Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

krisruska
15. kvě 2013

Hej ten 😖 , ale bol krásny, doslova ukážkový. Vy sa asi snažíte tiež poriadne dlho?

zora256
15. kvě 2013

@lagunasa Ahoj!Nie vtedy som si Bt a ani ovu testy nerobievala vtom čase som o týchto praktikách ani nevedela,nemali sme ešte internet vtedy :-/.Ale tak ja mávam nepravidelnú ms od 11rokov aj po hak čo som brala takmer 4roky pred snažením sa o malého.
@denka01 Ahoj§Ja som v tom čase nerobila ovu testy ani nemerala vôbec som nevedela ako prebieha ovulácia,takže som si ymslela,že ak mešká tak bu´d som tehu alebo proste zas bude dlhý cyklus a neukazovali ani ducha a podľa pôrodu tot ak vyšlo,že pred ms som mala ovu asi 3dni vtedy,tak preto mi tak pozde ukazovali // na testoch,ale teraz je asi skoro,že už ducha uklazujú sa mi zdá,len dúfam,že budú silnieť.Aj ja Ti držím palčeky aby Ti nabudúce ukázali krásne // na testoch.
@tahivka ĎAkujem 🙂tak moc dúfam,že testy budú silnieť a tebe veľa šťastia prajem aby sa vám zadarilo 😉 Príznaky len citlivé prsia a pobolievajúce podbruško a sem-tam pichanie.

@michaela0025 ĎAkujem tak aj ja myslím pozitívne a verím,že budú testíky silnieť nepripúšťam si nič zlé 🙂.
@huncut Aj ja Ti moc držím päste aby si si našla krásne /ú nay testoch tak dúfam,že budeme spolu tehulkovať možno aj termíny budeme mať rovnaké alebo za sebou 😉

mariankamk
15. kvě 2013

ahojte, spravila som si pred vyse hodkou posledny ovu test, aspon nech mam zbierku 🙂
ale inak sexik nic... vcera bolo, dneska prd a zajtra pochybujem 😒 chlap je dakedy jak mulica, hotove nestastie... 😝

mariankamk
15. kvě 2013

@agaven no vobec mi to nefunguje 😒 nedostanem sa ku grafu

denka01
15. kvě 2013

@lagunasa tu je to take zlozite moj GP doktor /taky ako u nas obvodny/ ma teraz dovolenku az do 4.6. a budem musiet ist do nemocnice a neviem co tam so mnou urobia kedze tu maju taky stupidny system. No ale tak aspon krv by mi zobrat mohli.
A Ty si neskusila test ked si od ovulky spinila? Ja by som skusila na Tvojom mieste co ak sa tam nieco udialo aspon by si vedela, ze ked to bolo tehu tak by sa to mozno podarilo nabuduce aj bez IVF. Ja som tak v kuse spinila v decembri a ak by som si neurobila test ani by som nevedela, ze som tehu lebo ms dosla normalne na 14 DPO.

krisruska
15. kvě 2013

@mariankamk veľmi pekné testíky. A čo sa týka sexíku, menej je niekedy viac 😉 (niekde som to čítala, odporúča sa kaž. druhý deň).

denka01
15. kvě 2013

@tahivka fuuu teraz si ma dostala. Myslis, ze je tam nejaky virus a to môze spôsobovat vyssie teploty? Asi od myslim, 6DPO som mala silnu hnisavu anginu so skoro 40C teplotami brala som antibiotika ale teraz uz neberiem nic a aj telesnu teplotu mam ok. Ja ked som bola v decembri tehu tak na 10DPO som mala HCG 130 co bolo dost vela a potom zacalo klesat. Len nechapem, ze mam prsia naliate co ja nezvyknem a brucho ma boli uz 4den nie v kuse len sem tam tak ako na ms co tiez nemavam. Mna len zaboli a do hodiny sa spusti ms. Uvidime zajtrajsiu teplotu ale testovat budem az v piatok

denka01
15. kvě 2013

@zora256 dakujem urcite Ti budu silniet. Zajtra testujes nie? Ja netestujem zajtra lebo zbytocne budem mat nervy a rozmyslat co sa deje v mojom tele. Testnem v piatok a ak nic buduci tyzden pôjdem do nemocnice len co so mnou urobia netusim. Ked som bola naposledy v nemocnici a to som bola 22DC ovu som mala 11DC a o 4dni na to som zacala spinit a na 10DPO som bola v nemocnici, ze spinim tak pozerali na mna ako na blazna, ze co tam chcem preco som si vlastne robila test ked som len 22DC. Nemam vôbec chut tam ist ale nic ine mi neostava ak do buduceho tyzdna ms nepride a testy budu snehobiele.

