Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kukku
7. říj 2013

@ennynka To máš pravdu, neviem, či by som mala toľko síl, ako Ty a žienky s podobným osudom. Preto vám držím silno prsty a verím, že raz sa každej podarí 🙂 Ja som si povedala, že keď sa do konca roka nepodarí, tak pôjdeme do centra, nech nás poriadne vyšetria, veď keď sa už raz podarilo, tak sa to musí podariť aj 2. krát 🙂 Teraz už strašne banujem, že sme nezačali skúšať oveľa skôr, aj keď na to nebola vhodná chvíľa

ennynka
7. říj 2013

@kukku a prve dieta ste mali hned?

ceresnicka10
7. říj 2013

ahojte baby tak ja dnes takto.. www.fertilityfriend.com/home/3ab8ae/ tak co myslite este skusim zmerat zajtra ci sa zmeni den ovu a potom uz len cakat..

kukku
7. říj 2013

@ennynka Prvé dieťa sme vôbec neplánovali a keď to chcem tak škaredo napísať, ani nechceli 🙂 Mala som kopu plánov, mala som ísť na štátnice, ale predsa všetko dobre dopadlo a nikdy by som nič nemenila 🙂 Na štátnice som išla s obrovským bruškom a kvôli tomu som to mala aj ľahšie 😀 Keby som to chcela naplánovať, nešlo by to lepšie 😀

sarin
7. říj 2013

@ennynka
@kukku
@mawiya baby a ja teraz odkramovavam 12ty cyklus... 🙄 uz by sa nam patrilo otehulit

kukku
7. říj 2013

@sarin tak sa pridaj k nám, my totiž s @mawiya do Vianoc určite budeme tehu 😵 😀 😎
Tento je môj 17. cyklus :-P

mawiya
7. říj 2013

@sarin no ja už ako pozerám 19-ty cyklus čo meriam a vlastne som začala merať hneď. :( niekedy mám depku, ako dnes, že sa to hádam nikdy nepodarí. mám síce dve kuriatka, ale s novým mužom by som chcela babatenko. Presne takéto problémy som mala pri prvom bábatku. tri IUI a nič. :( potom sme mali mať prestávku 2 mesiace, tak som bola bez stresu a šup ho, otehotnela som ani som nevedela ako. Takže aj keď viem, že stres je sviňa, stresujem a prerevala som včera celý deň. dnes je už lepšie a budúci týždeň svitá znova nová ovulka a nádej. Neboj zlatik, čoskoro budeme maminkami všetky.

mawiya
7. říj 2013

@sarin tak ako ti hovorí @kukku - na vianoce pod stromčekom budú mať maličké darčeky už aj naše bábatká v brušku 🙂

sarin
7. říj 2013

@mawiya 🙂 no to som si hovorila uz minule vianoce,... sa mi slzy hrnu do oci uz to vidim ako mama bude prednasat pripitok a nakoniec povie a aby nas o rok bolo viac a zmurkne na mna,... a vtedy sa mi podlomia nohy a do taniera mi budu stekat slzy,... asi spolocnu veceru tento rok vynechame.... som sa prave rozhodla,..

tonjadabik2
7. říj 2013

@lauritka na aky den????

tonjadabik2
7. říj 2013

test negativny..

denka01
7. říj 2013

@tonjadabik2 mohla si mat ovu neskôr kedze mas tam prazdne kruzka co zvycajne merias o 6.30 4dni si merala az po 10.00 a to teplotu ovplyvnilo tak si pravdepodobne mala ovu neskôr.

mattuliatko30
7. říj 2013

@kukku krásny grafík moja....krásne IP...dúfam,že to tak je....držím mooooc palčeky 😉 😉 😉

kukku
7. říj 2013

@sarin Tak tento rok žmurkni naspäť a usmej sa 🙂 Nemôžeš myslieť negatívne. Pozri sa na mňa: keď sme sa začali snažiť, som si naplánovala májové bábo, keď to nevyšlo, tak som si povedala, že bude na moje narodeniny (september), potom som naplánovala na Vianoce, potom zase na máj a tak ďalej, a tak ďalej 🙂 A stále nič, ale nevzdávam to 😉 A ani Ty to nevzdávaj 😉

kukku
7. říj 2013

@mattuliatko30 Ďakujem moja, do konca týždňa to uvidíme 🙂

kazunomiya
7. říj 2013

@tonjadabik2 hm, teraz ked na to niekto iny upozornil, som si to vsimla. Tie prve styri zvysene teploty su neplatne lebo si merala o niekolko hodin neskor. Tak mozno treba este par dni pockat, na test je mozno este priskoro.
Tym by sa vysvetlilo aj to preco ten plodny hlien bol tak neskor... nebol o tolko neskor, len teploty neboli dobre odmerane. Take zakladne veci mi ani nenapadli 😀

