Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

soldi
14. bře 2010

inac, (tukam) dnes mi uz nic nie je. tak neviem, ci to vcera bolo clostilom, alebo pocasim, ale som nesmierne potesena, ze uz som v pohode 🙂 teda, ak to niekoho zaujima 🙂

danielapro
14. bře 2010

soldi: ovu testíky nepoužívám.... čípek neumím rozeznat a hleník mám spíš krémový, ale za to hodně...

kkamca: to že bych ovu vůbec neměla, to by mě asi nepřekvapilo. od srpna nemám ovu... už 4cyklus měřím teplotu a zatím jsem tak ustálené teploty neměla. Jak vypadá tvůj graf?

natulaaa
14. bře 2010

holky budu měřííít , to je jisté 😀 😀 😀 😀 ,hej co by mohly být ty fialové žilky?vypadá to jako takové jemné vlásky 😕 ,já na to čuměla,manža si toho všiml,prý co to máš?Já letím k zrcadlu no a fakt,mě z toho hrábne 😀 😀 .baby jen ten test je proti mě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
14. bře 2010

ester jen do středy ,to jdu na gyn.už aby to bylo 😝

soldi
14. bře 2010

daniela, plodny hlienik je vzdy priesvitny, bud uplne vodovy, ostanu Ti len mokre gatky, alebo potom taky natahovaci, ale musi byt priesvitny. ked budes taky mat, tak sup sup do postielky a tutu mutu 😉

no, vsetky tie znaky, co som Ti pisala su pred ovu, a hlienik ani mat nemusis. mozno by si mohla skusit spoznavat svoj krcok. da sa to celkom rychlo naucit, lebo BT Ti ovu potvrdi spatne.

natulaa, a ovu testy uz nemas?

danielapro
14. bře 2010

soldi, budu se muset začít více zkoumat. jinak děkuji za radu.... 😉 jak má vypadat čípek před ovu, v ovu a po ovu?

natulaaa
14. bře 2010

Soldi ovu je furt dost silný,ale je furt stejný,tak jak byl min.týden,uplně stejně silný,jako druhá není 😒 ,hej baby,já myslím,že si ten na hoře dělá ze mě prdel a háže mi s hormonama 😝

maja2
14. bře 2010

soldi - 🙂 mňa to zaujíma, že už ti je lepšie. to je fajn.

soldi
14. bře 2010

daniel, niet zac 😉

v plodnom obdobi- pocas ovu a ms- je krcok priechodny- je hore, makky a otvoreny. v praxi to znamena, ze nanho horsie dotiahnes a neviem poriadne urcit jeho tvar, je taky rozliaty, makky a otvor by mal byt pomerne velky, ze tam zmestis aj koncek prsta 🙂 najlepsie je to citit pocas ms.

v neplodnom obdobi- medzi ovu a ms a pocas tehu- je krcok dole a tvrdy, dokazes urcit jeho presny tvar, akoby taky valcek, citis ho takmer hned ako strcis prstek do vaginy.

ak si ho budes kontrolovat kazdy vecer napr. pocas sprchy, tak pomerne rychlo zacnes vnimat jeho zmeny 🙂
krcok sa pocas dna hybe, takze preto by sa mal kontrolovat vecer, najlepsie v poddrepe 😉

toja
14. bře 2010

soldi tebe je lepsie? som rada 🙂 ,dokonca mas plodny hlienik, juchuu 🙂

toja
14. bře 2010

maji mas dobru fotku 😅

soldi
14. bře 2010

maji, pekna nova foto 😉 dakuje, ze Ta to zaujima, tesis ma 🙂

natul 😔 no , esteze ides ku tej gyn 🙂 ta nam to objasni 🙂

maja2
14. bře 2010

dik baby - to sme boli v Rajeckych v kupeloch. tam bolo dobre. l

toja
14. bře 2010

maja veriim, bodli by mi kupele 🙂

natulaaa
14. bře 2010

soldi to neníííí pravdááááááá s tím čípkem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maja2
14. bře 2010

jéj, ani mi nehovor.

