Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

vejula
17. bře 2014

@

vejula
17. bře 2014

@rybkaa ano 🙂 som mala 2 roky klud, ked berem aj tych 9 mesiacov čo som bola tehotna... Tak ale normalne som sa už tešila ked dorazila... ja viem, som divná 😀 Ale chcela som skusiť to meranie. PRed druhym tehu som sa dala na meranie, ale to som zapisovala len pol cyklu, tesne po ovulacii som dostala horučku, tak som nemerala, bo to bolo zbytočne.... A namiesto ms som už mala tehu test, tak idem na to teraz, len neviem, ako to bude rano, kedže spím s oboma krpcami v posteli. KEd sa mala zobudí, tak chytro padim zo spalne s nou, aby nezobudila synčeka... Tak rozmyšlam, či si nastaviť budík, ale zas sa bojim, či decka nepobudím... Tak, snad to nejako pôjde

rybkaa
17. bře 2014

sleduješ to, starká @mawiya ? sme tu na smiech 😀 😀 😀
@adamnela ale tak no, sme radi, že ťa občas pobavíme, my Martinky sme také veselé bytosti 🙂
jasné, netreba im všetko kvačať na nos, aj tak je to pre nich španielska dedina, nerozumejú ani sami sebe, nie to ešte našim cyklom, testom, stresom, hlienom a grafom 🙂

rybkaa
17. bře 2014

@vejula ajajaj, no to budeš mať veselé meranie 🙂 ešte dobre, že digi teplomery merajú tak rýchlo, že sa decká nestihnú prebrať a ty už budeš mať hotovo 🙂 radšej asi nastav budí, aspoň zozačiatku, potom sa telo samo nastaví a zobudí sa na meranie, daj si na budík len dáke jemnejšie budenie, aby to nebľačalo na celú izbu, aby to deti nepobudilo 🙂

adamnela
17. bře 2014

@rybkaa no ja som tiez taka vesela kopka, takze my to uplne vyhovuje 🙂
A presne, mas obrovsku pravdu 🙂 Nam chlapi nikdy nebudu rozumiet, to ani nema vyznam im nieco vysvetlovat, to je skoda casu a to su aj tak take nase babske veci 🙂 Hlavne, ze si rozumie my zeny 🙂 😉

rybkaa
17. bře 2014

@adamnela mala som párkrát taký pokus to mm vysvetliť, lebo sa na to vypytoval, že čo ako funguje, no videla som, že po tretej vete mi vôbec nerozumie 😀 tak som to vzdala a on tiež 🙂 potrebuje len základné info - kedy mám MS, či už skončila, či ma to bolí, či mi je zle a oznámenie, že som tehotná 😀 keď som mu ukázala tehotenský test s // tak sa ma spýtal, že či to je dobre alebo zle 😀 no potom sa veľmi tešil, ofukoval ma, chodil kolo mňa ako okolo maľovaného vajca a bol veľmi nešťastný, že sa to nepodarilo 😔 takže teraz ho zase ceremónie ušetrím a rovno mu oznámim len keď budú // na tehu teste, zvyšok si poriešim sama a tu s vami 🙂

rybkaa
17. bře 2014

@adamnela okrem toho ani sa mu nečudujem, že tomu celému nerozumie, mnohým veciam nerozumiem ani ja 😀

adamnela
17. bře 2014

@rybkaa no presne to iste bolo aj u mna teraz naposledy, ked som robila tehu test. Ja som namocila a polozila na linku, ci sa tam vratim za 3 minutky kuknut a on uz stal pri nom a hovori, ze a teraz co, ktore je vlastne dobre a ktore zle :D Ale oni maju svoj zivot...to by si len s nasimi starostami zbytocne komplikovali 🙂

bubulacka
17. bře 2014

@rybkaa spala som iba od 02:00 do 5:30 😕 a myslím ze je potrebný aspoň 6 hodinový spánok 🙄

rybkaa
17. bře 2014

@bubulacka no to áno, tak potom si označila dobre 🙂

joannah13
17. bře 2014

@rybkaa zatim s tim bojuju "jen" od listopadu a nase snazeni je zatim jen takova zkouska naslepo.. O to to bude jednou snad vetsi prekvapeni, az to vyjde a ja v to verim 🙂 tak dik za rady a pokec 🙂

rybkaa
17. bře 2014

baby, dnes mi na appke v mobile vyhodilo reklamu na novú metódu merania ovu - je to voľajaký skener BT, ktorý meria teplotu počas spánku v správnom čase a prenáša to cez bluetooth do mobilu do appky, kde ju automaticky zapíše do grafu 🙂 ešte je to asi len vo fáze testovania, ale vyzerá to zaujímavo, určite pohodlnejšie ako teplomer v šuške 😀 čo vy na to? http://www.indiegogo.com/projects/fertility-tra...

