Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

toja
27. únor 2010

soldi = vies ako k tomu doslo? ja som si upratovala skrinu a nasla som tam tri testy....som si mysle,aze uz ziadne nemam. tak šup utekala som na zachod 😀
ale mas pravdu,dik za radu
este ta boli podbrusko?ci je ti lepsie?

smoulinkalenka
27. únor 2010

joooj baby ja celý deň trpím, strašne ma bolí ten zub čo mi robila vo štvrtok a pohotovosť bola len do 14,00h ☹ , hneť ráno tam valím....celé mi to opuchlo, som si to skúšala aj s ihlou prepichnúť, ale nič z toho nevyšlo, tak si to teraz vyplachujem repíkom, ako ten zub ma už nebolí, len ten opuch ďasna - mi v tom až tak trhá... 🙄

danielapro
27. únor 2010

Ahojte holky.
Chtěla jsem se zeptat, jesli někomu z vás pomohl clostil k ovu? já mám za sebou první dávku a nic ☹ teď se chystám na další a nevím jestli mám od toho něco očekávat. jinak měřím BT...

toja
27. únor 2010

soldi = no ved, ja si myslim,ze na tie ovu testy sa co sa tehu tyka neda spoliehat,lebo inak by sa o tom na letaciku zmienili,no nie?

smoulinka= musis v pondelok hned k zubarovi,chudatko,ty mas stale nieco ☹

jejda ale ihlou si to sama nerob

soldi
27. únor 2010

toji: ha ha, ze by dalsie znamenie? 😉
toji, mna praveze neboli pdbrusko, ale kusok nad panvou, to je to divne. ale vsak to nie je taka bolest, ze by ma obmedzovala, alebo ze by som ju nejako extra vnimala. ma zarazilo len to, ze niekedy som to citila tak sporadicky a teraz je to niekolko dni po sebe. vsak v pondelok zavolam dokyne nech ma zoberie na utz 🙂 ak nepride ms dovtedy 🙂

smouli: Ty nase chuda, Teba stale takto nieco trapi. ☹ ani Ti neviem poradit nic na zubok. ☹

soldi
27. únor 2010

daniela: a grafik mas?

vacsine dievcat k ovu pomohol. a kolko beries denne? a aku mas diagnozu? a ktory dc si?

toja
27. únor 2010

smoulinka = tee tree olej skus..zajtra si kup

soldi = ake znamenie mas na mysli?

soldi
27. únor 2010

toji: nezmienili, ked to nie je primarny ucel. vsak aj tehu testy kolkodoktorov poklada za nespolahlive.

podla mna to s ovu funguje tak, ze postupne po ovu silneju, to mi dava zmysel.
susann mala kazdy den rovnako silny.

toja
27. únor 2010

soldi = jaaaj,uz som pochopila. neviem,neviem, pochybujem. a dnes som na hnevana na mm,tak ani nemam chut na dieťa 🙂 😒

soldi
27. únor 2010

toji: a preco sa hnevas na mm?

smoulinkalenka
27. únor 2010

no veď to, že ten zub ma vôbec nebolel, až kým mi tam Dr. nezašparala,( vyberala mi tie nervy, vypĺňala a rozširovala...a neviem čo ešte...) isto mi tam zaniesla dáky bacil....zajtra ráno idem na pohotovosť... 😠

toja
27. únor 2010

soldi = nie nie, mne nie.lebo ja som to minuly cyklus skusala aj par dni po ovu a biele boli ako sneh...alebo ja neviem
musis v pondelok k lekarke,ked ta to boli. lebo ked je problem,nech to skoro zachytí

toja
27. únor 2010

soldi = lebo ma nahneval,nechcel mi zicat prachy,ze mam mat svoje 😠

elllla
27. únor 2010

ja som vcera zacala s ovu testikmi, len aby som vedela, ci este mam v sebe ten pregnyl alebo nie... budem to par dni pozorovat.... ja som dostala 10 tisic jednotiek, smouli len 5 tisic...
daniela, preco ti clostil nepomohol k ovu? bola si na folikumetrii? jedina tak sa to da odsledovat. aku davku si brala a v ktore dni cyklu? od toho aj zalezi, ci ti doky zvysi davku alebo nereagujes naozaj na clostil a treba ine vysetrenia...

soldi
27. únor 2010

toji: skus zajtra rano, mozno bude pozitivny 😵 kolko DPO budes? 9?

coo? nechcel pozicat? mne mm da, ked si vypytam. a na co si potrebovala?