mariankamk
15. kvě 2013

@krisruska ja moc na taketo tabuleckove rady nie som... hlavne, ked ja ten sexik mam tak rada 😀

tahivka
15. kvě 2013

@denka01 ak si bola chorá tento cyklus, môže to ovplyvniť ms i teploty, navyše, antibiotiká dokážu rozhádzať telo, ja som to mala minulý mesiac, tiež hnisavú angínu s antibiotikami, lenže u mňa to spôsobilo opačný efekt - pravdepodobne som mala anovulák a cyklus o dosť skrátený. Prajem Ti z celého srdiečka, aby to bolo tehu, uvidíš, ako sa to vyvinie. Každopádne, pokiaľ nie je ms, je nádej :D A HCG je pri každom tehu iné, ja som pri jednom mala v 5tt ledva 200, pri inom "normálnejšie" hodnoty. Ono asi fakt platí, že každé tehulkovanie je špecifické. Hovorí sa, že čas ukáže....len niekedy by ho bolo treba hnať palicou, jak sa vlečie, potvorák 😖

zora256
15. kvě 2013

@denka01 Ahoj!zajtra netestujem,až sobotu alebo v nedeľu,nechcem zbytočne testovať denne ja chcem riadne koľajnice tak počkám pár dní,či budú silnieť,čo moc dúfam,že hej.A ja mám už dnes 30dc zajtra 31dc ale tak ja mávam cykly od 28-39dc tak neviem ako rátať ke´dže ovu testy boli pozitívne na 20dc ato by bola prebehla do 22dc tak neviem kedy vôbec prebehlo oplodnenie.lebo sa mi zdá na tehu test skoro pozitívny hoc len duch ale je vidieť.

denka01
15. kvě 2013

@krisruska tak toto mam presne ja prsia tvrdnu mam pocit akoby ma niekedy az palili podbrusko boli uz 4den a testy negativne a teplota hore http://www.fertilityfriend.com/home/4082e5 a zacina mi byt zle od zaludka a to neviem ci si uz iba nenahovaram 😒 ale ty si iba 10DPO pockaj este 2-3dni a testni opät. Drzim palce 🙂

zora256
15. kvě 2013

@mariankamk Moja tak to mi je fakt ľúto,ten môj je v poslednom čase tiež taký,že sexík zriedka,chce a posledné mesiace tiež len tento mesiac sa stal zázrak čo sa sexu týka aj 3x sme mali sex okolo ovulky každý druhý deň,tak som zvedavá ekdy budú testíky z koľajnicami.zatiaľ sú z duchmi...len dúfam,že neklamú....neboj ak tento mesiac nevyjde tak budúci určite musí 😉

denka01
15. kvě 2013

@tahivka dakujem uvidime co bude mozno aj ja by som mala anovulak hoci ten som od kedy meriam nemala ale ja som ochorela az po ovulke. Nic idem ja do postele a uvidime aka bude zajtrajsia teplota. Tebe prajem vela stastia nech testik silne a nech to dotiahnete s babom uz do uspesneho konca 🙂

denka01
15. kvě 2013

@zora256 mysli pozitivne a verim, ze v sobotu alebo v nedelu uz budu kolajnice. Ak si vcera mala ducha o 4dni na to budu krasne ciarky. 🙂

tahivka
15. kvě 2013

@denka01 snáď sa to už podarí, nevoľnosti mám statočne 😀 a Tebe držím palčeky, hlavu hore, základ je byť OPTIMISTA! 😀

