Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nela00
27. kvě 2009

nellie ale inventar tu zostava vsak? inak aj ja premyslam nad pauzou v merani 🤐

katkaajurko
27. kvě 2009

ale aspon nie je problem docitavat 🙂 🙂

nellie_
27. kvě 2009

nelka ja tiez 😅 😅 😅
keby si nepotrebujem ustriehnut cyklus kôli dovolenke tak kaslem na to... ale sice naco si mam MS ustriehnut, ved to neovplyvnim tym teplomerom 😀 😀 😀

takze od zajtrajsieho dna nemeriam.... (pokusim sa aspon) 😀 😀 😀

nelka ale dufam ze sem budes chodievat?? 😨 😨 😨 ja veru ano aj ked nebudem merat 😅

nellie_
27. kvě 2009

katka tak to teda nie... 😀 😀 😀 😀 ja si tiez hovorim ze vsetko zle je na nieco dobre - ved inokedy to tu slo prisernou rychlostou... 2 hodiny pauza a uz som bola stratena 😀 😀 😀

katkaajurko
27. kvě 2009

hej-tiez som si to vsimla-ked som zacala merat 🙂 nestihala som absolutne docitavat...

benjina
27. kvě 2009

ahojky prdky, no tak i já když jsem sem začala chodit tak to bylo stejné, skoro nikdo si mě nevšiml, ale postupem času se to změnilo.Jinak já hlásím dost oddychovou pauzu od všeho stresujícího.Myslela jsem, že mi budou chybět ty vitamínky co jsem vyhodila a jako kdyby mi spadl kámen ze srdce, je to takový zvláštní pocit.Takže pokročilým snažilkám přeji aby překonali to neměření a nesledování se a začali žít tak jak žili předtím, tedy pokud nejste zrovna ten případ, že nemáte ovulku a nebo chodí jak kdy v tom případě by vám to moc asi nepomohlo a bylo by to spíš stresující.Ale určitě to určitý oddych je. 😀 😀

nellie_
27. kvě 2009

benji ahoj 😵 😵 😵
no vypada to tak ze tu nastal nejaky zlom a vsetky pokrocile meratelky to vzdavame uz 😀 😀
ja som si vlastne len chcela odsledovat ci fungujem a ked vidim ze to ide aj bez hormonov tiez to sledovanie a meranie vzdavam....uz ma to prestava bavit...predsa len snazime sa uz fakt dlho....

ale je fakt ze mi tu velmi vela z vas bude chybat... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a uz tu ozaj skoro nikto zo "starej partie" nechodieva...nuz ale co narobime tak to uz chodi....

samson
27. kvě 2009

tak opět dnes zdravím - nell - prosím tě nasadili ti po laparce clostibegyt?

nellie_
27. kvě 2009

samson - laparku som mala robenu 11/08 potom mi kazala doktorka pockat na prvu prirodzenu mrchu po laparke a ta dosla v januari a hned som brala clostil... ale len 2 mesiace, lebo zas sa mi urobila cysta tak doktorka mi ho vysadila a chcela ma hned poslat do centra....no ja to kaslem a do leta tomu necham volny priebeh.. 😉
ved predsa len som este dost kratko po laparke tak to chcem vyskusat este prirodzene 😀

simib
27. kvě 2009

Ahojte babenky.Len tak na skok,že ako sa mi tu máte. 😀

samson
27. kvě 2009

no já jsem teď přišlo od doktora a on mi nasadil closik a rovnou mně píchnul agulitin abych to dostala - tak mám strach, že se mi to opět všechno rozháže - takovou práci mě to dalo, abych se dala do kupy 😠 😒 ☹

katkaajurko
27. kvě 2009

nellie,bendi a ostatne "skalne" meratelky-kolko meriate?

ja som si na zaciatku povedala,ze budem merat len 3-4 cykly-aby som videla ci, a kedy je ovulka... a kolko presne je LF a ci sa v LF teplota drzi hore..ak uvidim ze tieto cykly fungujem-merat asi prestanem---zatial je to ale "vzruso" - zistovat kazdy den-co sa so mnou deje...aj ked je otravne to "cakanie" potom

ja si davam len calibrum baby-plan a nic ine... ja sa dost zle stravujem (od malicky mi vela veci proste nechuti) tak myslim,ze nemam dostatok vyzivy 😀 okrem sladkosti 😀 tak preto tie vitaminky... ale to je tak vsetko

nellie_
27. kvě 2009

ahoj simib 😉

katka ja nemeriam dlho - odsledovala som si 5 cyklov a teraz budem asi len do ovulky aby som videla ci bude... ked ja po minulo rocnych anovulakoch stale nemozem uverit, ze ovulujem a mam pravidelne po 30 dnoch mrchu a nie ako minuly rok ked som mala aj 50 dnove cykly kym sa mi telo unormalnilo po HAK... 😅

samson a preco ti teraz dal vyvolavacku???? meskaju ti???
a inak vec clostil ti nerozhadze cyklus, toho sa nemusis bat 😉 clostil ti len pomôze ku poriadnej tvorbe folikov, takze fakt sa ho neboj 😉

nellie_
27. kvě 2009

sice teraz ma napadlo samson ved ty ovulku mavas, ked ti aj laparkou potvrdili zlte teliesko... 😕 😕
tak naco ti vlastne daval clostil???

