Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

salute
15. pro 2009

mscat jsme na tom stejně

rintintyna
15. pro 2009

mscat předpisujem Ti Femigard, maliník a kontryhel (jestli toto vše už neužíváš) promiň už nestíhám sledovat, kdo má co vše za vyšetření atd, tak jen plácám co mě napadá 😕 předpokládám, že hormonální profil už máš sledovaný

salute
15. pro 2009

rinti krásný grafík...maliník tento cyklus piju i já

rintintyna
15. pro 2009

salute to už je tedy kus chlapa, jsem si předtím nevšimla, že už tak velké bábo máš 😅

salute
15. pro 2009

laurinko dala jsem do albíčka naše mazlíčky zvířecí 😀 😀 😀

salute
15. pro 2009

rinti je bude mu v květnu 19 let 😔 😔 😔 😔

rintintyna
15. pro 2009

tak to už máš aspoň pěkné zastání 😉

salute
15. pro 2009

no nevím....je to pacholek můj 🙂 🙂 🙂 🙂

smoulinkalenka
15. pro 2009

babule tak ovu testík je rovnaký ako včera, tak asi nič 😖 ☹

rintintyna
15. pro 2009

vypadá moc šikovně a pěkný chlap... za pár let na ženění, nebo je to ten typ, já se ženit nebudu 😕 😀

salute
15. pro 2009

no snad nebude po mě já už jsem ho v jeho věku měla v kočárku..má času dost...děkuji 🙂 🙂 🙂

salute
15. pro 2009

smoulinka nebuj se nic bude to dobrý bud ráda ,že nemáš ovu jako já ..... 😀 😀 😀 😀

mscat
15. pro 2009

rintintina:děkuji 🙂 femigard a maliník neberu zatím teda..kontryhel mám koupený ale mentsruaci jsem měla dost silnou už a to je i na sliznici ne vlastně?noo a hormonální profil teda ještě sledovaný nemám.
😅 😝
v listopadu byla první ovulace a ted čekám či dorazí druhá. 😕
včera jsem začla brát femi kapky.a po novém roce jdu k dr.a určitě pořešíme dál jak to bude.

salute: 🙄 na prd co?
jinak teda máš moc pěkného syna teda... 😵 tak je o 4 roky mladší tak tomu rozumím 😀 hezkej kluk sympatickej. 🙂

salute
15. pro 2009

mscat děkuji je to můj pacholek ...ví moc dobře ,že pro něho žiju 😔 😔 😔 😔

salute
15. pro 2009

mscat to je rozdíl tvůj Adriánek a můj kluk vid??jejda holky letí to ani nevím jak!!!co bych dala za to aby byl kluk malinkatý

zuzi2
15. pro 2009

Rintintyna, mscat naco je vlastne ten maliník dobry?

rintintyna
15. pro 2009

mscat, tak tomu říkám dobrý plán, pár měsíců to v klidu zkoušet 😉 Femigard jsem sice v době otěhu už nebrala, ale před tím joo a určo zabral aspoň na pravidelnější cyklus. Jinak kontryhel, ano říká se, že je hlavně na růst sliznice, ale já myslím, že i celkově na uspořádání cyklu je dobrý, no a maliník je dobrý na plodný hlen a pak až před porodem 😅 jako na ten hlen mi fakt pomohl, bo vždy jsem měla jen vodovatý a trochu a po maliníku jsem kolikrát myslela, že jsem se počůrala 😅 před těhu mě teda dost proklepl jeden léčitel, viz album snažení a to mi doporučil takovou maliníkovou směs by děděk kořenář (obsahuje více různých ženských bylin) 😉

mscat
15. pro 2009

salute: 🙂 no jo...je jedináček ví že ho maminka miluje.zneužívá toho jo? 😅

jj to je rozdíl teda... 🙂 ale já se naopak těším až bude takový velký chuligoš 😀 jsem zvědavá totiž jaký bude jaký bude mít styl jak se bude chovat a určitě ale bude na spleskání po čuni 😀

a co studuje tvuj syn a jaké má plány do budoucna? 🙂
jinak salute nám to taky uteče a děti vyrostou... 😝 😅

zuzi2:to já ani nevím ještě co to je 😅

rintintyna
15. pro 2009

salute, já bych byla pro synka už asi vyzobaná slunečnice 😔 😅 jj čas letí jako bláznivý, to mi připomíná, že se musím jít chystat, bo za chvilku mi jede autobus do Prahy

salute
15. pro 2009

no zatím ho nic moc nebaví..nějak ted vše lajdá moc radosti nám nedělá,ale musíme věřit,že se vše v dobré obrátí...na školu se ted vykašlal...bohužel v únoru si chce podat přihlášku na podnikatelskou školu..uvidíme..ted je na prvním místě parta akce a zábava nic víc.... 😢 😢 😢 😢