sarin
7. říj 2013

@kukku vsak ja sa nevzdavam,.. jaj zas dufam vzdy, ze do najblizsieho terminu v CAR uz budem tehu,.. ze tam nebudem muset ist,... no zatial nam to este nevyslo... najblizsie tam idem 24.10,.. ale to budem len cca 4 DPO 😀 takze zas tam budem muset ist 😀

sarin
7. říj 2013

@tonjadabik2 hej urcite si mala ovu neskor,.... vid hlien aj tie merania v roznych dobach,. to sa neda povazovat za relevantne,... co hodina to + cca 0,1°C

mariankamk
7. říj 2013

@ceresnicka10 a naco merat? skutocny den ovu to nezmeni a naco pre dobry pocit mat cervenu ciaru inde? 😉 kludne to nechaj tak ako mas... 😉

lauritka
7. říj 2013

@kazunomiya
@denka01 dobre ze si si to vsimla 😉
@tonjadabik2 tak a zahhada vysvetlena, nesmie sa merat takto hore dole.. vidis co to urobilo... takze ovu neskor, cize este musis pockat par dni

ceresnicka10
7. říj 2013

@mariankamk ja viem len som si chcela byt ista s ovu lebo mi ten den tam nesedi. ale pravdu mas naco sa stresovat hlavne ze bola uz len cakat.. 😉

lauritka
7. říj 2013

@tonjadabik2 to vtedy nepatrilo tebe, prepacc. ten prvy priespvok 🙂

suzanne2103
7. říj 2013

Baby naviete mi povedat co moze znamenat tento moj prapodivny graf lebo ja uz som z toho zufala...tesila som sa ze teplotka vyskocila nad 37 sice sa mi nezda ze na 14DC prebehla ovulka no a dnes tento skok. Na 17DC to kleslo preto lebo som merala po 2 hodinach spanku 🙂

mariankamk
7. říj 2013

@suzanne2103 bud bola ovu na 14DC a teraz mas len kratkodoby hormonalny vykyv a zajtra/pazajtra uz budes na vysokych teplotach alebo tieto vyssie teploty su blud a ovu este len bude...
nahodou si dnes nezadala teplotu zle? mas na dnes prazdny kruzok...

suzanne2103
7. říj 2013

@mariankamk nie teplota je zadana spravne, neviem preco je kruzok prazdny 🙂 pre istotu som to merala az 2 krat, obidva razy to bolo 36.2 o 6:00 rano tak ja neviem

mawiya
7. říj 2013

@sarin ale aj ja som si to hovorila minulé vianoce. Okrem toho odišli z mojej kancelárie 2 baby rodiť, kamoška a ešte aj šéf má dvojičky. Všetci porodili v apríli a máji. No bolo mi kadejako. všetci sa tu tešili, a síce aj ja, len test bol stále biely. Teraz sa vytešujem z ich bábatiek 🙂. A neboj, na vianoce povieš mamine, že budete. a možno aj o dvoch. Veď to už musíme dať konečne baby.

mariankamk
7. říj 2013

@suzanne2103 pockaj teda do zajtra ci popozajtr a budes mudresjai...

sarin
7. říj 2013

@mawiya no coti poviem mojej 42 rocnej sefke sa akoze omylom nahodou zadarilo sa im praskol kondom alebo si nevedia vysvetlit... proste otehulila nevie z coho,,, tomuto ja hovorim dratom do oka 😀

sarin
7. říj 2013

@mawiya no aj keby som tehulila na vianoce to este nikomu nepoviem a nepoviem to kym to nebude vidno,... teda tak sme si s manzelom slubili,...

lagunasa
7. říj 2013

@mariankamk oznamili len nieco zo spermiogramu. ak sa toto IUI nepodari tak pojdem este na IUI v dalsom cykle a skusim poziadat o vysledky spermiogramu na papiery, lebo si to budem chciet zobrat do Brna doktorovi aby videl. takze zatial viem len tolko co mam napisane v papieroch a neni to bohvie co. odovzdana davka nebola nic moc, to nikdy v care neni, kedze sa tam musi priatel na povel vzrusit. doma je tej davky ovela viac 😀 😀 😀 no a co mam v tych papieroch? motilita A+B / 70%. takze nic moc. takto mal aj pri IVF, ze len 30% malo tu spravnu motilitu. a neviem aky bol povodny objem spermii ale zhustili ich do 7 x 10 a pisu ze davka bola 5000 IU. neviem preco tam je jednotka IU. takze spg veru nic moc. ale ja verim, ze ta spravna si to tam nasla.
mimochodom, akurat som si urobila len tak ze ovu test, ale myslela som ze uz bude biely a teda taky pozitivny ovu testo som este v zivote nemala!!!!!!!!! ta testovacia palicka je ovela silnejsia ako kontrolna!!!! dam foto. skusim este vecer spravit ovu test. a povedali mi, aby som uz dnes zacala brat utrogestan ale ja ho zacnem brat az od zajtra rana aby som si rannou teplotou potvrdila ovulku ktora je neovplyvnena progesteronom. @lauritka