Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mon777
22. čer 2012

@zelovocka 😀 😀 😀 😀 😀 Som rada, že som ti zdvihla náladu 😀 😀

zelovocka
22. čer 2012

@lagunasa nidácia je uhniezďovanie oplodneného vajka v maternici a myslela som to tak, že mohla prebehnúť na 10DPO, lebo niekedy býva sprevádzaná špinením a poklesom teploty, a to ty máš 😉

zelovocka
22. čer 2012

@mon777 áno, rozhodne 😀 hehe, skúsim nadhodiť aj ja doma, či nedáme rýchlovečku PM dnes 😀

enah
22. čer 2012

@zelovocka @lagunasa tiez som ten opacny pripad, neznasam lutost /len a len od mm ju potrebujem/, a tiez nechcem aby sa moji milovani trapili ak nejde o vela. a cudzi nech ziju zo svojich strasti. mame by som asi posepla ze som potratila, ale ockovy ani za svet, ten ma depresie z mensich blbosti... ☹
lagunasa, to, ze si mu povedala ze bude sex - to je podla mna pekne, a moze to byt aj vzrusujuce! zas tiez ako pise zelovocka , mam obavy z toho prepinania, a tiez nechcem aby si mm myslell ze je vyrobna na baby. a "dovolenka na baby" a vecer na baby a vinko aby sa nam chcelo... do Azie chceme ist len tak, spoznavat svet! ine hodnoty, zjednodusit potreby, inspirovat sa krasou v biede a obaja od toho asi ocakavame trochu poopravenie rebricka - zijeme v dost zazobanej stvrti, potreba penazi nadomnou visi viac ako tuzba po dietati- ta je skor kolisava. 😅

lagunasa
22. čer 2012

@enah
@mon777
@zelovocka tak já som v poslednej době až moc dobrá. nejak má nevie nic rozhadzat až na hádku. pred asi pol rokom sme malí take brutal hadave obdobie z mojej strany ale povedal mi ze s takouto osobou nevie ci chce děti. tak sme si to vysvetlili a dovtedy je klud a tento mesiac som este nejaka extra milá. asi si dávám pozor cez ovu aby sme mohli snazilkovat a nie být pohadany.

zvolsiinylogin
22. čer 2012

ahojte, myslite . ze este stupnem a ukaze mi to ovulku? uz to pomaly vzdavam.. 😖

zelovocka
22. čer 2012

@lagunasa tak to je fajn, to je od teba moc pekné, že sa takto krotíš, aby ste sa nehádali 🙂 hoci občas je hádku treba, či skôr výmenu názorov na rovinu 🤐 u nás som milá ja stále 😀 a on je niekedy hádavý, keď je pod tlakom (z práce) 😅
@enah hmmm, to znie zaujímavo, určite choďte, ak sa bude dať 🙂

lagunasa
22. čer 2012

@zelovocka no každá sme ina. já by som to nevedela drzat v sebe. akoze dolezite tajomstva obzvlášť o inych luxovu nerozsirujem ale rada sa těším s ostatnymi a tiez smutim s ostatnymi. a s maminku sme ako kamosky a je to moj velký dovernik.

zelovocka
22. čer 2012

@zvolsiinylogin no a že by si pridala graf? 😉 koľký DC si?

enah
22. čer 2012

@lagunasa jedine co ma k tym testom napada, ze sa tu preberalo, ze niekedy je potrebne testovat 2x denne... ze pry nemusi vyjst a druhy uz ano.. no ja neviem, som sa neodhodlala kupit - aby mi nesibalo.))) stale si racionalne vravim,ze mame casu dost ci by to nebolo tlacenie na pilu a nerozhodilo nase manzelstvo narazenim na slubne budovanie kariery co nas s mm bavi. / len nechapem , preco uz tolky pokus vysiel na ovu, 4x aby sa skusenejsie zasmiali, a ani biotehu z toho /
Ako som pisala, v grafe to vyzera na idealne uhniezdenie, ako Ti aj zelovocka opisala. juj 😵 🤐

janacha
22. čer 2012

@lauritka ďakujem , lebo keksík bol v utorok večer , tak sa necháme prekvapiť .
A ty ako? Nevidím tvoj aktuálny grafík ale verím, že toto leto bude plodné ...pre všetky z nás.

janacha
22. čer 2012

@mattuliatko30 tak si drahého zlomila.. ha ha ha. To mne trvalo podstatne dlhšie a stále asi ja chcem viac.
To musí vyjsť, teplotky sa ti škrábu pekne dohora .... 🙂

lagunasa
22. čer 2012

@zelovocka no každá sme ina. já by som to nevedela drzat v sebe. akoze dolezite tajomstva obzvlášť o inych luxovu nerozsirujem ale rada sa těším s ostatnymi a tiez smutim s ostatnymi. a s maminku sme ako kamosky a je to moj velký dovernik.

janacha
22. čer 2012

@evikmi neblázni,
si mladá a raz sa to určite podarí. Teraz nemysli na smutné veci, ešte je skoro. To čo si myslíš je rovnako dôležité ako to čo robíš. Nebojkaj nič. 😉

zelovocka
22. čer 2012

@evikmi chcela som ti napísať niečo podobné ako @janacha - možno tvoja cesta k dieťatku bude dlhšia a zložitejšia ako u iných, ale bude úspešná, len to nevzdávaj 🙂

enah
22. čer 2012

@janacha @mattuliatko30 kde kde ako si to manzela zlomila?
moj furt pred svadbou ze bude babatko,,, a ja ze pockame, a teraz akoze hej ked sa o tom bavime, ale citim, ze sniva o inych veciach - kontraindikacnych viac. 😀 no neviem. Co teda zabera?

