehotna - nie vela ale predsa kade co, nejake bodinka a tak. India je katastrofalne spinava - takze tam sa musi clovek od toho odosobnit. Dobre ze tam nejdes - pojdes ked budes mat na to zaludok, ja som nebola tehotna a tam som vracala co nevracievam a nevracala som ani ked som bola tehotna...

Vies ze teraz ked si tehotna asi necvicis, len ma zaujimalo ze ked si sa snazila otehotniet ako si prezila dni. Ja by som sa po pol roku uz isla asi od nudy zblaznit, ani nie od nudy od stereotypu - ako vyzeral tvoj bezny tyzden? tak sa drzkajte, za 5-6 tyzdnov uz budes vediet co cakas 🙂

red_kika
5. zář 2012

jaj zienky moje, kedy sa uz konecne pridate? kazdej z vas to taaaaaaaaaaaaaaak prajem!!!!!! 🙂