salute
15. pro 2009

no asi tak nějak vidí můj syn i mě.. 😀 😀 😀 už jsem prý v prčici prý nežiju 😢 😢 😢 😢

mscat
15. pro 2009

rintintina:ano já jsem si řekla že počkám a uvidím když dorazila ovu že počkám na druhou vysleduju jak to u mě vypadá a zajdu zase na návštěvu k dr. 🙂 snažíme se od dubna...snažíme nesnažíme teda 😅 takže si říkám že v tom lednu bude na čase řešit dál. 🙂
aha...tak ten femigard ten zkusím.kontryhel...hmm to mám strach 😅 protože ta má poslední ms byla strašně silná to jsem to omarodila pomalu jak mi bylo zle. 😅 ten hlen ten by se mi taky šikl...zatím sleduji většinou jen krémový vodový nějaký a lepkavý.ale pěkne plodný asi teda ne 😝 mám doma ted primorse oil..to je prý taky dobré na hlen ještě jsem to nezačla brát teda.

mscat
15. pro 2009

salute:aha...takže je v tom blbém věku.hmm no jo.to je ted tak mnoho těch děcek.já teda nebyla jiná salute 😝
dostala jsem se na obchdoní akademii a tam jsem jen prolézala vubec jsem se neučila.těžce mě to nebavilo 😅 a přitom jsem po tom tak toužila tam chodit.a pak jsem přešla na jinou školu a tu jsem pak dodělala jen díky těhotenství že jsem chtěla být vyučená a ne blbá mladá matka 😅 takže za to vděčím malému 🙂 protože do třetího ročníku jsem chodila jen vždy na návštěvu pár dní v měsíci 😅 😝

on dostane rozum neboj 😉

rintintyna
15. pro 2009

jj taky to taky vidím, kolegyně v práci má dva kluky 18 a 16, ten starší letos maturoval a to chodila do práce v depkách, že se pacholek neučí, lítá s kapelou a na pobídky jí odvětí, ať se nestará, nakonec odmaturoval s dvojkama a jedničkama, jsme se nestačili divit, oni ty chlapi jsou v tomto fakt jiná nátura a maminy jsou nepoučitelné a furt chtějí zachraňovat, já to chápu, na druhou stranu kluk je ofiko dospělý, tak bych ho v tom nechala trochu máchat, bo není nad školu života 😉 horší by bylo, kdyby nějak úplně ulítl, ale to taky, mi příjde čím víc rodiče děcko hlídaj, tím spíš k něčemu sklouzne 😒

rintintyna
15. pro 2009

že nežiješ, bych mu hned dala pár na zadek 😉 , neboj až bude starší, tak mu dojde, co to je mít děcko tak brzy a jaký jsi kádr, že jsi vše zvládla a určitě to i ocení, zatím bych se těm jeho hláškám moudře pousmála a odvětila, že každý věk je hold o něčem jiném a druhy zábavy se mění 😉

sonicc
15. pro 2009

ahojte,
prosim vas baby dnes som 8dc , mozem zacat uzivat femi? ci kedy to treba?

mscat
15. pro 2009

přesně tak ale rintintina: 🙂 já od 16ti se starala sama o sebe..dom sem jezdila jen někdy třeba se napapkat něčeho dobrého 🙂 na návštěvu za mamkou a to jsem vlastně chodila do školy.
pak jsem zase valila pryč bydlela bud u kamošky nebo u přítele.normálně chodila do školy spoléhala jsem sama na sebe mamka mi řekla že to dělám vše pro sebe ne pro ni.nikdy mě neříkala at se učím kdyby mi to řekla..já bych se tuplem nešla učit.do ničeho mě nenutila.jeden čas to díkytomu dopadalo blbě..že jsem vlastně každý den do 6ti do rána byla venku a pak jsem vyspávala celý den a do školy nešla nikdo mě nenutil nehlídal. 😅
ale:to hlavní..dostala jsem rozum 😀
ale já jsem navíc od ní teda nedostávala absolutně žádné peníze...nikdy.chodila jsem po brigádách.dělala v pizzerii,na bowlingu v restauraci.tak si vydělávala a tak žila 🙂 taky si se mnou užila..ale na druhou stranu věděla že se zvládnu o sebe postarat a já byla spokojená. 🙂

salute
15. pro 2009

rinti asi tak nějak no jsou to nervíky,ale snad bude brzy lépe ....není nad malé mimčo .... 😀 😀 😀 😀

mscat
15. pro 2009

sonicc:asi určitě můžeš 🙂 já začla užívat na 29dc 🙂 3x denně 🙂

diapozitiv01
15. pro 2009

aky by mal byt krcok tesne pred mrskou?
mal by byt dole??