zelovocka
22. čer 2012

@zvolsiinylogin jasné že ovu môže byť aj neskôr - tuším že @pajiskazemlyna mávala ovu aj po 30DC a vidíš, už je tehu 😉 akurát tebe to zatiaľ dosť skáče, ale pozerám, že pozitív ovu testík pred dvoma dňami, tak ovu mohla byť včera, ak ešte budeš stúpať. ďalšie teplotky to potvrdia, alebo aj nie 😕
nemáš fotku toho ovu testu, či bol ozaj pozitív?
máš to tam dosť divoké, čo tehu test? to bol duch? na folikulometrii si náhodou nebola?

enah
22. čer 2012

@zvolsiinylogin hm, preco tak casto testujes? zajtra by si mala vyskocit 🙂 , len nechapem tie tehotenske testy... 😨

zvolsiinylogin
22. čer 2012

@zelovocka mam fotecky, len sa mi to dajako nedalo dat do PC z mobilu...skusim este raz do prehodit sem 😝

lagunasa
22. čer 2012

@enah já mám pocit ze zatial na nic netlacime. snažíme sa len 3. cyklus tak o nic nejde. a my sme si dokonca este aj hovorili ze na dovolenke budeme robit deti. ale skor tak zo srandy. ale aj tak ovu asi vyjde až po navrate. ale to nevadi.
veru a baby mi tiez radili testovat dvakrat za den ake tak skoro som tomu neprikladala význam . no možno som mala. ale potom su teploty aj tak stale nízké.
a s tym sexom, bohuzial mu to musim oznamovat, pretoze je to počítačový maniak a ak by som mu to nehovorila obcas tak by nemali být z čoho deti. takto si to pekne zariadi. a este mi aj krical do kupelky ci uz som s vlasmi hotova (to je moja veeelka starost) , ci moze prist. ako pises, bolo to zlaté.

zelovocka
22. čer 2012

@zvolsiinylogin tak skús, možno sa to podarí. ale v prvom rade by si potrebovala dôkladné vyšetrenie dobrým odborníkom, aby videl, ako folíky, či sú, ako veľké, či a kedy máš čakať ovu/MS... lebo len z grafu sa nedá všetko... je to len program, niekedy robí chyby, a teplomer má tiež svoje odchýlky, plus rôzne okolnosti, ako si spala atď. je toho veľa 😉

mattuliatko30
22. čer 2012

@janacha práveže nezlomila 😉 ja to nechávam na náhodu,,že sa podarí 😀 😀 preto meraám , zisťujem plodné..aby som vedela , kedy mám ...a snáď sa raz podarí....mm chce len dve a ja tri 😀 ale tak snáď dostane rozum... 😀 😀 a zbadá,že ja nepovolím..a ten graf pripisujem len tým liekom..aj keď neviem aký majú vplyv..ale myslím si to..takže sklamaná nebudem.iba ak prekvapená 😀

mattuliatko30
22. čer 2012

@enah no s chlapmi je to ťažké..ale tajne verím ,že sa to raz podarí 🙂 veď raz zistíme ako na nich... 😉

chmurkaxy
22. čer 2012

@lagunasa ahoj, ja fakt neviem, najskor mi ju oznacilo na 17 DC, kedy bol ten najvacsi pokles, no a potom mi ju nejak dalo uplne prec.. tak asi je zo mna zmateny 🙂 ako zvladas tieto tepla? mozno aj FF je z toho taky vykolajenejsi, tak ako ja.. 🙂

lauritka
22. čer 2012

@janacha zatial len 4 dpo, takze cakam na koniec. ale je to fakt velmi plodny maj a jun tohto roku ;)

enah
22. čer 2012

@mattuliatko30 a uz mam 2 deturence? ja by som chcela tierz tri stihnut... ja starsieho brata o 2,5r a tak nejak nam jeden chyba, rodicia strasne trpeli syndromom opusteneho hniezda -a asi budem po nich. a co poznam vacsie rodiny tie deti su vyzrelejsie osobnosti!

mattuliatko30
22. čer 2012

@enah no veď to...ja som mala prvé v 21rokoch..a teraz po desiatich...by som to chcela ešte zopakovať..od prvej..inak by som si to užila...a presne...potom aby , keď tieto dve vyletia z hniezda..tak tu ešte bude jeden drobec..

annavi
22. čer 2012

@lauritka no moja nebola som na FLK...od posledneho IUI sme si dali domacce snazenie..ja som pipina z toho..ale dnes citim take popichovanie..tak moznoze je ovula dnes...ja neviem..ten vcerajsi teplotny vyskok moze byt z toho ze som mala chrípku..a brala acylpirín??lebo dnes mi je uz fajn...tak ja neviem ..hm?co ty na to moja?

milagros
22. čer 2012

@lauritka noo len taky maly detail tyzden ma 7dni keby som bola 4tt tak by musel mat mesiac 28 dni nie? uz som z toho fakt jelen lebo na babywebe mi vyslo 5tt ...len za to ma to zaujima aby som nesla k dokimu priskoro zbytocne ...tak potom nepojdem buduci piatok ale az ten dalsi