danielapro
14. bře 2010

soldi:děkuji, snad to po čase poznám, budu se hlídat a to by bylo, abych se to nenaučila poznávat. 😀

toja
14. bře 2010

ja skusim neskor nejaku foto pohladat, ta ruzova ci fialova pani mi ide na nerv 😎

soldi
14. bře 2010

toji, dakujem 🙂 lebo som si vcera trosku zufala, ked som sa necitila moc dobre a sa mi nic nechcelo, som sa bala, ze to tak bude stale, tak mi velmi odlahlo, ze dnes som uz ok, kedze ma zajtra a pozajtra zas cakaju dve dvanasthodinovky v skole 🙂 toji, Ty uz si dnes 2 dpo, ci 1 dpo?

toja
14. bře 2010

soldi fuuha,ze dvanasthodinovky...tak sa drz pekne. mozno to bolo fakt pocasim, lebo mna bolela hlava a dnes uz ok...FF mi este nevyzbacil ovu,tak som si neni ista,ale asi 2DPO ,haha,este 11 dni a mozem zase nakupovat vložky 🙂

maja2
14. bře 2010

ja som dnes mínus 2DPO, myslím si.

soldi
14. bře 2010

maji, v rajeckych teplicciach? juj, tam je dobre 🙂

natula, ale jeee, lebo Ty si ziadnu ms nemala!!! 😀 isli z Teba kusy endometria, ci nie??? 😉

daniel, no skus sa to naucit, budes to mat istejsie, lebo budes vediet kedy prichadza ovu 🙂

toji, poziciam Ti nejaku svoju zatial ak chces 😀

toja
14. bře 2010

maja 😀 😀 😀 😀 ,to sa ti podarilo, ze Minus 2DPO 😀 😀 😀

natulaaa
14. bře 2010

ne soldi vážně,já jsem fakt zvědavá,co se děje ,ten čípek,jakožto včera 3ti den MS je umístěn tak středně,uplně dole není,ale zároven nemám probém na něj hned šáhnout a je to prostě tvrdý,jako váleček,nebo bulka,přece vím ,kde ho mám a už ho i rozpoznám,běhm ovu byl takový rozplajzlý,tak v tom se snad nemužu splést,no já jsem fakt zvědavá 😵 😵 😵 a taky mi napoví i teplota zítřejší,protože někdo má třeba u MS ještě vyšší ale zítra už budu 5tý den,to už musí klesnout,mám z toho divný pocit,když nevím,jestli je vše ok.Ale dala jsem si dneska u mamky dvě štamprle,tak mi je trochu líi a veselejí,ale ožralá nejsem jo, 😀 😀 😀 😵 😵 😵

toja
14. bře 2010

soldi nechcem, diky, ja chcem ak, tak implantačnú vložku 😀

soldi
14. bře 2010

toji, no ja nechapem, ze takto skoro si ju mala. a mozno ziadne vlozky potrebovat nebudes 😵

maji, to znamena, ze si dva dni pred ovu?
juuj, baby, vy ma zase vsetky obehnete 😒 🙂

toja
14. bře 2010

soldi ja som si aj myslela,ze budem mat skoro,lebo som mala slabe kramy a rychlo mi skoncili. ja sa uz poznam...
ale ber to pozitivne, ty budes este v klidku,ked mi uz budeme nedockave...teda nie my,ale ja 😒

natulaaa
14. bře 2010

Soldi první den špinění,druhý vesměs ružová,ale sem tam tam byla i červená,3tí den ráno ještě kapka červené ma WC,jinak na vložce byla jen ružová a to jen dopoledne,odpoledne jsem byla uplně čisá i celou noc,a čtvrtý den,tot dneska,trošku červené,ale jakoby červeno hnědá,hned to hnědlo a zase jen chvilku dopoledne , a ted celé odpo,mám jen šmouhu na vložce,ale když se utírám po čurání,tak slaboulinký ružový nádeh,promintě za detailní popis,jinak ani kousek nějaké sraženinky,nebo něčeho takového,jako vždycky to vubec,nebo ani žádná bolest,jen dneska mě asi 5xhodně píchlo dole v břiše,ale to jen takový pich a nic . 😀 😀 😀 😀

zakupanda
14. bře 2010

děvčata chci se zeptat zeptám se přímo jinak nevím jak to napsat tak mě to omluvte dnes mám celý den pocit strašnýho vlhka jako kdybych měla mít hustý hlen nestalo se to nekomu díky.

toja
14. bře 2010

natul a co tak rovno zajtra k lekarovi,ci tam nieco vidi,alebo nech ti vezme krv? hm? budes na istom...tvoj menzes vyzera fakt divne..myslim v tom,ze nie je typicky menzesovy...skus k lekarovi,kasli na testy