soldi
27. únor 2010

ahoj ellli 🙂 again 🙂

a ako vyzeral Tvoj ovu testik vcera a dnes?

toja
27. únor 2010

soldi = skusim 🙂,ale ked hovoris,ze susann mala rano silno pozitivne a pritom nic...tak to ma odradilo...
na co? na Savo a koláč 🙂

zajtra budem 10DPO

daj si na tie vajecniky termofor

soldi
27. únor 2010

toji: no vsak preto pisem, ze dolezite je, aby silneli. ona ich sice mala pozitivne, ale nesilneli. ostavali rovnake. mozno nemala ovu a v tele ostala zvysena hladina LH. ktovie, ked nemerala.

toji, mna tam len obcas pichne, to nie je nepretrzita bolest. a obcas to citim ako na ms. a stale by som spala, ale to ja vzdy takto na jar. ci myslis ze cysta moze sposobovat unavu?

toja
27. únor 2010

soldi = no akykolvek zapal ked je v tele,moze sposobit unavu...organizmus sa brani voci nejakemu nepriatelovi a potom je vycerpany...tak vela oddychuj

soldi
27. únor 2010

toji: ale cysta nie je zapal. cysta je neprasknuty folikul. a ked boli, tak len preto, ze tlaci na nieco, co moze boliet. sama o sebe neboli. vacsina cyst sa odplavi s ms. a ked je v tele zapal, tak je zvysena telesna teplota, pretoze sa mnozia biele krvinky, co su vlastne chemicke reakcie, tym sa zvysuje teplota. a unava je tiez tym sposobena. ale ja telesnu teplotu zvysenu nemam.

toja
27. únor 2010

soldi = no vidis, ved ty si mudra, ja neviem,co je cysta,nastastie som nikdy nemala problem,tak som si nezistovala...
tak potom je to bud jar,alebo tehu 😉

kikasa
27. únor 2010

Ahojte,
baby ak mate skusenosť s ovu testami, chcem sa opytať. Keď su rovnako silne čiarky, tak vten deň je ovu. 😅
Pýtam sa, lebo výrobcovia uvádzajú, že keď je pozitívny, tak do 48 hod. by mala byť ovu, ale pri grafoch na ff je ovu skoro vždy vyznačená vtedy, kedy aj pozitívny ovu test.
Ja som mala dnes skoro rovnako silné, ale neboli uplne rovnaké.
ďakujem

toja
27. únor 2010

soldi = jaaj ja uz viem,preco si unavena. sla si spat neskoro a vstavala si na 3.30 na hokej 🙂

toja
27. únor 2010

kikasa, mne ff oznaci ovu na druhy den,ako vyznacim, ze bol pozitivny test+podla teplot...
a ano,ovu je neskor,ako sa ukaze pozitivny test

soldi
27. únor 2010

toji: mozno si aj cystu mala a ani nevies 🙂 je to pomerne bezny jav. potom su napr. aj vodove cysty a tie byvaju z prechladnutia. taku som mala pred 5timi rokmi ja.

netusim, co to moze byt. proste po tej laparo ma niekedy zvyklo pichnut na tom urcitom mieste, neviem, od coho to zaviselo. no a teraz je to to iste, len castejsie. vsak uvidim na tom utz. idealne by bolo, keby prisla ms a zobrala so sebou to popichavanie 😀

toji: a urobis teda rano ovu testik? 😵

soldi
27. únor 2010

toji: ale kde 🙂 zalahla som o 10tej a vstala o pol deviatej 😀

toja
27. únor 2010

soldi = no dnes mas aj vyssiu teplotu...takzko povedat,co to je 🙂
hej,rano spravim,ale asi zbytocne...vlastne uvidim podla teploty,zvedava som 🙂
a ty si nespravis jeden testik?

kikasa
27. únor 2010

ďakujem, skúšam ich prvýkrát - budúci mesiac budem múdrejšia, ak ich kúpim, bo su príšerne drahé.

soldi
27. únor 2010

toji: na 10 DPO by Ti uz mal ukazat aj tehu testik 🙂 hlavne ked mas za sebou dva IP 😉
zasadne netestikujem ked je doma mm. takze ak, tak najskor v pondelok 🙂 a aj tak mam len jeden tehu a asi 40 ovu a vyse 360 toboliek pupalky 😀

toja
27. únor 2010

kikasa ja mam tie Right time, je ich tam 5 a tusim ze stoj styri eura,ale nie som si ista