mawiya
17. bře 2014

jaj dievke moje a čo som ja taký dobrý debat premeškala. o chlapoch. jaaaaaaaaaaaj. no neni som ja k ničomu. 😀 @rybkaa @adamnela a ostatnie inak som nedočítala takto narýchlo. ste to poriešili prečo je tá malá potvora ženského rodu????? 😀 😀 akurát som to na skype vysvetlovala mužovi a on furtom že nieeeee. ved sú tam x a y chromozomy. no vúl, slovensky nevie, ako mu vysvetliť, že spermia je táááá a preto ženského rodu. a keď nakoniec pochopil, tak mi vysvetlil, že predsa on ju ochraňuje, ohrieva a kvôli mne ju musí "vypľuť". že v podstate je on to chúďatenko, ktoré sa o to malé stará už pred počatím. no vúl. som mu aj chcela povedať, či mu neni ľúto tých malých a milých keď ich chlapi do hajzla splachujú ale som sa radšej zdržala. 😀 😀 😀 😀

mawiya
17. bře 2014

@rybkaa ako jasne moja a tak si tam budem na celú noc strkať celý telefón? či iba nejaký usb port? 😀

mawiya
17. bře 2014

@rybkaa jaj aha vidím pod pazuchú to má. 🙂

rybkaa
17. bře 2014

@mawiya kedy má narodeniny? kúp mu pravidlá slovenského pravopisu, pochopí 😀 pánabeka, cudzincovi vysvetliť zákony plodnosti, to je radosť 😀 veru, plno "detí" pláva kanálom, niektoré dopĺňajú omietky alebo nahrádzajú proteínové nápoje, všestranní sú tí chlapi 😀

rybkaa
17. bře 2014

@mawiya ale čo si okrepela? telefón pchať? nieeeee 😀 šak kukni video, pod pazuchu nalepíš takú malú slzičku (senzor) a ten pošle signál na telefón, kde sa to samo zapíše a ráno len čučíš do mobilu, že čo zázrak nameral 🙂 niže budeš ráno mobil strkať medzi nohy! 😀 tak to ozaj nefunguje, ak tvoja vagína nemá bluetooth alebo wifi ovšem 😀 😀 😀

mawiya
17. bře 2014

@rybkaa ta ja som sa len zo začiatku vyplašila 🙂 že čo si to za zázrak našla, lebo inak na iphone mam vybrovanie fajne, ale čo ja viem? takú tehlu pchať kade tade 🙂 a hlavne ako by som potom telefonovala so slizom na ušách. 😀 😀 😀 no ale tak keď slzička, tak je to oky.
Inak ten môj vie kadečo, len nie a nie pochopiť, že aj veci u nás majú rody. ale tak pochopí časom. Inak ako ste rozoberali tie veci okolo, že muži nechápu. Ja som raz môjmu povedala pred X rokmi, že mám PMS nak mi dá pokoj. a od vtedy keď mám mrchu tak to volá PMS a je presvedčený, že je to tak správne. no a na kieho mu budem vysvetlovať, že PMS je iné a mrcha iné. škoda hubu drať

rybkaa
17. bře 2014

@mawiya keby som ja môjmu povedala, že mám PMS, spýtal by sa ma, v ktorom obchode som to kúpila a či sa to dá jesť 😀 neriešim...ako vravím, pozná v cykle len fázu, keď sú krámy, nič okolo toho mu význam nedáva...keď som podráždená, rovno sa ma opýta, že čo mi je, či mám krámy...by som ich mala potom každý týždeň aspoň 2x 😀

ivet1987
18. bře 2014
adamnela
18. bře 2014

@rybkaa @mawiya tak neskoro take temy rozoberat :D Baby, baby 😀 Ja tiez pouzivam ze mam PMS a moj uz vie, ze vtedy je lepsie nechat ma na pokoji. A to som mu vysvetlilalen raz, co to znamena 🙂 Normalne pokrok 🙂
A inak ten zazrak na meranie BT, no vyzera to zaujimavo, celkom slusna novinka a aj ked hned rano strkat teplomer do ....... ma tiez svoje kuzlo 😀

@ivet1987 a toto co? Nechapem...A isla si normalne vecer spat, vsetko tak ako vzdy? Dost nizka teplota 😒

makronka1986
18. bře 2014

ahoj, tak je tu pokles a je tu asi začátek MS, takže jedem nanovo a bude to vánoční skřítek😀😀😀😀😀😀😀😀

adamnela
18. bře 2014

@mawiya a cvo je zac ten Tvoj chlop?

ivet1987
18. bře 2014

@adamnela jo všechno jako obvykle 😀

adamnela
18. bře 2014

@ivet1987 tak to nechapem, taky velky skok nadol..no mozno uhniezdovanie 😒 Uvidis, co urobi zajtrajsia teplota, no som zvedava...

ivet1987
18. bře 2014

@adamnela já doufám že zítra bude zase vysoko, jinak mě klepne,co že to znamená.

mawiya
18. bře 2014

@ivet1987 hniezdiš. 🙂 ale fakt to tak vyzerá, držím palce, aby to tak aj bolo. zajtra vyletíš hore a o tri dni pozitívny testík. veľmi ti to prajem cicuš

mawiya
18. bře 2014

@adamnela hhhhh pôvodne z Karachi. nepôvodne už slovák 🙂 ale tak je to moje zlatko, len angličtina mu je stále bližšia ako slovenčina, ešte aj v práci len anglicky žmolia.

mawiya
18. bře 2014

@adamnela ta ja by som len chcela vedieť, kde teraz @rybkaa vyspáva. Keď si ona včera len tak sama ovulovala a teraz pozri. nikde. isto spí 🙂 😀 😀 😀

ivet1987
18. bře 2014

@mawiya no nejásejme předčasně 😀 už třetí den mě pichá nepříjemně v podbřišku, čípek mega tvrdý jako nikdy a vůbec nevím 😀