zora256
15. kvě 2013

@denka01 Ďakujem 🙂 si milá 🙂Aj ja tebe moc prajem,aby si mala krásne paličky ver tomu,že aj // budú na testoch len treba vydržať pár dní 😉

tahivka
16. kvě 2013

dobré ránko, kočeny, tak a máme tu nový dník. Tiež sa vám tak nechce vstávať, ako mne? Ja som dnes zas vystúpila, ak to pôjde takto ďalej, o chvíľku už teplomer nebude schopný teplotu zaznamenať 😀 Tu pripájam dnešný grafík aj foto tehu testíku. Už sa to začína podobať na ducha 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/43b7d5
klop, klop. klop

denka01
16. kvě 2013

Myslim, ze zahada vyriesena: http://www.fertilityfriend.com/home/4082e5asi fakt mam nejaky virus v tele kedze zas zacinam citit hrdlo. A prsia uz nemam take naliate takze zajtra este klesnem a v sobotu je tu mrcha. Nevadi, zaklad je, ze viem na co som 🙂

mariankamk
16. kvě 2013

@tahivka no toto už dávno duchom nie je 😉 😵

agaven
16. kvě 2013

@mariankamk to je jedno ved na 8 den cyklu plodne dni?? asi tak ciz eblud ažaž

mattuliatko30
16. kvě 2013

@denka01 no možno len dlšia LF....mne raz tiež záhadne ms neprišla...10dní..a tehu som nebola...proste telo povedalo , že nepríde....a vyvolávačkou potom prišla....dejú sa rôzne veci v tele....to neovplyvníme..ale tak uvidíš..možno ešte stúpneš... 🙂

agaven
16. kvě 2013

@tahivka to mas krasu..gratulujem už len bude siniet ..

lagunasa
16. kvě 2013

@denka01 no tak to je naprd, ked to mas teraz s doktorom takto.
ja som neskusala testnut. teploty boli take ze vseliake uskakane. skor ako na 12dpo som nechcela testovat a aj tak som na 10 a 11 dpo bola uz dost nizko. takze pochybujem ze sa tam vobec mohlo nieco udiat. obzvlast ak som spinila. to je dosledok malo progesteronu takze uplne minimalna sanca na uchytenie vajka. snazim sa na tom vidiet aspon nieco pozitivne a to je to, ze aspon som mala LF dlhsiu ako 10 dni. po par cykloch som mala 12 alebo 13 dni dlhu LF. tiez na kontrole na 11.dc som mala o trosku viac folikulov ako posledne - 4 malicke na kazdej strane a po jednom dominantnom na kazdej strane (vacsi a mensi ). predtym som mala ledva jeden dominantny a na jednom vajecniku ledva dva male a na druhom len jeden maly. takze tie vitaminy a asi aj Inofolic co vsetko beriem tomu troska pomaha. tak si hovorim, ze mozno mam aj nadej, ze pri stimulacii buduci cyklus bude viac ako len 2 vajicka ako ma troska nastrasila doktorka.
uz som to rozdychala a idem do tohto cyklu. teraz nebudem merat, nic. len hlien si odsledujem ale nijak zvlast. bude to tazke nesustredit sa na snazenie ale to vymazat z hlavy ale skusim to.
aj tak tento mesiac budeme musiet zacat riesit predoperacne vysetrenia co sa robia pred kazdym IVF, resp. OPU. mam dlhy zoznam tak sa musim dohodnut s mojim obvodakom ako to poriesime. a priatel tiez nieco ma, ale len tusim z krvi. tiez budem zhanat lieky na stimulku tu na MK nejak troska lacnejsie ako v lekarni. uz nieco mam, ale este treba.
takze snad sa od myslenia na plodne dni a kedy snazilkovat odputam. zistila som, ze som sa stala na BT zavislacka 🙂

mariankamk
16. kvě 2013

@agaven už sa mi graf teraz cez mobil pekne ukázal... myslím, že to pravda je, ja som už mala ovu 6, 7 a viackrát 8 DC...

krisruska
16. kvě 2013

@mariankamk Ja dom ťa chcela len povzbudiť, že nádejný môže byť i tento mesiac 😉

mariankamk
16. kvě 2013

@krisruska mna len hneval pristup chlapa, tot vse...