simib
27. kvě 2009

No čítam že viaceré nemeriate.No musím vám povedať za mňa,že mne toto nesledovanie vela pomáha a konečne žijem ako predtým.A bola som aj u doktora a v pondelok mi bude robiť vyšetrenia,takže potom uvidím,či je všetko OK. 😀

samson
27. kvě 2009

nell - já mám nepravidelné - právě jsem měla poslední 3 měsíce 38, 32, 29 - a on potřebuje aby mě to došlo, aby jsme mohli co nejdříve stimulovat - ale ono to vychází na ten 29 den - dnes jsem 19DC po agulitinu to má dojit do 10 dnů. Tak chctěl mít jistotu, že to příjde

samson
27. kvě 2009

nellie - no já fakt už nevím - mě se z toho asi ty vaječníky roztrhnout - asi to chce tu ovulaci podpořit co nejvíc - moje ovulace - navrtání vaječníků - clostibegyt - doufám jen že z toho nebudou paterčata...nebo taky prd 🙄

vladka.t
27. kvě 2009

ahojte nelka,nellie 🙂

nela00
27. kvě 2009

ahoj vladi 😉 k tomu meraniu - ja mam zmeranych 14 cyklov 😲

alcakv
27. kvě 2009

ahoj holky

zubajdo taky si myslím,že je brzo na to házet flintu do žita !!! 🙂 🙂 🙂

simib
27. kvě 2009

No tak nič.Idem zase ďalej pracovať.A babky keď sem prídem nabudúce,tak chcem od vás samé dobré správy ako Cukruš.OK? 😀

samson
27. kvě 2009

jej zub já si to myslím také je to hooodně brzo - počkej na krev 😉

vladka.t
27. kvě 2009

no to ja zaostavam ja mam zmeranych "len" 9 😅

nellie_
27. kvě 2009

samson tak v tomto pripade ti ten agolutin moze zabezpecit lepsie uhniezdenie babenka.. 😉
a mozno uz ziadny closti potrebovat nebudes 😉

simib tak ahoj a sem tam sa nam ozvi čo a ako 😉 😵

vladka a alca ahojky 🙂 🙂 🙂 🙂

nelka no to ty si ozaj ina maniačka meračka 😀 😀 😀 ale ja sem chodim uz dlho len som nemerala takze si pridem tiez ako riadny antikvariatny kus 😀 😀

nellie_
27. kvě 2009

ale ked to meranie ma daco do seba no nie???? 😀 😀 😀 😀
ja viem ze si odporujem, raz poviem ze nebudem merat, potom ze meranie ma daco do seba... 😀 😀 😀
som jak schizofrenička 😀 😀

samson
27. kvě 2009

nellie - asi ten agulitin moc nepomůže jelikož jsem ovulaci měla v útery a ve středu byla laparka - teď čekám na MS po agulitinu - a pokud si dobře pamatuji tak dojde do 10 dnů - no však uvidim 😅

samson
27. kvě 2009

ale také jsem zvědavá jaké bude měření po laparce, a closiku 😕

bublinka11
27. kvě 2009

Halo halo, tak aby to tu nemrzlo, tak som prisla kuk 🙂
Zubajdus, som bola na teba zvedava, je mi to fakt luto...nebudem ta utesovat, ze mozno zajtra, mozno je skoro na testovanie, ty to isto citis, ako aj my ostatne, ked vieme, ze to nevyslo...
Snad ale nezatrpknes a budes bojovat dalej!!! Drzim palce, nech to hlavne psychicky zvladas! 🙂

zubajda
27. kvě 2009

alca...samson..... myslím, že už to je vyřešené.. nevyšlo to a nedá se nic dělat...

bublinka.. moc děkuji... já se z toho určitě dostanu... bolí to.. o to víc, když vím, že vlastně do mě vkládali dvě bobulky živé... dělící se... prostě nový život... a já nebyla schopná je přijmout... teda mé tělo.. ale asi to tak mělo být a je... nevadí.. .jsou mnohem horší případy, než jsem já...

a co se týče měření... také já přestávám měřit... potřebuju od toho oddych.. možná zase začnu, možná ne.. to se uvidí... možná si změřím 1DC a poslední DC... ale to asi tak všechno... a doktory?... ty nechci vidět!! 😀

katka444
27. kvě 2009

zubajda ☹